+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Dębina, powiat słupski

10 ofert w 1 inwestycji

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Dębinowa Oaza
  gotowe
  Apartamenty nad morzem! Dębinowa Oaza to kameralne osiedle 18 domów w zabudowie bliźniaczej położonych w nadmorskiej miejscowości Dębina. To miejsce dla osób pragnących mieszkać w spokojnej lokalizacji, blisko natury. Osiedle docelowo składać się będzie z 32 apartamentów o pow. od 34 do 86 m2 wyróżniających się nowoczesną architekturą i klasyczną estetyką. Niska zabudowa sprzyja sąsiedzkiej

  Dębinowa Oaza

  od 8 718 /m2
  ul. Podgórna , Dębina, słupski(15.3 km od Słupska)
  City Center
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Dębina

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Dębinie - jak wygląda oferta deweloperska? 

Dębina to mała wieś położona w północno-zachodniej części Polski, w województwie pomorskim. Znajduje się na skrzyżowaniu dróg między Rowami, Ustką i jeziorem Gardno. Całkowita powierzchnia Dębiny obejmuje 0,7 km2, a na jej terenie mieszka około 800 mieszkańców. Na jakim osiedlu warto kupić mieszkanie na sprzedaż w Dębinie? Czytaj. 

Lokalizacja Dębiny jest dużym atutem, jeśli chodzi o potencjał inwestycyjny, ponieważ znajduje się ona blisko zarówno morza, jak i ważnych atrakcji turystycznych, takich jak Rowy i Ustka. Dzięki temu jest atrakcyjnym miejscem dla turystów i oferuje wiele udogodnień dla mieszkańców. Ponadto Dębina ma łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, przez którą codziennie przejeżdża kilka linii autobusowych.

Rynek nieruchomości w Dębinie odnotował znaczny wzrost w ostatnich latach ze względu na zwiększony popyt ze strony nabywców poszukujących nowych mieszkań i domów. Ponadto większość inwestycji skupia się wokół obszarów centralnych, a nowoczesne budynki powstają na terenie całej Dębiny, co czyni ją idealnym miejscem dla osób poszukujących komfortowego miejskiego stylu życia połączonego ze spokojną okolicą.

Mieszkanie w Dębinie - dla kogo? 

Jeśli chodzi o zakup nowego mieszkania w Dębinie, jest wiele powodów, dla których warto to rozważyć: po pierwsze - otrzymujesz piękną przyrodę otaczającą Twój dom; po drugie - jesteś blisko zarówno morza, jak i popularnych atrakcji turystycznych; po trzecie - mieszkanie tutaj może być bardzo opłacalne - ceny są stosunkowo niskie w porównaniu z innymi lokalizacjami w Polsce; po czwarte - jest łatwy dostęp do komunikacji miejskiej; po piąte - po zakupie mieszkania w tym miejscu będziesz mógł skorzystać z ulg podatkowych, takich jak odliczenia od kosztów mieszkaniowych czy zwrot podatku za wprowadzoną w budynku efektywność energetyczną; po szóste - w pobliżu znajduje się wiele atrakcji - od zajęć fitness i zabiegów spa po spacery po plaży czy wycieczki rowerowe wzdłuż jeziora Gardno; po siódme - mieszkańcy to przyjaźni i gościnni ludzie, więc możesz zaangażować się w życie społeczności już od pierwszego dnia!

Podsumowując - inwestycja w nieruchomości w Dębinie może być świetnym wyborem, zwłaszcza jeśli szukasz pewnej inwestycji z gwarantowanym zwrotem z inwestycji plus wiele korzyści związanych z życiem wśród naturalnego piękna, a jednocześnie blisko udogodnień życia miejskiego!

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Dębinie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Dębinie

W Dębinie dostępnych jest 10 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Dębinie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 52 do 52 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 10 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Dębinie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Dębinie dostępne w sprzedaży kosztuje 449 000 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Dębinie wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Dębinie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Dębina - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Dębinie oddali do użytku 10 lokali mieszkalnych. 10 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 10 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 10 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Dębinie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 0 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 10 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Dębinie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: