Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15
  Oferta archiwalna
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z aktualnie przeprowadzoną inwestycją mieszkaniową dewelopera UNIDOM Sp. z o.o. Sp.k. na terenie Brzegu Dolnego. Wyróżnikiem projektowanych i budowanych przez nas nieruchomości jest znakomite połączenie aspektu funkcjonalnego oraz estetycznego. Zakończony nowy budynek mieszkaniowy zlokalizowany jest obok Rynku, przy ul. Odrodzenia 15 ABC, w atrakcyjnej części miasta, cechującej się spokojną okolicą, bliskością parku miejskiego, a jednocześnie niedużą odległością od punktów handlowo-usługowych, placówek oświatowych i węzłów komunikacyjnych.W tym budynku oferujemy Państwu ostatnie gotowe do sprzedaży mieszkania, znajdujące się w 3-klatkowym, 4-kondygnacyjnym, niepodpiwniczonym budynku. W każdej klatce znajduje się 11, a w całym budynku 33 mieszkania. Pozostałe wolne mieszkania to lokale dwupokojowe z balkonami i komórkami lokatorskimi. Ogrzewanie indywidualne z dwufunkcyjnego kotła gazowego z zamkniętą komorą spalania. Zastosowane w budynku rozwiązania przegród budowlanych oraz urządzenia instalacyjne spełniają wymagania oszczędności energii; zastosowano wydajny osprzęt instalacyjny, a przegrody posiadają współczynniki przenikania ciepła niższe niż w wymaganiach przepisów.Oferujemy mieszkania w cenie od 3 300 zł/m2, z balkonem i komórką lokatorską gratis.Mieszkania w tym budynku spełniają kryteria uzyskania preferencyjnego kredytu Mieszkanie dla Młodych.W dniu 6 czerwca 2013 r. dla budynku zostało wydane pozwolenie na użytkowanie.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ostatnich dostępnych mieszkań.

  Inwestycja przy ul. Odrodzenia 15

  ul. Odrodzenia 15 , Brzeg Dolny(11.4 km od Wrocławia)
  Unidom

Informacje o Brzegu Dolnym

Brzeg Dolny to miasto w woj. dolnośląskim, w powiecie wołowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Brzeg Dolny. Historycznie leży Dolnym Śląsku. Miasto położone jest na prawym brzegu Odry, w odległości 31 km na północny zachód od Wrocławia stanowiąc tym samym przedłużenie miejsko-przemysłowej aglomeracji wrocławskiej. Według danych z 31 marca 2011 miasto liczyło 12 739 mieszkańców. Do uprawiania sportu w mieście znajduje się odpowiednio przygotowaną baza - halę sportowa, krytą pływalnia, stadion sportowy oraz ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny. Obiekty te cieszą się dużą popularnością wśród sportowców z całej Polski, jako ośrodek przygotowań do ważnych imprez sportowych.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: