Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Słupsk

Znaleziono 24 oferty w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 987 zł/m²

map

Zobacz na mapie

 • Tarasy Sobieskiego
  od: 5 850 zł/m2

  Tarasy Sobieskiego

  City Center

  Mieszkanie Słupsk
  ul. Sobieskiego
  1.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 33-88 m2
  • Mieszkań: 19
  • Pokoje: 2-4
 • Baltic Park

  Baltic Park

  Arkom

  Mieszkanie Słupsk
  ul. Poniatowskiego
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 31-53 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 1-3
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Słupska:

Słupsk - nowe mieszkania także pod inwestycję 

Słupsk to jedno z największych i najbardziej znanych miast w województwie pomorskim. Słynie zwłaszcza z architektury gotyckiej i wielu atrakcji turystycznych. Zaledwie ok. 20 km dzieli Słupsk od morza, dzięki czemu zjeżdża się tu co roku wielu turystów. W okresie od maja do końca września miasto “ożywa” właśnie dzięki nim. Wiele hoteli, restauracji i barów otwiera się tylko na okres wakacyjny. Jednak poza sezonem miasto również tętni życiem, Głównie za sprawą szerokiej oferty kulturalno-sportowej i akcji społecznych. Obecnie jedną z ciekawszych rzeczy wartych zobaczenia są murale i szeroko pojęty street art, którymi przyozdobione są niektóre bloki lub mieszkania. Słupsk organizuje też wernisaże i konkursy związane ze sztuką uliczną. Miasto wciąż się rozwija i przyciąga coraz to liczniejsze grono inwestorów, związanych zwłaszcza z branżą turystyczną. Dzięki temu ma więcej do zaoferowania swoim mieszkańcom. Jak kształtuje się rynek nieruchomości w Słupsku?

Nowe mieszkania: Słupsk

W Słupsku o wiele większą popularnością cieszą się inwestycje w nieruchomości, zwłaszcza pod wynajem. Dodatkowo lokale te są dość duże: średnio mają ok. 4 pokoje i ok. 77 mkw. Być może jest tak z powodu wzrastającej popularności wynajmu mieszkań w Słupsku turystom. Do miasta przybywa również wiele osób w celach zarobkowych, zwłaszcza w sezonie wakacyjnym. To napędza rynek nieruchomości i zaważa na popularności lokali wielopokojowych.

Koszt nieruchomości jest porównywalny z innymi miastami o podobnym stopniu rozwoju. Dlatego też inwestorzy chętnie wybierają to miejsce, tym bardziej, że popyt na wynajem lub kupno lokalu wzrasta. Najbardziej popularne są lokale dwu- i trzypokojowe od ok. 30 do 60 mkw. One też znikają najszybciej z ofert deweloperów. I nic dziwnego: nowe mieszkania w Słupsku zawsze będą cieszyć się popularnością, nie będzie więc problemu z ich wynajmem czy sprzedażą.

Wynajem mieszkania w Słupsku

Wiele nadmorskich miast jest znanych z popularności wynajmu nieruchomości turystom i biznesmenom, którzy przyjeżdżają na kilka dni lub tygodni. Podobnie jest w miejscowości Słupsk. Mieszkania do wynajęcia są tu stosunkowo tanie. Można znaleźć ceny od 100 do 400 zł/dobę w zależności od standardu.

Przy tym mowa tu zarówno o kawalerkach, dwuosobowych przestronnych lokalach czy luksusowych apartamentach. Średnia cena mieszkania do wynajęcia w Słupsku wynosi 150 zł/dobę. Najczęściej dotyczy ona dwupokojowego lokalu o powierzchni ok. 40 mkw. Z tego typu oferty opłaca się zatem korzystać przede wszystkim rodzinom wielodzietnym, 4-osobowej grupie znajomych czy osobom, które przyjechały w celach zarobkowych na sezon wakacyjny i nie zostaną w mieście dłużej niż 2-3 miesiące.

Oczywiście właściciel lokalu musi zgłosić chęć wynajmu do urzędu skarbowego, niemniej nawet po odliczeniu podatku opłaca mu się taki sposób zarabiania na nieruchomości. Tym bardziej, że mieszkania na wynajem w Słupsku stają się coraz popularniejsze. Ich zaletą jest względnie niski koszt w stosunku do standardu, ale również większa prywatność czy swoboda.

Chcesz zamieszkać w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Słupsku i znajdź nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Słupsku

W Słupsku dostępne są 32 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Słupsku mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 31 do 88 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (18 mieszkań).
 • 3-pokojowe (4 mieszkania).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Słupsku dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchni 141 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Słupsku kosztuje 199 940 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 519 000 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: