Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe domy Koszalin – znajdź swoją nieruchomość!

Koszalin to miejscowość, której nie trzeba przedstawiać. Obok Kołobrzegu i Szczecina, stanowi jedno z najważniejszych miasta województwa zachodniopomorskiego. Swoje znaczenie zawdzięcza obecności portu, uczelni wyższej oraz ogromnemu potencjałowi turystycznemu. Z tego powodu nieruchomości w Koszalinie cieszą się zainteresowaniem zarówno mieszkańców, jak i osób szukających dobrej inwestycji.

Koszalin to miasto na prawach powiatu, położone zaledwie 1 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Na terenie miejscowości znajdują się jeziora Jamno i Lubiatowo Północne. Taka lokalizacja sprawia, że miejscowość co roku przyciąga rzesze turystów oraz stanowi atrakcyjny obszar inwestycyjny dla deweloperów oferujących w sprzedaży nieruchomości pod wynajem. Równocześnie Koszalin stanowi drugie pod względem wielkości miasto województwa, dzięki czemu zlokalizowane są tu liczne zakłady pracy, budynki administracji wojewódzkiej oraz uczelnie wyższe. Według danych GUS miasto liczy 105 901 mieszkańców, przez co znajduje się na 37 miejscu spośród najludniejszych miast w Polsce.

Rynek pierwotny – Koszalin dla inwestorów

Wszystkie wymienione wyżej czynniki kształtują wysoki popyt na nieruchomości. Rynek pierwotny w Koszalinie cechuje się dynamicznym wzrostem. To zasługa firm deweloperskich, które budują na terenie miasta nowoczesne osiedla wielomieszkaniowe oraz kameralne inwestycje nowych domów jednorodzinnych lub w zabudowie szeregowej. Nowe inwestycje cechują się atrakcyjną architekturą oraz umiejętnie łączą łatwy dostęp do oferty kulturalnej i handlowej miasta, z możliwością odpoczynku w otoczeniu zieleni. Warto także wspomnieć, że ceny domów i mieszkań w Koszalinie, mimo stabilnego wzrostu, wciąż pozostaję na dużo niższym poziomie niż w Szczecinie oraz innych dużych miastach lub nadmorskich kurortach w Polsce. Wszystko to stwarza korzystne warunki dla inwestorów.

Domy Koszalin – kameralne inwestycje

W ofercie nieruchomości z rynku pierwotnego znajdują się położone w centrum mieszkania oraz nowe domy. Osoby szukające lokum do mieszkania lub pod wynajem mogą wybierać spośród domów jednorodzinnych, bliźniaków lub zabudowy szeregowej. Cechą wspólną wszystkich inwestycji jest kameralna architektura oraz atrakcyjne położenie względem centrum miasta i terenów zielonych. W sprzedaży dostępne są zarówno niewielkie domy o charakterze letniskowym, jak i większe metraże o całorocznym przeznaczeniu. Nowe domy Koszalin to dobry wybór dla osób szukających nieruchomości na potrzeby mieszkaniowe lub inwestycyjne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Koszalinie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Koszalinie

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz, Koszalin zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami: Jamno, Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań łącząc śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: