Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Idea Ogrody
  Oferta archiwalna
  Osiedle IDEA jest nowoczesnym, spójnym architektonicznie i przemyślanym przestrzennie kompleksem mieszkaniowym. Na działce liczącej 29,2 ha zaprojektowano budynki wielorodzinne oraz mieszkania apartamentowe w zabudowie bliźniaczej. Planowane są także tereny zielone, oczka wodne oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Wszystko po to, aby stworzyć miejsce na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.Osiedle Idea Ogrody będąca częścią projektu Osiedle Idea, to kompleks wolnostojących budynków mieszkalnych w spokojnej okolicy Radomia. W każdym z nich znajdują się 4 lokale mieszkalne z prywatnymi ogrodami. W pierwszym etapie inwestycji, ukończonym w II kwartale br. roku wybudowane zostały 3 domy. Kolejny etap będzie liczył 12 budynków.W Ogrodach czas upływa wolniej, możesz odpocząć, zrelaksować się i cieszyć każdą chwilą - bezpiecznie, wygodnie i komfortowo. Połączenie prostej, modernistycznej architektury z przestrzenią rekreacyjną sprzyja spędzaniu czasu wolnego w gronie najbliższych.Inwestycja mieści się w spokojnej, willowej okolicy niedaleko centrum Radomia, w miejscu doskonale skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta oraz z drogami wylotowymi w kierunku Warszawy, Łodzi czy Krakowa. W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, szkoły i supermarkety, a w niedalekiej przyszłości na terenie osiedla powstaną tereny zielone. Istniejąca w pobliżu oferta handlowo-usługowa, oświatowa i rekreacyjna zostanie znacznie wzbogacona wraz z pojawieniem się nowych obiektów wpisanych w projekt osiedla.

  Osiedle Idea Ogrody

  od 4 400 zł/m2
  ul. Listopadowa , Radom(2 km od centrum)
  Unidevelopment S.A.
 • Miodowy Zakątek
  Oferta archiwalna
  “Miodowy Zakątek” to kompleks dziewięciu domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, o strukturze 6 + 3. Osiedle jest usytuowane w urokliwym miejscu przy ul. Miodowej w Radomiu. “Miodowy Zakątek” przeznaczony jest dla osób ceniących spokój i ciszę. Naszą inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja i nowoczesny projekt. Z osiedla w ciągu kilku minut można dostać się do centrum miasta. Równie łatwo można dojechać do krajowej 7 czy 12.Przestrzenne domki z garażami i ogrodem zapewnią komfort oraz rodzinną atmosferę, a harmonijnie skomponowana architektura spodoba się najbardziej wymagającym estetom.Do wyboru oferujemy Państwu domki o powierzchni 104,20 m2 – 1szt., 113,34 m2 – 1 szt. oraz 128,79 m2 – 7 szt..Oddanie inwestycji planujemy w pierwszym półroczu 2012 roku.Dla Państwa wygody oferujemy możliwość wykonania robót wewnętrznych i instalacyjnych według indywidualnych uzgodnień.Miodowy Zakątek zlokalizowany jest w Radomiu przy ul. Miodowej. Lokalizacja charakteryzuje się bardzo dobrym i szybkim połączeniem z centrum miasta (ok. 3km – 5 minut jazdy) oraz drogami wyjazdowymi w kierunku Warszawa – Kraków (0,7km – 1 min); w kierunku na Łódź (ok. 0,1 km – poniżej 1 min.)

  Miodowy Zakątek

  ul. Miodowa , Radom(2.7 km od centrum)
  INVEST 15 Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Radomia:

Radom z bogatą ofertą 

Radom to miasto w centralno-wschodniej Polsce, położone w województwie mazowieckim. Leży nad rzeką Mleczną, nieopodal Wisły i Pilicy. Radom zajmuje 14 miejsce na liście największych miast w Polsce. Jego powierzchnia wynosi 112 km2 i zamieszkuje tu ok. 214 tysięcy mieszkańców. To miasto, które na przestrzeni lat dynamicznie się rozwinęło zarówno pod względem usługowo-handlowym, jak i rynku nieruchomości. Radom jest ważną siedzibą wielu instytucji o regionalnym znaczeniu. Mieszczą się tutaj: wojewódzki urząd skarbowy, wojewódzki sąd administracyjny, sąd okręgowy wraz z prokuraturą okręgową. Radom zyskuje coraz bardziej na znaczeniu, stając się idealną lokalizacją pod zakup nieruchomości. Od kilku lat coraz większy popyt rośnie na zakup nowych domów w Radomiu. 

Radom - z coraz większym zainteresowaniem 

W ostatnich latach Radom wzbudził ogromne zainteresowanie nie tylko wśród mieszkańców, ale i turystów. Co roku miasto odwiedzane jest przez licznych przyjezdnych, których przyciąga wyjątkowa architektura i liczne atrakcje. W Radomiu znajduje się wiele obiektów związanych z kulturą i sportem. Radom to miasto  interesujące pod kątem wielu atrakcji miejskich oraz cyklicznie organizowanych wydarzeń. Do najciekawszych należą m.in. Muzeum im. Jana Malczewskiego, Muzeum Wsi Radomskiej, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej “Elektrownia” oraz Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego. Oprócz licznych muzeów i teatrów, na terenie Radomia funkcjonuje wiele ośrodków kultury. Do najpopularniejszych należą: Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej. Miasto jest również organizatorem międzynarodowych pokazów lotniczych AirShow. Ponadto, do dziś Radomski Festiwal Jazzowy uznawany jest za wizytówkę miasta.

Nowe domy w Radomiu

Radomskie nowe domy cieszą się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i inwestorów. Powstają tutaj nowe inwestycje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowym atutem jest fakt, że Radom jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi miastami. Cenią to sobie przede wszystkim osoby dojeżdżające do pracy oraz studenci. Zaletą nowych domów w Radomiu jest szeroki wachlarz metraży. Zadowoli to zarówno rodziny, małżeństwa, jak i singli. Wszystkie domy charakteryzują się wysokim standardem z dbałością o każdy szczegół. Nowe domy w Radomiu, dostosowane do potrzeb i preferencji, zadowolą nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Koszt nowego domu nie jest tak wysoki, w porównaniu do innych miast. Średni koszt nowego domu w Radomiu wynosi ok. 700 tysięcy złotych. Ceny mieszkań zależą od standardu, lokalu i roku budowy.

Zainteresowała Cię oferta nowych domów w Radomiu? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Informacje o Radomiu

W Radomiu dostępnych jest 230 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Radomiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 35 do 94 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (145 mieszkań).
 • 3-pokojowe (56 mieszkań).
 • 4-pokojowe (29 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Radomiu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Radomiu kosztuje 260 303 zł.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: