+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Domy nad jeziorem
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Rybackiej w Szczecinku, nad jeziorem Wielimie, rozpoczęto budowę 8 budynków jednorodzinnych w zabudowie wolnostojącej. Powierzchnia działek średnio 800 m2 Powierzchnia mieszkalna budynku 97,18 m2 Będą to budynki parterowe energooszczędne. Przewidywane ogrzewanie podłogowe oraz ciepła woda użytkowa zasilane z powietrznej pompy ciepła. Przy każdym budynku zaprojektowano również odkryty

  Domy nad jeziorem

  ul. Rybacka , Szczecinek(51.5 km od Chojnic)
  Dewelop24
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Informacje o Szczecinku

Szczecinek to miasto położone w północno-zachodniej Polsce, na Pomorzu Zachodnim. Leży na pograniczu Pojezierza Drawskiego i Pojezierza Szczecineckiego.W Szczecinku mieści się siedziba Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, obejmująca 30 nadleśnictw z terenu byłych województw koszalińskiego i słupskiego. Powierzchnia miasta wynosi 48,48 km2 i zamieszkuje ją ok. 40 tysięcy osób. Szczecinek zajmuje szóste miejsce pod względem liczby mieszkańców wśród ośrodków miejskich w województwie zachodniopomorskim. Miasto posiada najdłuższy w Europie wyciąg do nart wodnych. Ponadto w pobliżu znajduje się przestronna plaża miejska z dodatkowym kąpieliskiem, skatepark oraz korty tenisowe. Na terenie Szczecinka są wyznaczone specjalne strefy aktywnego wypoczynku nad oczkiem wodnym z miejscem do grillowania i placem zabaw.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: