+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska

209 ofert w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 4 680 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Aleja Jana Pawła II 7 i 7A
  1 kw. 2025

  Aleja Jana Pawła II 7 i 7A

  al. Jana Pawła II 7 , Biała Podlaska(2.4 km od centrum)
  Budomex
 • Janowska
  gotowe
  Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym. Zaprojektowanych zostało 42 mieszkania od 34m2 do 66m2, garaż w ilości 20 miejsc postojowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

  Janowska

  od 6 200 /m2
  ul. Janowska , Biała Podlaska(2.3 km od centrum)
  Merkury Goławscy Sp. j.
 • Kąpielowa 2A
  gotowe
  Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym. Zaprojektowanych zostało 64 mieszkania od 25m2 do 66m2, garaż w ilości 24 miejsc postojowych, lokal usługowy 57m2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

  Kąpielowa 2A

  ul. Kapielowa 2a , Biała Podlaska(0.6 km od centrum)
  Merkury Goławscy Sp. j.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowe Osiedle KT&M Żeromskiego
  Oferta archiwalna
  Kolejna inwestycja KT&M Developer to przytulne osiedle składające się z trzech nowoczesnych, spójnych architektonicznie budynków mieszkalnych. Dogodna lokalizacja, spokojna okolica oraz niezbędna infrastruktura zwiększają atrakcyjność osiedla. W trosce o dobro i bezpieczeństwo Naszych Mieszkańców osiedle zostanie częściowo ogrodzone a także zaprojektowano system monitorowania. Oferujemy Państwu

  Nowe Osiedle KT&M Żeromskiego

  od 4 200 /m2
  ul. Żeromskiego 34 , Biała Podlaska(1.7 km od centrum)
  KT&M Spółka z o.o.
 • Osiedle Podmiejska II
  Oferta archiwalna
  Mieszkania na ciągle rozwijającym się osiedlu „PODMIEJSKA” to idealna inwestycja dla osób ceniących sobie wygodę komunikacyjną przy jednoczesnym zapewnieniu ciszy i spokoju. Budynek usytuowany będzie na zbiegu ulic Witolda Pileckiego i Armii Krajowej w niedalekiej odległości jednej z głównych dróg miejskich będącej jednocześnie drogą wojewódzką nr 812. Wygodne połączenie dzięki wiaduktowi z drogą

  Osiedle Podmiejska II

  ul. Witolda Pileckiego 32 , Biała Podlaska(2.3 km od centrum)
  Firma Budowlana Stanisław Romaniuk
 • Osiedle Podmiejska
  Oferta archiwalna
  Mieszkania na ciągle rozwijającym się osiedlu „PODMIEJSKA” to idealna inwestycja dla osób ceniących sobie wygodę komunikacyjną przy jednoczesnym zapewnieniu ciszy i spokoju. Budynek usytuowany będzie na zbiegu ulic Augusta Fieldorfa i Armii Krajowej w niedalekiej odległości jednej z głównych dróg miejskich będącej jednocześnie drogą wojewódzką nr 812. Wygodne połączenie dzięki wiaduktowi z drogą

  Osiedle Podmiejska

  od 3 450 /m2
  ul. Augusta Fieldorfa 19A , Biała Podlaska(2.3 km od centrum)
  Firma Budowlana Stanisław Romaniuk

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Białej Podlaskiej:

Nowe mieszkania – Biała Podlaska z atrakcyjnymi cenami

Biała Podlaska to miasto położone na wschodzie Polski, bardzo blisko granicy z Białorusią. Położenie w strategicznym miejscu, przy trasie europejskiej E30 zapewnia mu bardzo dobre warunki do rozwoju gospodarczego. W związku z tym rośnie też zapotrzebowanie na nowe mieszkania. Dowiedz się więcej o rynku pierwotnym w Białej Podlaskiej i realizowanych tu inwestycjach mieszkaniowych.

Mieszkania w Białej Podlaskiej – jak kształtuje się rynek?

Biała Podlaska odznacza się stabilnym i umiarkowanie dużym rynkiem mieszkaniowym. Jest zaliczana do średnich miast i rozwija się w spokojnym tempie. W mieście przeważa zabudowa o niskiej intensywności – są to zarówno niewielkie bloki mieszkalne, jak i duża ilość budynków jednorodzinnych. Pomiędzy nimi znajdują się zadbane tereny zielone i rekreacyjne, które czynią miasto atrakcyjniejszym i przyjaźniejszym dla mieszkańców.

W związku z dużym napływem ludności zza wschodniej granicy zapotrzebowanie na mieszkania w Białej Podlaskiej nie tylko nie słabnie, ale wręcz zyskuje na sile. Dlatego na terenie miasta działa kilka firm deweloperskich zajmujących się realizacją nowych inwestycji. Powstające w mieście osiedla charakteryzują się kameralnym, dopasowanym do otoczenia charakterem oraz wysokim standardem, którego oczekuje większość nabywców.

Nowe mieszkania w Białej Podlaskiej i ich lokalizacje

W Białej Podlaskiej nie brakuje wolnych działek na nowe inwestycje. Są one dostępne w zasadzie z każdej strony wokół zabytkowego centrum. Miasto wyraźnie rozwija się jednak w kierunku północnym – to tutaj realizowanych jest najwięcej nowych przedsięwzięć. Nowe mieszkania mają nowoczesny charakter zgodny z obecnymi trendami. Zapewniają mieszkańcom wszelkie niezbędne udogodnienia, w tym balkony tarasy i ogródki stanowiące wartość dodaną do każdego lokalu.

Biała Podlaska – ceny mieszkań na rynku pierwotnym

Ceny mieszkań w Białej Podlaskiej wzrosły w ostatnich kilku latach. Na tle innych miast w kraju nadal prezentują się jednak bardzo atrakcyjnie. Dotyczy to również nowo powstających lokali utrzymanych nierzadko w wysokim standardzie.

Cena za 1 m2 mieszkania w Białej Podlaskiej często jest niższa od średniej krajowej. Wiele zależy jednak od specyfiki danej inwestycji i samego lokalu. Tańsze są oczywiście mieszkania oddalone od centrum i najciekawszych punktów miasta. Jeśli zależy Ci na korzystnej cenie, warto dokonać rezerwacji mieszkania tuż po rozpoczęciu sprzedaży lub też poczekać na ostatnie dostępne lokale, które często objęte są promocjami.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Białej Podlaskiej na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Białej Podlaskiej

W Białej Podlaskiej dostępnych jest 209 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Białej Podlaskiej mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 25 do 72 m², w tym:

 • kawalerki - 5 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 73 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 112 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 19 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Białej Podlaskiej?

Najtańsze nowe mieszkanie w Białej Podlaskiej dostępne w sprzedaży kosztuje 259 456 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Białej Podlaskiej wynosi 4 680 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Białej Podlaskiej nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Biała Podlaska - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Białej Podlaskiej oddali do użytku 106 lokali mieszkalnych. 106 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 106 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 106 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Białej Podlaskiej, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 44 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 165 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Białej Podlaskiej i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: