+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź oferty nowych mieszkań i domów na sprzedaż

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Koluszki
  Oferta archiwalna
  Warunkiem otrzymania mieszkania z zasobów TBS w Zgierzu Sp. z o.o. jest wykupienie udziałów w w spółce w wysokości przypisanej do konkretnego mieszkania. Inwestycja realizowana przy ul. Sikorskiego 15 w Koluszkach przewiduje docelowo 56 mieszkań. Każde wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniających wysoki standard wykończenia przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Inwestycja

  Koluszki

  ul. Generała Sikorskiego , Koluszki(12.9 km od Łodzi)
  Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Koluszkach

 Koluszki to miasto położone w województwie łódzkim, na Równinie Koluszkowskiej. Siedziba gminy i ważny w regionie ośrodek przemysłowo-usługowy. Miejscowość ta przyciąga wielu mieszkańców z województwa łódzkiego, szukających urokliwego miejsca do życia, co sprawia, że rynek pierwotny w Koluszkach dynamicznie się rozwija. Sprawdź, na jakich osiedlach warto szukać nowego mieszkania na sprzedaż!

Według danych z końca 2021 roku miejscowość liczy 12 396 mieszkańców i zajmuje powierzchnię 9,9 km². Miasto dzieli się na dwie części – zachodnią i wschodnią. Obowiązuje również podział na osiedla mieszkaniowe: Zieleń Południe, Warszawskie, Staromiejskie, Natolin, Łódzkie, Łódzkie II, 11 Listopada, Głowackiego i Czarneckiego.

Atrakcyjne skomunikowanie miasta

Miejscowość jest dogodnie zlokalizowana w pobliżu ważnych ośrodków miejskich – Łodzi (25 km), Piotrkowa Trybunalskiego (45 km) i Tomaszowa Mazowieckiego (31 km). Przez Koluszki przebiegają dwie drogi wojewódzkie – DW716 i DW715. Odległość do autostrady A1 wynosi 15 km, do autostrady A – 30 km, a do drogi krajowej DK72 – 10 km. Bardzo dobre skomunikowanie z Łodzią pozwala na stosunkowo szybki dojazd do pracy, szkoły czy na Uniwersytet Łódzki (około 45 minut).

Przez miasto przebiegają linie kolejowe: nr 1: Warszawa-Katowice, nr 535: Zieleń-Koluszki, nr 534: Koluszki-Mikołajów i nr 17: Koluszki-Łódź Fabryczna. Pociągiem można dojechać ze stacji PKP bezpośrednio m.in. do Łodzi, Justynowa, Gałkówka, Piotrkowa Trybunalskiego, Radomska, Skierniewic i Częstochowy.

W lokalizacji funkcjonuje również komunikacja miejska. Autobusy zatrzymują się m.in. na przystankach przy ul. 3 maja, 11 listopada, Naftowej i Pomorskiej.

Rozwinięty lokalny biznes

W miejscowości znajduje się podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Inwestorzy mogą korzystać z atrakcyjnych gruntów inwestycyjnych, a także wsparcia na każdym etapie inwestycji, w tym pomocy indywidualnego opiekuna projektu. Inwestując w podstrefie, mogą również liczyć na zwolnienia z podatku dochodowego.

Miasto wybrały jako swoją siedzibę firmy z różnych branż, w tym: logistycznej, transportowej, budowlano-remontowej, energetycznej, chemicznej, spożywczej oraz przemysłu tekstylnego i motoryzacyjnego, tym samym nietrudno o miejsce pracy.

Mieszkania na sprzedaż w Koluszkach – nowe oferty deweloperów

W ostatnich latach deweloperzy często budują nowe mieszkania w Koluszkach. Powstały one m.in. przy ul. Witosa, Piłsudskiego i Generała Sikorskiego. Dominuje niska zabudowa wielorodzinna – najpopularniejsze są lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe o metrażu 30-60 m². Inwestycje realizowane są zgodnie z obowiązującymi trendami architektonicznymi, dotyczącymi zarówno estetyki nowych budynków, jak i nowoczesnych rozwiązań, takich jak garaże podziemne, monitoring.

Ceny mieszkań z rynku pierwotnego

Pochodzące z rynku pierwotnego nieruchomości w Koluszkach i okolicach kosztują mniej w porównaniu do średniej dla województwa. Cena jest również zależna od metrażu: im większe mieszkanie, tym niższa cena za 1 m2 powierzchni. Ich zakup można potraktować jako inwestycję, np. w sprzedaż i wynajem pracownikom nowo powstających firm. Odpowiednio rozwinięta infrastruktura drogowa daje bardzo duże możliwości komunikacyjne. Dlatego też coraz więcej mieszkańców Łodzi czy Piotrkowa Trybunalskiego, wciąż pracujących w tych miastach, decyduje się na zakup nowego mieszkania od dewelopera w Koluszkach – za podobną cenę mogą oni mieć lokal o zauważalnie większym metrażu, w spokojnej okolicy, a codzienne dojazdy do pracy nie zajmą długiego czasu.

Zakup nieruchomości w Koluszkach i okolicach – rynek pierwotny czy wtórny?

 Przed podjęciem decyzji o zakupie, warto dogłębnie poznać rynek i przemyśleć swoje oczekiwania. Nowe mieszkania w Koluszkach cieszą się ogromną popularnością, znacznie większą niż oferty dotyczące lokali z rynku wtórnego. Zakup mieszkania na rynku pierwotnym jest zdecydowanie lepszą formą lokaty kapitału – takie nieruchomości z biegiem lat wciąż będą relatywnie nowe i nie stracą na wartości tak szybko, jak bloki z wielkiej płyty. Zaletą mieszkań w Koluszkach od dewelopera są również niższe opłaty czynszowe, a także możliwość powiększenia lokalu, np. poprzez połączenie dwóch sąsiadujących mieszkań.

Koluszki: czy warto tutaj zamieszkać?

Koluszki są atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dziećmi. W mieście znajduje się żłobek, przedszkola, szkoły podstawowe, licea i technika. Nie brakuje również placów zabaw i obiektów sportowo-rekreacyjnych, w tym boisk, hal, basenów, parków liniowych czy tras rowerowych.

Miejscowość wyróżnia się także rozwiniętą infrastrukturą medyczną. Do dyspozycji mieszkańców są przychodnie, gabinety lekarskie i apteki

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Koluszkach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: