Widzew

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piłsudskiego, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Łódź, Widzew, Stary Widzew, ul. Piłsudskiego 175

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1170 ofert w najbliższej okolicy!

Widzew

3 zdjęcia

Widzew
Widzew
Widzew

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nowoczesna inwestycja tuż przy parku Widzewskim, kilka minut od Śródmieścia, funkcjonalne mieszkania z tarasami i balkonami - prezentujemy osiedle Murapol Widzew w Łodzi

Murapol Widzew to osiedle zaprojektowane z myślą o wszystkich, którzy cenią wygodę wynikającą z lokalizacji w centrum miasta. Sąsiedztwo parku Widzewskiego, a także bliskość wielu miejsc rekreacji zapewniają jednocześnie spokój oraz umożliwiają prawdziwy odpoczynek.

W rejonie ul. Sobolowej i al. Piłsudskiego powstają dwa nowoczesne budynki. W nich zaprojektowaliśmy łącznie 199 mieszkań – kawalerek, dwu oraz trzypokojowych. Ich metraże kształtują się od 25 do 54 mkw. Mieszkańcy wprowadzą się do przestronnych i jasnych wnętrz. Wszystkie pomieszczenia zostały zaprojektowane z dbałością o funkcjonalność, co daje możliwość ich indywidualnej aranżacji. Mieszkania posiadają obszerne tarasy oraz balkony. Dla wygody osób zmotoryzowanych w podziemnej kondygnacji budynku przewidziany jest parking z licznymi miejscami postojowymi. Sprawną komunikację wewnątrz budynku ułatwią ciche oraz szybkie windy. Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami.

Inwestycja Widzew znajduje się na Starym Widzewie, ul. Piłsudskiego 175 (4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Widzew została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 199 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Widzew nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 199 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Widzew jest największą dzielnicą Łodzi i ma powierzchnię ok. 91 km², a liczba jego mieszkańców wynosi ok. 140 000. Gęstość zaludnienia jest niska, gdyż na obrzeżach Widzewa znajduje się sporo terenów zielonych – pól, lasów, nieużytków. Poza tym dominuje zabudowa przemysłowa i duże osiedla mieszkaniowe (złożone z bloków i wieżowców). Dzielnica leży na terenie dawnej wsi Widzew, która przez lata stopniowo była inkorporowana do granic miasta. Najbardziej uprzemysłowioną część wsi przyłączono do Łodzi już w 1906 roku, a kolejne wcielenia miały miejsce w 1915 i 1946 roku. Także dawna wieś Widzew jest w całości częścią Łodzi od zakończenia II wojny światowej, natomiast jako osobna dzielnica funkcjonuje od 1954 roku. Od tego czasu jej powierzchnia kilkukrotnie rozszerzała się o nowe tereny.

Komunikacja

Na Widzewie kursują linie tramwajowe i autobusowe. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta. Tramwaje w ciągu 20 minut dowiozą nas z przystanku Lermontowa do rejonu Galerii Łódzkiej. Kursują tam też autobusy nocne numer N1 i N5.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Widzew?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Widzew mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Widzew znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piłsudskiego - Widzew Stadion.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Widzew znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Widzew znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Gimnazjum nr 30 w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Widzew składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się eLDe, w odległości 390 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Widzew w odległości 170 m znajduje się Siłownia GYM BAZA - Armwrestling Fitness Club, w odległości 180 m znajduje się Anilana, w odległości 210 m znajduje się Pływalnia odkryta Anilana.

Data publikacji: 15.02.2018
Data aktualizacji: 02.10.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: