Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Wiadomości na temat Koszalina:

Rynek nieruchomości w Koszalinie

Koszalin to duże miasto w województwie zachodniopomorskim położone nad jeziorami Jamno i Lubiatowo Północne. Zajmuje powierzchnię 98,34 km², a liczba ludności wynosi tutaj ponad 106 tys. osób. Miasto ma bogatą ofertę kulturalną i edukacyjną, a gospodarka i transport to prężnie działające obszary. Koszalin to atrakcyjne miejsce do zamieszkania. Jak wygląda tutejszy rynek nieruchomości? Jak prezentuje się oferta lokalnych deweloperów?

Co oferuje życie w Koszalinie?

Koszalin to jedno z większych centrów gospodarczych Pomorza i spory ośrodek przemysłowy. Rozbudowany jest także handel oraz usługi - mieszkańcy mogą skorzystać z 3 centrów handlowych i 3 domów handlowych oraz licznych targów, a także regularnie organizowanej giełdy towarowej i samochodowej. W Koszalinie funkcjonuje ponad 30 szkół ponadpodstawowych oraz kilka uczelni wyższych, w tym Politechnika Koszalińska, Centrum Szkolenia Sił Powietrznych czy Koszalińska Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych. W wolnej chwili można odwiedzić liczne teatry, kina oraz cykliczne festiwale. Wyjątkowo ciekawą opcją dla mieszkańców, ale i turystów jest też długa lista zabytków. Najpopularniejsze z nich to cały obszar Starego Miasta, Katedra Niepokalanego Poczęcia NMP, Pałac Ślubów z XVI w. oraz wzniesiony w 1884 r. zespół budynków Poczty Głównej.

Nowe domy w Koszalinie - dla kogo?

Oferta rynku pierwotnego w Koszalinie skupia się zabudowie wielorodzinnej. Miasto przyciąga nie tylko przyszłych mieszkańców, ale i inwestorów. Szczególnie atrakcyjne jest bezpośrednie sąsiedztwo dwóch jezior oraz bardzo bliska odległość do Morza Bałtyckiego (niecałe 20 minut autem z centrum miasta do pobliskiego Mielna). Rynek nieruchomości w Koszalinie proponuje głównie lokale w okolicach Śródmieścia, choć im dalej od centrum - tym więcej niskiej zabudowy szeregowej oraz nowych domów na sprzedaż. Koszalin to miasto odpowiednie dla rodzin z dziećmi, młodych chcących rozwijać swoją karierę, a także studentów, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie.

Chcesz zamieszkać w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź ofertę nowych domów w Koszalinie i wybierz nieruchomość idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Informacje o Koszalinie

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz, Koszalin zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami: Jamno, Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań łącząc śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: