Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Murapol Nowa Przędzalnia

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania gotowe do odbioru już w tym roku!

Mieszkania na sprzedaż ul. Wróblewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Wróblewskiego 19A

Murapol Nowa PrzędzalniaMurapol Nowa Przędzalnia

5 zdjęć

Murapol Nowa Przędzalnia
Murapol Nowa Przędzalnia
Murapol Nowa Przędzalnia
Murapol Nowa Przędzalnia
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Powierzchnie

37 - 39/m2

Przedział pokoi

2

Kondygnacje

4 - 7

Budynki

13

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (11)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Zapomnij o kredycie mieszkaniowym nawet na 2 lata w Łodzi

  Skorzystaj z aktualnej promocji i przestań się martwić o spłatę rat kredytowych za mieszkanie nawet przez 2 lata w łódzkich inwestycjach Grupy Murapol. Nie przegap okazji – promocja jest dostępna dla pierwszych 30 osób!

 • Promocja

  Poleć ofertę Grupy Murapol i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Doceniasz nowoczesne inwestycje i podwyższony standard mieszkań oraz apartamentów inwestycyjnych Grupy Murapol? Poleć naszą ofertę znajomym lub rodzinie i odbierz premię nawet 5 000 zł. Już ponad 1,2 tys. osób skorzystało z programu poleceń!

Stacja kolejowa - Łódź Kaliska - 1704 m

Przystanek Tramwajowy - 397 m

Przystanek Autobusowy - 208 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

14 placówek medycznych, 32 placówki edukacyjne, 19 kawiarni i restauracji, 29 sklepów, 22 obiekty sportowe, 12 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 862 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, taras

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 39 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Nowa Przędzalnia jest położona w ścisłym centrum Łodzi, w sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej i oddalona zaledwie dwie przecznice od słynnej ulicy Piotrkowskiej. Mieszkańcy mogą poczuć się tutaj wyjątkowo, bowiem inwestycja powstaje na terenie dawnej przędzalni wełny czesankowej, której historia sięga XIX w., kiedy to fabryka należała do francuskich właścicieli Allarta i Rousseau. W tamtym okresie Łódź słynęła w Europie z wielkiego ośrodka przemysłu włókienniczego, którego częścią był właśnie ten nowoczesny francuski zakład. Po upaństwowieniu, w latach 70. XX w., fabryka „Polmerino” była jednym z największych przędzalni czesankowych w Polsce. Architektura inwestycji nawiązuje do przemysłowej historii fabryki, m.in. dzięki wykorzystaniu ceglanej elewacji.

W Murapol Nowej Przędzalni łącznie zaprojektowano około 2 tys. lokali mieszkalnych w 20 budynkach o czterech lub siedmiu kondygnacjach naziemnych. Miejsca postojowe są dostępne zarówno w podziemnych halach garażowych, jak i na zewnątrz. Mieszkania to kompaktowe kawalerki oraz 2-, 3- lub 4-pokojowe lokale.

Dlaczego warto zamieszkać w Murapol Nowej Przędzalni?

• Technologia Home Management System zastosowana w budynkach pozwala korzystać z rozwiązań smart home, w tym zdalne zarządzanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody za pomocą aplikacji mobilnej. Mediami można także sterować manualnie przy użyciu przycisków funkcji hotelowej.

• Standardowo mieszkania są wyposażone w pakiet antysmogowy, który zapewnia stały dopływ świeżego powietrza do domu. Zastosowanie nowoczesnych filtrów z warstwami nanowłókien zabezpieczenia mieszkanie przed smogiem, alergenami, pyłkami, kurzem i owadami.

• Przestrzeń klatek schodowych i części wspólnych została starannie zaaranżowana, wykorzystując trwałe płytki gresowe o delikatnym, stonowanym wzornictwie, laminowane panele meblowe w naturalnym, złotym odcieniu oraz ekskluzywny, wysokiej odporności tynk mozaikowy. W holu wejściowym umieszczono również duże lustro i estetyczne skrzynki pocztowe, nadając temu miejscu wyjątkowego charakteru.

• Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą przestronne balkony.

• Mieszkania na parterze mają dodatkową powierzchnię w postaci zielonych ogródków oraz tarasów wybrukowanych kostką.

• Optymalna liczba miejsc postojowych zapewni wygodę użytkownikom samochodów

• Osiedle zostanie podłączone do miejskiego węzła cieplnego.

• Plac zabaw umili wolny czas najmłodszym mieszkańcom.

• Deweloper pokryje koszty notarialne zawarcia umowy deweloperskiej, jeżeli zostanie ona zawiązana do 3 dni od podpisania umowy rezerwacyjnej.

Planowana data oddania do użytku bud 1 - III Q 2024 r.

Inwestycja Murapol Nowa Przędzalnia znajduje się w Starym Polesiu, ul. Wróblewskiego 19A (1.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 862 nowych mieszkań znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 39 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

• Murapol Nowa Przędzalnia to doskonała propozycja dla wszystkich, którym zależy na bliskości centrum Łodzi oraz codziennej wygodzie.

• W okolicach osiedla zlokalizowane są słynne parki miejskie: Klepacza, Reymonta, Rejtana, Poniatowskiego oraz Skrzywana

• Tylko 2 km dzielą osiedle od hali Atlas Arena.

• W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się m.in. Pasaż Łódzki oraz centrum handlowe Sukcesja.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1704 metrów od inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Politechnika Łódzka - Kampus C w odległości 204 m, Politechnika Łódzka - Kampus B w odległości 423 m, AZS Politechnika Łódzka w odległości 568 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ COLMED w odległości 467 m, PoliClinic Centrum Medyczne Fundacji Politechniki Łódzkiej w odległości 482 m, B12 PoliClinic Centrum Medyczne FPŁ w odległości 689 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 464 m znajduje się Kaufland, w odległości 485 m znajduje się Piekarnia i Cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Nowa Przędzalnia w odległości 228 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 233 m znajduje się Centrum Sportu, w odległości 263 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 15.02.2018
Data aktualizacji: 17.06.2024
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. W. Wróblewskiego 21, 93-578 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023