Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • SOHO PARK
  Oferta archiwalna
  Inwestycja SOHO PARK jest przykładem harmonijnego połączenia nowoczesnej architektury z otoczeniem. Nienachalne formy budynków wypełnione naturalnym światłem idealnie współgrają z otaczającą osiedle zielenią. Stworzona przez nas przestrzeń jest idealnym miejscem do odpoczynku. Ze szczególną uwagą zadbaliśmy o to, aby każdy powrót do apartamentu był przyjemnością dla mieszkańców.Wychodząc na przeciw oczekiwaniom przyszłych mieszkańców osiedla SOHO PARK powierzchnie dostępnych mieszkań rozciągają się w bardzo szerokim przedziale od 29m2 do 99m2. Zdecydowanie stawiamy na komfort i jakość życia mieszkańców. Stworzone przez naszych architektów apartamenty odznaczają się wyjątkową ustawnością, przestronnością, idealnym naturalnym doświetleniem, wygodą oraz łatwością w aranżacji. Każdy znajdzie tutaj apartament dla siebie – zarówno młodsi, jak i starsi, rodziny oraz single.Do dyspozycji mieszkańców pozostaje: lobby, podziemna hala garażowa, zewnętrzne miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, nowoczesne windy, plac zabaw, rowerownia, monitoring. Osiedle jest zamknięte, zatem mieszkańcy nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo oraz mają gwarancję prywatności.

  SOHO PARK

  ul. Bema , Jarocin(0.3 km od centrum)
  SOHO Investments
 • Jarocin Centrum
  Oferta archiwalna
  Jarocin Centrum to nowe osiedle wśród zabudowy willowej, idealnie wkomponowane w otaczającą je zieleń.Atmosfera podmiejskiej ciszy i codziennego obcowania z przyrodą, a jednocześnie bliskość centrum Jarocina jest niewątpliwym atutem tej inwestycji. Niska, kameralna zabudowa, prosta forma brył budynków oraz stonowana kolorystyka na pewno przypadną Państwu do gustu.Ogromną zaletą inwestycji jest architektura budynków, która łączy funkcjonalność z nowoczesnością, dzięki temu pomieszczenia są ustawne i doskonale doświetlone.

  Jarocin Centrum

  ul. Rolna , Jarocin(1.2 km od centrum)
  Invest Complex

Informacje o Jarocinie

Jarocin to miasto położone w województwie wielkopolskim. Zajmuje 16,23 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 26 tysięcy osób. Występuje tutaj podział na 14 osiedli, a do najpopularniejszych należy Osiedle Bajkowa oraz Serafina. Miasto położone jest w otoczeniu licznych terenów zielonych m.in. parków oraz skwerów. Ponadto w pobliżu znajdują się jeziora oraz Plaża Gminna w Zaniemyślu. Jednym z głównych punktów na mapie Jarocina jest Rynek wraz z zabytkowym Ratuszem - stanowi on zarówno siedzibę władz miasta, jak i również na jego terenie usytuowane jest Muzeum Regionalne. W okolicy mieści się Pałac Radolińskich, który słynie z wyjątkowej architektury w stylu angielskiego neogotyku. Miasto zyskało na popularności za sprawą wielu wydarzeń kulturowych m.in. największego festiwalu rockowego w Europie Wschodniej, który co roku gromadzi wielu artystów z całej Polski. Dodatkowo cyklicznie organizowane są imprezy muzyczne takie, jak “Disco Stars Festiwal” i “Sounds of Freedom”. Jeśli chodzi o edukację, to funkcjonują tutaj liczne przedszkola, szkoły podstawowe i ponadgimnazjalne, a także Wielkopolska Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekologiczna oraz Centrum Kształcenia Dorosłych.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: