Grunwaldzka

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Grunwaldzka, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Bielsko-Biała, ul. Grunwaldzka
Grunwaldzka

5 zdjęć

Grunwaldzka
Grunwaldzka
Grunwaldzka
Grunwaldzka

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Grunwaldzka dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
3
370,2 m²
Parter

Opis Inwestycji

Nieopodal centrum miasta, w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej, z możliwością indywidualnej aranżacji- poznaj inwestycję Grunwaldzka lokale handlowo- usługowe

Inwestycja przy ul. Grunwaldzkiej to kompleks mieszkalno- usługowy. Pomieszczenia komercyjne zajmują parter IV-kondygnacyjnego, w całości zamieszkanego już budynku. Dla przedsiębiorców przygotowane zostały lokale handlowe o powierzchni od 82 do 370,2 mkw. Aktualnie w ofercie sprzedażowej znajduje się lokal o największej powierzchni.

Przyziemie budynku zostało przeszklone, dzięki czemu pomieszczenia są doskonale nasłonecznione i widoczne już z daleka. Dzięki usytuowaniu inwestycji w usługowej strefie miasta, budynek codziennie mijają tysiące osób. Dostęp do szerokiego grona potencjalnych klientów umożliwia otwarcie w lokalu punktu handlowego bądź usługowego niemal każdej branży.

Inwestycja Grunwaldzka znajduje się w Bielsku-Białej, ul. Grunwaldzka (1.8 km od centrum Bielska-Białej), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Grunwaldzka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Grunwaldzka w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 370 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
370 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Bielsko-Biała to miasto powiatowe o powierzchni 125 km2 i liczbie mieszkańców przekraczającej 173 000 osób. Leży w woj. śląskim, nad rzeką Białą. Miasto podzielone jest na 30 osiedli. Obok zabytkowej Starówki wznoszą się budynki mieszkalne i usługowe występujące po obu stronach rzeki. Zakłady przemysłowe oraz firmy skupione są wzdłuż Białej. Wokół nich mieszczą się osiedla bloków mieszkalnych powstałe w II połowie XXw., a na obrzeżach powstają domy jednorodzinne. Są tu też rozległe tereny zielone, a niezagospodarowane zostaje ok. 50% obszaru miasta. Prężnie działa tu sektor opieki zdrowotnej i oświaty – są tu cztery szpitale i ponad 70 szkół. Bogate zaplecze sportowe daje możliwość uprawiania wielu dyscyplin, a instytucje kulturalne, w tym dom kultury, teatr i kino dają dostęp do szeroko pojętej sztuki. Bielsko-Biała leży na skrzyżowaniu europejskiej trasy E462 z drogą ekspresową S69. W obrębie miasta biegnie też droga krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Rozbudowana sieć komunikacyjna daje dobre połączenia z całym regionem oraz z krajami leżącymi na południe od Polski, m.in. Czechami i Węgrami.

Komunikacja

Główną arterią komunikacyjną Bielska-Białej jest droga ekspresowa S69, która stanowi fragment Europejskiego Korytarza Transportowego. Na terenie miasta łączy się z europejską trasą E462, a przy jego południowo-zachodniej granicy przechodzi w E75, której częścią jest droga ekspresowa S1. Przez miasto przechodzą też drogi: krajowa nr 52 i wojewódzka nr 942. Ok. 6 km od wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 948. Na terenie Bielska-Białej leży 12 stacji kolejowych obsługujących pociągi trzech linii. Działają tu autobusy PKS i MZK.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grunwaldzka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grunwaldzka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Grunwaldzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grunwaldzka Szpital.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grunwaldzka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grunwaldzka znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Jonatan" w Bielsku-Białej w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Macierzy Szkolnej w Bielsku-Białej w odległości 240 m, Przedszkole Katolickie w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grunwaldzka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Ogólny im. dr Edmunda Wojtyły w odległości 120 m, Szpital Pediatryczny w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grunwaldzka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Tesco, w odległości 200 m znajduje się Piekarnia Cukiernia u Brzęczka, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grunwaldzka w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.12.2018
Data aktualizacji: 15.12.2020
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Partyzantów 49 43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 08:00 - 17:00
  • Wtorek: 08:00 - 17:00
  • Środa: 08:00 - 17:00
  • Czwartek: 08:00 - 17:00
  • Piątek: 08:00 - 17:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: