Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Radomia:

Radom z bogatą ofertą 

Radom to miasto w centralno-wschodniej Polsce, położone w województwie mazowieckim. Leży nad rzeką Mleczną, nieopodal Wisły i Pilicy. Radom zajmuje 14 miejsce na liście największych miast w Polsce. Jego powierzchnia wynosi 112 km2 i zamieszkuje tu ok. 214 tysięcy mieszkańców. To miasto, które na przestrzeni lat dynamicznie się rozwinęło zarówno pod względem usługowo-handlowym, jak i rynku nieruchomości. Radom jest ważną siedzibą wielu instytucji o regionalnym znaczeniu. Mieszczą się tutaj: wojewódzki urząd skarbowy, wojewódzki sąd administracyjny, sąd okręgowy wraz z prokuraturą okręgową. Radom zyskuje coraz bardziej na znaczeniu, stając się idealną lokalizacją pod zakup nieruchomości. Od kilku lat coraz większy popyt rośnie na zakup nowych domów w Radomiu. 

Radom - z coraz większym zainteresowaniem 

W ostatnich latach Radom wzbudził ogromne zainteresowanie nie tylko wśród mieszkańców, ale i turystów. Co roku miasto odwiedzane jest przez licznych przyjezdnych, których przyciąga wyjątkowa architektura i liczne atrakcje. W Radomiu znajduje się wiele obiektów związanych z kulturą i sportem. Radom to miasto  interesujące pod kątem wielu atrakcji miejskich oraz cyklicznie organizowanych wydarzeń. Do najciekawszych należą m.in. Muzeum im. Jana Malczewskiego, Muzeum Wsi Radomskiej, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej “Elektrownia” oraz Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego. Oprócz licznych muzeów i teatrów, na terenie Radomia funkcjonuje wiele ośrodków kultury. Do najpopularniejszych należą: Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej. Miasto jest również organizatorem międzynarodowych pokazów lotniczych AirShow. Ponadto, do dziś Radomski Festiwal Jazzowy uznawany jest za wizytówkę miasta.

Nowe domy w Radomiu

Radomskie nowe domy cieszą się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i inwestorów. Powstają tutaj nowe inwestycje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowym atutem jest fakt, że Radom jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi miastami. Cenią to sobie przede wszystkim osoby dojeżdżające do pracy oraz studenci. Zaletą nowych domów w Radomiu jest szeroki wachlarz metraży. Zadowoli to zarówno rodziny, małżeństwa, jak i singli. Wszystkie domy charakteryzują się wysokim standardem z dbałością o każdy szczegół. Nowe domy w Radomiu, dostosowane do potrzeb i preferencji, zadowolą nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Koszt nowego domu nie jest tak wysoki, w porównaniu do innych miast. Średni koszt nowego domu w Radomiu wynosi ok. 700 tysięcy złotych. Ceny mieszkań zależą od standardu, lokalu i roku budowy.

Zainteresowała Cię oferta nowych domów w Radomiu? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Informacje o Radomiu

W Radomiu dostępnych jest 139 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Radomiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 29 do 79 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (2 mieszkania).
 • 2-pokojowe (98 mieszkań).
 • 3-pokojowe (20 mieszkań).
 • 4-pokojowe (19 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Radomiu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Radomiu kosztuje 203 251 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: