Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kędzierskiego
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Osiedle Kędzierskiego będzie składać się w sumie z 25 nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W trzecim (ostatnim) etapie będącym przedmiotem ogłoszenia budujemy tylko 5 domów. Na powierzchni użytkowej 76,91 m2 (całkowita wynosi 84,92 m2) zaprojektowaliśmy funkcjonalną przestrzeń. Przynależne do każdego domu ogródki oraz architektura oddzielająca projektowane
  ul. Kędzierskiego, Radom(4.9 km od centrum)
  2E Sp. z o.o.
 • Osiedle Idea Ogrody
  Oferta archiwalna
  Osiedle IDEA jest nowoczesnym, spójnym architektonicznie i przemyślanym przestrzennie kompleksem mieszkaniowym. Na działce liczącej 29,2 ha zaprojektowano budynki wielorodzinne oraz mieszkania apartamentowe w zabudowie bliźniaczej. Planowane są także tereny zielone, oczka wodne oraz bogata infrastruktura handlowo-usługowa. Wszystko po to, aby stworzyć miejsce na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.

  Osiedle Idea Ogrody

  od 4 400 /m2
  ul. Listopadowa, Radom(2 km od centrum)
  Unidevelopment S.A.
 • Miodowy Zakątek
  Oferta archiwalna
  “Miodowy Zakątek” to kompleks dziewięciu domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, o strukturze 6 + 3. Osiedle jest usytuowane w urokliwym miejscu przy ul. Miodowej w Radomiu. “Miodowy Zakątek” przeznaczony jest dla osób ceniących spokój i ciszę. Naszą inwestycję wyróżnia doskonała lokalizacja i nowoczesny projekt. Z osiedla w ciągu kilku minut można dostać się do centrum miasta. Równie
  ul. Miodowa, Radom(2.7 km od centrum)
  INVEST 15 Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Radomia:

Radom z bogatą ofertą 

Radom to miasto w centralno-wschodniej Polsce, położone w województwie mazowieckim. Leży nad rzeką Mleczną, nieopodal Wisły i Pilicy. Radom zajmuje 14 miejsce na liście największych miast w Polsce. Jego powierzchnia wynosi 112 km2 i zamieszkuje tu ok. 214 tysięcy mieszkańców. To miasto, które na przestrzeni lat dynamicznie się rozwinęło zarówno pod względem usługowo-handlowym, jak i rynku nieruchomości. Radom jest ważną siedzibą wielu instytucji o regionalnym znaczeniu. Mieszczą się tutaj: wojewódzki urząd skarbowy, wojewódzki sąd administracyjny, sąd okręgowy wraz z prokuraturą okręgową. Radom zyskuje coraz bardziej na znaczeniu, stając się idealną lokalizacją pod zakup nieruchomości. Od kilku lat coraz większy popyt rośnie na zakup nowych domów w Radomiu. 

Radom - z coraz większym zainteresowaniem 

W ostatnich latach Radom wzbudził ogromne zainteresowanie nie tylko wśród mieszkańców, ale i turystów. Co roku miasto odwiedzane jest przez licznych przyjezdnych, których przyciąga wyjątkowa architektura i liczne atrakcje. W Radomiu znajduje się wiele obiektów związanych z kulturą i sportem. Radom to miasto  interesujące pod kątem wielu atrakcji miejskich oraz cyklicznie organizowanych wydarzeń. Do najciekawszych należą m.in. Muzeum im. Jana Malczewskiego, Muzeum Wsi Radomskiej, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej “Elektrownia” oraz Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego. Oprócz licznych muzeów i teatrów, na terenie Radomia funkcjonuje wiele ośrodków kultury. Do najpopularniejszych należą: Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr, Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej. Miasto jest również organizatorem międzynarodowych pokazów lotniczych AirShow. Ponadto, do dziś Radomski Festiwal Jazzowy uznawany jest za wizytówkę miasta.

Nowe domy w Radomiu

Radomskie nowe domy cieszą się dużą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i inwestorów. Powstają tutaj nowe inwestycje, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkowym atutem jest fakt, że Radom jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi miastami. Cenią to sobie przede wszystkim osoby dojeżdżające do pracy oraz studenci. Zaletą nowych domów w Radomiu jest szeroki wachlarz metraży. Zadowoli to zarówno rodziny, małżeństwa, jak i singli. Wszystkie domy charakteryzują się wysokim standardem z dbałością o każdy szczegół. Nowe domy w Radomiu, dostosowane do potrzeb i preferencji, zadowolą nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Koszt nowego domu nie jest tak wysoki, w porównaniu do innych miast. Średni koszt nowego domu w Radomiu wynosi ok. 700 tysięcy złotych. Ceny mieszkań zależą od standardu, lokalu i roku budowy.

Zainteresowała Cię oferta nowych domów w Radomiu? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023