Poznańskie Ogrody

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMurapol S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Poznańskie Ogrody dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
LU.0.32
22,25 m²
-
LU.0.42
22,16 m²
-

Opis Inwestycji

Poznańskie Ogrody lokale handlowo-usługoweW sąsiedztwie ogrodu botanicznego i parków, 500 metrów od jeziora Rusałka, doskonała komunikacja z centrum miasta, obszerny parking – sprawdź lokale handlowo- usługowe Murapol Poznańskie OgrodyMurapol Poznańskie Ogrody to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w północno-zachodniej części miasta - blisko centrum Poznania, a jednocześnie w sąsiedztwie ogrodów, parków i jeziora. Pierwszy realizowany tu budynek liczy 8 naziemnych kondygnacji. Zaprojektowano w nim 259 funkcjonalnych mieszkań oraz lokale handlowo- usługowe. Metraże lokali kształtują się w okolicach 22 mkw. Jeden z nich znajduje się w części parterowej budynku mieszkalnego, drugi stanowi niezależną część osiedla. Lokale te znajdują się zarówno w ofercie sprzedażowej, jak i z możliwością ich wynajmu.W podziemnej kondygnacji budynku zaprojektowano obszerny garaż. Miejsca postojowe znajdują się także na zewnętrznym parkingu, z wygodnym dostępem dla mieszkańców.

Inwestycja Poznańskie Ogrody znajduje się w Ogrodach, ul. Kajki / św. Wawrzyńca (2.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Murapol S.A..

Inwestycja Poznańskie Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Poznańskie Ogrody pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchni 22 metrów kwadratowych.

Deweloper Murapol S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych: 22 m2.
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Poznańskie Ogrody

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

W odległości 700 metrów od inwestycji Poznańskie Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny OGRODY (1:OGDY23).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Poznańskie Ogrody znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Twórcze Łapki" w odległości 250m, Prywatne Przedszkole FISTASZKI w odległości 250m, Przedszkole nr 96 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się ARNIKA. APTEKA, w odległości 800 m znajduje się ZAKĄTEK. APTEKA. STARZECKA K., MGR FARM., w odległości 800 m znajduje się MERPOL+MEDICAL. NZOZ. PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 450 m znajduje się Bank Zachodni WBK, w odległości 450 m znajduje się Berliner Doner Kebab Marhaba, w odległości 550 m znajduje się Restauracja Savoy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się FALCON. KLUB SPORTOWY, w odległości 450 m znajduje się Gimnazjum nr 62, w odległości 450 m znajduje się MOJA DRUŻYNA SP. Z O.O..

Data publikacji: 07.03.2019

Data aktualizacji: 02.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie