Murapol Nowy Bażantów

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Murapol Nowy Bażantów dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2.B.7.10
3
51,29 m²
7
2.B.9.10
3
51,13 m²
9
2.B.10.10
3
51,45 m²
10
2.B.7.7
3
53,83 m²
7

Oferty specjalne

 • Promocja

  Jaki bonus na nowe mieszkanie wybierasz?

  Dopasuj promocję do swoich oczekiwań, wybierając spośród „5+ Mega bonusów na nowe mieszkania” od Grupy Murapol. Każdy z nich to okazja do zysku lub oszczędności, niezależnie od tego czy szukasz nowego mieszkania dla siebie czy w celach inwestycyjnych

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Oddane już do użytku!Osiedle przy ulicy Bażantów położone jest w jednej z najpopularniejszych lokalizacji, którymi mogą pochwalić się Katowice. Nieruchomości powstające w tym rejonie zostały zaprojektowane dla osób, którym zależy na wygodzie codziennego życia. Zapewnia ją nie tylko funkcjonalna architektura, ale także cechująca się bogactwem zieleni spokojna okolica Lasu Murckowskiego.Dlaczego warto?Nowoczesny, 10-piętrowy budynek – przykład minimalistycznej i eleganckiej architektury miejskiej.Wysoki standard wykończenia mieszkań oraz przestrzeni wspólnych.Teren inwestycji zaprojektowany tak, aby mieszkańcy mogli korzystać ze spacerów alejkami wśród osiedlowej zieleni.Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy i ogródki.Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemnych kondygnacjach budynków przewidziano hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi oraz postoje na zewnątrz.Co jeszcze zyskujesz?Inwestycja Murapol Nowy Bażantów to przykład tego, jak nowoczesna i atrakcyjna architektura wpisuje się w pejzaż spokojnej i bezpiecznej okolicy. Nic dziwnego, że to jedno z najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych, jakie oferują Katowice. Nowe mieszkania trafiły do sprzedaży po sukcesie pierwszego etapu budowy, który wyprzedał się całkowicie.Aktualnie w ofercie znajdują się już mieszkania w drugim budynku tego osiedla. Poza atrakcyjnym wyglądem samego budynku i terenami zielonymi wokół niego zaskoczyć mogą Cię również atrakcyjne ceny mieszkań. Katowice są uważane za jedno z najszybciej rozwijających się miast w Polsce, a Nowy Bażantów to dobra inwestycja, o czym decyduje m.in. doskonały stosunek ceny do jakości oraz dogodna lokalizacja.Dostępne metrażeOsiedle Murapol Nowy Bażantów oferuje najbardziej poszukiwane metraże mieszkań. Do dyspozycji klientów oddaliśmy różnorodne lokale, które zaprojektowano tak, aby mogły spełnić wymogi zarówno singli, par, jak i rodzin. Obecnie oferujemy Państwu:mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 36 mkw. do 45 mkw. To korzystne, ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują nieco więcej przestrzenirodziny i osoby, które często pracują w domu, chętnie wybiorą jeszcze większe mieszkanie – 3 pokoje od 49 mkw. do 59 mkw.

Inwestycja Murapol Nowy Bażantów znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Radockiego (7.8 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Nowy Bażantów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 294 nowych mieszkań. Budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Nowy Bażantów pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 51 do 54 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 51 do 54 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 294 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 51 do 54 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Nowy Bażantów

Bogata infrastruktura: na miejscu nie zabraknie jakiejkolwiek ważnej instytucji lub lokalu. W pobliżu znajduje się Centrum Handlowe Bażantowo, w którym zrobisz nie tylko codzienne zakupy (Carrefour), ale kupisz również sprzęt RTV i AGD, kosmetyki oraz wiele innych produktów. Żłobek i przedszkole znajdują się tuż obok, dzięki czemu dzieci można po prostu odprowadzić i na chwilę zapomnieć o pasach i fotelikach. Znajdujący się nieopodal ośrodek Bażantowo Sport, czyli największy kompleks sportowy na całym Śląsku, na pewno docenią osoby aktywne. Skorzystasz tu z basenu, spa, siłowni i wielu innych atrakcji. Do swojego mieszkania bez problemu dojedziesz też komunikacją miejską. Planowanie podróży do szkoły czy pracy ułatwią przystanki (linie nr 138, 238, 297), które znajdują się przy samym osiedlu.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Nowy Bażantów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Murapol Nowy Bażantów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Odrodzenia Bażantów n/ż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Nowy Bażantów znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Jednooddziałowe Przedszkole "Jaś i Małgosia" w odległości 410 m, BIAR BEAUTY GROUP NIEPUBLICZNA SZKOŁA POLICEALNA DLA DOROSŁYCH W KATOWICACH w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Nowy Bażantów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Biedronka, w odległości 490 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 15.02.2018

Data aktualizacji: 22.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie