+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Jaworzno

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • ul. Azot/Chopina
  Oferta archiwalna
  Szanowni Państwo, Pragniemy zainteresować Państwa nową inwestycją w Jaworznie ul. Chopina/Azot. Kameralne osiedle 2 budynki mieszkalne wielorodzinne składające się z szesnastu mieszkań po dwa na każdej kondygnacji, w tym dwa mieszkania trzy pokojowe, czternaście mieszkań czteropokojowych. Budynki posiadają cztery kondygnacje naziemne i jedną kondygnację podpiwniczoną, gdzie usytuowane są

  ul. Azot/Chopina

  ul. Azot , Jaworzno(3 km od Mysłowic)
  Nanoslogic
 • Solskiego 1
  Oferta archiwalna
  Niech Twoje marzenia staną się rzeczywistością w mieście, które może pochwalić się mianem jednego z najbezpieczniejszych miejscowości w Polsce, a także najradośniejszymi ludźmi w województwie! Proponujemy Państwu mieszkania w czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym przy ulicy Solskiego 1 w Jaworznie. Zróżnicowane metraże (od 25,66 do 72,20 m2), wysoki standard wykończenia, spokojna okolica –

  Solskiego 1

  od 4 500 zł/m2
  ul. Solskiego 1 , Jaworzno(2.5 km od Sosnowca)
  ART-BUD sp. z o. o.
 • Os. Chopina Etap III
  Oferta archiwalna
  Oferujemy do sprzedaży w kolejnym, trzecim etapie inwestycyjnym dziesięć wygodnych apartamentów w kameralnym budynku posiadającym trzy piętra mieszkalne, garaże, własną ogrodzoną działkę oraz miejsca parkingowe. Do każdego apartamentu przynależy przestronny garaż oraz komórka lokatorska. Nowoczesna architektura i wyjątkowy projekt łączą w sobie piękno i estetykę z wysokim komfortem mieszkania.

  Os. Chopina Etap III

  od 5 400 zł/m2
  ul. Fryderyka Chopina , Jaworzno(3.1 km od Mysłowic)
  Probud Investment Sp. z o.o.
 • Bursztynowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Bursztynowe Wzgórze to wyjątkowa inwestycja! Zlokalizowana jest w Jaworznie. Składa się z 36 komfortowych mieszkań o powierzchni od 55 do 81 m2. Mieszczą się one w dwóch połączonych ze sobą segmentach: 6 i 4-kondygnacyjnym. W kompleksie zaplanowano 2, 3, 4-pokojowe mieszkania, z których każde posiada otwartą kuchnię z salonem, ustawne pokoje, funkcjonalną łazienkę oraz toaletę. Dodatkowo każde

  Bursztynowe Wzgórze

  ul. Bursztynowa , Jaworzno(4.1 km od Sosnowca)
  Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.

Nowe mieszkania – Jaworzno z coraz ciekawszymi inwestycjami

Jaworzno to dynamicznie rozwijające się miasto położone na wschodnim krańcu województwa śląskiego, a pod względem kulturowym, etnograficznym i historycznym należące do Małopolski. Jako główne miasto Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego przyciąga licznymi miejscami pracy w przemyśle i handlu. Zwiększa to również zapotrzebowanie na nowe mieszkania. Sprawdź, jak kształtuje się rynek pierwotny w Jaworznie.

Mieszkania w Jaworznie – charakterystyka rynku pierwotnego

Położone przy ważnych szlakach komunikacyjnych i w niewielkim oddaleniu od GOP Jaworzno jest bardzo atrakcyjne pod względem gospodarczym. Mieszkańcy cenią sobie dostęp do wszystkich potrzebnych usług oraz dużą ilość zieleni. Miasto jest rozległe, ale dzięki zmodernizowanym drogom i nowoczesnej komunikacji miejskiej poruszanie się po nim nie stanowi większego problemu.

Rynek mieszkaniowy w Jaworznie cieszy się coraz większym zainteresowaniem – stąd potrzeba realizacji nowych inwestycji. Powstają one nieregularnie, raczej na terenach oddalonych od ścisłego centrum miasta i jego charakterystycznego trójkątnego rynku. Deweloperzy dbają o to, by nowe mieszkania w Jaworznie były dopasowane do istniejącej tkanki miasta. Dlatego na południu i zachodzie powstają przede wszystkim kameralne inwestycje. Zabudowa o większej intensywności powstaje głównie w północnej części miasta, gdzie istnieją już osiedla takie jak Gigant, Podłęże 1 i 2 czy Podwale z wyższymi i gęściej rozmieszczonymi budynkami.

Ile kosztują nowe mieszkania na sprzedaż w Jaworznie?

Rynek w Jaworznie jest dość atrakcyjny pod względem cenowym. Mieszkania na sprzedaż są tu zdecydowanie tańsze niż w stolicy regionu. Również pozostałe miasta GOP zwykle są droższe od położonego na uboczu Jaworzna. Wpływa to na większą popularność mieszkań o metrażu ok. 60 m2 i wyższym. Wśród nowych mieszkań w Jaworznie największym zainteresowaniem cieszą się te 2-pokojowe i 3-pokojowe, choć można znaleźć także lokale 4-pokojowe i większe.

Nowe mieszkania w Jaworznie – dlaczego warto?

Jeśli rozważasz zakup mieszkania w Jaworznie, na pewno warto zwrócić uwagę na rynek pierwotny. Nowe inwestycje powstają często w atrakcyjnych lokalizacjach rozwiniętych pod względem infrastruktury i usług. Najczęściej nowe mieszkania charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, mają funkcjonalne układy pomieszczeń, przynależą do nich balkony, tarasy lub ogródki. Deweloperzy dbają także o zagospodarowanie terenów nowych osiedli, uzupełniając je o zieleń, place zabaw, miejsca parkingowe itp. Dzięki temu mieszkańcy cieszą się komfortem.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Jaworznie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: