Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Gorzów Wielkopolski

Znaleziono 126 ofert w 2 inwestycjach
Mapa
 • Osiedle Magnolia Park
  od: 5 000 zł/m2

  Agencja Inwestycyjna - Gorzów Sp. z o.o.

 • Osiedle Europejskie bud. 16
  od: 4 900 zł/m2

  Budnex

Wiadomości na temat Gorzowa Wielkopolskiego:

Gorzów Wielkopolski miasto najczęściej kojarzone ze sportem, zielenią i malowniczymi krajobrazami. Gorzów to zabytki, atrakcje turystyczne oraz liczne wydarzenia kulturalne. Nie wszyscy wiedzą, że to także najcieplejsze miasto w Polsce, porównywane do Rzymu ze względu na swoje malownicze położenie i panujący tutaj klimat. W Gorzowie prężnie działa zarówno strefa administracyjna, gospodarcza, kulturowa, jak i społeczna. Miasto wciąż przeżywa intensywny rozwój ,co wpływa na pozytywną sytuację na rynku nieruchomości i dodatni przyrost naturalny w mieście.

Nowe mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim

Deweloperzy od kilku lat starają się uzupełniać ofertę na gorzowskim rynku nieruchomości o nowe ciekawe inwestycje. Sukcesywnie powstają bloki i lokale mieszkalne, które są zdecydowanym sygnałem, że w mieście dużo się dzieje, a popyt na rynku nieruchomości nie słabnie. W Gorzowie prym wiodą deweloperzy Budex, Agencja Inwestycyjna, Cegielnia Park, Modehpolmo, SGI.

Nowoczesna architektura, innowacyjne rozwiązania, dbałość inwestorów o każdy detal to znaki charakterystyczne gorzowskich inwestycji. Wśród najczęściej wybieranych przez gorzowian lokali przeważa metraż do 50 mkw., oferta opiewa jednak zarówno o te mniejsze lokale liczące - 26 m2 jaki i apartamenty przekraczające - 100 mkw.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Gorzowie Wielkopolskim

Deweloperzy w powstających projektach starają się wykorzystać takie materiały i rozwiązania, które zadowolą każdą grupę klientów. Tak np. firma Budex od kilku już lat z powodzeniem, realizuje inwestycje do sprzedaży wprowadzając zarówno kilkuetapowe projekty jak np.- Osiedle Europejskie, czy kameralne budownictwo w dzielnicy Górczyn.

Mieszkania w Gorzowie to innowacyjne projekty, dające możliwość różnorodnych aranżacji pomieszczeń. Nowoczesne rozwiązania gwarantują: przestrzeń, przeszklenia dają światło dzienne i ogromny komfort życia zgodny z zewnętrznym otoczeniem. Warto zwrócić uwagę na mieszkania w gorzowskiej inwestycji Cegielnia Park. Płaskie dachy, ogródki i tarasy to synonim współczesnego osiedla mieszkaniowego.

Kupno mieszkania Gorzów Wielkopolski - rynek nowych mieszkań rozwija się prężnie

Osoby planujące przeprowadzkę do miasta, mają do wyboru stosunkowo bogatą ofertę mieszkań na sprzedaż w Gorzowie Wlk. Co prawda, rynek zdominowany jest przez lokale z drugiej ręki. Owa sytuacja wynika z chęci przeprowadzki młodych ludzi z bloku do domu jednorodzinnego, stąd też na rynku pojawia się sporo mieszkań „używanych”.

Osoby poszukujące nowego mieszkania w Gorzowie Wielkopolskim, nie mogą jednak narzekać. Sytuacja na rynku nowych nieruchomości nieustannie się poprawia. Miasta wojewódzkie takie jak Gorzów przyciągają do swoich szeregów mieszkańców z okolicznych miejscowości czy studentów, którzy często zostają i podejmują pracę w mieście.

Mieszkanie do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Gorzów cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem przyjezdnych. W ofercie pojawia się coraz więcej lokali do wynajęcia. Inwestycja w mieszkanie w Gorzowie Wlk. jest zatem doskonałą alternatywą, przynoszącą zyski. Potencjalnie nabywcy to często osoby przybywające do Gorzowa poszukiwaniu pracy lub młodzi, których nie stać na kupno własnego M.

Największym zainteresowaniem cieszą się gotowe mieszkania, wyposażone w sprzęty użytku codziennego. W Gorzowie nie ma lokalizacji, która cieszyłaby się większym lub mniejszym zainteresowaniem. Miasto jest stosunkowo nieduże, dlatego nie ma problemu z przedostaniem się gdzieś na jego drugi koniec. Najistotniejsza w wynajmie jest centa - oczywiście w zależności od metrażu, standardu suma ta może się różnić.

Rynek pracy w Gorzowie Wielkopolskim

W Gorzowie Wlkp. rozwinięty jest przemysł chemiczny, elektroniczny, energetyczny, farmaceutyczny oraz motoryzacyjny. To właśnie tutaj, w północnej stolicy województwa, swoją siedzibę mają trzy ogromne firmy, które zatrudniają ponad 7 tys. osób. Co roku zakłady poszukują nowych pracowników i oferują naprawdę dobre warunki płacowe. W Gorzowie Wlk., najwięcej ogłoszeń i ofert pracy dotyczy obsługi linii produkcyjnej, opieki nad osobami starszymi, obsługi sprzątającej, kasjerów czy sprzedawców, betoniarzy a także pracowników gastronomicznych. Smutna jest jednak informacja, że najliczniejszą grupą bezrobotnych w mieście są młodzi w wieku 25 -34 lata. Stanowią bowiem aż 35% ogółu wszystkich osób pozostających bez pracy w mieście.

Uczelnie w Gorzowie Wielkopolskim

Pisząc o rynku pracy w Gorzowie, nie możemy, nie wspomnieć o szkołach i uczelniach wyższych, które kształcą przyszłych pracowników. Gorzów jest niewielkim ośrodkiem akademickim, jednak na brak studentów miasto nie może narzekać. Na terenie Gorzowa funkcjonuje 3 uczelnie wyższe: Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim (Wydział Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego, Wydział Humanistyczny), Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu Zamiejscowy Wydział Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim, Uniwersytet Szczeciński Zamiejscowy Wydział Społeczno-Ekonomiczny w Gorzowie Wielkopolskim, Wyższa Szkoła Biznesu w Gorzowie Wielkopolskim.

Myśląc o wynajmie mieszkania, warto pamiętać, że studenci mogą zostać potencjalnymi odbiorcami naszego lokalu. Modernizacja uczelni, poszerzanie oferty kierunków studiów na przestrzeni lat mogą przyciągać coraz więcej studentów, których nie stać na naukę w dużych ośrodkach akademickich. Gorzów jest dla takich osób doskonałym wyjściem, niekoniecznie gorszym.

Gorzów Wielkopolski atrakcje – czego nie można przegapić?

Bulwar Nadwiślański, Katedra, Park Wiosny Ludów, Mury Obronne, malownicze spichlerze, Port Gorzów i wiele innych atrakcji czeka na mieszkańców i turystów odwiedzających Gorzów Wlk. Malownicze uliczki z zabytkowymi poniemieckimi budynkami to niejako wizytówka stolicy województwa lubuskiego. Na nudę nie mogą narzekać osoby aktywne. W mieście funkcjonują liczne ośrodki sportowo- rekreacyjne, sale gier i zabaw. Atrakcji w Gorzowie znajdziemy co niemiara.

Dla osób zafascynowanych kulturą i sztuką, gratką będzie Filharmonia Gorzowska, Miejskie Centrum Kultury, kluby muzyczne. Co ciekawe, w Gorzowie co roku odbywają się Gorzowskie Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych. Kolorowe przemarsze zespołów ściągają do miasta tłumy turystów, a samym mieszkańcom pozwalają zapomnieć o zwykłej, szarej rzeczywistości.

Gorzów miastem sportów?

Zabytkowe bulwary zlokalizowane wzdłuż rzeki Warty to miejsce malownicze i wyjątkowo charakterystyczne. Do niedawna ruina, teraz przechodzi metamorfozę, stając się trasą pieszo – rowerową, która urozmaici spacery i rekreację. Dodatkowo gorzowianie mogą liczyć na atrakcje takie jak Park Trampolin Fun Jump, Centrum Sportowo- Rehabilitacyjne Słowianka (pot. zwane Gorzów Słowianka), siłownie, kluby fitness. Na mieszkańców czeka także wiele innych form wypoczynku, czy miejsc oferujących przeróżne formy spędzania czasu wolnego.

Wszystkich poszukujących mieszkania w Gorzowie wielkopolskim zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą, bądź kontaktu z konsultantem, który przygotuje ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Informacje o Gorzowie Wielkopolskim

W Gorzowie Wielkopolskim dostępnych jest 126 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Gorzowie Wielkopolskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 33 do 84 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (58 mieszkań).
 • 2-pokojowe (36 mieszkań).
 • 3-pokojowe (17 mieszkań).
 • 4-pokojowe (15 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Gorzowie Wielkopolskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim kosztuje 183 205 zł.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: