+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Jarocin

180 ofert w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 377 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Ogrody Soho
  gotowe
  W otoczeniu zieleni, w samym centrum Jarocina, już niebawem rozkwitnie nasza nowa inwestycja „Ogrody Soho”. Dogodna lokalizacja z jednej strony pozwala na szybki dojazd do centrum miasta, z drugiej natomiast zapewnia mieszkańcom spokój. Zaprojektowaliśmy dla Państwa sześć nowoczesnych budynków, w których znajdować się będzie 180 apartamentów o zróżnicowanych układach, do wyboru będą mieszkania o

  Ogrody Soho

  od 6 281 /m2
  ul. Podchorążych , Jarocin(0.7 km od centrum)
  SOHO Investments

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Jarocinie – znajdź swoje wymarzone mieszkanie!

Jarocin to miasto w środkowo-zachodniej Polsce, które dało poznać się jako gospodarz jednej z największych imprez rockowych w kraju. Miejscowość jest także znaczącym ośrodkiem gospodarczym i administracyjny. Duże zainteresowanie mieszkaniami przekłada się na aktywność deweloperów. Jak wygląda pierwotny rynek nieruchomości?

Położony na Nizinie Południowowielkopolskiej Jarocin, znajduje się tylko 46 km na północny zachód od Kalisza i 60 km na południe od Poznania. Dobra komunikacja i atrakcyjna infrastruktura sprawiają, że miasto jest atrakcyjne dla inwestorów oraz pozytywnie odbierane jako miejsce do życia przez swoich mieszkańców. Rosnący popyt na mieszkania w Jarocinie stwarza podatny grunt pod nowe inwestycje deweloperskie, które powstają w różnych częściach miasta. Jakie mieszkania znajdziemy w ofercie?

Jarocin i okolice – gdzie powstają nowe inwestycje?

Jarocin zajmuje powierzchnię 16,23 km. Miasto zostało podzielone administracyjnie 15 jednostek pomocniczych, tworzonych przez 14 osiedli oraz 1 sołectwo Bogusław. Centralną dzielnicą miasta jest Stare Miasto oraz dwa osiedla Tadeusza Kościuszki i Mikołaja Kopernika. To właśnie ten obszar stanowi najatrakcyjniejszy teren dla deweloperów, którzy budują tu wielomieszkaniowe budynki oraz wolnostojące apartamentowce. Większe osiedla oraz inwestycje o kameralnej zabudowie powstają w dzielnicach, nieco bardziej oddalonych od centrum. Są to m.in. Osiedle Glinki, Ługi oraz osiedle Polna. Nowe inwestycje cechują się zazwyczaj wysokim standardem i ciekawą architekturą, która współgra z oryginalną zabudową miasta.

Mieszkania na sprzedaż Jarocin – jakie lokale znajdziemy w ofercie?

W ofercie mieszkań na sprzedaż w Jarocinie znajdują się nowe lokale o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń. Są to zarówno niewielkie kawalerki, chętnie wybierane przez osoby pracujące w centrum, jak i przestronne mieszkania o powierzchni powyżej 80 mkw. Największym zainteresowaniem cieszą się lokale 2- lub 3-pokojowe o metrażu w przedziale 50 - 60 mkw. Ceny mieszkań w Jarocinie mieszczą się w środkowym pułapie i należą do jednych z tańszych, porównując do innych miast województwa oraz miast o podobnej wielkości w innych częściach Polski.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie wielkopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Jarocinie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Jarocinie

W Jarocinie dostępnych jest 180 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Jarocinie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 35 do 60 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 68 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 80 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 32 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Jarocinie?

Najtańsze nowe mieszkanie w Jarocinie dostępne w sprzedaży kosztuje 359 900 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Jarocinie wynosi 6 377 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Jarocinie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Jarocin - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Jarocinie oddali do użytku 180 lokali mieszkalnych. 180 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 3 miesięcy. 180 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do 6 miesięcy. 180 lokali mieszkalnych zostanie oddanych do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Jarocinie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 36 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 36 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 144 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Jarocinie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: