+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Grajewo

19 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 652 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Parkowa
  gotowe
  W ofercie znajduje się szeroki wybór metraży od około 35 m² do 112 m², co stanowi doskonałą propozycję zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Przestronne balkony, tarasy dachowe i ogródki parterowe, zagwarantują upragnioną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ponadto, w mieszkaniach parterowych zaprojektowane zostały antresole, dzięki którym pomieszczenie staje się jeszcze

  Osiedle Parkowa

  od 5 290 /m2
  ul. mjr. Jana Tabortowskiego 8 , Grajewo(19 km od Ełku)
  Rutkowski Development Sp. J.
 • Osiedle Pogodne bud. D
  gotowe
  W realizacji jest budynek wielorodzinny na Osiedlu Pogodnym w Grajewie (etap VI) przy ulicy Wojska Polskiego 78. Do maja 2023 roku planujemy oddać do użytku 54 mieszkania. Powierzchnie lokali wynoszą od 43,28 m2 do 81,88 m2. Proste, nowoczesne bryły, jasna kolorystyka budynków sprawiła, że mieszkańcy Grajewa zyskali eleganckie miejsce do życia. Każdy budynek posiada podziemną halą garażową,

  Osiedle Pogodne bud. D

  od 6 950 /m2
  ul. Wojska Polskiego , Grajewo(18.9 km od Ełku)
  Wasilewski Developer
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Grajewo

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania. Grajewo – jakie nieruchomości można tu znaleźć?

Grajewo jest świetnie skomunikowane i atrakcyjnie położone, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród osób zainteresowanych zakupem nieruchomości w tych okolicach. Dowiedz się, dlaczego warto tu zamieszkać.

Grajewo to miasto leżące w województwie podlaskim, położone w północno-wschodniej części Polski. Leży ono w dolinie rzeki Ełk, na pograniczu Mazur, Podlasia oraz Kurpiowszczyzny. Usytuowane jest na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych. Przez Grajewo przebiegają drogi krajowe nr 61 i 65. Jest tu też stacja kolejowa, z której można dotrzeć bezpośrednio do największych aglomeracji w Polsce.

Grajewo – nieruchomości na sprzedaż

Miasto wchodzi w skład powiatu grajewskiego, który został utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. Grajewo zajmuje powierzchnię blisko 19 km kw. Sąsiedztwo rezerwatów przyrody, zasoby przyrodnicze oraz gospodarcze – wszystko to sprawia, że miasto to zyskuje na popularności wśród inwestorów krajowych i zagranicznych. Mieszkania w Grajewie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nowego lokum na własność. Z reguły usytuowane są na terenie kameralnych osiedli, zapewniających dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Mieszkania na sprzedaż – Grajewo

W Grajewie przybywa nowych inwestycji deweloperskich. Nowoczesne osiedla mieszkaniowe położone są w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych, obiektów sportowych, placów zabaw oraz placówek edukacyjnych. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza nowe mieszkania na sprzedaż w Grajewie w centrum i zaledwie kilka kilometrów od „serca miasta”. W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, lokale gastronomiczne, apteki, szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe.

Mieszkania i domy w Grajewie mają zróżnicowany metraż. Do wielu z nich przynależy przestronny balkon lub taras, miejsce postojowe w garażu podziemnym, wózkarnia oraz komórka lokatorska. W domach wielorodzinnych lokale mieszkalne na parterze mają dostęp do prywatnych ogródków, w których można znaleźć upragnioną przestrzeń do wypoczynku. Nowe mieszkania w Grajewie zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, co daje możliwość zaaranżowania pomieszczeń według własnych potrzeb. Ceny lokali są dużo niższe niż w Białymstoku czy w Olsztynie.

Nieruchomości – Grajewo i okolice

Największą popularnością cieszą się dwu- oraz trzypokojowe mieszkania na sprzedaż o powierzchni do 65 metrów kwadratowych. Dostępne lokale mieszkalne charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i są wykończone w standardzie deweloperskim. Single poszukują najczęściej nieruchomości zlokalizowanej w bliskiej odległości od centrum Grajewa. Rodziny z dziećmi coraz częściej decydują się na zakup działki pod zabudowę jednorodzinną. Na popularności zyskują grunty położone na obrzeżach miasta oraz nowe domy wykończone w stanie surowym, które znajdują się w pobliżu drogi Ełk-Grajewo. Większość z nich może być podłączona do ciepłowniczej sieci miejskiej.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź, jakie oferty nieruchomości (mieszkania i domy na sprzedaż) oferuje Grajewo. Na portalu RynekPierwotny.pl znajdziesz lokal odpowiadający twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Grajewie

W Grajewie dostępnych jest 19 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Grajewie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 46 do 114 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 4 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 1 lokal
 • mieszkania 4-pokojowe - 14 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Grajewie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Grajewie dostępne w sprzedaży kosztuje 287 539 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Grajewie wynosi 6 652 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Grajewie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Grajewo - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Grajewie oddali do użytku 19 lokali mieszkalnych. 19 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 19 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 19 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Grajewie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 7 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 10 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 2 lokale
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Grajewie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: