Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.
 • Herberta etap II
  Oferta archiwalna

  Herberta etap II

  LEG-BUD Sp. J.

  Mieszkanie Legionowo
  ul. Suwalna
  6 km od Warszawy
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Projekt Park
  Oferta archiwalna

  Projekt Park

  Zakład Budowlano Remontowy „Budrem” Sp. z o.o. sp. k.

  Mieszkanie Legionowo
  ul. Mickiewicza
  4.1 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Projektowana 13
  Oferta archiwalna

  Projektowana 13

  Place4You

  Mieszkanie Legionowo
  ul. Projektowana 13
  5.4 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Herberta
  Oferta archiwalna

  Herberta

  LEG-BUD Sp. J.

  Mieszkanie Legionowo
  ul. Suwalna
  6 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Apartamenty Wyszyńskiego
  Oferta archiwalna

  Apartamenty Wyszyńskiego

  P&K Development

  Mieszkanie Legionowo
  ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
  5.3 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Poniatowski Residence
  Oferta archiwalna

  Poniatowski Residence

  Sławbud

  Mieszkanie Łomianki
  ul. Poniatowskiego
  5.4 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Osiedle Przy Koszarowej
  Oferta archiwalna

  Osiedle Przy Koszarowej

  P.H.U. Partner

  Mieszkanie Legionowo
  ul. Koszarowa
  4 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Osiedle Narutowicza Etap II
  Oferta archiwalna

  Osiedle Narutowicza Etap II

  P&K Development

  Mieszkanie Legionowo
  ul. Kolejowa
  5.4 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • ANAT budynki A, B i C
  Oferta archiwalna

  ANAT budynki A, B i C

  SMLW w Legionowie

  Mieszkanie Legionowo
  ul. Piłsudskiego 28
  3.6 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane

Wiadomości na temat Legionowa:

Legionowo położone w Kotlinie Warszawskiej to jedna z tych miejscowości, które mogą oczarować każdego niemal od pierwszego wejrzenia. Świetna lokalizacja, dobra komunikacja i szeroki wybór oferty kulturalno-sportowej sprawiają, że chętnie przenoszą się tu Warszawiacy oraz mieszkańcy innych miast. Dlatego nowe mieszkania w Legionowie rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, a inwestorzy coraz chętniej planują zagospodarowanie tych terenów. I nic dziwnego - to jedna z najbogatszych miejscowości w województwie mazowieckim, co przekłada się na duże inwestycje w rozwój miasta i ułatwianie życia mieszkańcom oraz turystom.

Legionowo - nowe mieszkania

W ostatnim czasie w tym miejscu powstaje coraz więcej nowych inwestycji. Pojawia się tutaj wiele nowoczesnych zamkniętych i kompleksowo wyposażonych osiedli w Legionowie. Nadal panuje trend na niskie jasne budownictwo z garażami podziemnymi, dużymi oknami oraz przestrzennymi balkonami lub ogródkami. Obowiązkowo znajdzie się dużo zieleni, place zabaw i wiele innych udogodnień dla mieszkańców. Jedną z zalet nowych osiedli są mieszkania bezczynszowe, co w Legionowie jest już niemal standardem. Dodatkowo administracja takich mieszkań często zapewnia stały monitoring, opiekę dozorców, ogrodników i wielu innych specjalistów, którzy wykonują zlecone im zadania o wiele szybciej niż pracownicy spółdzielni. A cena za mkw jest jeszcze dość niska w porównaniu z ceną podobnych osiedli na obrzeżach Warszawy.

Warto też zwrócić uwagę na to, że podczas gdy w stolicy tworzy się lokale o coraz mniejszej powierzchni użytkowej (nawet 15 mkw), tak w Legionowie nowe mieszkania są dość duże: metraż zaczyna się średnio od 36 mkw, a kończy nawet na 120 mkw. Często też można dostać tu przestrzenne, jasne apartamenty w cenie przeciętnego lokum w Warszawie. Dlatego zanim potencjalny kupiec zdecyduje się na wybór własnego M w stolicy, warto sprawdzić ofertę w okolicznych miejscowościach. Tym bardziej, że jest z czego wybierać, zarówno spośród mieszkań na rynku pierwotnym w Legionowie, jak i wtórnym. Na tym pierwszym przeważają właśnie nowoczesne osiedla, natomiast na drugim głównie domy.

Warto też zauważyć, że wiele nowych mieszkań w Legionowie jest kupowanych typowo pod wynajem ze względu na lokalizacyjny potencjał miejscowości. Dzięki bliskości wielu atrakcji ma się pewność, że inwestycja nie tylko się zwróci, ale także jej wartość rynkowa będzie stale wzrastać. Dlatego sprzedaż mieszkań na rynku wtórnym nie jest tak wysoka, jak na rynku pierwotnym, a wynajem pod każdą postacią cieszy się coraz większą popularnością. W mieście znajdziemy szeroki wybór pól namiotowych, pokoi, działek, lokali czy całych domów przeznaczonych pod najem na weekend, tydzień lub miesiąc dla Warszawiaków i osób z innych okolic. Popyt na krótkoterminowy pobyt wśród przyrody jest coraz większy - to jeden ze sposobów odpoczynku całych rodzin, które na co dzień żyją w mieście. Często też mieszkania pod wynajem w Legionowie są bezczynszowe, co oznacza, że niemal cały zysk z ich wynajmu idzie do kieszeni właściciela.

Nowe inwestycje w Legionowie - blisko przyrody i miasta

Legionowo znajduje się tylko 22 km od centrum Warszawy, przy czym sposobów komunikacji jest wiele. Podróż samochodem ułatwi wiele dróg dobrej jakości, pociągi kursują regularnie i w różne strony, natomiast komunikacja ZTM stale się rozwija. Z miasta bardzo blisko jest do Białołęki - najbardziej wysuniętej na północ dzielnicy Warszawy, ale także do S7 - obwodnicy warszawskiej, dzięki której można szybko dotrzeć do północno-zachodnich dzielnic stolicy. Średni czas dojazdu z nowych osiedli mieszkaniowych w Legionowie to 30 minut samochodem do centrum Warszawy, pociągiem natomiast ok. 40 minut.

Z drugiej strony miasto otoczone jest przyrodą - zalesienie miasta to ok. 11%, natomiast całego powiatu legionowskiego ponad 30%. W okolicy znajdziemy Narodowy Park Kampinowski, a jeszcze bliżej - w odległości 7 km - Jezioro Zegrzyńskie, do którego można nawet dojeżdżać rowerem z własnego M. Umożliwiają to liczne ścieżki rowerowe na terenie miasta i okolic. Atrakcją jest także Szlak Turystyczny Polski Walczącej oraz liczne pomniki przyrody i architektury.

Dlaczego warto wybrać nowe mieszkanie w Legionowie?

Zakup mieszkania w Legionowie to dobra inwestycja w nieruchomości. Miasto jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w województwie mazowieckim, które jednocześnie stawia na mieszkańców, ich potrzeby i ekologię. Wielokrotnie nagrodzone Perłą Samorządu, korzysta z nowoczesnych technologii, by ułatwić mieszkańcom oraz turystom poruszanie się i komunikację. Znajdziemy tu m.in. liczne aplikacje mobilne związane z miastem i szlakami turystycznymi. Jednocześnie miasto pełne jest kulturalnych wydarzeń. Latem warto wybrać się na Legionowski Rock Festiwal czy do kina plenerowego. To tu odbywa się znany w Polsce Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej, który co roku gromadzi liczne zastępy melomanów. Koniec lata i rok szkolny oznaczają wzrost aktywności ośrodków kultury i muzeów. Jest też miejsce na nietypowe akcje, np. konkurs dla mieszkanek na metamorfozę wyglądu!

Nowe mieszkania w Legionowie zapewniają bliskość natury przy zachowaniu udogodnień typowych dla miast. To dobre miejsce dla rodzin oraz osób kochających przyrodę i chcących odpocząć od pracy, hałasu miasta, szybkiego tempa życia. Jednocześnie świetna komunikacja z Warszawą pozwala niemal w pełni korzystać z życia blisko stolicy: wydarzeń kulturalnych, sportowych i branżowych. Ponadto cena mieszkań w Legionowie jest niska, zarówno w kwestii kupna nowego lokalu czy wynajmu, a ich wartość stale wzrasta ze względu na atrakcyjność położenia. Dlatego warto przejrzeć nowe inwestycje na terenie Legionowa zanim kupi się mieszkanie w Warszawie.

Interesujesz się zakupem mieszkania w tej okolicy? Skontaktuj się z nami - pomożemy Ci znaleźć Twoje idealne M!

Informacje o Legionowie

W Legionowie dostępnych jest 50 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Legionowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 49 do 121 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (14 mieszkań).
 • 3-pokojowe (27 mieszkań).
 • 4-pokojowe (4 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Legionowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 109 do 115 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Legionowie kosztuje 337 341 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: