+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe domy Krotoszyn – zamieszkaj w Wielkopolsce!

Krotoszyn to miasto położone w południowej Wielkopolsce. Kameralna miejscowość  znajduje się około 108 km od Poznania oraz 26 km na zachód od Ostrowa Wielkopolskiego. Zabytkowy charakter, atrakcyjne położenie oraz dobra komunikacja wynikająca z obecności dróg krajowych i dworca PKS sprawiają, że Krotoszyn cieszy się popularnością wśród mieszkańców regionu oraz osób, które rozglądają się za nieruchomością w spokojniejszej okolicy.

Krotoszyn to miasto na prawach powiatu o powierzchni 22,5 km² oraz liczbie mieszkańców około 28 804. Miejscowość posiada wyjątkowo atrakcyjną lokalizację, pomiędzy Poznaniem, Ostrowem Wielkopolskim, Kaliszem, Lesznem i Wrocławiem. Przez miasto przechodzą dwie drogi krajowe DK36 i DK15, dzięki czemu jest ono świetnie skomunikowane z zachodem oraz południem Polski. Taka lokalizacja sprzyja powstawaniu licznych inwestycji ekonomicznych i przemysłowych, które przyczyniają się do zwiększanie miejsc pracy. Krotoszyn stanowi także atrakcyjną cenowo alternatywę dla nieruchomości i gruntów w większych miastach regionu. Wszystko to sprawia, że nowe domy Krotoszyn cieszą się dużym zainteresowaniem wśród osób planujących zakup nieruchomości w Wielkopolsce. Gdzie powstają nowe osiedla oraz na jakie udogodnienia mogą liczyć mieszkańcy?

Nowe domy Krotoszyn – nowoczesne inwestycje

Krotoszyn jako stolica gminy stanowi obszar największej działalności deweloperów. W ofercie domów na sprzedaż pojawiają się nowe budynki wolnostojące, bliźniaki oraz popularne osiedla w zabudowie szeregowej. Nowe domy Krotoszyn powstają w zielonych częściach miasta, zapewniając swoim mieszkańcom codzienny kontakt z naturą oraz możliwość korzystania z pełnej oferty handlowo-uslugowej, jaką oferuje miasto. Nowe inwestycje cechują się nowoczesną i równocześnie kameralną architekturą, dzięki czemu dobrze współgrają z podmiejskim charakterem okolicy. Domy na sprzedaż znajdują się w samym Krotoszynie, jak i przylegających do niego sołectwach. Sprawną komunikację między miejscowościami ułatwiają liczne linie autobusowe oraz drogi krajowe i wojewódzka.

Wśród dostępnych w ofercie nieruchomości znajdują się zarówno kameralne inwestycje o mniejszym metrażu, jak i pięcio-, czy sześciopokojowe domy przeznaczone dla większej rodziny. Osoby zainteresowane kupnem mogą wybierać między różnym układem pomieszczeń oraz wielkością ogrodu. Nowe osiedla są ogrodzone oraz posiadają zieloną przestrzeń wspólną, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa oraz komfort mieszkańców.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych domów w Krotoszynie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: