Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Mikołajki

29 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 19 352 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • PRATUM APARTAMENTY ETAP I
  2 kw. 2023
  Pratum znaczy łąka!PRATUM w pigułce to:• zespół 4 budynków wkomponowanych w ramach istniejącego ukształtowania terenu,• bliskość dwóch jezior – J. Mikołajskiego oraz J. Tałty,• atrakcyjne wewnętrzne części wspólne na terenie kompleksu wg koncepcji: siłownia, strefa dla dzieci ( bawialnia w budynku), strefa wellness ( sauna, jacuzzi), strefa lounge, cichobieżne windy osobowe, garaże podziemne wielostanowiskowe, recepcja• atrakcyjne zewnętrzne części wspólne: tarasy widokowe na „zielonych dachach”, część rekreacyjna w centralnej części kompleksu w postaci tarasów wypoczynkowych oraz placu zabaw,• materiały wykończeniowe wysokiej jakości (kamień, ceramika, drewno, szkło),• zewnętrzne stacje ładowania samochodów elektrycznych,• komórki lokatorskie,• restauracja• recepcja.Inwestycja PRATUM APARTAMENTY ETAP I znajduje się w Mikołajkach przy ul. Mrągowskiej i jest realizowana przez doświadczoną i znaną lokalnie firmę „Jerzy Tanajewski BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane”.ZAINWESTUJ, WYNAJMIJ I ZARABIAJ!Profesjonalne zarządzanie Twoim apartamentem w Pratum.Obsługę Twojego apartamentu zapewni operator z bogatym doświadczeniem:• stały dostęp do rezerwacji własnych nieruchomości (stan dostępności, zyski),• kompleksowa obsługa wynajmu,• wysoka jakość świadczonych usług.Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=rkl3p3Tozfg

  PRATUM APARTAMENTY ETAP I

  od 15 990 zł/m2
  ul. Mrągowska , Mikołajki(1.3 km od centrum)
  Jerzy Tanajewski BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane
 • Vista Mikołajki Marina & Resort
  1 kw. 2024
  Vista Mikołajki to wieloetapowy projekt obejmujący obszar ponad 32 hektarów, do którego przynależy 268 metrów linii brzegowej. Harmonijne połączenie luksusu, nowoczesności i bogatej infrastruktury stanowi o jego wyjątkowości.Inwestycja powstanie w wyjątkowej harmonii z otaczającą przyrodą i przy zachowaniu walorów krajobrazowych. To nasz priorytet. Ale to nie wszystko. Jednym z podstawowych założeń projektu było stworzenie nowoczesnego i komfortowego resortu w pełnej zgodzie z tradycyjną architekturą regionu Mazur. Elegancki minimalizm budynków doskonale współgra ze środowiskiem naturalnym - swobodny dostęp do natury odgrywa bowiem kluczową rolę w projekcie. Wystarczy wyjrzeć przez okno!Każdy apartament to wygodna przestrzeń przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego standardu wykończenia. Chcesz wiedzieć, jak to zrobimy? Chcemy, by Twoje miejsce było nie tylko komfortowe, ale też aby zaspokajało wszystkie potrzeby Twoje i gości naszego resortu. Nie uznajemy kompromisu – zarówno w kwestiach projektowych, jak i wykonawczych. Dlatego możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zaprojektowane z najwyższą dbałością o design i jakość.Absolutna dbałość o bezpieczeństwo, jakość i detale - to priorytety na każdym etapie realizacji inwestycji: od kreowania, przez projektowanie, aż po etap wykonawczy. Spółka inwestycyjno – deweloperska Vista Capital to wysoce wykwalifikowani specjaliści, korzystający z profesjonalnych rozwiązań i najwyższej klasy materiałów.Marina jachtowa przynależąca do inwestycji umożliwi swobodny dostęp żeglarzom do Jeziora Mikołajskiego. Ale nie tylko. Marina jachtowa to ważny argument dla pasjonatów żeglarstwa, dla których Mazury stanowią najważniejszy punkt odniesienia na mapie Polski. Ale nie tylko żeglarze będą mogli z niej korzystać - zgodnie z projektem marina stanie się też atrakcyjną przestrzenią spacerową.

  Vista Mikołajki Marina & Resort

  od 13 265 zł/m2
  ul. Michała Kajki , Mikołajki(2.1 km od centrum)
  Condo.pl

Nowe mieszkania Mikołajki – marzenie do spełnienia

Mikołajki to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miast na Mazurach. Mają ogromny potencjał turystyczny, co jest nie bez znaczenia dla tutejszych inwestorów. Co więcej, miasto stało się żeglarską stolicą Polski, a od 2005 także bazą samochodowego Rajdu Polski. Co roku przyjeżdżają tutaj rzesze turystów, kojarząc Mikołajki jako pewną wizytówkę Mazur. Czy rzeczywiście jest tutaj tak pięknie?

Mikołajki dla każdego?

Trzeba zaznaczyć, że tłumy przyjezdnych to nie dla wszystkich komfortowa sytuacja. Są jednak zakamarki miasta, gdzie turyści nie docierają. Co więcej, sezon wakacyjny znacznie pobudza tutejszą gospodarkę, a mieszkańcy zarabiają w swoich pensjonatach, restauracjach, sklepach i stoiskach z pamiątkami. Mikołajki to świetna lokalizacja na zakup mieszkania pod inwestycję. Z powodzeniem lokal można przeznaczyć na najem krótko- lub długoterminowy.

Miasto jest właściwie podzielone na dwie części przez obecne tu jeziora – Tałty i Mikołajskie. Łączy je kładka nad przesmykiem między jeziorami. Wzdłuż brzegu obu zbiorników znajdują się liczne porty żeglarskie, plaże (w tym Plaża Miejska przy ulicy Okrężnej) oraz tereny spacerowe, jak mikołajska promenada.

Nieruchomości Mikołajki – co można tu kupić?

Nowe mieszkania w Mikołajkach to w dużej mierze wysokiej jakości apartamenty, sięgające metrażem nawet do 130 m². Ceny nie są najniższe, ale trudno się temu dziwić – sama obecność jezior i terenów zielonych to ogromna zaleta tej lokalizacji. Inwestycje są tworzone w sposób spójny z otaczającą naturą. Przeważające materiały, wykorzystywane na nowych osiedlach, to drewno, szkło czy kamień. Mieszkańcy mogą skorzystać z miejsc postojowych, w tym także takich z ładowarką do samochodów elektrycznych. Standardem są przestronne balkony oraz ogródki, które zapewniają jeszcze lepszy kontakt z pobliską zielenią. To wymarzone miejsce dla osób, które cenią sobie spokojny tryb życia, a także dla fanów żeglugi.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie warmińsko-mazurskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Mikołajkach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Mikołajkach

W Mikołajkach dostępnych jest 29 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Mikołajkach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 117 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (4 mieszkania).
 • 2-pokojowe (17 mieszkań).
 • 3-pokojowe (4 mieszkania).
 • 4-pokojowe (4 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Mikołajkach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Mikołajkach kosztuje 497 064 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Mikołajkach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: