Apartamenty Staromiejskie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 587 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Metropolitan(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Podgórna 42 (1 km od centrum Torunia)
  Metropolitan
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 20
  Powierzchnia: 36 - 126 m2
  Liczba pokoi: 2 - 6
  Marrow Sp. z o.o. Sp. K.
 • Żelazna 10(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Żelazna 10 (1.6 km od centrum Torunia)
  Żelazna 10
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 40 - 74 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Urbański Przedsiębiorstwo Budowlane
 • Grand Bulvar(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Toruń, ul. Św. Jakuba (1.2 km od centrum Torunia)
  Grand Bulvar
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 67 - 213 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Rockfield

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Murapol Apartamenty Staromiejskie to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Grudziądzkiej, 5 minut od Starówki i niedaleko bulwaru nad Wisłą. Prestiżowa lokalizacja zapewnia bogatą infrastrukturę w sąsiedztwie. Jednocześnie mieszkańcy zyskują łatwy dostęp do terenów zielonych i miejsc rekreacji. W ofercie mieszkańcy Torunia odnajdą ostatnie wolne mieszkania 3-pokojowe.Dlaczego warto?Zaletą wszystkich mieszkań jest przestronny układ oraz duże nasłonecznienie pomieszczeń. Pokoje są jasne, a także ustawne.Niezależnie od piętra do mieszkania dotrzesz komfortowo – w każdej z klatek schodowych zaplanowano nowoczesne, szybkie i ciche windy, co ułatwi komunikację wewnątrz budynku.Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy i ogródki.Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemnych kondygnacjach budynków przewidziano hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi oraz parkingi na zewnątrz.Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami.Dostępne metrażeW ramach tej inwestycji zaprojektowaliśmy odpowiadające różnym potrzebom nowe mieszkania. Toruń to miasto, gdzie stale rośnie zapotrzebowanie na wszystkie typy lokali.W I etapie inwestycji zaprojektowano dwa budynki, a w nich łącznie 181 mieszkań – kawalerek, dwu oraz trzypokojowych. Osiedle Murapol Apartamenty Staromiejskie cieszy się ogromną popularnością. Obecnie w ofercie pozostały ostatnie wolne mieszkania 3-pokojowe, które pozwalają cieszyć się wygodnymi przestrzeniami i których aranżacja będzie czystą przyjemnością. Dostępne metraże to od 48 do 51 mkw.

Inwestycja Apartamenty Staromiejskie znajduje się w Toruniu, ul. Grudziądzka 15 (0.6 km od centrum Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Apartamenty Staromiejskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 182 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Staromiejskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 48 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 182 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Staromiejskie

Zamieszkaj w centrum Torunia w pobliżu zabytkowej Starówki i najważniejszych miejskich instytucji. Większość potrzebnych Ci usług znajdziesz w sąsiedztwie, a komunikacja z każdą częścią Torunia będzie bardzo łatwa. W dalszą podróż wybierzesz się autostradą, na którą łatwo dojechać, dzięki bliskości węzła A1. Przystanki MZK znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie (linie autobusowe nr 10, 20 oraz tramwajowe nr 1, 2, 3, 4). Podróżowanie poza miasto ułatwia bliskość nowoczesnego dworca. Bliskość parków oraz miejsc rekreacji zadowoli amatorów wypoczynku na świeżym powietrzu. Rodzice szczególnie docenią bliskość żłobków, przedszkoli i szkoły podstawowej w sąsiedztwie.

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Staromiejskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Apartamenty Staromiejskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Legionów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Staromiejskie znajduje się się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Technikum Menedżerskie w Toruniu w odległości 260 m, Branżowa Szkoła I Stopnia START w Toruniu w odległości 260 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Staromiejskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 290 m, Wojewódzki Szpital Zespolony w odległości 450 m, Wojewódzki Szpital Zespolony w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Staromiejskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Netto, w odległości 340 m znajduje się warzywny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Staromiejskie w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.06.2015

Data aktualizacji: 04.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie