Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Solskiego 1
  Oferta archiwalna
  Niech Twoje marzenia staną się rzeczywistością w mieście, które może pochwalić się mianem jednego z najbezpieczniejszych miejscowości w Polsce, a także najradośniejszymi ludźmi w województwie!Proponujemy Państwu mieszkania w czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym przy ulicy Solskiego 1 w Jaworznie. Zróżnicowane metraże (od 25,66 do 72,20 m2), wysoki standard wykończenia, spokojna okolica – to cechy, które nas wyróżniają. Na zewnątrz budynku zaprojektowano parking, a dla najmłodszych – plac zabaw. W bliskiej odległości znajduje się szkoła i przedszkole. Mieszkania powstają z myślą o mieszkańcach, którzy cenią sobie ciszę i spokój.Nie czekaj! Wybierz mieszkanie dla siebie już dziś!

  Solskiego 1

  od 4 500 zł/m2
  ul. Solskiego 1 , Jaworzno(2.5 km od Sosnowca)
  ART-BUD sp. z o. o.
 • ul. Azot/Chopina
  Oferta archiwalna
  Szanowni Państwo,Pragniemy zainteresować Państwa nową inwestycją w Jaworznie ul. Chopina/Azot.Kameralne osiedle 2 budynki mieszkalne wielorodzinne składające się z szesnastu mieszkań po dwa na każdej kondygnacji, w tym dwa mieszkania trzy pokojowe, czternaście mieszkań czteropokojowych.Budynki posiadają cztery kondygnacje naziemne i jedną kondygnację podpiwniczoną, gdzie usytuowane są komórki lokatorskie .Opis mieszkań :W budynkach zaprojektowano przestronne mieszkania o powierzchni od 57,75 m do 69m- Na parterze znajdują się dwa mieszkania trzypokojowe o powierzchni 57,75 m oraz 60,64 m- Na piętrach pierwszym, drugim i trzecim znajdują się mieszkania czteropokojowe o powierzchni 60,64 m oraz 69,17 mMieszkanie o powierzchni 57,75 m składa się z :- przedpokoju o powierzchni 6,85 m- łazienki o powierzchni 4,83 m- pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 22,71 m- pokoju o powierzchni 11,01 m- pokoju o powierzchni 12,35 mMieszkanie o powierzchni 60,64 m składa się z :- przedpokoju o powierzchni 8,0 m- łazienki o powierzchni 4,39 m- pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 22,44 m- pokoju o powierzchni 8,08 m- pokoju o powierzchni 9,06 m- pokoju o powierzchni 8,67 mMieszkanie o powierzchni 69,17 m składa się z :- przedpokoju o powierzchni 8,01 m- łazienki o powierzchni 4,83 m- pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni 22,71 m- pokoju o powierzchni 11,01 m- pokoju o powierzchni 11,01 m- pokoju o powierzchni 11,6 mW budynku przewidziano na poziomie piwnic 8 komórek lokatorskich (możliwość zakupu w cenie od 9000 zł do 11000 zł, wózkownię.Przewidziano miejsca postojowe zewnętrzne do zakupu w cenie 14000 zł brutto.Budynki mieszkalne będą podłączone do: sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej, sieci ciepłowniczej, sieci energetycznej, sieci teletechnicznej.Wody opadowe odprowadzane będą do podziemnych komór retencyjno-rozsączających.Instalacje wewnętrzne: wodociągowa, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna, teletechniczna (domofonowa, RTV, telefoniczna, komputerowa). W kuchniach i aneksach kuchennych przewiduje się montaż kuchenek elektrycznych.Podejścia do budynków, chodniki oraz miejsca postojowe wykończone zostaną kostką brukową.

  ul. Azot/Chopina

  ul. Azot , Jaworzno(3 km od Mysłowic)
  Nanoslogic
 • Bursztynowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Bursztynowe Wzgórze to wyjątkowa inwestycja!Zlokalizowana jest w Jaworznie. Składa się z 36 komfortowych mieszkań o powierzchni od 55 do 81 m2. Mieszczą się one w dwóch połączonych ze sobą segmentach: 6 i 4-kondygnacyjnym. W kompleksie zaplanowano 2, 3, 4-pokojowe mieszkania, z których każde posiada otwartą kuchnię z salonem, ustawne pokoje, funkcjonalną łazienkę oraz toaletę. Dodatkowo każde mieszkanie posiada komórkę lokatorską, przestrzenny balkon oraz miejsce parkingowe.

  Bursztynowe Wzgórze

  ul. Bursztynowa , Jaworzno(4.1 km od Sosnowca)
  Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.

Informacje o Jaworznie

Jaworzno to miasto, które położone jest w województwie śląskim. Jego powierzchnia zajmuje 156 km2 i zamieszkuje ją ok. 91 tysięcy osób. Miasto składa się z kilkudziesięciu dzielnic, zlokalizowanych w otoczeniu licznych terenów zielonych. Do najpopularniejszych należą m.in. Bory, Byczyna, Długoszyn, Jeziorki, Koźmin oraz Niedzieliska. Występuje tutaj podział na osiedla: Górnicze, Warpie, Kościuszki, Pszczelnik, Skałka, czy Łubowiec. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że Jaworzno uznawane jest za jedną z atrakcyjniejszych okolic. Do jednego z popularniejszych miejsc na mapie miasta należy rynek - główne miejsce spotkań i wypoczynku, które do dnia dzisiejszego tętni życiem i przykuwa uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów. Jeśli chodzi o atrakcje, w mieście znajduje się Park Gródek - idealne miejsce na spacer rodzinny na łonie natury. Nieopodal mieści się także FlyPark Jaworzno - przestrzeń do latania, świetne połączenie sportu oraz zabawy w gronie najbliższych. Jaworzno posiada wiele szkół, w których można kształcić się na różnorodnych kierunkach. Funkcjonują tutaj przedszkola, szkoły podstawowe, licea, szkoły policealne, a także uczelnie.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: