Kwiecień 2022
Bydgoszcz
Wybierz ranking

Ranking najlepszych inwestycji w Bydgoszczy

Zobacz najpopularniejsze inwestycje w kwietniu 2022

1
1 miejsce
Zielony Las - budynek 1

Zielony Las - budynek 1

Bydgoszcz, ul. Zaświat 5

1
I miejsce
2
2 miejsce
Nowe Wyżyny Apartamenty

Nowe Wyżyny Apartamenty

Bydgoszcz, ul. Bohaterów Kragujewca 8A

2
II miejsce
3
3 miejsce
Nowy Wyszogród

Nowy Wyszogród

Bydgoszcz, ul. Fordońska 408

3
III miejsce
Leszczyńskiego Park II
Wyróżnienie

Leszczyńskiego Park II

Bydgoszcz, ul. Leszczyńskiego 20

Wyróżnienie
Ułańska 10
Wyróżnienie

Ułańska 10

Bydgoszcz, ul. Ułańska 10

Wyróżnienie
Urzecze
Wyróżnienie

Urzecze

Bydgoszcz, ul. Naruszewicza

Wyróżnienie
Osiedle Podniebne Ogrody II
Wyróżnienie

Osiedle Podniebne Ogrody II

Bydgoszcz, ul. Żwirki i Wigury

Wyróżnienie
Murapol Osiedle Akademickie
Wyróżnienie

Murapol Osiedle Akademickie

Bydgoszcz, ul. Akademicka

Wyróżnienie
Industria etap C i D
Wyróżnienie

Industria etap C i D

Bydgoszcz, ul. Pomorska 81

Wyróżnienie
Platanowy Park
Wyróżnienie

Platanowy Park

Bydgoszcz, ul. Leśna

Wyróżnienie

Zobacz inne rankingi dla miasta Bydgoszcz

Jak przygotowujemy ranking najlepszych inwestycji deweloperskich?

1

Bazujemy na informacjach, otrzymywanych co miesiąc od ponad 500 tys. użytkowników.

2

Zbieramy informacje o tym, które inwestycje są najbardziej interesujące. Uwzględniamy zapytania do dewelopera, wykonane telefony czy liczbę obejrzanych ofert w danej inwestycji.

3

Nasz algorytm tworzy finalne zestawienie, na bazie którego powstaje Ranking Inwestycji.

4

Na początku każdego kwartału ogłaszamy trzy najlepsze inwestycje oraz przyznajemy wyróżnienia w danym regionie.

Ranking Inwestycji w Bydgoszczy

Ranking Inwestycji w Bydgoszczy ruszył po raz pierwszy w 2018 roku! Zatem pora na kolejną edycję. Na czym polega plebiscyt? Otóż jego celem jest wyłonienie najlepszego projektu osiedla na podstawie preferencji użytkowników portalu RynekPierwotny.pl. Użytkownicy podczas poszukiwania własnego M, podejmują rozmaite akcje mające na celu uzyskanie informacji o konkretnej inwestycji - wysyłają zgłoszenia lub pozostawiają numer telefonu. Na ich podstawie jesteśmy w stanie określić, które projekty traktowali oni jako swoje potencjalne miejsce zamieszkania.

Im większą popularnością użytkowników cieszy się dana inwestycja, tym większe szanse ma na wygraną w Rankingu Inwestycji w Bydgoszczy. Każdy deweloper, którego inwestycja znajduje się na portalu RynekPierwotny.pl, może wziąć udział w plebiscycie. Jaki jest cel Rankingu Inwestycji? Wyłonienie projektów, które cieszyły się dużą popularnością wśród nabywców mieszkań, pozwala m.in. określić ich preferencje oraz czy powstające osiedla spełniają ich potrzeby. Co jest dla nich ważne? Na co zwracają uwagę? Można się tego dowiedzieć z najnowszego Rankingu Inwestycji Bydgoszcz!

Bydgoskie inwestycje - co przeważa o ich zwycięstwie?

Na podstawie wyników Rankingu Inwestycji w innych miastach trudno wyłonić konkretny zestaw cech, który sprawia, że inwestycje danego typu zwyciężają. Z pewnością jednak można zauważyć wiele elementów wspólnych wśród wygranych projektów. Kluczowe jest nastawienie dewelopera na komfort użytkownika. Duża ilość udogodnień w dobrej cenie przyciąga znacznie więcej osób niż atrakcyjna lokalizacja w centrum. Największą popularnością cieszą się inwestycje na osiedlach zamkniętych i monitorowanych, z dużą ilością miejsc parkingowych. Trendy mieszkaniowe charakteryzuje niskie budownictwo i kameralność, co również przekłada się na popyt wśród przyszłych nabywców M. Czy jednak te cechy przeważają o zwycięstwie w plebiscycie - Ranking Inwestycji Bydgoszcz?

Wśród zwycięzców poprzednich edycji można było znaleźć inwestycje znajdujące się w przeróżnych lokalizacjach - od centrum, aż po odległe dzielnice. Niewielka korzyść wystąpiła jednak na poczet miejsc oddalonych od śródmieścia. Wybierały je zwłaszcza młode rodziny i osoby o ograniczonych możliwościach finansowych. Tu cena odegrała spore znaczenie w Rankingu Inwestycji. W Bydgoszczy może być podobnie, tym bardziej, że poza centrum można znaleźć znacznie więcej projektów ciekawych i atrakcyjnych z punktu widzenia użytkownika.

Ranking Inwestycji Bydgoszcz - warto śledzić

Mimo że nie jest to tak rozwinięte miasto, jak inne wojewódzkie stolice, to buduje się tu sporo nowych osiedli. Które z nich najbardziej przykują uwagę użytkowników portalu RynekPierwotny.pl? Które zwyciężą Ranking Inwestycji w Bydgoszczy? Warto śledzić wyniki i obserwować, jaki typ inwestycji jest najbardziej popularny w tym szybko rozwijającym się mieście. Dzięki temu można dość szybko sprawdzić, na co zwracają uwagę osoby poszukujące swoich własnych czterech kątów.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: