Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Zakopanego:

Nowe domy w Zakopanem – na co zwrócić uwagę?

Zimowa stolica Polski położona jest w granicach województwa małopolskiego. Zakopane to największy ośrodek miejski w Tatrach, który tłumnie odwiedzają turyści nie tylko w sezonie zimowym. Tętniącym sercem miasta są Krupówki, główny bulwar wyłączony z ruchu kołowego. W tej miejscowości turystycznej krzyżują się ważne szlaki komunikacyjne. Do miasta prowadzi Zakopianka, jedna z najpopularniejszych dróg o długości 102 km.

Lokalny rynek nieruchomości – nowoczesne domy w Zakopanem

O walorach turystycznych stolicy Tatr nie trzeba nikogo przekonywać. Kolebka kultury góralskiej i sztuki podhalańskiej słynie z niepowtarzalnego klimatu, który przyciąga miliony turystów. Nic więc dziwnego, że miejscowość ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem inwestorów. Nieruchomości w tym mieście bardzo szybko znajdują swoich nabywców. Przestronne apartamenty i nowe domy w Zakopanem usytuowane są w prestiżowych lokalizacjach. W bezpośredniej bliskości Tatrzańskiego Parku Narodowego można znaleźć nieruchomości o podwyższonym standardzie.

Nowe inwestycje w Zakopanem – oferta deweloperska

Większość nowoczesnych apartamentów powstaje w okolicy rezerwatów przyrody i rozbudowanego zaplecza rekreacyjnego. Z reguły znajdują się w nowoczesnych kompleksach apartamentowych, nawiązujących wystrojem do stylu zakopiańskiego. Nowe domy w Zakopanem mają zróżnicowany metraż i są dostępne w stanie deweloperskim. Istnieje też możliwość zakupu nieruchomości wykończonej „pod klucz”. Na szczególne wyróżnienie zasługują domki jednorodzinne w Zakopanem, położone w najbardziej widokowej części Kościeliska. Niektóre z nich zostały wyposażone w technologie przyjazne środowisku.

Ile kosztuje dom w Zakopanem?

Do najpopularniejszych dzielnic stolicy Tatr należy: Gubałówka, Olcza, Bystre, Krzeptówki, Kuźnice, Pod Skocznią, Harenda i Jaszczurówka. Miejsca te sprzyjają odpoczynkowi o każdej porze roku. Działki budowlane i nowe domy w Zakopanem są coraz droższe. Na wysokim poziomie wciąż utrzymują się także ceny apartamentów pod inwestycje. Najwięcej zapłacimy za dom w centrum Zakopanego i bliskiej odległości od Kościeliska.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Zakopanem na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023