Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • ul. Azot/Chopina
  Oferta archiwalna
  Szanowni Państwo, Pragniemy zainteresować Państwa nową inwestycją w Jaworznie ul. Chopina/Azot. Kameralne osiedle 2 budynki mieszkalne wielorodzinne składające się z szesnastu mieszkań po dwa na każdej kondygnacji, w tym dwa mieszkania trzy pokojowe, czternaście mieszkań czteropokojowych. Budynki posiadają cztery kondygnacje naziemne i jedną kondygnację podpiwniczoną, gdzie usytuowane są

  ul. Azot/Chopina

  ul. Azot, Jaworzno(3 km od Mysłowic)
  Nanoslogic
 • Solskiego 1
  Oferta archiwalna
  Niech Twoje marzenia staną się rzeczywistością w mieście, które może pochwalić się mianem jednego z najbezpieczniejszych miejscowości w Polsce, a także najradośniejszymi ludźmi w województwie! Proponujemy Państwu mieszkania w czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym przy ulicy Solskiego 1 w Jaworznie. Zróżnicowane metraże (od 25,66 do 72,20 m2), wysoki standard wykończenia, spokojna okolica –

  Solskiego 1

  od 4 500 /m2
  ul. Solskiego 1, Jaworzno(2.5 km od Sosnowca)
  ART-BUD sp. z o. o.
 • Os. Chopina Etap III
  Oferta archiwalna
  Oferujemy do sprzedaży w kolejnym, trzecim etapie inwestycyjnym dziesięć wygodnych apartamentów w kameralnym budynku posiadającym trzy piętra mieszkalne, garaże, własną ogrodzoną działkę oraz miejsca parkingowe. Do każdego apartamentu przynależy przestronny garaż oraz komórka lokatorska. Nowoczesna architektura i wyjątkowy projekt łączą w sobie piękno i estetykę z wysokim komfortem mieszkania.

  Os. Chopina Etap III

  od 5 400 /m2
  ul. Fryderyka Chopina, Jaworzno(3.1 km od Mysłowic)
  Probud Investment Sp. z o.o.
 • Bursztynowe Wzgórze
  Oferta archiwalna
  Bursztynowe Wzgórze to wyjątkowa inwestycja! Zlokalizowana jest w Jaworznie. Składa się z 36 komfortowych mieszkań o powierzchni od 55 do 81 m2. Mieszczą się one w dwóch połączonych ze sobą segmentach: 6 i 4-kondygnacyjnym. W kompleksie zaplanowano 2, 3, 4-pokojowe mieszkania, z których każde posiada otwartą kuchnię z salonem, ustawne pokoje, funkcjonalną łazienkę oraz toaletę. Dodatkowo każde

  Bursztynowe Wzgórze

  ul. Bursztynowa, Jaworzno(4.1 km od Sosnowca)
  Xenakis Development Sp. z o. o. sp. k.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Jaworzna:

Nowe mieszkania – Jaworzno z coraz ciekawszymi inwestycjami

Jaworzno to dynamicznie rozwijające się miasto położone na wschodnim krańcu województwa śląskiego, a pod względem kulturowym, etnograficznym i historycznym należące do Małopolski. Jako główne miasto Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego przyciąga licznymi miejscami pracy w przemyśle i handlu. Zwiększa to również zapotrzebowanie na nowe mieszkania. Sprawdź, jak kształtuje się rynek pierwotny w Jaworznie.

Mieszkania w Jaworznie – charakterystyka rynku pierwotnego

Położone przy ważnych szlakach komunikacyjnych i w niewielkim oddaleniu od GOP Jaworzno jest bardzo atrakcyjne pod względem gospodarczym. Mieszkańcy cenią sobie dostęp do wszystkich potrzebnych usług oraz dużą ilość zieleni. Miasto jest rozległe, ale dzięki zmodernizowanym drogom i nowoczesnej komunikacji miejskiej poruszanie się po nim nie stanowi większego problemu.

Rynek mieszkaniowy w Jaworznie cieszy się coraz większym zainteresowaniem – stąd potrzeba realizacji nowych inwestycji. Powstają one nieregularnie, raczej na terenach oddalonych od ścisłego centrum miasta i jego charakterystycznego trójkątnego rynku. Deweloperzy dbają o to, by nowe mieszkania w Jaworznie były dopasowane do istniejącej tkanki miasta. Dlatego na południu i zachodzie powstają przede wszystkim kameralne inwestycje. Zabudowa o większej intensywności powstaje głównie w północnej części miasta, gdzie istnieją już osiedla takie jak Gigant, Podłęże 1 i 2 czy Podwale z wyższymi i gęściej rozmieszczonymi budynkami.

Ile kosztują nowe mieszkania na sprzedaż w Jaworznie?

Rynek w Jaworznie jest dość atrakcyjny pod względem cenowym. Mieszkania na sprzedaż są tu zdecydowanie tańsze niż w stolicy regionu. Również pozostałe miasta GOP zwykle są droższe od położonego na uboczu Jaworzna. Wpływa to na większą popularność mieszkań o metrażu ok. 60 m2 i wyższym. Wśród nowych mieszkań w Jaworznie największym zainteresowaniem cieszą się te 2-pokojowe i 3-pokojowe, choć można znaleźć także lokale 4-pokojowe i większe.

Nowe mieszkania w Jaworznie – dlaczego warto?

Jeśli rozważasz zakup mieszkania w Jaworznie, na pewno warto zwrócić uwagę na rynek pierwotny. Nowe inwestycje powstają często w atrakcyjnych lokalizacjach rozwiniętych pod względem infrastruktury i usług. Najczęściej nowe mieszkania charakteryzują się wysokim standardem wykończenia, mają funkcjonalne układy pomieszczeń, przynależą do nich balkony, tarasy lub ogródki. Deweloperzy dbają także o zagospodarowanie terenów nowych osiedli, uzupełniając je o zieleń, place zabaw, miejsca parkingowe itp. Dzięki temu mieszkańcy cieszą się komfortem.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Jaworznie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023