Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Legionowo

Znaleziono 10 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 917 zł/m²

map

Zobacz na mapie

 • Legionowo Grzybowa 5
  od: 6 950 zł/m2

  Legionowo Grzybowa 5

  Firma Budowlano - Handlowa Emilian Twardziak

  Mieszkanie Legionowo
  ul. Grzybowa 5
  6.4 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 53-83 m2
  • Mieszkań: 10
  • Pokoje: 2-4
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Legionowa:

Rynek nieruchomości w Legionowie - co warto wiedzieć? 

Legionowo położone w Kotlinie Warszawskiej to jedna z tych miejscowości, które mogą oczarować każdego niemal od pierwszego wejrzenia. Świetna lokalizacja, dobra komunikacja i szeroki wybór oferty kulturalno-sportowej sprawiają, że chętnie przenoszą się tu warszawiacy oraz mieszkańcy innych miast. Dlatego nowe mieszkania w Legionowie szybko znajdują nabywców a inwestorzy coraz chętniej planują zagospodarowanie tych terenów. I nic dziwnego - to jedna z najbogatszych miejscowości w województwie mazowieckim, co przekłada się na duże inwestycje w rozwój miasta i poprawę komfortu mieszkańców. 

Nowe mieszkania w Legionowie - co je wyróznia? 

W ostatnim czasie w tym miejscu powstaje coraz więcej nowych inwestycji. Pojawia się tutaj wiele nowoczesnych, zamkniętych i kompleksowo wyposażonych osiedli. Nadal panuje trend na niskie budownictwo z garażami podziemnymi, dużymi oknami oraz przestrzennymi balkonami lub ogródkami.

Obowiązkowo w legionowskich inwestycjach deweloperskich znajdzie się dużo zieleni, placy zabaw i wielu innych udogodnień dla mieszkańców. Jedną z zalet nowych osiedli są mieszkania bezczynszowe, co w Legionowie jest już niemal standardem. Dodatkowo administracja takich mieszkań często zapewnia stały monitoring, opiekę dozorców, ogrodników i wielu innych specjalistów, którzy wykonują zlecone im zadania o wiele szybciej niż pracownicy spółdzielni. A cena za mkw. jest jeszcze dość niska w porównaniu z ceną podobnych osiedli na obrzeżach Warszawy.

Warto też zwrócić uwagę na fakt, że podczas gdy w stolicy tworzy się lokale o coraz mniejszej powierzchni użytkowej, w Legionowie nowe mieszkania są dość duże: metraż zaczyna się średnio od 36 mkw., kończy nawet na 120 mkw. Często też można dostać tu przestrzenne, jasne apartamenty w cenie przeciętnego lokum w Warszawie.

Dlatego zanim potencjalny kupiec zdecyduje się na wybór własnego M w stolicy, warto sprawdzić ofertę w okolicznych miejscowościach. Tym bardziej, że jest z czego wybierać, zarówno spośród mieszkań na rynku pierwotnym w Legionowie, jak i wtórnym. Na tym pierwszym przeważają właśnie nowoczesne osiedla, natomiast na drugim głównie domy.

Oferta inwestycyjna w Legionowie 

Warto zauważyć, że wiele nowych mieszkań w Legionowie jest kupowanych typowo pod wynajem ze względu na lokalizacyjny potencjał miejscowości. Dzięki bliskości węzłów komunikacyjnych i dostępu do wielu atrakcji ma się pewność, że inwestycja nie tylko się zwróci, ale także jej wartość rynkowa będzie stale wzrastać.

Dlatego sprzedaż mieszkań na rynku wtórnym nie jest tak wysoka, jak na rynku pierwotnym, a wynajem pod każdą postacią cieszy się coraz większą popularnością. Często też mieszkania pod wynajem w Legionowie są bezczynszowe, co oznacza, że niemal cały zysk z ich wynajmu idzie do kieszeni właściciela.

Komunikacja w Legionowie - jak szybko do stolicy? 

Legionowo znajduje się jedynie 22 km od centrum Warszawy, przy czym sposobów komunikacji jest wiele. Podróż samochodem ułatwi wiele dróg dobrej jakości, pociągi kursują regularnie i w różne strony, natomiast komunikacja ZTM stale się rozwija. Z miasta bardzo blisko jest do Białołęki - najbardziej wysuniętej na północ dzielnicy Warszawy, ale także do S7 - obwodnicy warszawskiej, dzięki której można szybko dotrzeć do północno-zachodnich dzielnic stolicy. Średni czas dojazdu z nowych osiedli mieszkaniowych w Legionowie to 30 minut samochodem do centrum Warszawy, pociągiem natomiast ok. 40 minut.

Z drugiej strony Legionowo otoczone jest przyrodą - zalesienie miasta to ok. 11%, natomiast całego powiatu legionowskiego ponad 30%. W okolicy znajdziemy Narodowy Park Kampinowski, a jeszcze bliżej - w odległości 7 km - Jezioro Zegrzyńskie, do którego można nawet dojeżdżać rowerem z własnego M. Umożliwiają to liczne ścieżki rowerowe na terenie miasta i okolic. Atrakcją jest także Szlak Turystyczny Polski Walczącej oraz liczne pomniki przyrody i architektury.

Kupno nowego mieszkania w Legionowie - zalety 

Zakup nowego mieszkania w Legionowie to dobra inwestycja i lokata kapitału. Miasto jest jednym z najszybciej rozwijających się aglomeracji w województwie mazowieckim, które jednocześnie stawia na mieszkańców, ich potrzeby i ekologię. Wielokrotnie nagradzone Perłą Samorządu, korzysta z nowoczesnych technologii, by ułatwić mieszkańcom oraz turystom codzienne funkcjonowanie. 

Nowe mieszkania w Legionowie zapewniają bliskość natury przy zachowaniu udogodnień typowych dla miast. To dobre miejsce dla rodzin oraz osób kochających przyrodę i chcących odpocząć od hałasu, zgiełku i szybkiego tempa życia. Jednocześnie świetna komunikacja z Warszawą pozwala niemal w pełni korzystać z życia blisko stolicy: wydarzeń kulturalnych, sportowych i branżowych.

Ponadto cena nieruchomości w Legionowie jest atrakcyjna, zarówno w kwestii kupna nowego lokalu czy wynajmu, a ich wartość stale wzrasta ze względu na atrakcyjność położenia. 

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Legionowie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Legionowie

W Legionowie dostępne są 24 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Legionowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 53 do 83 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (3 mieszkania).
 • 3-pokojowe (6 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Legionowie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 109 do 164 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Legionowie kosztuje 367 563 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 611 270 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: