+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Chełm

156 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 100 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Słoneczny Zakątek
  gotowe

  Słoneczny Zakątek

  od 7 800 /m2
  ul. Doktora Stefana Żarnowskiego , Chełm(1.8 km od centrum)
  Vandorum Sp. z o.o.
 • Osiedle Leśne
  4 kw. 2025
  Osiedle Leśne to miejsce dla osób ceniących sobie życie wśród przyrody połączone z niedaleką odległością od centrum miasta. Składa się z pięciu czteropoziomowych budynków mieszkalnych z parkingiem podziemnym oraz naziemnym. Teren sąsiaduje z obszarem zabytkowego szpitala wojskowego. W pierwszym etapie inwestycji zostaną wybudowane dwa budynki. Budowa kolejnych trzech budynków planowana jest na

  Osiedle Leśne

  ul. Hrubaszewska 102 , Chełm(2.9 km od centrum)
  Centrum Handlowe Wschód S.A.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Cicha Dolina
  Oferta archiwalna
  Osiedle Cicha Dolina to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących pogodzić wygodę życia w bloku z przyjemnością zamieszkania w spokojnej i przytulnej okolicy. Nasza inwestycja usytuowana jest przy ul. Józefa Chełmońskiego, w miejscu gdzie łatwo można odpocząć od pracy i tempa miasta. Wystarczy jednak przejść się na krótki spacer, by dotrzeć do pobliskich sklepów, restauracji, szkoły, czy nowo

  Osiedle Cicha Dolina

  ul. Chełmońskiego , Chełm(1.7 km od centrum)
  TTS Development Sp. z o. o. Sp. K.
 • Apartamenty "Słoneczne Tarasy"
  Oferta archiwalna
  W Chełmie powstaje unikalna, nowoczesna inwestycja „Słoneczne tarasy”. Stanowi ją 12 apartamentów dwupoziomowych z własnym podjazdem i miejscem parkingowym. Sposób zaprojektowania apartamentów zapewnia poczucie komfortu i przyjemności. Funkcjonalne wnętrza i łatwość aranżacji pomieszczeń to tylko niektóre z atutów. Duże okna i loggie pięknie doświetlają wnętrza i dają poczucie kontaktu z naturą.

  Apartamenty "Słoneczne Tarasy"

  od 4 700 /m2
  ul. Karola Kurpińskiego , Chełm(1.5 km od centrum)
  Niemiec Development Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Chełmie – oferta i ceny

Położony zaledwie 42 km od granicy z Białorusią i 21 km od granicy z Ukrainą Chełm to trzecie pod względem liczby ludności miasto w województwie lubelskim. Ma długą historię i reprezentuje ciekawą mieszankę kulturową. Jak kształtuje się tutejszy rynek nieruchomości? Ile kosztują nowe mieszkania w Chełmie i w jakich rejonach miasta prowadzone są inwestycje deweloperskie? Sprawdź!

Rynek nieruchomości w Chełmie

Chełm jest kilkukrotnie mniejszy od stolicy województwa – Lublina, dlatego też tutejszy rynek nieruchomości jest znacznie skromniejszy. Nie oznacza to jednak braku nowych inwestycji. W mieście działa kilka firm deweloperskich, które proponują nabywcom lokale stanowiące część nowoczesnych nieruchomości. Zapotrzebowanie na nie jest dość duże, ponieważ nowych mieszkań w Chełmie szukają nie tylko Polacy, ale również przybysze zza wschodniej granicy.

Charakterystyczna dla Chełma jest niska zabudowa. Podłoże glebowe w tym mieście stanowią głębokie warstwy kredy pochodzące sprzed dziesiątek milionów lat, kiedy to dzisiejsze tereny Chełma stanowiły dno ówczesnego oceanu. W związku z tym jedynymi budowlami w mieście, które mają więcej niż 5 pięter, są hotel Kamena (6 pięter) oraz szpital wojewódzki (8 pięter). Mieszkania w Chełmie są ulokowane w budynkach 4-piętrowych lub niższych. Jest to więc odpowiednie miejsce dla osób, które cenią sobie kameralność zabudowy mieszkalnej.

Chełm – nowe mieszkania i ich lokalizacje

Ze względu na niemożność stawiania wysokich budynków Chełm jest dość rozległy terytorialnie. Nowe mieszkania powstają natomiast w inwestycjach rozsianych po niemal całym mieście. Zabudowywane są wolne działki w pobliżu centrum, ale również parcele znajdujące się na obrzeżach. Nowe inwestycje powstają między innymi na Osiedlu Słonecznym, a także w okolicach ulicy Rejowieckiej, stanowiącej główną drogę wylotową z miasta.

Nowe mieszkania w Chełmie są zróżnicowane pod względem metrażu i oferują wszystkie udogodnienia, których oczekują nabywcy. Deweloperzy dbają nie tylko o staranne zaprojektowanie i wykonanie budynków, ale również zapewnienie atrakcyjnych części wspólnych zawierających place zabaw, tereny rekreacji czy miejsca parkingowe.

Ceny nieruchomości w Chełmie

Ile kosztują nowe mieszkania w Chełmie? Z całą pewnością można uznać ich ceny za atrakcyjne. Oscylują wokół średniej krajowej, co czyni je niższymi niż np. w Zamościu czy w Lublinie. Jednocześnie nabywcy na rynku pierwotnym mogą liczyć na wysoki standard nieruchomości i bliskość wszelkich niezbędnych usług oraz infrastruktury. Najtańsze mieszkania w Chełmie można oczywiście znaleźć poza centrum, ale zwykle wszelkie codzienne potrzeby można zaspokoić na miejscu, bez konieczności uciążliwych dojazdów.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie lubelskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Chełmie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Chełmnie

W Chełmnie dostępnych jest 156 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Chełmnie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 29 do 68 m², w tym:

 • kawalerki - 25 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 55 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 65 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 11 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Chełmnie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Chełmnie dostępne w sprzedaży kosztuje 278 850 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Chełmnie wynosi 8 100 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Chełmnie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Chełm - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Chełmnie oddali do użytku 68 lokali mieszkalnych. 68 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 68 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 68 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Chełmnie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 33 lokale
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 22 lokale
 • mieszkania na niskich piętrach - 123 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Chełmnie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: