Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.
 • Osiedle Kameralne
  Oferta archiwalna

  Osiedle Kameralne

  BDC Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki
  ul. Dębowa
  14.3 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Willa Legionów
  Oferta archiwalna

  Willa Legionów

  BDC Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki
  ul. Legionów
  16 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane
 • Rezydencja Sobieskiego
  Oferta archiwalna

  Rezydencja Sobieskiego

  BDC Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki
  Ul. Sobieskiego
  16.1 km od Warszawy
  • gotowe
  • Liczba mieszkań: Wyprzedane

Wiadomości na temat Nowego Dworu Mazowieckiego:

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone zaledwie 34 km od centrum Warszawy. Dogodny szlak komunikacyjny umożliwia bezpośredni dojazd do największych miast w Polsce. Międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa - Modlin obsługuje połączenia do największych miast europejskich. Inwestycja zdecydowanie zapoczątkowała intensywny rozwój miasta i sprawiła, że Nowy Dwór Mazowiecki coraz częściej przykuwa uwagę inwestorów oraz potencjalnych nabywców nowych mieszkań.

Rynek nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowy Dwór Mazowiecki to jeden z obszarów należących do aglomeracji warszawskiej. Miasto położone w województwie mazowieckim, 34 km na północ od Warszawy, przy szlakach komunikacyjnych: drogowym - trasa szybkiego ruchu Warszawa-Gdańsk (S7), kolejowym - łączącym Warszawę z portami Wybrzeża. W sprzedaży dostępne są zarówno inwestycje z rynku pierwotnego jaki i wtórnego. Deweloperem, wiodącym prym jest BDC Development Sp. z o.o., który na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, od ponad 15 lat, prężnie działa i wznosi nowe osiedla mieszkalne.

Tanie mieszkanie 30 minut od Warszawy?

Przeprowadzka do Nowego Dworu Mazowieckiego to świetna alternatywa dla osób szukających ucieczki od zgiełku wielkiego miasta. Niższe ceny, w stosunku do Warszawy, sprawiają, że potencjalni nabywcy mogą pozwolić sobie na znacznie większy metraż mieszkania. Dojazd do warszawskiej aglomeracji zajmie niewiele więcej, niż rodzimym warszawiakom poruszanie się po mieście z oddalonych dzielnic.

Wracając do rozważań na temat rynku nieruchomości, przeciętna powierzchnia użytkowa mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim wynosi 58,4 m2. Najczęściej wybierane są mieszkania 2 i 3 pokojowe. W ofercie pojawiają się jednak zróżnicowane metraże, które sprawiają, że osoby dysponujące mniejszym budżetem mogą znaleźć tu miejsce dla siebie.

Architektura Nowego Dworu Mazowieckiego

Architektura Nowego Dworu Mazowieckiego to połączenie praktycznego budownictwa z nowoczesnością i wysokim standardem. Zabudowa mieszkaniowa to w większości niskie bloki oraz budownictwo jednorodzinne. W mieście Nowy Dwór Mazowiecki znajduje się także wiele budynków o randze zabytków (Kasyno Oficerskie, Spichlerz, Bloki Carskie). Wśród nich znajdują się obiekty i obszary objęte ścisłą lub pośrednią ochroną konserwatorską, wpisane do rejestru zabytków.

Mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim zlokalizowane są nieopodal malowniczej Twierdzy Modlin, w zielonej okolicy, w dorzeczu rzeki Narew i Wisły. Duża liczba atrakcji, historycznych zabytków, przyczynia się do możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, co w dzisiejszych czasach jest naprawdę ogromny atutem lokalizacji. Inwestorzy coraz częściej decydują się więc na budowanie swoich inwestycji na uboczu dużych polskich miast.

Nowy Dwór Mazowiecki dla kogo?

Ogromny potencjał gospodarczy miasta i możliwości rozwoju sprawiają, że Nowy Dwór Mazowiecki to miejsce wielu szerokich perspektyw. Na najbliższe lata planowane jest powstanie nowych inwestycji, które zdecydowanie zwiększą prestiż i rangę okolicy. Nowo powstające miejsca pracy, dogodny dojazd do Warszawy przyciągają zatem naprawdę dużą ilość potencjalnych mieszkańców. Bliskość Warszawy skutkuje co prawda migracją pracowników do stolicy jednak dobra sieć komunikacyjna, która jest konkurencyjna zwłaszcza dla mieszkańców północnych dzielnic stolicy, sprawia, że Nowy Dwór Mazowiecki jest dobrą alternatywą dla osób chcących mieszkać na uboczu dużego miasta.

Osiedla mieszkalne Nowy Dwór Mazowiecki

Miasto Nowy Dwór Mazowiecki wchodzi w obszar 2 821 ha, co stanowi niespełna 0,08% powierzchni całego województwa mazowieckiego. W 2015 roku obszar podzielono administracyjnie na 8 samorządowych jednostek pomocniczych miasta: Osiedle Centrum, Osiedle Młodych, Osiedle Pólko (obszar po północnej stronie ul. Bohaterów Modlina), Osiedle Pólko (obszar po południowej stronie ul. Bohaterów Modlina), Osiedle Nowodworzanka, Osiedle Modlin Twierdza, Osiedle Modlin Stary, Osiedle Okunin. Nowy Dwór Mazowiecki zdecydowanie wyróżnia się na tle województwa mazowieckiego znacznym udziałem gruntów zabudowanych i zurbanizowanych a ich liczba to ponad 1 280 ha. 

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio od dewelopera

Osiedla Dębowy Park to kilkuetapowe inwestycje zlokalizowane po wschodniej stronie Wisły. Budynki budowane są przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, a deweloper proponuje klientom funkcjonalne i niedrogie w eksploatacji budownictwo. Nowoczesne, energooszczędne, zdrowe mieszkania, gwarantują komfort idealnie dopasowany do potrzeb klientów. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość ingerencji w projekt mieszkania. Nabywcy sami decydują ile pokoi chcą mieć lub jaką kuchnię preferują – zamkniętą lub z aneksem kuchennym. Osiedla Dębowy Park to nie tylko architektura zgodna z trendami ale odpowiedź na potrzeby klientów poszukujących mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim.

Mieszkańcy Nowego Dworu Mazowieckiego

Nowy Dwór Mazowiecki jest stosunkowo niewielkim miastem. Na terenie miasta wciąż powstają nowe inwestycje, co być może, w niedalekiej przyszłości zaowocuje dodatnim przyrostem liczby ludności. Dodatkowo dzieci i młodzież nowodworska uczęszcza do 4 przedszkoli, 5 szkół podstawowych, 4 gimnazjów oraz kilku Zespołów Szkół. Liczne placówki prywatne dają możliwość edukacji na najwyższym poziomie.

Tereny inwestycyjne w Nowym Dworze Mazowieckim

Bezpośrednie sąsiedztwo trasy szybkiego ruchu Warszawa- Gdańsk, linie kolejowe, lotnisko w Modlinie czy w końcu bliskość największego ośrodka gospodarczego – Warszawy, sprawiają, że Nowy Dwór Mazowiecki to miejsce sprzyjające rozwojowi przedsiębiorstw i własnych działalności gospodarczych. Nowy Dwór Mazowiecki posiada ogromne możliwości rozwoju turystyki oraz naprawdę wykwalifikowane zasoby ludzkie. Władze dbają o kompleksowy rozwój infrastruktury technicznej czy komunikacyjnej, która przysłuży się w budownictwie mieszkaniowym, usługowym, przemysłowym. W mieście wciąż trwają prace związane z ulepszaniem gospodarki wodno- kanalizacyjnej, infrastruktury drogowej i całego układu komunikacyjnego miasta.

Rynek pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

W Nowym Dworze Mazowieckim na bardzo wysokim poziomie rozwija się przemysł chemiczny, spożywczy, elektromaszynowy, drzewny. Duże fabryki takie jak Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS zatrudniają mieszkańców i przyjezdnych. Ponadto, w mieście funkcjonują wytwórnie artykułów szkolno-biurowych, opakowań, materiałów budowlanych, sprzętu wędkarskiego, zakłady poligraficzne, składy, hurtownie i agencje celne. W Nowym Dworze Mazowieckim na 1000 mieszkańców, na miejscu, pracuje 321 osób. Sytuacja na rynku pracy nie jest więc najgorsza. 

Port Lotniczy Warszawa Modlin

Kiedy w 2012 roku w mieście otwarto lotnisko, Nowy Dwór Mazowiecki zyskał międzynarodową rangę i na stałe zagościł w świadomości podróżujących. Port Lotniczy Warszawa - Modlin obsłużył ponad 2.860.748 pasażerów. Sieć tras jakie obsługuje lotnisko, wynosi już ponad 44 kierunki, główne to Wielka Brytania, Włochy, Polska, Hiszpania i Belgia. Lotnisko Warszawa-Modlin jest zdecydowanie najszybciej rozwijającym się lotniskiem w regionie. Drugi port lotniczy w aglomeracji warszawskiej daje możliwość podróżowania tanimi liniami lotniczymi -Ryanair. Pasażerów do stolicy dzieli dystans 35 kilometrów, podróż zajmuje więc ok. pół godziny. Nowy Dwór Mazowiecki stał się idealnym miejscem pod inwestycje hotelowe. Bliskość Warszawy, atrakcyjna lokalizacja, bliskość lotniska wpływa na powstawanie projektów biurowo-handlowo-usługowo-hotelowych, czy centrów biznesowych.

Twierdza Modlin – wizytówka Nowego Dworu Mazowieckiego

Twierdza Modlin zajmująca powierzchnię 450 hektarów, ta historyczna budowla powstała w roku 1812. Czterokrotnie atakowana posiada bardzo bogatą historię i znana jest nie tylko wśród polskich obywateli. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że warowne zabudowania zaliczają się do najdłuższych zabudowań w Europie. Twierdza Modlin to także wybitne i unikatowe dzieło fortyfikacyjne w skali Europejskiej. Dodatkowo jest największym i najistotniejszym pomnikiem inżynierii wojskowej, i sztuki fortyfikacyjnej w Polsce.

Cytadela Twierdzy Modlin ma ponad 2250 metrów długości a w czasach pokoju mieszkało w niej nawet 20 tys. ludzi, w przypadku oblężenia, obwarowania mogły pomieścić nawet 100 tysięcy osób. Budynek pełnił nie tylko funkcję obronną ale także służył za obiekt koszarowy zamieszkiwany przez żołnierzy. Aby zobaczyć cytadelę w pełnej okazałości, koniecznie trzeba popatrzeć z góry, co umożliwia, samolotowa podróż z Portu lotniczego Modlin.

Smart City w Nowym Dworze Mazowieckim

Do tej pory Twierdza Modlin znana była tylko jako atrakcja turystyczna. Otwarcie lotniska w Modlinie zapoczątkowało jednak napływ inwestorów z ciekawymi pomysłami i pieniędzmi na zagospodarowanie Cytadeli. Na przestrzeni najbliższych lat, budynek zmieni swój charakter i na terenie, zgodnie z zapowiedzią poznańskiej Grupy Konkret powstanie największe w Europie Centrum Kongresowe z hotelami, centrum handlowym, biurami, centrum wellness, polem golfowym, uniwersytetem, muzeum oraz klimatycznymi loftami. W całym kompleksie powstaną inteligentne rozwiązania, które ułatwią życie zarówno mieszkańcom, gościom, jak i turystom. Szacowany koszt inwestycji to ponad 400-480 000 000 Euro. Inwestor rozpoczęcie prac planuje na 2019 rok z zaznaczeniem, że projekt zachowa oryginalny kształt budynków.

Informacje o Nowym Dworze Mazowieckim

W Nowym Dworze Mazowieckim dostępnych jest 228 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Nowym Dworze Mazowieckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 85 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (54 mieszkania).
 • 2-pokojowe (77 mieszkań).
 • 3-pokojowe (56 mieszkań).
 • 4-pokojowe (41 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Nowym Dworze Mazowieckim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Nowym Dworze Mazowieckim kosztuje 450 000 zł.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: