+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe domy na sprzedaż Zakopane

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Wiadomości na temat Zakopanego:

Nowe domy w Zakopanem – na co zwrócić uwagę?

Zimowa stolica Polski położona jest w granicach województwa małopolskiego. Zakopane to największy ośrodek miejski w Tatrach, który tłumnie odwiedzają turyści nie tylko w sezonie zimowym. Tętniącym sercem miasta są Krupówki, główny bulwar wyłączony z ruchu kołowego. W tej miejscowości turystycznej krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne. Do miasta prowadzi Zakopianka, jedna z najpopularniejszych dróg o długości 102 km.

Lokalny rynek nieruchomości – nowoczesne domy w Zakopanem

O walorach turystycznych stolicy Tatr nie trzeba nikogo przekonywać. Kolebka kultury góralskiej i sztuki podhalańskiej słynie z niepowtarzalnego klimatu, który przyciąga miliony turystów. Nic więc dziwnego, że miejscowość ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem inwestorów. Nieruchomości w tym mieście bardzo szybko znajdują swoich nabywców. Przestronne apartamenty i nowe domy w Zakopanem usytuowane są w prestiżowych lokalizacjach. W bezpośredniej bliskości Tatrzańskiego Parku Narodowego można znaleźć nieruchomości o podwyższonym standardzie.

Nowe inwestycje w Zakopanem – oferta deweloperska

Większość nowoczesnych apartamentów powstaje w okolicy rezerwatów przyrody i rozbudowanego zaplecza rekreacyjnego. Z reguły znajdują się w nowoczesnych kompleksach apartamentowych, nawiązujących wystrojem do stylu zakopiańskiego. Nowe domy w Zakopanem mają zróżnicowany metraż i są dostępne w stanie deweloperskim. Istnieje też możliwość zakupu nieruchomości wykończonej „pod klucz”. Na szczególne wyróżnienie zasługują domki jednorodzinne w Zakopanem, położone w najbardziej widokowej części Kościeliska. Niektóre z nich zostały wyposażone w technologie przyjazne środowisku.

Ile kosztuje dom w Zakopanem?

Do najpopularniejszych dzielnic stolicy Tatr należy: Gubałówka, Olcza, Bystre, Krzeptówki, Kuźnice, Pod Skocznią, Harenda i Jaszczurówka. Miejsca te sprzyjają odpoczynkowi o każdej porze roku. Działki budowlane i nowe domy w Zakopanem są coraz droższe. Na wysokim poziomie wciąż utrzymują się także ceny apartamentów pod inwestycje. Najwięcej zapłacimy za dom w centrum Zakopanego i bliskiej odległości od Kościeliska.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Zakopanem na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: