Murapol Osiedle Fit

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania gotowe do odbioru!

Mieszkania na sprzedaż Al. Bielska, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Tychy, Al. Bielska

Murapol Osiedle Fit

9 zdjęć

Murapol Osiedle Fit
Murapol Osiedle Fit
Murapol Osiedle Fit
Murapol Osiedle Fit
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

41 - 61/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

8

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (31)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Kup teraz nowe mieszkanie w Tychach, taniej nie będzie!

  Wybierz mieszkanie objęte lutową promocją na Murapol Osiedlu Fit przy al. Bielskiej w Tychach i odbierz pakiet bonusów o wartości nawet 118 tys. zł! A 24 lutego przyjdź na Mieszkaniowy Dzień Otwarty do tyskiego biura sprzedaży.

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Tychy Grota Roweckiego - 1152 m

Przystanek Autobusowy - 150 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placówek medycznych, 20 placówek edukacyjnych, 18 kawiarni i restauracji, 20 sklepów, 23 obiekty sportowe, 15 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 352 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 31 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 61 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mieszkania gotowe do odbioru!

Murapol Osiedle Fit to kameralna inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w centrum tyskiego życia, przy jednej z głównych ulic miasta – alei Bielskiej. W rejonie osiedla powstały w ostatnich latach ważne przedsięwzięcia w postaci centrum handlowego Skałka czy obecnie jednej z największych atrakcji, czyli Wodnego Parku Tychy. Ponadto nieopodal inwestycji znajdują się odpowiadające na wszelkie potrzeby zakupowe mieszkańców Tyskie Hale Targowe.

W odległości kilkuset metrów położone są również dwa miejskie zieleńce – Park Jaworek oraz Park Rodzinny bł. Karoliny z atrakcjami w formie placów zabaw, wielofunkcyjnych boisk czy wybiegu dla psów. Na południu rozciąga się zaś rozległe połacie leśnych terenów dla miłośników wędrówek, a także urokliwe Jezioro Paprocańskie dla entuzjastów sportów wodnych i wypoczynku nad wodą.

Wyjątkową atrakcją osiedla jest strefa relaksu z zewnętrzną siłownią na dachu jednego z budynków, która pozwoli pozostać w zdrowiu i utrzymać formę fizyczną mieszkańcom. W ramach inwestycji zaplanowano łącznie 352 kompaktowe od 1- do nawet 4-pokojowych lokale mieszkalne przeznaczone zarówno dla singli, rodzin z dziećmi, jak i inwestorów poszukujących bezpiecznej przystani dla swoich oszczędności.

Zamieszkaj na Murapol Osiedlu Fit i pozostań w zdrowiu

• Technologia w każdym mieszkaniu, czyli inteligentne zarządzanie mediami przy użyciu urządzeń smart home jest możliwe dzięki wdrożeniu Home Management System. Mieszkańcy mogą zatem sterować z każdego miejsca na świecie, przy pomocy aplikacji mobilnej lub manualnie, ogrzewaniem, oświetleniem czy zaworami wody.

• Pakiet antysmogowy w standardzie mieszkań to nowoczesne filtry montowane w nawiewnikach okiennych. To rozwiązanie zapewnia stały dopływ świeżego powietrza do wnętrz, wolnego od alergenów, pyłków czy owadów.

• Aby utrzymać harmonijną atmosferę i estetykę, przestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie urządzona z wykorzystaniem trwałych gresów o delikatnym, stonowanym wzornictwie, laminowanych paneli meblowych w naturalnym, złotym kolorze oraz szlachetnego i wysokiej jakości tynku mozaikowego. Dodatkowo, w holach wejściowych zaprojektowano duże lustra i estetyczne skrzynki pocztowe, tworząc efektowną aranżację.

• W częściach wspólnych zastosowano energooszczędne oświetlenie LED, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa może liczyć na niższe koszty utrzymania budynku.

• Na kondygnacjach parterowych wszystkie mieszkania posiadają własne tarasy z ogródkami o łącznej powierzchni nawet 98 mkw.

• Do mieszkań na piętrach przynależą zaś przestronne, niekiedy podwójne balkony.

• Na dachu budynku nr 2 zaprojektowano zewnętrzną siłownię, by mieszkańcy mogli dbać o swoją formę fizyczną bez konieczności opuszczania osiedla. Na pozostałej części dachu przewidziano ponadto tzw. dach zielony, który m.in. oczyszcza powietrze czy obniża temperaturę otoczenia.

• Na terenie inwestycji zaplanowano stację ładowania pojazdów elektrycznych i stojaki rowerowe dla entuzjastów niskoemisyjnych środków transportu.

• Optymalna liczba miejsc postojowych wewnętrznych i zewnętrznych zapewni wygodę użytkownikom samochodów.

• Dla najmłodszych lokatorów zaprojektowano plac zabaw.

Inwestycja Murapol Osiedle Fit znajduje się w Tychach (3.6 km od centrum Tych), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Osiedle Fit została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 352 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Osiedle Fit w sprzedaży jest 31 nowych mieszkań o powierzchni od 41 do 61 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wiele możliwości w bliskim sąsiedztwie. Główna arteria miejska z rozbudowaną siecią dróg i dogodną komunikacją publiczną zapewnia szybki dojazd do centrum i innych dzielnic Tychów.

Tychy to miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wybudowaniem kilkudziesięciu osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć wiele szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także kilka liceów, zespołów szkół i szkół policealnych. Działają tu również dwa szpitale i liczne przychodnie lekarskie. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, galerie sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko i kilka ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Osiedle Fit?

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się kilkadziesiąt linii autobusowych oraz kilka linii trolejbusowych. Działa tu także Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Osiedle Fit mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1152 metrów od inwestycji Murapol Osiedle Fit znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tychy Grota Roweckiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Osiedle Fit znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Fit znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 37 w odległości 310 m, szkoła w odległości 334 m, Przedszkole nr 6 w Tychach w odległości 345 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Osiedle Fit jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia ŻWAKÓW TYCHY w odległości 115 m, Przychodnia ŻWAKÓW TYCHY w odległości 132 m, Bianco - stomatologia w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Osiedle Fit składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 193 m znajduje się Biedronka, w odległości 222 m znajduje się Żabka, w odległości 345 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Osiedle Fit w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 307 m znajduje się basen, w odległości 371 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.01.2022
Data aktualizacji: 21.02.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

al. Bielska 125/3, 43-100 Tychy

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: