Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Wiadomości na temat Zakopanego:

Nowe domy w Zakopanem – na co zwrócić uwagę?

Zimowa stolica Polski położona jest w granicach województwa małopolskiego. Zakopane to największy ośrodek miejski w Tatrach, który tłumnie odwiedzają turyści nie tylko w sezonie zimowym. Tętniącym sercem miasta są Krupówki, główny bulwar wyłączony z ruchu kołowego. W tej miejscowości turystycznej krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne. Do miasta prowadzi Zakopianka, jedna z najpopularniejszych dróg o długości 102 km.

Lokalny rynek nieruchomości – nowoczesne domy w Zakopanem

O walorach turystycznych stolicy Tatr nie trzeba nikogo przekonywać. Kolebka kultury góralskiej i sztuki podhalańskiej słynie z niepowtarzalnego klimatu, który przyciąga miliony turystów. Nic więc dziwnego, że miejscowość ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem inwestorów. Nieruchomości w tym mieście bardzo szybko znajdują swoich nabywców. Przestronne apartamenty i nowe domy w Zakopanem usytuowane są w prestiżowych lokalizacjach. W bezpośredniej bliskości Tatrzańskiego Parku Narodowego można znaleźć nieruchomości o podwyższonym standardzie.

Nowe inwestycje w Zakopanem – oferta deweloperska

Większość nowoczesnych apartamentów powstaje w okolicy rezerwatów przyrody i rozbudowanego zaplecza rekreacyjnego. Z reguły znajdują się w nowoczesnych kompleksach apartamentowych, nawiązujących wystrojem do stylu zakopiańskiego. Nowe domy w Zakopanem mają zróżnicowany metraż i są dostępne w stanie deweloperskim. Istnieje też możliwość zakupu nieruchomości wykończonej „pod klucz”. Na szczególne wyróżnienie zasługują domki jednorodzinne w Zakopanem, położone w najbardziej widokowej części Kościeliska. Niektóre z nich zostały wyposażone w technologie przyjazne środowisku.

Ile kosztuje dom w Zakopanem?

Do najpopularniejszych dzielnic stolicy Tatr należy: Gubałówka, Olcza, Bystre, Krzeptówki, Kuźnice, Pod Skocznią, Harenda i Jaszczurówka. Miejsca te sprzyjają odpoczynkowi o każdej porze roku. Działki budowlane i nowe domy w Zakopanem są coraz droższe. Na wysokim poziomie wciąż utrzymują się także ceny apartamentów pod inwestycje. Najwięcej zapłacimy za dom w centrum Zakopanego i bliskiej odległości od Kościeliska.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Zakopanem na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Zakopanem

W Zakopanem dostępne są 73 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Zakopanem mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 51 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (36 mieszkań).
 • 2-pokojowe (27 mieszkań).
 • 3-pokojowe (10 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Zakopanem nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: