Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Rybnik

Znaleziono 3 oferty w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

 • Rajskie Tarasy

  Rajskie Tarasy

  Dombud-Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Rybnik
  ul. Sztolniowa
  4.3 km od Jastrzębia-Zdroju
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 39-66 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 2-4
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Rybnika:

Nowe mieszkania w Rybniku - oferta deweloperów 

Rybnik to historyczne miasto, położone w południowej części Polski, w województwie śląskim. Centralny punkt Rybnickiego Okręgu Węglowego zajmuje 25 miejsce na liście największych miast naszego kraju. Teren zamieszkiwany przez blisko 140 tys. mieszkańców oferuje coraz więcej nowoczesnych inwestycji deweloperskich. 

Lokalny rynek nieruchomości w Rybniku 

Na Śląsku pojawia się wiele inwestycji mieszkaniowych, jednak zazwyczaj są to pojedyncze budynki lub małe, kameralne osiedla. Rybnik jest regionalną stolicą rozrywki, edukacji i kultury. Wiele osób z tych względów decyduje się na zakup nowego M właśnie w tym mieście. Rynek nieruchomości w Rybniku jest na tyle różnorodny, że każdy znajdzie tu lokal dopasowany do własnych potrzeb. 

Rozpoczynając poszukiwania nowego mieszkania w Rybniku, warto zastanowić się, jaki aspekt jest dla nas najistotniejszy oraz na czym zależy nam najbardziej. Lokalizacja, standard, a może cena? Kwestia z pozoru błaha, w praktyce może okazać się wyznacznikiem decydującym o kupnie.

Zacznijmy od najważniejszego. Rybnik składa się z 27 dzielnic (Boguszowice Osiedle, Boguszowice Stare, Chwałowice, Chwalęcice, Golejów, Gotartowice, Grabownia, Kamień, Kłokocin, Ligota – Ligocka Kuźnia, Meksyk, Niedobrzyce, Niewiadom, Maroko- Nowiny, Ochojec, Orzepowice, Puraszowiec- Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Rybnik – Północ, Smolna, Śródmieście, Stodoły, Wielopole, Zamysłów, Zebrzydowice), stanowiących pomocnicze szczeble samorządowe. Klienci zainteresowani kupnem własnego M, mogą zatem wybierać z bardzo szerokiej oferty.

Jakie mieszkania wybierają mieszkańcy Rybnika? 

Należy pamiętać, że wartość mieszkania w Rybniku uzależniona jest od lokalizacji. Kluczowym elementem decydującym o kupnie nieruchomości jest metraż, układ pomieszczeń oraz finalny koszt zakupu.

Na rybnickim rynku mieszkaniowym największym zainteresowaniem cieszą się lokale 2 i 3- pokojowe. Metraż jaki oferują deweloperzy w Rybniku jest różnorodny. Występują zarówno lokale o powierzchni zaczynającej się od 28 kończąc na 148 m2. Najdrożej jest w centrum Rybnika, a także w dzielnicach takich jak: Zamysłów, Smolna, Orzepowice.

Zamysłów - najpopularniejszą dzielnicą Rybnika

Okolica położona w bezpośredniej odległości rybnickiego Śródmieścia to chyba najpopularniejszy obszar poszukiwań nowego mieszkania w Rybniku. Malownicza okolica z przepływającą rzeką i kompleksem leśnym Okrzeszyniec to miejsce wprost idealne pod zakup upragnionego M. To właśnie w tych okolicach coraz więcej deweloperów decyduje się na budowę inwestycji.

Zakup nowego mieszkania w Zamysłowie to idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających przygodę z inwestowaniem w nieruchomości. Jak pokazują statystyki, wartość nieruchomości położonych w tej okolicy stale wzrasta. 

Nowe mieszkania w Rybniku - potencjał inwestycyjny 

Kupując mieszkanie w Rybniku z myślą o wynajmie, potencjalny inwestor zaczyna od obliczania zysków. Do Rybnika przede wszystkim przeprowadzają się osoby poszukujące pracy, młodzi ludzie pragnący się usamodzielnić oraz rodziny z dziećmi szukające większego M.

Jak wynika z danych Urzędu Miasta w Rybniku, najczęściej poszukiwane są mieszkania 2 pokojowe lub kawalerki. Podejmując decyzję o zakupie inwestycyjnym, warto więc rozważyć przede wszystkim taki układ pomieszczeń. 

Mieszkanie przeznaczone pod wynajem w Rybniku powinno być zlokalizowane jak najbliżej centrum, w niedalekiej odległości od dworca, szkół, czy sklepów. Na koniec warto dodać, że całkowity zysk z wynajmu może liczyć od kilkuset do nawet tysiąca złotych miesięcznie.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Rybniku na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Rybniku

W Rybniku dostępne są 3 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Rybniku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 39 do 66 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 3-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Rybniku nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: