Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Elbląga:

Jak wygląda rynek nieruchomości w Elblągu?

Elbląg, położony w województwie warmińsko-mazurskim to miasto, które oferuje swoim mieszkańcom sporo możliwości. Co więcej, jest także doskonałą alternatywą dla osób, które pragną mieszkać w pobliżu Trójmiasta a jednocześnie nie chcą przepłacać za mieszkania. Elbląg jest idealnym miejscem na spędzanie czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody. W tym mieście powstaje coraz więcej nowych inwestycji, które cieszą się popularnością zarówno wśród inwestorów, jak i mieszkańców. Jak wygląda rynek nieruchomości w Elblągu? Czy zakup nowego domu w Elblągu się opłaca? 

Czym przyciąga rynek nieruchomości w Elblągu?

Jeśli chodzi o rynek nieruchomości w tym mieście,  plasuje się on na średnim poziomie. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że na terenie Elbląga dynamicznie działają firmy deweloperskie, które wciąż realizują nowe inwestycje. Budowane przez nie budynki to nowoczesne domy wielorodzinne, które powstają w cichych, kameralnych i zielonych okolicach miasta. Firmy deweloperskie starannie dbają o to, aby przyszli mieszkańcy nowych domów w Elblągu nie mieli problemów z dojazdem do pracy czy szkoły. Rynek nieruchomości w tym regionie rozwija się dynamicznie, co przekłada się również na systematyczny wzrost cen nieruchomości - jest to świetna wiadomość, dla wszystkich osób, które w tym czasie chcą sprzedać swoje mieszkanie. Koszty zakupu nowych domów w Elblągu kształtują się na średnim poziomie. Jedne z tańszych inwestycji można znaleźć w takich dzielnicach, jak Zawodzie, czy Wyspa Spichrzów, natomiast najdroższe zlokalizowane są w centrum miasta oraz w okolicy Zdroju i Rakowa. 

Co warto zobaczyć w Elblągu?

Elbląg położony jest w otoczeniu przyrody. W pobliżu znajduje się wiele parków, a także rezerwatów, które zachęcają do odpoczynku w tym miejscu, a także zakupu nowego domu. W okolicy usytuowany jest m.in. park leśny- Bażantarnia, z którego rozpościerają się malownicze widoki. Elbląg słynie również z bardzo dobrze rozwiniętego przemysłu hotelarskiego. Elbląg należy do jednej z najatrakcyjniejszych ośrodków turystycznych, na mapie północnej Polski. Na terenie miasta znajduje się wiele zabytków, stanowiących wizytówkę regionu. Do najchętniej odwiedzanych miejsc zaliczana jest Starówka. Elbląg jest także dynamicznie rozwijającym się miastem akademickim. Na terenie miasta funkcjonuje aż 7 szkół wyższych w tym Uniwersytet Warmińsko-Mazurski z wydziałem Prawa i Administracji oraz Uniwersytet Gdański: Wydział Nauk Społecznych z Politologią w Elblągu. Dla osób pragnących odpocząć w zaciszu i zaznać relaksu, dedykowane są liczne galerie sztuki, dwa teatry oraz dwa kina znajdujące się w pobliżu. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego domu w Elblągu? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

 

Informacje o Elblągu

W Elblągu dostępnych jest 70 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Elblągu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 29 do 83 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 2-pokojowe (18 mieszkań).
 • 3-pokojowe (41 mieszkań).
 • 4-pokojowe (10 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Elblągu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Elblągu kosztuje 226 765 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: