Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe domy Krotoszyn – zamieszkaj w Wielkopolsce!

Krotoszyn to miasto położone w południowej Wielkopolsce. Kameralna miejscowość  znajduje się około 108 km od Poznania oraz 26 km na zachód od Ostrowa Wielkopolskiego. Zabytkowy charakter, atrakcyjne położenie oraz dobra komunikacja wynikająca z obecności dróg krajowych i dworca PKS sprawiają, że Krotoszyn cieszy się popularnością wśród mieszkańców regionu oraz osób, które rozglądają się za nieruchomością w spokojniejszej okolicy.

Krotoszyn to miasto na prawach powiatu o powierzchni 22,5 km² oraz liczbie mieszkańców około 28 804. Miejscowość posiada wyjątkowo atrakcyjną lokalizację, pomiędzy Poznaniem, Ostrowem Wielkopolskim, Kaliszem, Lesznem i Wrocławiem. Przez miasto przechodzą dwie drogi krajowe DK36 i DK15, dzięki czemu jest ono świetnie skomunikowane z zachodem oraz południem Polski. Taka lokalizacja sprzyja powstawaniu licznych inwestycji ekonomicznych i przemysłowych, które przyczyniają się do zwiększanie miejsc pracy. Krotoszyn stanowi także atrakcyjną cenowo alternatywę dla nieruchomości i gruntów w większych miastach regionu. Wszystko to sprawia, że nowe domy Krotoszyn cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób planujących zakup nieruchomości w Wielkopolsce. Gdzie powstają nowe osiedla oraz na jakie udogodnienia mogą liczyć mieszkańcy?

Nowe domy Krotoszyn – nowoczesne inwestycje

Krotoszyn jako stolica gminy stanowi obszar największej działalności deweloperów. W ofercie domów na sprzedaż pojawiają się nowe budynki wolnostojące, bliźniaki oraz popularne osiedla w zabudowie szeregowej. Nowe domy Krotoszyn powstają w zielonych częściach miasta, zapewniając swoim mieszkańcom codzienny kontakt z naturą oraz możliwość korzystania z pełnej oferty handlowo-uslugowej, jaką oferuje miasto. Nowe inwestycje cechują się nowoczesną i równocześnie kameralną architekturą, dzięki czemu dobrze współgrają z podmiejskim charakterem okolicy. Domy na sprzedaż znajdują się w samym Krotoszynie, jak i przylegających do niego sołectwach. Sprawną komunikację między miejscowościami ułatwiają liczne linie autobusowe oraz drogi krajowe i wojewódzka.

Wśród dostępnych w ofercie nieruchomości znajdują się zarówno kameralne inwestycje o mniejszym metrażu, jak i pięcio-, czy sześciopokojowe domy przeznaczone dla większej rodziny. Osoby zainteresowane kupnem mogą wybierać między różnym układem pomieszczeń oraz wielkością ogrodu. Nowe osiedla są ogrodzone oraz posiadają zieloną przestrzeń wspólną, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz komfort mieszkańców.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Krotoszynie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Krotoszynie

Krotoszyn to miasto położone w województwie wielkopolskim na Wysoczyźnie Kaliskiej. Usytuowany jest zaledwie 28 km od Ostrowa Wielkopolskiego oraz oddalony o ok. 108 km od Poznania. Zajmuje 23 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 29 tysięcy osób. Miasto zyskuje na popularności ze względu na położenie i bliskość do większych aglomeracji. Jeśli chodzi o jedno z chętniej odwiedzanych miejsc w tej okolicy, jest to zdecydowanie Rynek - piękna neorenesansowa budowla mansardowa z pozostałościami pierwszego ratusza. Stanowi on również głównie miejsce do spotkań towarzyskich. W pobliżu mieści się także Muzeum Regionalne, w którym można podziwiać wystawy prezentujące historię miasta, znaleziska archeologiczne i etnograficzne oraz sztukę regionalną. Dodatkowo, na terenie muzeum znajduje się także biblioteka. Krotoszyn posiada kilka obiektów kulturowych. Do dyspozycji mieszkańców należy m.in. Krotoszyński Ośrodek Kultury (w skład którego wchodzi kino oraz galeria sztuki) oraz Krotoszyńska Biblioteka Publiczna. Dla osób aktywnych fizycznie dedykowane są liczne kluby sportowe, które posiadają w swojej ofercie zajęcia z piłki nożnej, karate, czy tenisa stołowego. Na terenie miasta działają placówki oświatowe takie jak: szkoły podstawowe oraz ponadgimnazjalne, a także dwie szkoły artystyczne.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: