Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Murapol Motivo

Ta oferta bierze udział w konkursie

Apartamenty inwestycyjne!

Apartamenty na sprzedaż ul. Fabryczna, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Wrocław, Fabryczna, ul. Fabryczna

Murapol MotivoMurapol Motivo

6 zdjęć

Murapol Motivo
Murapol Motivo
Murapol Motivo
Murapol Motivo
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2026

Powierzchnie

26 - 51/m2

Przedział pokoi

1

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Muchobór - 348 m

Przystanek Tramwajowy - 959 m

Przystanek Autobusowy - 183 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 24 placówki edukacyjne, 28 kawiarni i restauracji, 5 sklepów, 2 obiekty sportowe, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom
 • instalacja fotowoltaiczna
 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 319 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (2): nieobowiązkowy zakup

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępne są 274 apartamenty w tym 274 lokale typu apartament

Powierzchnie apartamentów:

od 26 do 51 m²

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1-pokojowe

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Motivo to nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na terenie dawnej dzielnicy Fabrycznej. Niegdyś funkcjonowały tutaj największe zakłady przemysłowe w regionie, natomiast rewitalizacja pofabrycznych terenów czyni to miejsce dziś niezwykle przyjaznym do prowadzenia różnego rodzaju aktywności, biznesu czy rozwoju naukowego.

Projekt inwestycyjny Murapol Motivo tworzymy z myślą o osobach pragnących atrakcyjnie ulokować posiadany kapitał czy zgromadzone oszczędności w nieruchomościach. Sprzyja temu niewątpliwie sam fakt, że Wrocław należy do czołówki polskich miast pod względem ruchu turystycznego. Stolicę Dolnego Śląska każdego roku odwiedza kilka milionów turystów krajowych oraz zagranicznych, a kilkaset tysięcy z nich zostaje na co najmniej jedną noc. Zaś lokalizacja samej inwestycji, tj. Muchobór Mały, umożliwi lokatorom w łatwy i szybki sposób dojechać do wrocławskiego rynku za pomocą pobliskiej linii tramwajowej, a na dworzec główny dzięki znajdującej się obok stacji Wrocław Muchobór. To sprawia, że oferta inwestycyjna Murapol Motivo daje możliwość zarabiania na najmie długo- jak i krótkoterminowym.

Nasza inwestycja to także interesująca propozycja dla osób inwestujących pod kątem najmu dla studentów, którzy na swoje Alma Mater wybiorą jedną z szeregu okolicznych uczelni i wydziałów uniwersyteckich. Murapol Motivo znajduje się również pomiędzy Wrocławskim Parkiem Przemysłowym a Wrocławskim Parkiem Technologicznym, co stwarza wiele możliwości oferowania wynajmu pracownikom przedsiębiorstw.

W ramach przedsięwzięcia zaprojektowaliśmy 319 apartamentów inwestycyjnych w 7-piętrowym budynku wraz z garażem podziemnym. Szeroki wachlarz metraży będzie odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby osób korzystających z tych lokali.

Wybierz Murapol Motivo i odkryj nowoczesność w swoim nowym lokalu

• Home Management System zainstalowany w murach inwestycji pozwoli lokatorom korzystać z najnowocześniejszych technologii smart home. Za pomocą aplikacji mobilnej lub przycisków funkcji hotelowej można łatwo sterować ogrzewaniem, elektrycznymi roletami, oświetleniem czy zaworami wody.

• Pakiet antysmogowy będzie częścią każdego lokalu, zapewniając świeże powietrze na co dzień. To rozwiązanie uchroni wnętrza przed zanieczyszczeniami, alergenami w postaci pyłków roślin czy owadami.

• Do każdego apartamentu inwestycyjnego będzie przynależeć przestronny balkon lub wybrukowany kostką taras z zielonym ogródkiem na parterze.

• Wysokie i duże okna portfenetrowe to gwarancja bardzo dobrego nasłonecznienia lokali.

• Na wysoki standard części wspólnych budynku składają się m.in. trwałe płytki gresowe, dekoracyjne panele meblowe imitujące drewno czy energooszczędna oprawa liniowa LED. W holach wejściowych przewidziano ponadto duże lustra oraz estetyczne i nierdzewne skrzynki pocztowe.

• Na terenie inwestycji zostanie zamontowana stacja ładowania samochodów elektrycznych, dzięki czemu lokatorzy bez przeszkód będą mogli napełniać swoje niskoemisyjne pojazdy.

• Na dachu zostaną zainstalowane panele fotowoltaiczne, które zmniejszą koszty utrzymania budynku.

Inwestycja Murapol Motivo znajduje się w Fabrycznej, ul. Fabryczna (4.1 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 319 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Motivo w sprzedaży są 274 nowe apartamenty o powierzchni od 26 do 51 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (93 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)

W inwestycji znajdują się 2 komórki lokatorskie nieobowiązkowy zakup.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Motivo?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Motivo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 348 metrów od inwestycji Murapol Motivo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Muchobór.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Motivo znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Motivo znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Pirackie Skarby w odległości 80 m, Wyższa Szkoła Bankowa w odległości 92 m, Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu w odległości 160 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Motivo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne w odległości 941 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Motivo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 676 m znajduje się Lidl, w odległości 677 m znajduje się Żabka, w odległości 753 m znajduje się O!Shop.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Motivo w odległości 355 m znajduje się boisko / kort, w odległości 869 m znajduje się Eiger.

Data publikacji: 19.04.2024
Data aktualizacji: 23.05.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. E. Malinowskiego 5, 52-130 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023