Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nowe mieszkania na sprzedaż Wałbrzych

29 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 458 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowe Podzamcze
  gotowe
  Nowe Podzamcze to pierwsza inwestycja PCG w Wałbrzychu, która powstaje na Podzamczu z widokiem na Książański Park Krajobrazowy, nieopodal Zamku Książ. To wygodne, kompletne miejsce do życia i pierwsze tak nowoczesne osiedle w Wałbrzychu. Podzamcze to miejsce, w którym żyje się dobrze. Dzięki powstałej przez lata infrastrukturze zaspokaja podstawowe potrzeby mieszkańców. Osiedle otoczone jest
  al. Podwale, Wałbrzych(13.4 km od Świdnicy)
  PCG
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Wałbrzych

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Palisadowa
  Oferta archiwalna
  Nowe mieszkania i apartamenty w nowoczesnym, energooszczędnym dziewięcio-kondygnacyjnym budynku. W budynku zlokalizowanym w Wałbrzychu przy ulicy Palisadowej w dzielnicy Podzamcze znajduje się z 40-ści mieszkań i apartamentów. Mieszkania o powierzchni od 35m2 do 80m2 z balkonami lub loggiami oraz pięć komfortowych dwupoziomowych apartamentów o powierzchni od 60m2 do 100m2 z tarasami. Lokale na
  ul. Palisadowa 47, Wałbrzych(12.5 km od Świdnicy)
  Spółdzielnia Budowy Domków Jednorodzinnych
 • Osiedle w Szczawnie Zdroju
  Oferta archiwalna
  W przepięknej miejscowości uzdrowiskowej Szczawno-Zdrój, na działce przy ulicach Prusa i Miłosnej powstaje zespół trzech trzykondygnacyjnych budynków, w których zaprojektowano 54 komfortowe mieszkania o powierzchni od 48,26 mkw do 64,63 mkw (po 18 mieszkań w każdym z budynków).Ofertę stanowią 3 rodzaje funkcjonalnie zaprojektowanych lokali: 1/ 64,63m2 składające się z: 2 pokoi, kuchni, korytarza
  ul. Prusa, Szczawno-Zdrój(15.4 km od Świdnicy)
  ART-BUD sp. z o. o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Wałbrzycha:

Nowe mieszkania w Wałbrzychu – oferta na rynku pierwotnym

Wałbrzych to dolnośląskie miasto, które niegdyś było niezwykle ważnym ośrodkiem przemysłowym. Leży przy drodze krajowej nr 35, zaledwie kilka kilometrów od granicy Czechami i ok. 80 km od Wrocławia, stolicy województwa. Co warto wiedzieć o tutejszym rynku nieruchomości? Gdzie powstają i ile kosztują nowe mieszkania w Wałbrzychu? Sprawdź!

Rynek nieruchomości w Wałbrzychu

Główną osią wałbrzyskiej gospodarki jest przemysł. Do połowy lat 90. funkcjonowały tu również kopalnie węgla kamiennego, które intensywnie ją napędzały. Od czasu ich zamknięcia liczba ludności miasta systematycznie spada, podobnie jak jego prestiż. Nadal działają tu jednak zakłady z różnych branż, dające zatrudnienie kilkudziesięciu tysiącom osób. Na północy miasta działa nawet Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna. Wałbrzych jest więc wciąż kojarzony jako miasto przemysłowe, choć w ostatnich latach rozwija się również np. kulturalnie.

Tutejszy rynek nieruchomości trudno nazwać ekscytującym, szczególnie jeśli chodzi o rynek pierwotny. Powstające jednak w Wałbrzychu nowe mieszkania nie odbiegają standardami od tych budowanych – chociażby – we Wrocławiu. Wśród nowych inwestycji dominują nowoczesne bloki, stanowiące miejsce zamieszkania licznych pracowników tutejszych zakładów. Dominują mieszkania 3-pokojowe, choć nie brakuje również większych i mniejszych lokali dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb nabywców.

Ceny nieruchomości w Wałbrzychu

Jednym z ważnych argumentów za zakupem nowego mieszkania w Wałbrzychu zdecydowanie może być cena w przeliczeniu na 1 m2. Tutejsze stawki są bardzo atrakcyjne, nawet na rynku pierwotnym – szczególnie jeśli porównać je z Wrocławiem. Nowe mieszkania w Wałbrzychu zazwyczaj kosztują również mniej niż te budowane np. w Jeleniej Górze czy Legnicy. Wszystko to sprawia, że jest to idealne miejsce dla inwestorów z mniejszym budżetem. Dzięki temu kupujący w Wałbrzychu mogą sobie również pozwolić na więcej – stąd duża popularność mieszkań o powierzchni około 60 m2 i większych.

Mieszkania w Wałbrzychu – gdzie najtaniej?

Jeśli szukasz okazji cenowych, zakup nowego mieszkania w Wałbrzychu może być świetnym wyborem. W zasadzie w całym mieście ceny są bardzo przystępne, a jednocześnie raczej stabilne. Na rynku pierwotnym wybór jest dość ograniczony, ponieważ powstaje tu stosunkowo niewiele nowych inwestycji. Dlatego warto dokonywać zakupu mieszkania tuż po uruchomieniu sprzedaży przez dewelopera – zapewni to szeroki wybór lokali oraz możliwość skorzystania z promocji i zniżek często dostępnych dla pierwszych klientów. Warto też pamiętać, że zwykle im większa powierzchnia lokalu, tym niższa cena w przeliczeniu na 1 m2. Dlatego opłacalny może być wybór większego metrażu.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Wałbrzychu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Wałbrzychu

W Wałbrzychu dostępnych jest 29 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Wałbrzychu mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 38 do 52 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 27 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 2 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Wałbrzychu?

Najtańsze nowe mieszkanie w Wałbrzychu dostępne w sprzedaży kosztuje 325 071 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Wałbrzychu wynosi 8 458 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Wałbrzychu nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Wałbrzych - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Wałbrzychu oddali do użytku 29 lokali mieszkalnych. 29 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 29 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 29 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Wałbrzychu, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 0 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 16 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 13 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Wałbrzychu i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023