Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Poziomkowe 3
  Oferta archiwalna
  To już kolejny etap osiedla na granicy miasta Koszalin przy ulicy Poziomkowej w Kretominie. Miejsce to jest bardzo dobrze zlokalizowane i idealnie skomunikowane z centrum miasta Koszalin. 3 Etap inwestycji składa się z 4 budynków jednorodzinnych o 2 lokalach mieszkalnych każdy. Po raz kolejny będą to domy bezokapowe gdzie dach płynnie przechodzi w ścianę zewnętrzną budynku. Architektura budynków

  Osiedle Poziomkowe 3

  od 5 263 /m2
  ul. Poziomkowa 49A, Kretomino, koszaliński(0.3 km od Koszalina)
  Dom Deweloper Sp. z o.o. Sp. K.
 • Osiedle Rokosowo
  Oferta archiwalna
  Eleganckie, nowoczesne bryły, do tego obszerne ogrody, duże tarasy oraz estetyczne otoczenie, które już stały się standardem naszych inwestycji. W pobliżu jest przystanek komunikacji miejskiej, duży dyskont, sklepiki, poczta, salony urody, stacje benzynowe, niedaleko kościół. Jesionowa dodatkowo „chowa” się pomiędzy innymi ulicami, tworząc naprawdę zaciszną enklawę, w której można dosłownie

  Osiedle Rokosowo

  od 4 166 /m2
  ul. Jesionowa 11, Koszalin(3.3 km od centrum)
  Dom Deweloper Sp. z o.o. Sp. K.
 • Osiedle Tęczowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Tęczowe, to komfort mieszkania poza miastem, w niewielkiej od niego odległości. Tereny zielone wokół osiedla, niewielka odległość od miasta, a także funkcjonalne rozwiązania gwarantują wypoczynek, oraz prywatność. Nasze osiedle to cisza i spokój, możliwość wypoczynku na łonie natury, własny taras, ogród, czyste powietrze, a także weekendowe spotkania z rodziną i znajomymi na świeżym

  Osiedle Tęczowe

  od 4 760 /m2
  ul. Szczecińska, Koszalin(1.5 km od centrum)
  Agrobud Hendzel
 • Osiedle Norweskie
  Oferta archiwalna
  Osiedle Norweskie to pierwsze w Koszalinie zamknięte osiedle domów wolnostojących. Inwestycja powstaje w północnej części Koszalina, w dzielnicy Jamno. Oddalenie od centrum miasta zapewnia poczucie spokoju i bezpieczeństwo, pozwalając jednocześnie na korzystanie z jego uroków. Relaksująca przyroda, okalająca zieleń, bliskość jeziora oraz świeże, niemalże morskie powietrze zapewnia niespotykane

  Osiedle Norweskie

  ul. Gradowa, Koszalin(5.6 km od centrum)
  Firmus

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Koszalina:

Nowe domy Koszalin – znajdź swoją nieruchomość!

Koszalin to miejscowość, której nie trzeba przedstawiać. Obok Kołobrzegu i Szczecina, stanowi jedno z najważniejszych miasta województwa zachodniopomorskiego. Swoje znaczenie zawdzięcza obecności portu, uczelni wyższej oraz ogromnemu potencjałowi turystycznemu. Z tego powodu nieruchomości w Koszalinie cieszą się zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i osób szukających dobrej inwestycji.

Koszalin to miasto na prawach powiatu, położone zaledwie 1 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Na terenie miejscowości znajdują się jeziora Jamno i Lubiatowo Północne. Taka lokalizacja sprawia, że miejscowość co roku przyciąga rzesze turystów oraz stanowi atrakcyjny obszar inwestycyjny dla deweloperów oferujących w sprzedaży nieruchomości pod wynajem. Równocześnie Koszalin stanowi drugie pod względem wielkości miasto województwa, dzięki czemu zlokalizowane są tu liczne zakłady pracy, budynki administracji wojewódzkiej oraz uczelnie wyższe. Według danych GUS miasto liczy 105 901 mieszkańców, przez co znajduje się na 37 miejscu spośród najludniejszych miast w Polsce.

Rynek pierwotny – Koszalin dla inwestorów

Wszystkie wymienione wyżej czynniki kształtują wysoki popyt na nieruchomości. Rynek pierwotny w Koszalinie cechuje się dynamicznym wzrostem. To zasługa firm deweloperskich, które budują na terenie miasta nowoczesne osiedla wielomieszkaniowe oraz kameralne inwestycje nowych domów jednorodzinnych lub w zabudowie szeregowej. Nowe inwestycje cechują się atrakcyjną architekturą oraz umiejętnie łączą łatwy dostęp do oferty kulturalnej i handlowej miasta, z możliwością odpoczynku w otoczeniu zieleni. Warto także wspomnieć, że ceny domów i mieszkań w Koszalinie, mimo stabilnego wzrostu, wciąż pozostaję na dużo niższym poziomie niż w Szczecinie oraz innych dużych miastach lub nadmorskich kurortach w Polsce. Wszystko to stwarza korzystne warunki dla inwestorów.

Domy Koszalin – kameralne inwestycje

W ofercie nieruchomości z rynku pierwotnego znajdują się położone w centrum mieszkania oraz nowe domy. Osoby szukające lokum do mieszkania lub pod wynajem mogą wybierać spośród domów jednorodzinnych, bliźniaków lub zabudowy szeregowej. Cechą wspólną wszystkich inwestycji jest kameralna architektura oraz atrakcyjne położenie względem centrum miasta i terenów zielonych. W sprzedaży dostępne są zarówno niewielkie domy o charakterze letniskowym, jak i większe metraże o całorocznym przeznaczeniu. Nowe domy Koszalin to dobry wybór dla osób szukających nieruchomości na potrzeby mieszkaniowe lub inwestycyjne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Koszalinie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023