Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Murapol Osiedle Wolka

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Odległa, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Chorzów, ul. Odległa

Murapol Osiedle WolkaMurapol Osiedle Wolka

10 zdjęć

Murapol Osiedle Wolka
Murapol Osiedle Wolka
Murapol Osiedle Wolka
Murapol Osiedle Wolka
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

30 - 70/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (94)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Od 8673 zł/m2 mieszkania w Chorzowie

  Skorzystaj z majowej promocji, która obejmuje mieszkania od 8673 zł/m2 na Murapol Osiedlu Wolka w Chorzowie. Wybierz mieszkanie objęte promocją i zyskaj rabat, a w przypadku wybranych lokali również miejsce postojowe w promocyjnej cenie.

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Chorzów Batory - 1131 m

Przystanek Tramwajowy - 172 m

Przystanek Autobusowy - 349 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

42 placówki medyczne, 22 placówki edukacyjne, 13 kawiarni i restauracji, 21 sklepów, 23 obiekty sportowe, 11 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 135 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejski węzeł cieplny

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (18)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 94 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 30 do 70 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Osiedle Wolka zostało ulokowane przy najważniejszej arterii w centrum miasta, ulicy Wolności – tak zwanej Wolce – prowadzącej w zaledwie 5 minut do nowego rynku w Chorzowie. Wolka jest tętniącym życiem deptakiem w części wyłączonym z ruchu kołowego, stanowiącym główne miejsce spotkań i spędzania wolnego czasu przez chorzowian.

Inwestycja została zaprojektowana dokładnie przy południowym skraju ulicy Wolności i granicy ze Świętochłowicami, w zacisznym i zielonym punkcie miasta. Nieopodal przebiega jednak Drogowa Trasa Średnicowa łącząca Chorzów z najważniejszymi miastami konurbacji górnośląskiej.

W ramach Murapol Osiedla Wolka zaplanowano realizację trzech 3-piętrowych budynków ze 135 lokalami mieszkalnymi wraz ze strefą rekreacyjną i placem zabaw. Na ogrodzonym terenie inwestycji zaprojektowano również ponad 200 miejsc postojowych zewnętrznych dla osób zmotoryzowanych. Kompaktowe i zróżnicowane układy 1-, 2-, 3- lub 4-pokojowych mieszkań są odpowiednie zarówno dla singli, par, jak i seniorów. Nawet dwa balkony w wybranych lokalach i przestronne tarasy z zielonymi ogródkami przekonają inwestorów chcących zabezpieczyć swój kapitał w nieruchomościach.

Murapol Osiedle Wolka – brama wjazdowa do Chorzowa

• W mieszkaniach można stosować urządzenia automatyki domowej typu smart home, które pozwalają sterować oświetleniem, temperaturą czy zaworami wody zarówno zdalnie, jak i manualnie.

• Nawiewniki okienne w mieszkaniach będą wyposażone w filtry antysmogowe zapewniające stały dopływ świeżego powietrza do wnętrz, powstrzymującego także owady i alergeny.

• Na klatkach schodowych, w korytarzach czy windach wykorzystano oświetlenie LED, które pozwoli obniżyć opłaty za energię elektryczną w częściach wspólnych.

• Ciche i szybkie windy wewnątrz budynku pozwolą sprawnie poruszać się między piętrami.

• Wszystkie mieszkania na piętrach posiadają nawet dwa przestronne balkony zaprojektowane z termoizolacyjnych łączników zapobiegających utracie ciepła.

• Lokale mieszkalne na parterze mają dodatkową przestrzeń plenerową w formie tarasów wybrukowanych kostką z zielonymi ogródkami.

• Na terenie inwestycji zaprojektowano również stację ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla miłośników niskoemisyjnych środków transportu.

• Teren zagospodarowany zielenią i elementami małej architektury

• Osiedle będzie ogrodzone dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców

• W celu stworzenia spójnego wyglądu przestrzeni klatek schodowych i części wspólnych, zastosowano trwałe gresy o delikatnym i stonowanym wzornictwie, laminowane panele meblowe w naturalnym, złotym kolorze oraz wysokiej jakości tynk mozaikowy. Dodatkowo, hol wejściowy został wyposażony w duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, podkreślając elegancję aranżacji.

Planowane oddanie do użytkowania:

bud. 1 i 3 - IV Q 2024

bud. 2 - I Q 2025

Inwestycja Murapol Osiedle Wolka znajduje się w Chorzowie, ul. Odległa (1.9 km od centrum Chorzowa), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 135 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Wolka w sprzedaży są 94 nowe mieszkania o powierzchni od 30 do 70 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 18 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Chorzów to miasto leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Wolka?

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Wolka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1131 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Wolka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chorzów Batory.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Wolka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Wolka znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 21 im. Gerarda Cieślika w odległości 234 m, szkoła w odległości 241 m, szkoła w odległości 266 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Osiedle Wolka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie w odległości 746 m, Strefa zakaźna w odległości 781 m, Pawilon 6 w odległości 797 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Wolka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 248 m znajduje się abc, w odległości 409 m znajduje się Piekarnia Matka Natura, w odległości 418 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Wolka w odległości 207 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 221 m znajduje się boisko / kort, w odległości 319 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.05.2023
Data aktualizacji: 23.05.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Odległa 2, 41-500 Chorzów

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023