+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Żywiec

76 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 750 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Przy Świętokrzyskiej
  gotowe
  Szukasz nowego apartamentu w Żywcu? Najlepsza lokalizacja, nowatorski projekt, dotychczas niespotykany standard i jakość. Nowe apartamenty w jednej z najlepszych lokalizacji Żywca, przy ulicy Świętokrzyskiej. Jednocześnie blisko centrum miasta i w sercu natury. Jezioro Żywieckie i otaczające pasmo gór i lasów to idealne warunki dla aktywnych sportowo. Mocno rozwijająca się tutaj turystyka

  Apartamenty Przy Świętokrzyskiej

  od 8 500 /m2
  ul. Świętokrzyska , Żywiec(11.6 km od Bielska-Białej)
  City Group Sp. z o.o. Sp.K.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Żywiec

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Wierzbowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Wierzbowo to zespół nowoczesnych i energooszczędnych apartamentowców mieszkalnych wykonanych z najlepszych jakościowo materiałów w oparciu o energooszczędne technologie budowlane. Głównym założeniem, które przyświecało przy tworzeniu projektu nowej inwestycji w Żywcu było stworzenie miejsca przyjaznego mieszkańcom, w którym każdy będzie mógł poczuć się komfortowo. Bryła budynku została

  Osiedle Wierzbowe

  od 7 200 /m2
  ul. Stawy , Żywiec(14.8 km od Bielska-Białej)
  PRDW Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Malowniczo położone nowe mieszkania w Żywcu

Żywiec to miasto leżące w województwie śląskim, na Kotlinie Żywieckiej. Jest siedzibą powiatu i gminy. Jego całkowita powierzchnia wynosi 50,54 km², gęstość zaludnienia 600 os./km², a liczba mieszkańców 30 334 – według danych GUS z końca 2021 roku. Miejscowość słynie z turystyki i produkcji piwa.

Miasto graniczy z następującymi gminami – Gilowice, Czernichów, Łodygowice, Lipowa, Radziechowy-Wieprz, Łękawica i Świnna. Dzieli się na 8 dzielnic: Sporysz, Śródmieście, Zabłocie, Podlesie, Rędzina, Moszczanica, Oczków i Kocurów-Koleby.

Skomunikowanie miejscowości

Głównym szlakiem komunikacyjnym w lokalizacji jest droga krajowa DK1 na trasie Zwardoń-Gdańsk, wraz z odcinkiem drogi ekspresowej S1. W Żywcu znajdują się dwa węzły – Żywiec Soła i Żywiec Browar. Do ważnych arterii zalicza się również droga wojewódzka DW946 do Suchej Beskidzkiej.

W mieście funkcjonuje 18 linii autobusowych komunikacji miejskiej, w tym 13 wykraczających poza granicę Żywca. W dzielnicy Zabłocie znajduje się dworzec autobusowy. Mieszkańcy mogą również korzystać z połączeń kolejowych linii nr 97 (Skawina-Żywiec) i 139 (Katowice-Zwardoń).

Jakie firmy mają tutaj swoje siedziby?

W miejscowości swoje siedziby mają znane przedsiębiorstwa, m.in. z branży piwowarskiej, energetycznej, turystycznej, produkcji sprzętu i wyposażenia medycznego, przemysłu maszyn czy podzespołów dla sektora lotniczego i motoryzacyjnego.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Żywcu

 Nowe mieszkania w Żywcu są stosunkowo rzadko budowane przez deweloperów. W ostatnich latach na rynku pierwotnym pojawiły się mieszkania na sprzedaż m.in. na osiedlu 700-lecia, a także przy ulicach Żeglarskiej, Stawy czy Browarnej. Dominują lokale 3-pokojowe o powierzchni około 50 m². Deweloperzy budują głównie mieszkania w bloku – są to najczęściej nowoczesne apartamentowce.

Mieszkania w Żywcu na sprzedaż cieszą się dużym popytem. Ich zakupem jest zainteresowanych wiele osób, które planują wynajmować je turystom. Błyskawicznie znajdują nowych nabywców zwłaszcza lokale zlokalizowane w pobliżu Jeziora Żywieckiego. Ich zakup może być opłacalnym sposobem lokowania gotówki.

Dlaczego warto tutaj zamieszkać?

Warto kupić nowe mieszkanie w Żywcu, aby zamieszkać w malowniczej lokalizacji, w bezpośrednim otoczeniu jeziora i gór. Miejscowość ta wyróżnia się również rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną – znajdują się tutaj przedszkola, szkoły podstawowe, licea, technika oraz wydział zamiejscowy Akademii Wyższej Szkoły Bankowości.

Mieszkańcy mogą także korzystać z oferty kin, muzeów, bibliotek oraz licznych restauracji. Miasto słynie zarazem ze sporej powierzchni terenów zielonych i rekreacyjnych.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Żywcu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

 

Nowe mieszkania na sprzedaż w Żywcu

W Żywcu dostępnych jest 76 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Żywcu mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 33 do 62 m², w tym:

 • kawalerki - 2 lokale
 • mieszkania 2-pokojowe - 50 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 24 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Żywcu?

Najtańsze nowe mieszkanie w Żywcu dostępne w sprzedaży kosztuje 485 095 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Żywcu wynosi 7 750 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Żywcu nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Żywiec - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Żywcu oddali do użytku 76 lokali mieszkalnych. 76 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 76 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 76 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Żywcu, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 16 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 60 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Żywcu i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: