Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Brodnica

Znaleziono 11 ofert w 3 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 492 zł/m²

map

Zobacz na mapie

 • Osiedle Longinówka - etap III
  od: 6 500 zł/m2

  Osiedle Longinówka - etap III

  "Perfekt - Dom" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o.

  Mieszkanie Brodnica
  ul. Wczasowa
  2.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 52-67 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 2-3
 • Osiedle Longinówka - etap IV
  od: 6 500 zł/m2

  Osiedle Longinówka - etap IV

  "Perfekt - Dom" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o.

  Mieszkanie Brodnica
  ul. Wczasowa
  2.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 52-66 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 2
 • Osiedle Longinówka - etap II
  od: 6 200 zł/m2

  Osiedle Longinówka - etap II

  "Perfekt - Dom" Zdzisław Brążkiewicz & Leszek Wałdowski Sp. z o.o.

  Mieszkanie Brodnica
  ul. Wczasowa
  2.9 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 66-68 m2
  • Mieszkań: 3
  • Pokoje: 3-4
 • Polecane nieruchomości
  Zobacz 3 dostępne mieszkania i domy
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Nowe mieszkania w Brodnicy - dla kogo? 

Brodnica to jedno z najstarszych i najbardziej niepowtarzalnych miast w Polsce. Słynie z przepięknej przyrody: jezior, fauny i flory, a także dobrze zachowanych zabytków. Z tego względu stanowi popularny punkt turystyczny w województwie kujawsko-pomorskim. Na turystyce oparta jest też większość przedsiębiorstw regionalnych, jakie można znaleźć w tym miasteczku i jego okolicach. Dla turystów i mieszkańców przygotowanych jest wiele atrakcji: od wycieczek rowerowych, pieszych, aż po obserwację wnętrza uli na żywo i szlaki kajakowe - jednym słowem dużo się dzieje! Dlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się nowe mieszkania w Brodnicy. 

Oferta mieszkaniowa - tanie mieszkania?

W ostatnich dwóch latach powstało wiele nowoczesnych osiedli w Brodnicy, oferujących atrakcyjne lokale mieszkalne. Koszt kupna jest tu nieporównanie bardziej atrakcyjny niż w sąsiednich miastach. Warto również wspomnieć o tym, że w tej okolicy nie brakuje miejsc, które sprzyjają wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Oprócz standardowych placów zabaw, można skorzystać z centrów rehabilitacji i odnowy biologicznej. W okolicy obydwu osiedli (Morskie Oko, Zielone Wzgórza) znajdują się także miejsca ogólnodostępne: plaża ze zjeżdżalnią wodną, przystań z dostępem do sprzętu pływającego, bezpieczny plac zabaw, kort tenisowy, boiska do siatkówki plażowej, plenerowa scena z miejscem na widownię oraz domek grillowy i restauracja z salą na 120 osób.

Dlatego też nowe mieszkania w Brodnicy bardzo często są rozważane w kategoriach inwestycyjnych - pod wynajem dla turystów. Ich atrakcyjność zwiększa fakt, że są usytuowane w niskiej zabudowie, w otoczeniu zieleni. Warto zwrócić uwagę również na okolicę - bliskość sklepów, przedszkoli, parków, ścieżek rowerowych i wielu innych udogodnień, które mogą przekonać niejednego najemcę do wyboru nieruchomości w Brodnicy.

Nowe mieszkania w Brodnicy - jaki standard? 

Nie tylko okolica stanowi wartość dodaną nowych osiedli. Zaletą jest także możliwość wyboru spośród wielu rodzajów nowych mieszkań w Brodnicy - od kawalerek po kilkupoziomowe lokale. Te ostatnie to trend, który utrzymuje się tu od kilku lat i stanowi świetną alternatywę dla własnego domku jednorodzinnego.

Większość mieszkań ma dość spory metraż, co gwarantuje przestronność każdego pomieszczenia. Dodatkowo deweloperzy zadbali o to, by nowe mieszkania w Brodnicy były jasne, co wiąże się z zamontowaniem większej niż przeciętnie liczby okien. Dzięki temu właściciel lub najemca będzie mógł podziwiać wspaniałe widoki.

Do lokalu można się dostać za pomocą windy lub schodów, do każdego z nich często przynależy komórka lokatorska i miejsce parkingowe. Kolejną zaletę może stanowić kupno z odrębną własnością i własnością gruntu. Każdy właściciel ma prawo do decydowania o zmianach na osiedlu oraz unika problemów, które związane są z typowymi spółdzielniami mieszkaniowymi.

Brodnickie nieruchomości - lokata kapitału 

Ze względu na ilość atrakcji turystycznych w okolicy, warto się zastanowić nad pomysłem wynajmu mieszkania w Brodnicy w sezonie turystycznym, co staje się w tym mieście coraz popularniejszym sposobem na życie. Największy ruch panuje tu oczywiście od wczesnej wiosny do późnej jesieni, kiedy to otwarte są szlaki piesze, kajakowe i rowerowe w Brodnickim Parku Krajobrazowym.

W tym okresie właściciele mieszkań na wynajem w Brodnicy nie mają na co narzekać. Wielu turystów rezygnuje z hoteli oraz hosteli właśnie na rzecz prywatnego lokalu z dostępną tylko dla nich kuchnią oraz łazienką, bez konieczności meldowania się i wypełniania stosu papierów. Często są to rodziny, którym jest wygodniej przebywać w mieszkaniu, które ma oddzielne pokoje dla dzieci i rodziców, a jednocześnie zapewnia intymność i bezpieczeństwo.

Turystom z pewnością spodoba się także świetna komunikacja - do centrum można dostać się średnio w 20 minut, do popularnych szlaków w ok. pół godziny. Dzięki temu mogą oni spokojnie wyjechać rano nad jedno z wielu pięknych jezior i wrócić na obiad do mieszkania w Brodnicy. Koszt wynajmu lokalu dwupokojowego może się różnić w zależności od lokalizacji i wyposażenia. W przypadku nowych osiedli, większość z nich jest usytuowana w pobliżu licznych atrakcji, jak np. plaży lub kortów tenisowych, co oczywiście wpływa na cenę i atrakcyjność. Niemniej, mieszkania na wynajem bliżej centrum Brodnicy również są chętnie rozchwytywane przez turystów ze względu na bliskość sklepów, uroczych kawiarni czy zabytków.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie kujawsko-pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Brodnicy na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Brodnicy

W Brodnicy dostępnych jest 11 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Brodnicy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 52 do 68 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (5 mieszkań).
 • 3-pokojowe (5 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Brodnicy nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Brodnicy kosztuje 342 144 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: