+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Leśmiana III
  Oferta archiwalna
  Balkon, taras zielony Wolisz balkon, taras zielony? Przy Leśmiana masz pełen wachlarz możliwości. Wybierz to o czym marzysz. Budynek przystosowany dla niepełnosprawnych W trosce o wygodę wszystkich mieszkańców zaprojektowaliśmy między innymi szerokie platformy do poziomu parteru. Komórka lokatorska gratis Komórkę lokatorską otrzymujesz od nas za darmo! Nie musisz płacić za nią nawet grosza.

  Leśmiana III

  od 3 600 /m2
  ul. Leśmiana , Brzeg Dolny(12.6 km od Wrocławia)
  Emka Inwest Sp. z o.o.
 • Osolińskiego Etap II
  Oferta archiwalna
  Zakończyliśmy opracowywanie następnego projektu, jeszcze bardziej nowoczesnego budynku wielorodzinnego. Przewidzieliśmy w nim 40 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni i układzie funkcjonalnym (dwu-, trzy- i czteropokojowe z aneksami kuchennymi lub kuchniami), w dwóch klatkach schodowych, z windami zjeżdżającymi do poziomu piwnic, gdzie oprócz komórek lokatorskich, będzie pięć garaży

  Osolińskiego Etap II

  ul. Ossolińskiego , Brzeg Dolny(12.5 km od Wrocławia)
  Unidom
 • Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15
  Oferta archiwalna
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualnie przeprowadzoną inwestycją mieszkaniową dewelopera UNIDOM Sp. z o.o. Sp.k. na terenie Brzegu Dolnego. Wyróżnikiem projektowanych i budowanych przez nas nieruchomości jest znakomite połączenie aspektu funkcjonalnego oraz estetycznego. Zakończony nowy budynek mieszkaniowy zlokalizowany jest obok Rynku, przy ul. Odrodzenia 15 ABC, w atrakcyjnej części

  Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15

  ul. Odrodzenia 15 , Brzeg Dolny(11.4 km od Wrocławia)
  Unidom

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Brzegu Dolnym blisko Wrocławia

Nowy Brzeg to niewielkie, lecz prężnie rozwijające się miasto w województwie dolnośląskim i powiecie wołowskim. Ma powierzchnię 17,2 km², a według danych GUS z 2021 roku liczy 12 765 mieszkańców. Lokalizacja znajduje się około 21 km na Zachód od Wrocławia.

Szlaki komunikacyjne i transport publiczny w mieście

Do najważniejszych arterii komunikacyjnych miejscowości zalicza się droga wojewódzka DW331 Błonie-Radecz. Od 2019 roku w mieście funkcjonuje obwodnica Brzegu Dolnego na 5-kilometrowym odcinku drogi. Przeniosła ona poza centrum wzmożony ruch samochodów ciężarowych. W przyszłości ma łączyć drogę ekspresową S5 z autostradą A4. W lokalizacji znajduje się także mający 534 metry długości Most Wolności – 4 czerwca przez rzekę Odrę. Łączy się on z drogą wojewódzką DW341, drogą wojewódzką DW340 i drogą krajową DK94.

Mieszkańcy mogą także korzystać z połączeń kolejowych linii 273 Szczecin-Wrocław. Dojazd pociągiem zajmuje od 33 do 35 minut. W miejscowości funkcjonują zarazem połączenia autobusowe PKS do Wołowca i Wrocławia, a także miejskie linie numer 4, 5, 6, 7 i 8, m.in. do Żerkowa, Wołowa, Naborowa i Jodłowic.

Biznes w lokalizacji

Dynamiczny rozwój miejscowości przyciąga kolejnych inwestorów. W lokalizacji tej mają swoje siedziby duże firmy m.in. z branży chemicznej, transportowej, spedycyjnej, energetycznej i kosmetycznej. Inwestorzy mogą korzystać z terenów inwestycyjnych w ramach Podstrefy Brzeg Dolny Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej o łącznej powierzchni 47,16 ha. Mają oni możliwość ubiegania się o zwolnienie z podatku od nieruchomości.

Brzeg Dolny – mieszkania na rynku pierwotnym

W ostatnich latach zauważalny jest wzrost częstotliwości inwestycji deweloperskich w lokalizacji. Nowe mieszkania w Brzegu Dolnym chętnie kupują zwłaszcza pracownicy lokalnych firm oraz osoby zatrudnione we Wrocławiu. Lokale z rynku pierwotnego mogą być traktowane jako opłacalna inwestycja w wynajem.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Brzegu Dolnym powstają m.in. przy ulicach Leśmiana, Wyszyńskiego, Ossolińskiego i Szkolnej. Dominują lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe w niskiej zabudowie wielorodzinnej. Najpopularniejszy metraż wynosi około 50-60 m². Ze względu na duży popyt i znacznie niższe ceny niż we Wrocławiu, błyskawicznie znajdują one właścicieli.

Atrakcyjne miejsce do zamieszkania

 Miejscowość jest położona z dala od miejskiego zgiełku. Budowane w Brzegu Dolnym mieszkania powstają w pobliżu dobrze rozwiniętej infrastruktury społecznej, w tym placówek służby zdrowia, terenów rekreacyjnych, sklepów, obiektów sportowych i instytucji oświatowych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Brzegu Dolnym na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: