Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nowe mieszkania na sprzedaż Koluszki

14 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 085 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Koluszki
  4 kw. 2024
  APARTAMENTY KOLUSZKI to inwestycja składająca z mieszkań o powierzchni 55,45 (parter) m2 i 63,04 m2 (piętro). Jest to zamknięty, ekskluzywny kompleks położony w w zielonej południowej części miasta w otulinie lasu przy ul. Apartamentowej w Koluszkach. Apartamenty znajdują się na ogrodzonym terenie. Wyposażone są w miejską sieć kanalizacyjną, sieć gazową, wodociągową i elektryczną. Na terenie

  Apartamenty Koluszki

  od 6 250 /m2
  ul. Apartamentowa, Koluszki(13.2 km od Łodzi)
  TDM Grupa Inwestycyjna
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Koluszki

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Koluszki
  Oferta archiwalna
  Warunkiem otrzymania mieszkania z zasobów TBS w Zgierzu Sp. z o.o. jest wykupienie udziałów w w spółce w wysokości przypisanej do konkretnego mieszkania. Inwestycja realizowana przy ul. Sikorskiego 15 w Koluszkach przewiduje docelowo 56 mieszkań. Każde wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniających wysoki standard wykończenia przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Inwestycja
  ul. Generała Sikorskiego, Koluszki(12.9 km od Łodzi)
  Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Dogodnie zlokalizowane nowe mieszkania w Koluszkach

 Koluszki to miasto położone w województwie łódzkim, na Równinie Koluszkowskiej. Siedziba gminy i ważny w regionie ośrodek przemysłowo-usługowy. Miejscowość ta przyciąga wielu mieszkańców z województwa łódzkiego, szukających urokliwego miejsca do życia, co sprawia, że rynek pierwotny w Koluszkach dynamicznie się rozwija. Sprawdź, na jakich osiedlach warto szukać nowego mieszkania na sprzedaż!

Według danych z końca 2021 roku miejscowość liczy 12 396 mieszkańców i zajmuje powierzchnię 9,9 km². Miasto dzieli się na dwie części – zachodnią i wschodnią. Obowiązuje również podział na osiedla mieszkaniowe: Zieleń Południe, Warszawskie, Staromiejskie, Natolin, Łódzkie, Łódzkie II, 11 Listopada, Głowackiego i Czarneckiego.

Atrakcyjne skomunikowanie miasta

Miejscowość jest dogodnie zlokalizowana w pobliżu ważnych ośrodków miejskich – Łodzi (25 km), Piotrkowa Trybunalskiego (45 km) i Tomaszowa Mazowieckiego (31 km). Przez Koluszki przebiegają dwie drogi wojewódzkie – DW716 i DW715. Odległość do autostrady A1 wynosi 15 km, do autostrady A – 30 km, a do drogi krajowej DK72 – 10 km. Bardzo dobre skomunikowanie z Łodzią pozwala na stosunkowo szybki dojazd do pracy, szkoły czy na Uniwersytet Łódzki (około 45 minut).

Przez miasto przebiegają linie kolejowe: nr 1: Warszawa-Katowice, nr 535: Zieleń-Koluszki, nr 534: Koluszki-Mikołajów i nr 17: Koluszki-Łódź Fabryczna. Pociągiem można dojechać ze stacji PKP bezpośrednio m.in. do Łodzi, Justynowa, Gałkówka, Piotrkowa Trybunalskiego, Radomska, Skierniewic i Częstochowy.

W lokalizacji funkcjonuje również komunikacja miejska. Autobusy zatrzymują się m.in. na przystankach przy ul. 3 maja, 11 listopada, Naftowej i Pomorskiej.

Rozwinięty lokalny biznes

W miejscowości znajduje się podstrefa Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Inwestorzy mogą korzystać z atrakcyjnych gruntów inwestycyjnych, a także wsparcia na każdym etapie inwestycji, w tym pomocy indywidualnego opiekuna projektu. Inwestując w podstrefie, mogą również liczyć na zwolnienia z podatku dochodowego.

Miasto wybrały jako swoją siedzibę firmy z różnych branż, w tym: logistycznej, transportowej, budowlano-remontowej, energetycznej, chemicznej, spożywczej oraz przemysłu tekstylnego i motoryzacyjnego, tym samym nietrudno o miejsce pracy.

Mieszkania na sprzedaż w Koluszkach – nowe oferty deweloperów

W ostatnich latach deweloperzy często budują nowe mieszkania w Koluszkach. Powstały one m.in. przy ul. Witosa, Piłsudskiego i Generała Sikorskiego. Dominuje niska zabudowa wielorodzinna – najpopularniejsze są lokale 2-pokojowe i 3-pokojowe o metrażu 30-60 m². Inwestycje realizowane są zgodnie z obowiązującymi trendami architektonicznymi, dotyczącymi zarówno estetyki nowych budynków, jak i nowoczesnych rozwiązań, takich jak garaże podziemne, monitoring.

Ceny mieszkań z rynku pierwotnego

Pochodzące z rynku pierwotnego nieruchomości w Koluszkach i okolicach kosztują mniej w porównaniu do średniej dla województwa. Cena jest również zależna od metrażu: im większe mieszkanie, tym niższa cena za 1 m2 powierzchni. Ich zakup można potraktować jako inwestycję, np. w sprzedaż i wynajem pracownikom nowo powstających firm. Odpowiednio rozwinięta infrastruktura drogowa daje bardzo duże możliwości komunikacyjne. Dlatego też coraz więcej mieszkańców Łodzi czy Piotrkowa Trybunalskiego, wciąż pracujących w tych miastach, decyduje się na zakup nowego mieszkania od dewelopera w Koluszkach – za podobną cenę mogą oni mieć lokal o zauważalnie większym metrażu, w spokojnej okolicy, a codzienne dojazdy do pracy nie zajmą długiego czasu.

Zakup nieruchomości w Koluszkach i okolicach – rynek pierwotny czy wtórny?

 Przed podjęciem decyzji o zakupie, warto dogłębnie poznać rynek i przemyśleć swoje oczekiwania. Nowe mieszkania w Koluszkach cieszą się ogromną popularnością, znacznie większą niż oferty dotyczące lokali z rynku wtórnego. Zakup mieszkania na rynku pierwotnym jest zdecydowanie lepszą formą lokaty kapitału – takie nieruchomości z biegiem lat wciąż będą relatywnie nowe i nie stracą na wartości tak szybko, jak bloki z wielkiej płyty. Zaletą mieszkań w Koluszkach od dewelopera są również niższe opłaty czynszowe, a także możliwość powiększenia lokalu, np. poprzez połączenie dwóch sąsiadujących mieszkań.

Koluszki: czy warto tutaj zamieszkać?

Koluszki są atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dziećmi. W mieście znajduje się żłobek, przedszkola, szkoły podstawowe, licea i technika. Nie brakuje również placów zabaw i obiektów sportowo-rekreacyjnych, w tym boisk, hal, basenów, parków liniowych czy tras rowerowych.

Miejscowość wyróżnia się także rozwiniętą infrastrukturą medyczną. Do dyspozycji mieszkańców są przychodnie, gabinety lekarskie i apteki

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Koluszkach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Koluszkach

W Koluszkach dostępnych jest 14 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Koluszkach mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 55 do 63 m², w tym:

 • mieszkania 3-pokojowe - 14 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Koluszkach?

Najtańsze nowe mieszkanie w Koluszkach dostępne w sprzedaży kosztuje 379 001 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Koluszkach wynosi 7 085 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Koluszkach nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Koluszki - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Koluszkach nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec IV kwartału 2024.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Koluszkach, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 7 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 7 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Koluszkach i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023