Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowy Łąkoszyn etap II
  Oferta archiwalna
  Obecnie w trakcie realizacji jest 1-szy etap inwestycji pn. OSIEDLE NOWY ŁĄKOSZYN. Budowane są budynki A i B wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną , układem dróg i parkingów.Projektowane osiedle stanowi kontynuację funkcji istniejącego zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych sprzed lat.Dojazd do działki jest bezpośrednio od drogi osiedlowej bez nazwy (Łąkoszyn), a także od ulicy Bukowej, a do poszczególnych budynków pośrednio poprzez drogi osiedlowe, które będą realizowane w kolejnych etapach.Na terenie projektowanych jest pięć odrębnych etapów inwestycji. Będzie to łącznie sześć podpiwniczonych cztero–, pięcio–, ewentualnie sześciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W centrum układu zaprojektowano plac zabaw dla dzieci przy terenie rekreacyjnym. Plac wyposażony będzie w piaskownicę oraz kilka zabawek dla dzieci lub zastępujący je zestaw do zabaw. Na wizualizacjach pokazano przykładowy, jeden z możliwych wariantów.Łącznie powstanie osiedle na około 224 mieszkania w mocno zróżnicowanej strukturze i powierzchni od ok. 40 m2 do ok. 60 m2. Przygotowanych zostanie 240-265 miejsc parkingowych. Parkingi ulokowano poza strefą wewnętrzną między budynkami pozostawiając zielone atria jedynie dla potrzeb rekreacji mieszkańców.Teren objęty projektem znajduje się bezpośrednio przy ogromnym osiedlowym terenie rekreacyjnym z nowo wybudowanym dużym placem zabaw z urządzeniami dla dzieci w różnym wieku oraz siłownią zewnętrzną dla dorosłych. Docelowo przedmiotem inwestycji jest budowa zespołu sześciu budynków wielorodzinnych w pięciu odrębnych etapach wraz z wewnętrzną infrastrukturą komunikacyjną, parkingami i zagospodarowaniem terenu w tym budową układu komunikacji kołowej i pieszej.

  Nowy Łąkoszyn etap II

  od 4 600 zł/m2
  al. Armii Krajowej , Kutno(1.4 km od centrum)
  Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pionier"

Kutno – nowe mieszkania. Dla kogo?

Kutno znajduje się w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, 60 km od Łodzi i 50 km od Płocka. Jednocześnie leży niemal w geometrycznym środku Polski (20 km od tego punktu). Powierzchnia miasto to 33,59 km², a liczba mieszkańców wynosi ponad 40 tys. Na potrzeby Systemu Informacji Miejskiej, Kutno zostało podzielone na: Azory, Batorego, Centrum, Dybów, Grunwald, Józefów, Kościuszków, Łąkoszyn, Łęczycka, Majdany, Piaski, Rejtana, Sklęczki, Tarnowskiego, Warszawskie Przedmieście, Wenecja.

Codzienne życie w Kutnie

W Kutnie nie brakuje atrakcji dla przyjezdnych. Będąc na miejscu warto na pewno odwiedzić Stare Miasto, Ratusz (w którym obecnie znajdziemy Muzeum Regionalne), Pałac Saski czy Muzeum Bitwy nad Bzurą. Miasto ma rozwiniętą sieć placówek edukacyjnych. Znajduje się tu kilkanaście przedszkoli i szkół podstawowych, a także licea i szkoły zawodowe oraz uczelnie wyższe – Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej, Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego i Zamiejscowy Ośrodek Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych – Wydział Prawa. Jest tutaj także Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Kurpińskiego. W centrum miasta znajdują się liczne sklepy spożywcze, punkty usługowo-handlowe oraz restauracje.

Nowe mieszkania Kutno – cena

Ceny nieruchomości w Kutnie są zróżnicowane, jednak z łatwością może stwierdzić, że z powodzeniem kupimy tu mieszkanie za kwotę niemal 2 razy mniejszą, niż w topowych Polskich miastach. Największą popularnością w mieście cieszy się Centrum i to tutaj nowi mieszkańcy szukają wymarzonego M. Jednak i na obrzeżach można znaleźć ciekawe inwestycje, które zapewnią ciszę i spokój.

Nowe mieszkania w Kutnie są dostosowane do potrzeb dzisiejszego kupującego. Deweloperzy kładą szczególny nacisk na stworzenie miejsca komfortowego i przytulnego, ale zachowując przy tym pewną nowoczesność i minimalizm.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Kutnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Kutnie

Kutno to miasto położone w województwie łódzkim, nad rzeką Ochnią. Zajmuje 33,59 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 44 tysięcy osób. Miasto zyskuje na popularności ze względu na swoje położenie i bliskość stolicy województwa. W tym regionie rozwija się prężnie przemysł m.in. farmaceutyczny, elektroniczny oraz spożywczy. Jeśli chodzi o atrakcje, to w mieście znajduje się lodowisko kryte, a także Aquapark z trzema dużymi basenami, saunami oraz jacuzzi. Dodatkowo na terenie kompleksu znajduje się kręgielnia - idealnie miejsce do wypoczynku w gronie najbliższych. Kutno otoczone jest licznymi terenami zielonymi. W pobliżu zlokalizowane są parki, skwery a nieopodal miasta kąpielisko, a także plaża miejska. Warto wspomnieć również o bogatej ofercie Kutnowskiego Domu Kultury. Na jego terenie funkcjonuje kino, teatr oraz cyklicznie organizowane są w tym miejscu różnego rodzaju koncerty. Jeśli chodzi o edukację, działają tutaj przedszkola, szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne, szkoły wyższe oraz artystyczne.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: