Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Kamienica Roch
  Oferta archiwalna
  KAMIENICA „ROCH” przy ulicy Tadeusza Kościuszki położona jest w samym sercu Olecka. Budynek składający się z lokali użytkowych na parterze i 24 apartamentów o podwyższonym standardzie na wyższych kondygnacjach.Inwestycja rozpoczęła się w II kwartale 2013r.Budynek został oddany do użytkowania w lipcu 2014r

  Kamienica Roch

  ul. Kościuszki , Olecko(21 km od Ełku)
  Dom Ełcki Morusiewicz
 • Kamienica Centrum
  Oferta archiwalna
  ZAMIESZKAJ W CENTRUM OLECKA„Kamienica Centrum” to idealna lokalizacja dla osób chcących mieszkać w spokojnej okolicy, a jednocześnie być o krok od centrum miasta.Budynek położony na obrzeżu Placu Wolności u zbiegu ulic Armii Krajowej i Składowej. Lokalizacja ta zapewnia sprawne i bezproblemowe przemieszczanie się pomiędzy dowolnymi punktami miasta zarówno samochodem jak i pieszo.Obiekt został zaprojektowany jako budynek czteropiętrowy. W budynku zlokalizowanych jest 25 mieszkań jedno, dwu, trzy i czteropokojowych. Ich powierzchnie sięgają od 32 m2 do 76 m2. W części podziemnej znajduje się 10 miejsc parkingowych, na parterze usytuowane są lokale usługowe a piętra 1 do 4 zajmują mieszkania lokatorskie. Komunikację wewnętrzną zapewnia klatka schodowa i cichobieżna winda także z dostępem do parkingów podziemnych.Atutem mieszkań jest indywidualne ogrzewanie na gaz ziemny. Lokale posiadają loggie, balkony, i tarasy.Nowoczesne rozwiązania zastosowane w „Kamienicy CENTRUM” zapewnią Państwu wysoki standard i komfortowe mieszkania.Mieszkania w programie Mieszkania dla Młodych.Komórka lokatorska w cenie mieszkania.

  Kamienica Centrum

  ul. Armii Krajowej , Olecko(21.7 km od Ełku)
  Firma Budowlana Krzysztof Luto

Informacje o Olecku

Olecko to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Leży nad rzeką Legą oraz Jeziorem Oleckim Wielkim. Jego powierzchnia wynosi 11,62 km2 i zamieszkuje ją ok. 16 tysięcy osób. Olecko usytuowane jest na krańcach Pojezierza Mazurskiego, na szlaku łączącym Krainę Wielkich Jezior Mazurskich. Na terenie miasta mieści się wiele obiektów kulturowych. Do jednego z najciekawszych należy Kino Mazur, które wchodzi w skład Regionalnego Ośrodka Kultury w Olecku “Mazury Garbate”. Kino oprócz wyświetlania stałego repertuaru prowadzi także zajęcia edukacyjne “Edukacja Filmowa”. Ponadto w mieście funkcjonuje Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego “Promenada”. Jeśli chodzi o edukację, funkcjonują tutaj 3 przedszkola, 6 szkół podstawowych, 13 szkół ponadpodstawowych oraz 6 uczelni. Dodatkowo, dla osób pragnących pogłębić swoją wiedzę, dedykowane są szkoły językowe - Państwowa Szkoła Muzyczna oraz Zakład Doskonalenia Zawodowego.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: