Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Podmiejska II
  Oferta archiwalna
  Mieszkania na ciągle rozwijającym się osiedlu „PODMIEJSKA” to idealna inwestycja dla osób ceniących sobie wygodę komunikacyjną przy jednoczesnym zapewnieniu ciszy i spokoju. Budynek usytuowany będzie na zbiegu ulic Witolda Pileckiego i Armii Krajowej w niedalekiej odległości jednej z głównych dróg miejskich będącej jednocześnie drogą wojewódzką nr 812. Wygodne połączenie dzięki wiaduktowi z drogą krajową nr 2 zapewnia łatwy dostęp do wypadów za miasto.

  Osiedle Podmiejska II

  ul. Witolda Pileckiego 32 , Biała Podlaska(2.3 km od centrum)
  Firma Budowlana Stanisław Romaniuk
 • Osiedle Podmiejska
  Oferta archiwalna
  Mieszkania na ciągle rozwijającym się osiedlu „PODMIEJSKA” to idealna inwestycja dla osób ceniących sobie wygodę komunikacyjną przy jednoczesnym zapewnieniu ciszy i spokoju. Budynek usytuowany będzie na zbiegu ulic Augusta Fieldorfa i Armii Krajowej w niedalekiej odległości jednej z głównych dróg miejskich będącej jednocześnie drogą wojewódzką nr 812. Wygodne połączenie dzięki wiaduktowi z drogą krajową nr 2 zapewnia łatwy dostęp do wypadów za miasto.

  Osiedle Podmiejska

  od 3 450 zł/m2
  ul. Augusta Fieldorfa 19A , Biała Podlaska(2.3 km od centrum)
  Firma Budowlana Stanisław Romaniuk

Wiadomości na temat Białej Podlaskiej:

Nowe mieszkania – Biała Podlaska z atrakcyjnymi cenami

Biała Podlaska to miasto położone na wschodzie Polski, bardzo blisko granicy z Białorusią. Położenie w strategicznym miejscu, przy trasie europejskiej E30 zapewnia mu bardzo dobre warunki do rozwoju gospodarczego. W związku z tym rośnie też zapotrzebowanie na nowe mieszkania. Dowiedz się więcej o rynku pierwotnym w Białej Podlaskiej i realizowanych tu inwestycjach mieszkaniowych.

Mieszkania w Białej Podlaskiej – jak kształtuje się rynek?

Biała Podlaska odznacza się stabilnym i umiarkowanie dużym rynkiem mieszkaniowym. Jest zaliczana do średnich miast i rozwija się w spokojnym tempie. W mieście przeważa zabudowa o niskiej intensywności – są to zarówno niewielkie bloki mieszkalne, jak i duża ilość budynków jednorodzinnych. Pomiędzy nimi znajdują się zadbane tereny zielone i rekreacyjne, które czynią miasto atrakcyjniejszym i przyjaźniejszym dla mieszkańców.

W związku z dużym napływem ludności zza wschodniej granicy zapotrzebowanie na mieszkania w Białej Podlaskiej nie tylko nie słabnie, ale wręcz zyskuje na sile. Dlatego na terenie miasta działa kilka firm deweloperskich zajmujących się realizacją nowych inwestycji. Powstające w mieście osiedla charakteryzują się kameralnym, dopasowanym do otoczenia charakterem oraz wysokim standardem, którego oczekuje większość nabywców.

Nowe mieszkania w Białej Podlaskiej i ich lokalizacje

W Białej Podlaskiej nie brakuje wolnych działek na nowe inwestycje. Są one dostępne w zasadzie z każdej strony wokół zabytkowego centrum. Miasto wyraźnie rozwija się jednak w kierunku północnym – to tutaj realizowanych jest najwięcej nowych przedsięwzięć. Nowe mieszkania mają nowoczesny charakter zgodny z obecnymi trendami. Zapewniają mieszkańcom wszelkie niezbędne udogodnienia, w tym balkony tarasy i ogródki stanowiące wartość dodaną do każdego lokalu.

Biała Podlaska – ceny mieszkań na rynku pierwotnym

Ceny mieszkań w Białej Podlaskiej wzrosły w ostatnich kilku latach. Na tle innych miast w kraju nadal prezentują się jednak bardzo atrakcyjnie. Dotyczy to również nowo powstających lokali utrzymanych nierzadko w wysokim standardzie.

Cena za 1 m2 mieszkania w Białej Podlaskiej często jest niższa od średniej krajowej. Wiele zależy jednak od specyfiki danej inwestycji i samego lokalu. Tańsze są oczywiście mieszkania oddalone od centrum i najciekawszych punktów miasta. Jeśli zależy Ci na korzystnej cenie, warto dokonać rezerwacji mieszkania tuż po rozpoczęciu sprzedaży lub też poczekać na ostatnie dostępne lokale, które często objęte są promocjami.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Białej Podlaskiej na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Białej Podlaskiej

Biała Podlaska to miasto położone w województwie lubelskim, na pograniczu Podlasia i Polesia Lubelskiego. Jego powierzchnia wynosi 49 km2 i liczy ok. 59 tysięcy mieszkańców. Miasto znane jest z dbałośći o ekologię. Ze względu na mnogość zabytków, przyciąga szczególnie miłośników historii i zwiedzania. Biała Podlaska położona jest niedaleko granicy z Białorusią, co sprawia, że jest doskonałym punktem wypadowym do naszego wschodniego sąsiada. Miasto słynie z licznych zabytków. Do najciekawszych należy m.in. zespół pałacowo-parkowy Radziwiłłów. Nie brakuje również galerii handlowych, kin, teatrów i licznych ośrodków kultury. Na terenie miasta funkcjonuje 11 szkół podstawowych, 11 szkół średnich, 4 szkoły wyższe oraz szkoła artystyczna - Zespół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: