Grunwaldzka

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Grunwaldzka dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1b
370,2 m²
-

Opis Inwestycji

Nieopodal centrum miasta, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej, z możliwością indywidualnej aranżacji- poznaj inwestycję Grunwaldzka lokale handlowo- usługoweInwestycja przy ul. Grunwaldzkiej to kompleks mieszkalno- usługowy. Pomieszczenia komercyjne zajmują parter IV-kondygnacyjnego, w całości zamieszkanego już budynku. Dla przedsiębiorców przygotowane zostały lokale handlowe o powierzchni od 82 do 370,2 mkw. Aktualnie w ofercie sprzedażowej znajduje się lokal o największej powierzchni.Przyziemie budynku zostało przeszklone, dzięki czemu pomieszczenia są doskonale nasłonecznione i widoczne już z daleka. Dzięki usytuowaniu inwestycji w usługowej strefie miasta, budynek codziennie mijają tysiące osób. Dostęp do szerokiego grona potencjalnych klientów umożliwia otwarcie w lokalu punktu handlowego bądź usługowego niemal każdej branży.

Inwestycja Grunwaldzka znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Grunwaldzka (1.8 km od centrum Bielska-Białej), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Grunwaldzka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Grunwaldzka pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 370 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 370 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Grunwaldzka

Bielsko-Biała to miasto powiatowe o powierzchni 125 km2 i liczbie mieszkańców przekraczającej 173 000 osób. Leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na 30 osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XXw., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu cztery szpitale i ponad 70 szkół. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży 12 stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

W odległości 50 metrów od inwestycji Grunwaldzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Grunwaldzka/Szpital.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Grunwaldzka znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Placówka Oświatowa "JONATAN" A. Michalak, S,Michalak w odległości 200m, Szkoła Podstawowa nr 3 w Bielsku-Białej w odległości 250m, Przedszkole Katolickie w odległości 250m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się Medicus. Przychodnia lekarza rodzinnego. Diagnostyka ultrasonograficzna, w odległości 500 m znajduje się Salutaris Sp. z o.o. NZOZ. Gabinety internistyczne, w odległości 600 m znajduje się Polfra. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Dom Tkacza, w odległości 500 m znajduje się "Książnica Beskidzka" Biblioteka Główna, w odległości 600 m znajduje się Prywatne Muzeum Literatury.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się FITNESS CLUB, w odległości 500 m znajduje się Pływalnia Panorama, w odległości 950 m znajduje się FITNESS CENTER 24 S.c.

Data publikacji: 05.12.2018

Data aktualizacji: 02.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie