Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe domy Magdalenka, powiat piaseczyński

13 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nova Magdalenka 4
  4 kw. 2023
  Czwarta odsłona naszej bestsellerowej inwestycji to kolejna szansa na zakup wymarzonego domu ogrodem w tej wyjątkowej lokalizacji. Bliskość malowniczych leśnych terenów i komfortowy dojazd do centrum Warszawy to niewątpliwie dwa z jej największych atutów. W niewielkim Słominie przy ul. Piaseczyńskiej czeka na Was cisza, spokój i zieleń prywatnych ogrodów. W okolicy znajdziecie też najważniejsze punkty na mapie każdej rodziny: przedszkola, szkoły, obiekty sportowe czy sklepy.W nowej odsłonie inwestycji dostępnych będzie 164 domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej o metrażach od 64,74 do 124,15 m2, liczących 3, 4 lub 5 pokoi. Właściciele domów w Novej Magdalence 4 odbiorą do nich klucze już w II kwartale 2024 roku. Każdy z domów posiadać będzie prywatny ogród, do którego wprost z salonu zaprowadzą Was okazałe drzwi balkonowe. Wystarczy jeden mały krok, by móc bez przeszkód cieszyć się swobodą i bliskością natury.Stylem i kolorystyką Nova Magdalenka 4 nawiązuje do poprzednich odsłon, tworząc z nimi spójną wizualnie całość. Biel elewacji przeplata się z grafitem ram okiennych i dachów. Koresponduje z nimi szarość kamiennych elementów wkomponowanych w elewacje, a całości dopełniają panele w kolorze naturalnego drewna, które nadają budynkom przytulnego charakteru. Całość zanurzona jest w otaczającej domy zieleni ogrodów. W każdym domu wydzielono dwie funkcjonalne strefy: dzienną z salonem na parterze i prywatną z sypialniami na piętrze. Największe z lokali oprócz salonu z aneksem i trzech komfortowych sypialni posiadać będą gabinet na parterze i dwie łazienki na piętrze.

  Nova Magdalenka 4

  od 6 317 zł/m2
  ul. Piaseczyńska , Słomin, pruszkowski(5.2 km od Warszawy)
  Novisa Development Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Kameralna Magdalenka
  Oferta archiwalna
  Osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych usytuowano w sąsiedztwie lasów Sękocina i Magdalenki. Projekt przewiduje domy w zabudowie bliźniaczej oraz jeden dom wolnostojący. Łącznie w inwestycji zamieszka jedynie trzynaście rodzin.Domy charakteryzują się spójną architekturą, wykończeniem antracytową cegłą klinkierową oraz elementami elewacji w kolorze drewna. Podwyższony standard wykończenia podkreślą szklane barierki wysokich okien.Domy o powierzchni 128 m2 rozplanowano na dwóch pełnych kondygnacjach. W każdym domu znajdzie się przestronny pokój dzienny połączony z jadalnią i kuchnią. Z salonu zaprojektowano bezpośrednie wyjście do ogrodu. Komfort zapewnią trzy sypialnie, w tym główna z własną łazienką i garderobą. Dla każdej rodziny zapewniono garaż w bryle budynku oraz drugie miejsce postojowe na działce. Domy powstaną przy wykorzystaniu sprawdzonej – tradycyjnej technologii budowlanej.– otoczenie sosnowego lasu– szybki dojazd do centrum Warszawy– spójna architektura– domy o powierzchni 128 mkw.– przestronny pokój dzienny– trzy sypialnie– dwie łazienki oraz wc– garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe– media miejskie– wodne ogrzewanie podłogowe– elewacja pokryta klinkierem– dekoracyjne elementy drewnopodobne– szklane barierki- dach pokryty dachówką betonową w kolorze antracytowym

  Kameralna Magdalenka

  ul. Podleśna 11 , Magdalenka, piaseczyński(6.1 km od Warszawy)
  Inwestycje Edward Krasowski
 • Leśna Wola
  Oferta archiwalna
  Osiedle Leśna Wola w podwarszawskiej Lesznowoli to 20 lokali mieszkalnych w zabudowie szeregowej, zaprojektowanych z myślą o rodzinie i o tych, którzy szukają spokoju po latach życia w dużym mieście. Osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, dzięki któremu mieszkańcy będą się cieszyć czystym, zdrowym powietrzem.Ogród i garażTo co w Warszawie jest luksusem, u nas jest standardem. Każdy dom posiada przylegający do niego ogród i miejsce na samochód. Połowa segmentów otrzymała dodatkowo garaż na drugie auto. Tutaj nie zabraknie miejsca na rowery, na własną piaskownicę czy trampolinę dla dzieci.

  Leśna Wola

  ul. Okrężna , Lesznowola, piaseczyński(3.7 km od Warszawy)
  Magmillon
 • Nowa Magdalenka
  Oferta archiwalna
  Nowa Magdalenka to kameralne osiedle dziesięciu domów, które dzięki zastosowanym rozwiązaniom architektonicznym i przestrzennym, wkomponowują się w leśny krajobraz. Nowoczesna architektura w otoczeniu 70-letnich drzew tworzy wyjątkowy charakter i klimat tego miejsca. Zamieszkanie tutaj da Ci poczucie wolności i życie w symbiozie z naturą w zielonej enklawie blisko metropolii.

  Nowa Magdalenka

  ul. Jodłowa , Magdalenka, piaseczyński(5.7 km od Warszawy)
  Nowa Magdalenka
 • Leśna Magdalenka
  Oferta archiwalna
  Firma OPTIMUM INWEST Sp. z o.o. planując swoją inwestycję rozpatrywała najbardziej popularne i jednocześnie prestiżowe lokalizacje wśród miejscowości znajdujących się w stosunkowo niewielkiej odległości od centrum Warszawy. Decyzja zakupu gruntu w Magdalence została jednoznacznie wyznaczona poprzez główne priorytety i zalety takiej właśnie lokalizacji.Magdalenka to miejscowość położona ok. 18 km na południe od centrum Warszawy, w gminie Lesznowola, wśród zielonych terenów porośniętych lasem sosnowym; jest jedną z najbardziej prestiżowych miejscowości podwarszawskich, charakteryzuje się zabudową jednorodzinną o charakterze willowym i rezydencjalnym. Te właśnie cechy kształtują charakter Magdalenki i powodują, że w ostatnim okresie, oprócz inwestorów indywidualnych budujących swoje wille i okazałe rezydencje, również firmy deweloperskie skierowały swoje inwestycje w ten atrakcyjny rejon.Inwestycja “Leśna Magdalenka” zlokalizowana jest w samym centrum Magdalenki, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, pośród zieleni lasu sosnowego, co pozwoli zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort, bliskość przyrody, zdrowe leśne powietrze oraz bezpieczeństwo dla swojej rodziny.Usytuowanie inwestycji w centrum Magdalenki sprawia, że w bardzo bliskiej odległości znajdują się: przychodnia lekarska, kościół, sklepy spożywcze i kawiarenki oraz przystanek autobusowy komunikacji miejskiej. Do centrum Warszawy prowadzą dwie główne arterie tj. Al. Krakowska oraz ul. Puławska, a w przyszłości komunikację ułatwi budowa autostrady N-S oraz obwodnicy i tras szybkiego ruchu, które będą przebiegały przez aglomerację warszawską.“Leśna Magdalenka” to bardzo kameralna inwestycja obejmująca 9 budynków, z których każdy składa się z dwóch domów jednorodzinnych przylegających do siebie ścianą garażu, położonych na działkach porośniętych lasem sosnowym, które zgodnie z wytycznymi określonymi w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nie utracą swojego leśnego charakteru, gdyż 75% powierzchni działeki pozostanie w niezmienionym naturalnym stanie.Na terenie inwestycji zaplanowano trzy typy domów o powierzchni 169 m2, 199 m2 oraz 237 m2 połączone w różnych konfiguracjach, usytuowane na działkach o powierzchni od 564 m2 do 1207 m2. Każda działka będzie indywidualnie ogrodzona a komunikację pomiędzy budynkami zapewnią wewnętrzne uliczki osiedlowe.Film o inwestycji:

  Leśna Magdalenka

  ul. Słoneczna , Magdalenka, piaseczyński(5.3 km od Warszawy)
  Optimum Inwest Sp. z o.o.
 • Domy Magdalenka
  Oferta archiwalna

  Domy Magdalenka

  ul. Słojewskiego , Magdalenka, piaseczyński(6.4 km od Warszawy)
  Pyzel Developers

Nowe domy w Magdalence w powiecie piaseczyńskim

Magdalenka to wieś leżąca na Równinie Warszawskiej w województwie mazowieckim, w granicach powiatu piaseczyńskiego i gminy Lesznowola. Graniczy z Lesznowolą, Wilczą Górą, Łazami i Sękocinem Starym. Powierzchnia miejscowości wynosi 241,74 ha, a liczba mieszkańców 1765. Otaczają ją Lasy Sękocińskie, a odległość do centrum stolicy to około 18 km.

Komunikacja w lokalizacji

Miejscowość jest dobrze skomunikowana z Warszawą i innymi dużymi miastami za sprawą bliskości trasy europejskiej E77, dróg ekspresowych S7 i S8, a także dróg krajowych nr 79 i 50. W powiecie funkcjonują również liczne linie komunikacji miejskiej – w samej Magdalence są to linie L-3 i L-4. Umożliwiają one dotarcie do innych części powiatu.

Główne drogi gminne znajdują się przy ulicach Jarzębinowej, Lipowej, Leśnej i Słonecznej. W ostatnich latach w sołectwie zostały zrealizowane ważne inwestycje drogowe, m.in. na ulicy Podleśnej, Słonecznej i Wiśniowej.

Domy w Magdalence – sytuacja na lokalnym rynku

Lokalizacja ta uchodzi za jedno z najbardziej prestiżowych miejsc do zamieszkania pośród podwarszawskich miejscowości. Nowe domy w Magdalence w powiecie piaseczyńskim cieszą się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród celebrytów, biznesmenów i polityków.

Powstają tutaj luksusowe nieruchomości z ogrodem, za które trzeba zapłacić więcej niż w okolicznych miejscowościach powiatu. Przez wiele lat dominowała zabudowa jednorodzinna o charakterze rezydencjalnym i willowym. W ostatnich latach deweloperzy wprowadzają jednak coraz częściej na rynek pierwotny domy w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Powstają one głównie w środkowej i północnej części sołectwa, m.in. przy ulicach Podleśnej, Słojewskiego, Piaseczyńskiej i Słonecznej. Dominują budynki 4-pokojowe, których powierzchnia wynosi około 80m².

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Nowe domy na sprzedaż w powiecie piaseczyńskim są dogodnie zlokalizowane – w malowniczej i spokojnej okolicy w pobliżu Lasów Sękocińskich, a jednocześnie w bliskości stolicy. Mieszkańcy mają do dyspozycji liczne strefy rekreacyjne, szkoły, przedszkola, przychodnie i sklepy.

Lokalizacja ta jest przyjaznym miejscem dla seniorów. Mogą oni korzystać m.in. z oferty Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Klubu Seniora.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Magdalence w powiecie piaseczyńskim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź budynek odpowiadający Twoim potrzebom.

 

 

Informacje o Magdalence

W Magdalence dostępnych jest 13 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Magdalence nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Magdalence dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 72 do 93 m².

Najtańszy nowy dom kupimy za 499 000 zł.

Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Magdalence

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: