Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Murapol Osiedle Verde

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Wagrowska, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Wagrowska

Murapol Osiedle VerdeMurapol Osiedle Verde

11 zdjęć

Murapol Osiedle Verde
Murapol Osiedle Verde
Murapol Osiedle Verde
Murapol Osiedle Verde
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

38 - 74/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

8

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (108)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Dni Otwarte

  Naziemne miejsce postojowe GRATIS na Dniu Otwartym w Poznaniu!

  Przyjdź 25 maja do biura sprzedaży przy ul. Wagrowskiej 11A lub Hawelańskiej 2 na Mieszkaniowy Dzień Otwarty i zyskaj miejsce postojowe w cenie wybranego mieszkania w Poznaniu. Już teraz umów się z doradcą na spotkanie i skorzystaj z okazji!

 • Promocja

  Od 9872 zł/m2 mieszkania w Poznaniu

  Skorzystaj z majowej promocji, która obejmuje mieszkania od 9872 zł/m2 na Murapol Osiedlu Verde w Poznaniu. Wybierz mieszkanie objęte promocją i zyskaj rabat, a w przypadku wybranych lokali miejsce postojowe w promocyjnej cenie.

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Poznań Starołęka - 1515 m

Przystanek Tramwajowy - 250 m

Przystanek Autobusowy - 259 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

5 placówek medycznych, 16 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 27 sklepów, 36 obiektów sportowych, 46 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 666 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 108 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 74 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Murapol Osiedle Verde znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Murapol Osiedle Verde jest atrakcyjnie zlokalizowane przy ul. Wagrowskiej, na styku trzech dzielnic – Starołęka, Rataje i Żegrze – oraz w pobliżu południowego klina poznańskiej zieleni, czemu zawdzięcza swoją nazwę. Na zielone otoczenie składa się między innymi fauna i flora położonego na zachodnim brzegu Warty Lasu Dębińskiego, do którego mieszkańcy osiedla mogą dotrzeć w zaledwie kilka minut rowerem. Miłośnicy rekreacji, pieszych czy też rowerowych wędrówek nie będą się tutaj nudzić.

W ramach inwestycji zaprojektowano 666 nowoczesnych i komfortowych mieszkań w trzech 8-piętowych budynkach, z dbałością o detal architektoniczny oraz współczesną architekturę. Dla osób zmotoryzowanych przewidziano miejsca postojowe zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz.

Murapol Osiedle Verde to świetne miejsce dla osób poszukujących nowego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z łatwym i szybkim dojazdem tam w razie potrzeby. Kompaktowe układy 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych mieszkań są odpowiednie dla rodzin z dziećmi, par, seniorów, ale też inwestorów chcących ulokować swój kapitał w nieruchomościach.

Mieszkaj nowocześnie z eco udogodnieniami na Murapol Osiedlu Verde

• Home Management System wdrożony w budynkach pozwala mieszkańcom korzystać z urządzeń smart home. Zarówno zdalnie, jak i manualnie można sterować oświetleniem, ogrzewaniem, zaworami wody czy nawet roletami wewnętrznymi.

• W nawiewnikach okiennych montowane są filtry antysmogowe zabezpieczające przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, alergenami, pyłkami czy owadami.

• Przestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie zaprojektowana, wykorzystując trwałe płytki gresowe o delikatnym, stonowanym wzornictwie, laminowane panele meblowe w naturalnie złotym kolorze oraz wysokiej jakości tynk mozaikowy. W holu wejściowym przewidziano również duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, dodając elegancji i funkcjonalności tej przestrzeni.

• Klatki schodowe oraz korytarze są wyposażone również w energooszczędną oprawę liniową LED, która wpływa na niższe koszty utrzymania budynku.

• Mieszkania parterowe posiadają dodatkową powierzchnię w formie tarasów wybrukowanych kostką z zielonymi ogródkami o łącznej powierzchni nawet 132 mkw.

• Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą balkony z termoizolacyjnych łączników, zapobiegających utracie ciepła z wnętrza. W przypadku niektórych lokali są to nawet dwa balkony.

• Dla osób elektrycznie zmotoryzowanych przewidziano stację ładowania aut elektrycznych oraz stojaki rowerowe.

• Dla najmłodszych lokatorów zaprojektowano plac zabaw

• Budynki będą podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

Inwestycja Murapol Osiedle Verde znajduje się na Starołęce-Minikowie-Marlewie, ul. Wagrowska (3.8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 666 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Verde w sprzedaży jest 108 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 74 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Verde?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Verde mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1515 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Verde znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Starołęka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Verde znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Verde znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zakład Poprawczy w odległości 60 m, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej w odległości 343 m, szkoła w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Osiedle Verde jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital i Przychodnia Medica Celsus w odległości 305 m, Certus w odległości 347 m, Gromadziński Zespół Medyczny w odległości 697 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Verde składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 304 m znajduje się Fawor, w odległości 380 m znajduje się Bar Maximus, w odległości 454 m znajduje się Twój mały sklep.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Verde w odległości 64 m znajduje się boisko / kort, w odległości 123 m znajduje się boisko / kort, w odległości 324 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.10.2022
Data aktualizacji: 23.05.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Wagrowska 11A, 61-369 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 12:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023