Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Palisadowa
  Oferta archiwalna
  Nowe mieszkania i apartamenty w nowoczesnym, energooszczędnym dziewięcio-kondygnacyjnym budynku. W budynku zlokalizowanym w Wałbrzychu przy ulicy Palisadowej w dzielnicy Podzamcze znajduje się z 40-ści mieszkań i apartamentów. Mieszkania o powierzchni od 35m2 do 80m2 z balkonami lub loggiami oraz pięć komfortowych dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 60m2 do 100m2 z tarasami.Lokale na parterze zaprojektowane z ogródkami. Podziemny garaż, windy, nowoczesny system wentylacji o stałym układzie ciśnienia wraz z odzyskiem ciepła zapewnią komfort przyszłym mieszkańcom. Plac zabaw dla dzieci, teren ogrodzony, dogodna lokalizacja.

  Palisadowa

  ul. Palisadowa 47 , Wałbrzych(12.5 km od Świdnicy)
  Spółdzielnia Budowy Domków Jednorodzinnych
 • Osiedle w Szczawnie Zdroju
  Oferta archiwalna
  W przepięknej miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój, na działce przy ulicach Prusa i Miłosnej powstaje zespół trzech trzykondygnacyjnych budynków, w których zaprojektowano 54 komfortowe mieszkania o powierzchni od 48,26 mkw do 64,63 mkw (po 18 mieszkań w każdym z budynków).Ofertę stanowią 3 rodzaje funkcjonalnie zaprojektowanych lokali: 1/ 64,63m2 składające się z: 2 pokoi, kuchni, korytarza i łazienki   2/ 60,02m2 składające się z: 2 pokoi, kuchni, korytarza, garderoby i łazienki  3/ 48,26m2 składające się z: pokoju dziennego z kuchnią w aneksie, pokoju, korytarza i łazienki. Każde z mieszkań posiada balkon od strony południowej.Na terenie osiedla powstaną drogi wewnętrzne, przestronne parkingi, bezpieczne i nowoczesne place zabaw dla najmłodszych, umożliwiające mieszkańcom osiedla aktywny wypoczynek. Każdy z budynków będzie posiadał kondygnację piwniczną z komórkami lokatorskimi.Budynki wykonane zostaną w technologii tradycyjnej, w standardzie deweloperskim. Wszystkie lokale będą posiadać indywidualny kocioł dwufunkcyjny do podgrzewania wody oraz centralnego ogrzewania. Do każdego mieszkania przypisany jest balkon (w cenie mieszkania). Istnieje również możliwość dokupienia komórki lokatorskiej.Budynki wyposażone w instalacje: elektryczną, gazową, wodną oraz przyłącza telefoniczne, internetowe, TV i domofonowe. Osiedle jest realizowane w trzech etapach:    ETAP 1 (budynek 1)- planowane zakończenie: czerwiec 2012    ETAP 2 (budynek 2)- planowane zakończenie: czerwiec 2013    ETAP 3 (budynek 3)- planowane zakończenie: czerwiec 2014

  Osiedle w Szczawnie Zdroju

  ul. Prusa , Szczawno-Zdrój(15.4 km od Świdnicy)
  ART-BUD sp. z o. o.

Wiadomości na temat Wałbrzycha:

Nowe mieszkania w Wałbrzychu – oferta na rynku pierwotnym

Wałbrzych to dolnośląskie miasto, które niegdyś było niezwykle ważnym ośrodkiem przemysłowym. Leży przy drodze krajowej nr 35, zaledwie kilka kilometrów od granicy Czechami i ok. 80 km od Wrocławia, stolicy województwa. Co warto wiedzieć o tutejszym rynku nieruchomości? Gdzie powstają i ile kosztują nowe mieszkania w Wałbrzychu? Sprawdź!

Rynek nieruchomości w Wałbrzychu

Główną osią wałbrzyskiej gospodarki jest przemysł. Do połowy lat 90. funkcjonowały tu również kopalnie węgla kamiennego, które intensywnie ją napędzały. Od czasu ich zamknięcia liczba ludności miasta systematycznie spada, podobnie jak jego prestiż. Nadal działają tu jednak zakłady z różnych branż, dające zatrudnienie kilkudziesięciu tysiącom osób. Na północy miasta działa nawet Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Wałbrzych jest więc wciąż kojarzony jako miasto przemysłowe, choć w ostatnich latach rozwija się również np. kulturalnie.

Tutejszy rynek nieruchomości trudno nazwać ekscytującym, szczególnie jeśli chodzi o rynek pierwotny. Powstające jednak w Wałbrzychu nowe mieszkania nie odbiegają standardami od tych budowanych – chociażby – we Wrocławiu. Wśród nowych inwestycji dominują nowoczesne bloki, stanowiące miejsce zamieszkania licznych pracowników tutejszych zakładów. Dominują mieszkania 3-pokojowe, choć nie brakuje również większych i mniejszych lokali dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb nabywców.

Ceny nieruchomości w Wałbrzychu

Jednym z ważnych argumentów za zakupem nowego mieszkania w Wałbrzychu zdecydowanie może być cena w przeliczeniu na 1 m2. Tutejsze stawki są bardzo atrakcyjne, nawet na rynku pierwotnym – szczególnie jeśli porównać je z Wrocławiem. Nowe mieszkania w Wałbrzychu zazwyczaj kosztują również mniej niż te budowane np. w Jeleniej Górze czy Legnicy. Wszystko to sprawia, że jest to idealne miejsce dla inwestorów z mniejszym budżetem. Dzięki temu kupujący w Wałbrzychu mogą sobie również pozwolić na więcej – stąd duża popularność mieszkań o powierzchni około 60 m2 i większych.

Mieszkania w Wałbrzychu – gdzie najtaniej?

Jeśli szukasz okazji cenowych, zakup nowego mieszkania w Wałbrzychu może być świetnym wyborem. W zasadzie w całym mieście ceny są bardzo przystępne, a jednocześnie raczej stabilne. Na rynku pierwotnym wybór jest dość ograniczony, ponieważ powstaje tu stosunkowo niewiele nowych inwestycji. Dlatego warto dokonywać zakupu mieszkania tuż po uruchomieniu sprzedaży przez dewelopera – zapewni to szeroki wybór lokali oraz możliwość skorzystania z promocji i zniżek często dostępnych dla pierwszych klientów. Warto też pamiętać, że zwykle im większa powierzchnia lokalu, tym niższa cena w przeliczeniu na 1 m2. Dlatego opłacalny może być wybór większego metrażu.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Wałbrzychu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Wałbrzychu

Wałbrzych położony jest na południowym zachodzie Polski, w województwie dolnośląskim nad Pełcznicą. Miasto leży na Pogórzu Zachodniosudeckim i Sudetach Środkowych, w Paśmie Gór Wałbrzyskich. Zajmuje 84,7 km2 powierzchni i liczy ok. 114 tysięcy mieszkańców. Wałbrzych to miasto coraz bardziej zielone, który powoli odradza się po szkodach spowodowanych przemysłem kopalnianym. Na mapie znajduje się 7 parków miejskich oraz 2 parki krajobrazowe. Na północnych obrzeżach znajduje się Książański Park Narodowy z rezerwatem przyrody Przełomy pod Książem oraz Jeziorkiem Daisy. Wałbrzych jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, akademickim oraz naukowym. Wałbrzych posiada bogate zaplecze kulturalne - kina, teatry, filharmonie, Galerię Sztuki BWA oraz Park Nauki i Techniki.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: