Murapol Śląskie Ogrody Tychy

Budynek 4 oddany do użytkowania!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Murapol Śląskie Ogrody Tychy dostępnych jest 14 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4B.2.1
1
36,52 m²
2
4C.5.11
1
28,89 m²
5
4D.3.8
1
33,96 m²
3
4D.3.9
1
35,55 m²
3
4D.4.8
1
33,54 m²
4
4D.4.9
1
35,72 m²
4
5A.2.9
1
27,2 m²
2
5A.3.3
1
35,7 m²
3
4C.5.7
2
41,48 m²
5
5A.4.8
2
36,61 m²
4
4A.2.4
3
52,99 m²
2
4A.3.4
3
52,16 m²
3
4B.3.2
3
47,98 m²
3
4B.4.6
3
53,11 m²
4

Oferty specjalne

 • Promocja

  Dlaczego warto? - 199 mieszkań w 21 inwestycjach objętych promocją cenową w 13 miastach w Polsce - wybrane lokale z puli

  Dlaczego warto? - 199 mieszkań w 21 inwestycjach objętych promocją cenową w 13 miastach w Polsce - wybrane lokale z puli w pakiecie ze smart home w wersji premium i/lub miejscem parkingowym w cenie

  Kontakt z deweloperem
 • Promocja

  Murapol Śląskie Ogrody z widokiem na Lasy Pszczyńskie

  to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać w spokojnej okolicy w otoczeniu natury. W ofercie gotowe mieszkania oraz szeroki wybór lokali powstających w najnowszym etapie inwestycji.

  Kontakt z deweloperem
 • Promocja

  Nie zwlekaj, poleć ofertę dewelopera znajomym lub bliskim i zyskaj nawet 5 000 zł!

  Kupujesz mieszkanie w Murapol i chciałbyś sam sobie wybrać sąsiada? A może znasz kogoś, kto szuka swojego wymarzonego M? Nie zwlekaj, poleć ofertę dewelopera znajomym lub bliskim i zyskaj nawet 5 000 zł! Szczegóły na www.murapol.pl.

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

W ofercie gotowe mieszkania kawalerki oraz lokale 2- i 3- pokojowe, do których klucze możesz odebrać już dziś, dostępne w budynku 4. Sprawdź ofertę i wybierz najlepsze miejsce dla siebie i swoich bliskich, bez wychodzenia z domu.Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:budynek 3 i 4 - oddane do użytku,budynek 5 - IIIQ2020Osiedle Murapol Śląskie Ogrody w Tychach powstaje w spokojnej i zielonej części miasta - przy ulicy Żorskiej. Szeroki wybór nowoczesnych mieszkań, bliskość centrum miasta, łatwy dojazd do Katowic oraz spokojne, leśne otoczenie sprawiają, że jest to jedna z najpopularniejszych inwestycji mieszkaniowych w Tychach.Dlaczego warto?Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań, w szerokim wyborze metraży (kawalerki oraz mieszkania 2-, 3-pokojowe).Dla zmotoryzowanych zaplanowano wiele miejsc postojowych – w podziemnych garażach, a także na parkingach zewnętrznych.Mieszkania na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony.Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.Budynek uzyska dostęp do miejskiego węzła cieplnego.Światłowód z szybkim internetem gwarantuje dostęp do multimedialnej rozrywki.Co jeszcze zyskujesz?Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.Pakiet antysmogowy – to codzienna ochrona przed zanieczyszczeniami, smogiem, pyłkami, kurzem, grzybami oraz innymi alergenami. System składa się z zaawansowanego technicznie układu filtrów, które powstrzymają nie tylko drobnoustroje, lecz również owady.Dostępne metrażeW ramach inwestycji zaplanowaliśmy odpowiadające różnym potrzebom nowe mieszkania. Tychy to miasto, gdzie stale rośnie zapotrzebowanie na wszystkie typy lokali – od kompaktowych kawalerek do przestronnych mieszkań 3-pokojowych.Aktualnie w ofercie inwestycji Murapol Śląskie Ogrody znajdują się lokale zaprojektowane w ramach III etapu tej inwestycji:kawalerki o powierzchni od. 36 mkw.do 53 mkw.mieszkania 2-pokojowe o powierzchni od 34 mkw. do 49 mkw.mieszkania 3-pokojowe już od 45 mkw. do 53 mkw.

Inwestycja Murapol Śląskie Ogrody Tychy znajduje się w Tychach, ul. Żorska 83 (5 km od centrum Tych), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Murapol Śląskie Ogrody Tychy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 621 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Śląskie Ogrody Tychy pozostało na sprzedaż 14 mieszkań o powierzchniach od 27 do 53 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 37 m2 (8 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 41 m2 (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 48 do 53 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Murapol S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 621 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 14 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 27 do 53 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Śląskie Ogrody Tychy

Tylko 10 minut od centrum Tychów. Dojazd do Katowic zajmuje natomiast mniej niż pół godziny. Z okien mieszkań roztacza się widok na Lasy Pszczyńskie. W pobliżu znajdują się parki: Jaworek, Suble oraz Miejski. Urokliwe Jezioro Paprocańskie - jedna z największych atrakcji Tychów, znajduje się kilka minut jazdy stąd. Na zakupy lub do kina można wybrać się do położonej nieopodal galerii handlowej City Point. Blisko są też sklepy: Auchan, Lidl czy Biedronka. Atutem jest bliskość stacji kolejowej Tychy Żwaków, gdzie przystanek mają liczne pociągi kursujące do Katowic czy w Beskidy

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Śląskie Ogrody Tychy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Murapol Śląskie Ogrody Tychy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tychy Żwaków Sosnowe.

Data publikacji: 15.02.2018

Data aktualizacji: 04.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie