+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania na sprzedaż Grajewo

54 oferty w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 11
  • 22
  • 33
  • 44
  • 5+5+
 • Osiedle Pogodne bud. D
  gotowe
  W realizacji jest budynek wielorodzinny na Osiedlu Pogodnym w Grajewie (etap VI) przy ulicy Wojska Polskiego 78. Do maja 2023 roku planujemy oddać do użytku 54 mieszkania. Powierzchnie lokali wynoszą od 43,28 m2 do 81,88 m2. Proste, nowoczesne bryły, jasna kolorystyka budynków sprawiła, że mieszkańcy Grajewa zyskali eleganckie miejsce do życia. Każdy budynek posiada podziemną halą garażową,

  Osiedle Pogodne bud. D

  od 6 950 zł/m2
  ul. Wojska Polskiego , Grajewo(18.9 km od Ełku)
  Wasilewski Developer
 • Osiedle Parkowa
  3 kw. 2023
  W ofercie znajduje się szeroki wybór metraży od około 35 m² do 112 m², co stanowi doskonałą propozycję zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi. Przestronne balkony, tarasy dachowe i ogródki parterowe, zagwarantują upragnioną przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu. Ponadto, w mieszkaniach parterowych zaprojektowane zostały antresole, dzięki którym pomieszczenie staje się jeszcze

  Osiedle Parkowa

  od 5 290 zł/m2
  ul. mjr. Jana Tabortowskiego 8 , Grajewo(19 km od Ełku)
  Rutkowski Development Sp. J.
image

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie. Zero spamu, usługa bez opłat i prowizji.

Nowe mieszkania. Grajewo – jakie nieruchomości można tu znaleźć?

Grajewo jest świetnie skomunikowane i atrakcyjnie położone, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród osób zainteresowanych zakupem nieruchomości w tych okolicach. Dowiedz się, dlaczego warto tu zamieszkać.

Grajewo to miasto leżące w województwie podlaskim, położone w północno-wschodniej części Polski. Leży ono w dolinie rzeki Ełk, na pograniczu Mazur, Podlasia oraz Kurpiowszczyzny. Usytuowane jest na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych. Przez Grajewo przebiegają drogi krajowe nr 61 i 65. Jest tu też stacja kolejowa, z której można dotrzeć bezpośrednio do największych aglomeracji w Polsce.

Grajewo – nieruchomości na sprzedaż

Miasto wchodzi w skład powiatu grajewskiego, który został utworzony po reformie administracyjnej w 1999 roku. Grajewo zajmuje powierzchnię blisko 19 km kw. Sąsiedztwo rezerwatów przyrody, zasoby przyrodnicze oraz gospodarcze – wszystko to sprawia, że miasto to zyskuje na popularności wśród inwestorów krajowych i zagranicznych. Mieszkania w Grajewie cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród osób poszukujących nowego lokum na własność. Z reguły usytuowane są na terenie kameralnych osiedli, zapewniających dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Mieszkania na sprzedaż – Grajewo

W Grajewie przybywa nowych inwestycji deweloperskich. Nowoczesne osiedla mieszkaniowe położone są w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych, obiektów sportowych, placów zabaw oraz placówek edukacyjnych. Dużym powodzeniem cieszą się zwłaszcza nowe mieszkania na sprzedaż w Grajewie w centrum i zaledwie kilka kilometrów od „serca miasta”. W najbliższej okolicy znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, lokale gastronomiczne, apteki, szkoły podstawowe oraz ponadpodstawowe.

Mieszkania i domy w Grajewie mają zróżnicowany metraż. Do wielu z nich przynależy przestronny balkon lub taras, miejsce postojowe w garażu podziemnym, wózkarnia oraz komórka lokatorska. W domach wielorodzinnych lokale mieszkalne na parterze mają dostęp do prywatnych ogródków, w których można znaleźć upragnioną przestrzeń do wypoczynku. Nowe mieszkania w Grajewie zostały zaprojektowane w przemyślany sposób, co daje możliwość zaaranżowania pomieszczeń według własnych potrzeb. Ceny lokali są dużo niższe niż w Białymstoku czy w Olsztynie.

Nieruchomości – Grajewo i okolice

Największą popularnością cieszą się dwu- oraz trzypokojowe mieszkania na sprzedaż o powierzchni do 65 metrów kwadratowych. Dostępne lokale mieszkalne charakteryzują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń i są wykończone w standardzie deweloperskim. Single poszukują najczęściej nieruchomości zlokalizowanej w bliskiej odległości od centrum Grajewa. Rodziny z dziećmi coraz częściej decydują się na zakup działki pod zabudowę jednorodzinną. Na popularności zyskują grunty położone na obrzeżach miasta oraz nowe domy wykończone w stanie surowym, które znajdują się w pobliżu drogi Ełk-Grajewo. Większość z nich może być podłączona do ciepłowniczej sieci miejskiej.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie podlaskim? Sprawdź, jakie oferty nieruchomości (mieszkania i domy na sprzedaż) oferuje Grajewo. Na portalu RynekPierwotny.pl znajdziesz lokal odpowiadający twoim potrzebom.

Informacje o Grajewie

W Grajewie dostępne są 54 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Grajewie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 36 do 114 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (16 mieszkań).
 • 3-pokojowe (16 mieszkań).
 • 4-pokojowe (22 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Grajewie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Grajewie kosztuje 220 119 zł.

Oferty w Grajewie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: