Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zabrodzie - nowe mieszkania i oferta deweloperska 

Zabrodzie to niewielka gmina położona w województwie dolnośląskim, a dokładniej w powiecie wrocławskim, która pomimo swojego kameralnego charakteru od kilku lat nieustannie przyciąga uwagę deweloperów oraz potencjalnych nowych mieszkańców, którzy szukają nieruchomości na obrzeżach Wrocławia. Sprawdźmy, co sprawia, że nowe mieszkania w Zabrodziu przyciągają uwagę nabywców z całego województwa.

Zabrodzie - rynek nieruchomości

Ze względu na swój wiejski charakter w Zabrodziu przeważa zabudowa jednorodzinna, budynki wielorodzinne lub tzw. bliźniaki wciąż są rzadkością, choć to właśnie one przodują wśród świeżo powstałych lub właśnie powstających inwestycji deweloperskich. Średnia wielkość mieszkań w Zabrodziu to około 60-90 m2 plus ewentualnie przynależne do nich garaże lub miniogródki, które jak w większości podmiejskich miejscowości właściwie są już tutaj standardem.

Ceny mieszkań w Zabrodziu

Ceny nieruchomości w Zabrodziu są dość stabilne, choć oczywiście odczuwalny jest pewien ich wzrost, który jest jednak zgodny z trendami obowiązującymi na rynku krajowym. Ze względu na to, że nowe inwestycje deweloperskie wciąż są w Zabrodziu pewną nowością, jest to idealny moment, by kupić je nie tylko z myślą o zamieszkaniu, ale również o inwestycji. Coraz więcej osób decyduje się porzucić Wrocław na rzecz znacznie spokojniejszych, ale wciąż świetnie skomunikowanych z aglomeracją miejscowości, i ich napływ będzie tylko napędzał zabrodzki rynek nieruchomości.

Czy warto zamieszkać w Zabrodziu?

Jedną z największych zalet Zabrodzia jest jego lokalizacja, a dokładniej bezpośrednie sąsiedztwo Wrocławia, do którego dojazd zajmuje zaledwie kilkanaście minut samochodem i niewiele więcej autobusem. Mieszkania w Zabrodziu są więc rewelacyjną opcją dla osób, chcących odpocząć od trudów życia w wielkim mieście, mając jednocześnie dostęp do wszystkich jego udogodnień.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie dolnośląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Zabrodziu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Zabrodziu

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: