Murapol Osiedle Storczyków

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Storczyków, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Mikołów, ul. Storczyków

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Murapol Osiedle Storczyków

7 zdjęć

Murapol Osiedle Storczyków
Murapol Osiedle Storczyków
Murapol Osiedle Storczyków
Murapol Osiedle Storczyków

Opis Inwestycji

Murapol Osiedle Storczyków w Mikołowie to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać w zielonej części miasta, blisko galerii handlowej i tylko 20 minut od Katowic.

W ofercie szeroki wybór mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach.

Planowane daty oddania do użytku:

budynek 2 - oddany do użytku,

budynek 1 - oddany do użytku

Murapol Osiedle Storczyków to nowoczesna inwestycja powstająca w otoczeniu lasu i terenów zielonych. Łatwy dojazd do centrum, doskonałe skomunikowanie z miastami aglomeracji śląskiej oraz bogata infrastruktura w sąsiedztwie sprawiają, że ta lokalizacja jest dziś niezwykle popularna wśród osób szukających nowego mieszkania na Śląsku i ceniących aktywny tryb życia oraz codzienną wygodę.

Dlaczego warto?

• Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań, w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe).

• Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano wiele miejsc postojowych tuż przy budynkach.

• Mieszkania na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony.

• Sprawną komunikację wewnątrz budynków zapewnią ciche windy.

• Światłowód z szybkim internetem gwarantuje dostęp do multimedialnej rozrywki.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.

Dostępne metraże

W ramach najnowszej oferty #Projekt1000 wprowadziliśmy w tej inwestycji do sprzedaży 114 nowoczesnych mieszkań w kolejnym budynku. Dla naszych klientów oznacza to większy wybór i możliwość znalezienia takiego mieszkania, które najlepiej odpowiada indywidualnym preferencjom. W ofercie znajdują się:

• kawalerki o powierzchni od. 27 mkw.do 42 mkw.

• mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 34 mkw. do 51 mkw.

• mieszkania 3- oraz 4-pokojowe o zróżnicowanej powierzchni – od 52 mkw. do 64 mkw.

Inwestycja Murapol Osiedle Storczyków znajduje się w Mikołowie, ul. Storczyków (1.2 km od centrum Mikołowa), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Osiedle Storczyków została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 195 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Storczyków nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 19 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 195 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (19)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 86 oraz 80 w hali.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

• Osiedle powstaje przy ul. Storczyków, tylko 5 minut od centrum Mikołowa, dojazd do Katowic zajmuje 20 minut. • Zielone otoczenie lasów i pól sprzyja relaksowi i motywuje do aktywności fizycznej. • W sąsiedztwie centrum handlowe ze sklepami Auchan, Leroy Merlin oraz Decathlon. • Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Mikołów to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jego powierzchnia zajmuje 79,21 km2, a liczba mieszkańców wynosi ok. 41 tysięcy. Położony jest na Wyżynie Śląskiej. Graniczy bezpośrednio z Katowicami, Tychami, gminą Wyry, Łaziskami Górnymi i Orzeszem oraz Rudą Śląską. Rynek Główny to najchętniej odwiedzane miejsce zarówno przez mieszkańców, jak i turystów. Mikołów jest jednym z nielicznych miast górnośląskich z tak dobrze zachowaną starówką z rynkiem w centralnym punkcie. W mieście odbywają się również cykliczne wydarzenia, jak Mikołowskie Dni Muzyki, plenery malarskie “Impresje Mikołowskie” oraz Dni Mikołowa. W mieście funkcjonuje: 12 przedszkoli, 11 szkół podstawowych oraz 7 szkół średnich.

Komunikacja

Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe: droga krajowa nr 81, prowadząca z Katowic do skrzyżowania w Harbutowicach oraz droga krajowa nr 44, łącząca Górny Śląsk z Krakowem. Występują tutaj także trzy drogi wojewódzkie: nr 925 łącząca Rybnik z Bytomiem, nr 927 oraz nr 928, przebiegająca przez Mikołów i wieś Kobiór.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Storczyków?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Storczyków mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Storczyków znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Reta Manhattan.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Storczyków znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Storczyków znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno - Przedszkolny, Przedszkole nr 13 w odległości 230 m, Zespół Szkolno - Przedszkolny, Szkoła Podstawowa nr 11 w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Storczyków składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Centrum Handlowe Auchan Mikołów, w odległości 420 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Storczyków w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.01.2019
Data aktualizacji: 12.07.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: