Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Nowy Dwór Mazowiecki

103 oferty w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 194 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Warszawska Sky
  2 kw. 2023
  W rejonie ulicy Warszawskiej w dobrze rozwiniętej części miasta zrealizowany zostanie projekt, który zakłada budowę 1200 mieszkań o łącznej powierzchni 50 000 mkw. powierzchni użytkowej.Inwestycja podzielona jest na cztery etapy. Pierwszy dotyczy budynku o zróżnicowanej wysokości od 6 do 12 kondygnacji. Znajdzie się tutaj 275 mieszkań. Deweloper, znając oczekiwania klientów, proponuje szeroki wachlarz mieszkaniowy. Od jednopokojowych od 26 mkw. do czteropokojowych, przestronnych lokali o powierzchni ponad 78 mkw.Mieszkania na wyższych kondygnacjach będą miały balkony lub loggie, a lokale na parterze ogródki. Dzięki zastosowaniu dużych okien lokatorzy będą mogli cieszyć się dłużej naturalnym światłem i przepięknym widokiem na pobliską panoramę.Inwestycja będzie się wyróżniać na tle pozostałych obiektów. Budynki mają ciekawą bryłę i formę architektoniczną podkreśloną dodatkowo poprzez zróżnicowaną kolorystykę i zastosowanie na elewacji różnych materiałów wykończeniowych. Przestrzeń wspólna zaaranżowana zostanie zielenią.Dla najmłodszych nie zabraknie placu zabaw. Miejsca parkingowe dla mieszkańców przewidziano w podziemnej hali garażowej oraz na zewnątrz.

  Warszawska Sky

  od 6 900 zł/m2
  ul. Warszawska , Nowy Dwór Mazowiecki(16.7 km od Warszawy)
  BDC Development Sp. z o.o.
 • Apartamenty Złota
  2 kw. 2023
  Zgodnie z pierwszym etapem na działce o powierzchni 4360 m kw. zaplanowano budowę budynku wielorodzinnego z 87 mieszkaniami. Obiekt będzie miał dziewięć kondygnacji. Dla zmotoryzowanych nie zabraknie miejsc parkingowych, Zaprojektowano również komórki lokatorskie.Inwestycja przewiduje budowę podziemnej hali garażowej z 25 stanowiskami, zabezpiecza też 64 miejsc parkingowych na powierzchni. Wykonawca stawia na budownictwo w metodzie tradycyjnej. Bogata forma architektoniczna podkreślona zostanie elewacją z wykorzystaniem elementów imitujących drewno. Deweloper, zdając sobie sprawę, że mieszkanie jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu, stawia na jakość i wygodę. Proponuje lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o powierzchni od 26 do 78 m kw.

  Apartamenty Złota

  od 6 700 zł/m2
  ul. Złota , Nowy Dwór Mazowiecki(14.6 km od Warszawy)
  Hreit
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Dębinka
  Oferta archiwalna
  Osiedle Dębinka to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. Domy jednorodzinne i mieszkania w zabudowie segmentowej usytuowane na tle rozległego kompleksu leśnego w Nowym Dworze Mazowieckim, w urokliwej cichej i spokojnej okolicy dającej możliwość obcowania z naturą oraz aktywnego wypoczynku to doskonała inwestycja na przyszłość.Położenie osiedla zapewnia łatwy dostęp do wszelkich wygód codziennego życia – sklepów, szkół, przedszkoli. Wraz z otwarciem Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin w najbliższym czasie planowane jest uruchomienie Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) umożliwiającej wygodny dojazd do Warszawy.Powierzchnia mieszkalna domów wynosi od 133 do 200 m2. Standard wykonania domów zapewnia możliwość dowolnej aranżacji wnętrz. Mieszkania i domki wykonane w standardzie deweloperskim.

  Osiedle Dębinka

  od 5 619 zł/m2
  ul. Rubinowa 2 , Nowy Dwór Mazowiecki(13.5 km od Warszawy)
  Inżbud Błonie Sp. z o.o.
 • Osiedle Kameralne
  Oferta archiwalna
  Przedstawiamy Państwu kolejną odsłonę osiedla Dębowy Park. Kameralne to rewolucja na nowodworskim rynku nieruchomości. Dzięki naszym nowym segmentom będziecie Państwo mogli urzeczywistnić marzenie o własnym domu z ogrodem, dysponując funduszami jakie dotąd wystarczały jedynie na zakup mieszkania w zabudowie wielorodzinnej.Nowoczesna architektura uzupełniona ciepłym, naturalnym drewnem. Optymalne rozkłady powierzchni mieszkalnej z wyraźną dominacją jasnej i obszernej części dziennej. Szereg sprytnych rozwiązań pozwalających na umieszczenie licznych pomieszczeń dodatkowych, podnoszących codzienny komfort Domowników. W budynkach wykorzystane zostały rozwiązania technologiczne oraz projektowe, umożliwiające znaczne zminimalizowanie kosztów utrzymania budynków.Duże narożne okna o wysokiej izolacyjności termicznej i akustycznej zapewnią doskonałe doświetlenie domów, z których roztacza się widok na rozległe tereny zielone. Domy przeznaczone dla osób ceniących sobie wygodę i komfort.Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody teren Osiedla Kameralnego został ogrodzony, a bramy i furtki zautomatyzowane. Wjazdy, wejścia do budynków i miejsca parkingowe wyłożyliśmy kostką. Zadbaliśmy również o oświetlenie wewnętrznej ulicy osiedlowej.To jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie cisza i spokój wynikające z bliskości natury doskonale łączą się z wygodnym stylem życia.Osiedle powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie aktualnie realizowanych przez nas osiedli Dębowy Park I i II oraz planowanego Przedszkola i Dębowy Park III.

  Osiedle Kameralne

  ul. Dębowa , Nowy Dwór Mazowiecki(14.3 km od Warszawy)
  BDC Development Sp. z o.o.
 • Willa Legionów
  Oferta archiwalna
  BUDYNEK wielorodzinny mieszkalno-usługowy w Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego „WILLA LEGIONÓW” już w sprzedażyProjektowany budynek posiada bogatą formę architektoniczną i stonowaną kolorystykę, zaprojektowano go jako obiekt wolnostojący, posadowiony na ławach fundamentowych żelbetowych. Pięć kondygnacji użytkowych, winda, przestronne korytarze, widna klatka schodowa, balkony gratis do każdego mieszkania. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku występuje zabudowa o zbliżonej funkcji.Inwestycja nowoczesna, skierowana do osób, które pragną niezależności mieszkając w śródmieściu otaczać się zielenią miejskich parków i spacerować wzdłuż rzeki Narwii.W budynku znajdują się 4 lokale usługowe i 28 lokali mieszkalnych, szeroki wachlarz dostępnych powierzchni od 28 do 75 m2 na najwyższym piętrze z widokiem na trzy strony świata i i 28m2 dostępnej powierzchni balkonu. Różnorodność rozkładu pomieszczeń sprawia, iż w ofercie inwestycji nawet najwybredniejszy klient znajdzie dla siebie wymarzone lokum.Budynek posiada przyłączenie do miejskiej sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, ciepłowniczej i energetycznej.• Cena 1-go mkw w lokalu mieszkalnym w budynku Willa Legionów została ustalona na 4.500,00 do 4.600,00 brutto.• Cena 1-go mkw w pomieszczeniu gospodarczym to 3.000,00 bruttoZainteresowanych inwestycją prosimy o kontakt pod numerem 509-212-339 oraz adresem e-mailowym [email protected]

  Willa Legionów

  od 4 500 zł/m2
  ul. Legionów , Nowy Dwór Mazowiecki(16 km od Warszawy)
  BDC Development Sp. z o.o.
 • Rezydencja Sobieskiego
  Oferta archiwalna
  Rezydencja Sobieskiego to czterokondygnacyjny budynek mieszkalno- usługowy charakteryzujący się nowoczesną bryłą, energooszczędnością, dźwiękoszczelnością oraz wysoką jakością wykonania, położony w centrum Nowego Dworu przy ulicy Sobieskiego i Przejazd.Budynek wykonywany jest w technologii tradycyjnej, murowanej (z bloczków ceramicznych), z wysokim standardem wykończenia elewacji. Dodatkowa izolacja termiczna ścian i okien, zapewniająca komfort cieplny i akustyczny. Budynek powstaje w ścisłej strefie ochrony konserwatorskiej, jednak spośród istniejącej zabudowy sąsiedniej wyróżnia się nowoczesną architekturą. W ramach etapu I powstała część budynku przylegająca do Alei Jana Sobieskiego.W bieżącym roku rozpoczeliśmy realizację etapu II – fragmentu budynku położonego przy ulicy Przejazd, tworzącego z etapem I integralną całość.Projekt budynku cechują przemyślane rozwiązania architektoniczne. Starannie zaprojektowane, funkcjonalne przestrzenie mieszkalne z dużymi oknami balkonowymi. Nowoczesne układy mieszkań z aneksami kuchennymi oraz ciekawie rozmieszczonymi pokojami mają na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności i poczucia niczym nie skrępowanej przestrzeni. W budynku znajduje się 47 mieszkań o metrażach od 26 m? do 80m? oraz lokale usługowe na parterze. Założenia projektowe przewidują lokale mieszkalne jedno- dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanej powierzchni.Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności!Lokalizacja obiektu w samym centrum jest idealnym miejscem do prowadzenia własnej działalności i rozwoju firmy. Lokale usługowo-biurowe usytuowane są na parterze z wejściem od frontu budynku. Projektując pomieszczenia użytkowe, stworzyliśmy unikalną przestrzeń usługową o powierzchniach od 82m? do 116m?. W oferowanych lokalach usługowych doprowadzono media oraz instalację grzewczą (lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim).

  Rezydencja Sobieskiego

  Ul. Sobieskiego , Nowy Dwór Mazowiecki(16.1 km od Warszawy)
  BDC Development Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki - alternatywa stolicy?

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone zaledwie 34 km od centrum Warszawy. Dogodny szlak komunikacyjny umożliwia bezpośredni dojazd do największych miast w Polsce. Międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa - Modlin obsługuje połączenia do największych miast europejskich. Inwestycja zdecydowanie zapoczątkowała intensywny rozwój miasta i sprawiła, że Nowy Dwór Mazowiecki coraz częściej przykuwa uwagę inwestorów oraz potencjalnych nabywców nowych mieszkań.

Rynek nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowy Dwór Mazowiecki to jeden z obszarów należących do aglomeracji warszawskiej. Miasto położone w województwie mazowieckim, 34 km na północ od Warszawy, przy szlakach komunikacyjnych: drogowym - trasa szybkiego ruchu Warszawa-Gdańsk (S7), kolejowym - łączącym Warszawę z portami Wybrzeża. W sprzedaży dostępne są zarówno inwestycje z rynku pierwotnego jaki i wtórnego. Deweloperem, wiodącym prym jest BDC Development Sp. z o.o., który na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, od ponad 15 lat, prężnie działa i wznosi nowe osiedla mieszkalne.

Tanie mieszkanie 30 minut od Warszawy?

Przeprowadzka do Nowego Dworu Mazowieckiego to świetna alternatywa dla osób szukających ucieczki od zgiełku wielkiego miasta. Niższe ceny, w stosunku do Warszawy, sprawiają, że potencjalni nabywcy mogą pozwolić sobie na znacznie większy metraż mieszkania. Dojazd do warszawskiej aglomeracji zajmie niewiele więcej, niż rodzimym warszawiakom poruszanie się po mieście z oddalonych dzielnic.

Wracając do rozważań na temat rynku nieruchomości, przeciętna powierzchnia użytkowa mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim wynosi 58,4 m2. Najczęściej wybierane są mieszkania 2 i 3 pokojowe. W ofercie pojawiają się jednak zróżnicowane metraże, które sprawiają, że osoby dysponujące mniejszym budżetem mogą znaleźć tu miejsce dla siebie.

Architektura Nowego Dworu Mazowieckiego

Architektura Nowego Dworu Mazowieckiego to połączenie praktycznego budownictwa z nowoczesnością i wysokim standardem. Zabudowa mieszkaniowa to w większości niskie bloki oraz budownictwo jednorodzinne. W mieście Nowy Dwór Mazowiecki znajduje się także wiele budynków o randze zabytków (Kasyno Oficerskie, Spichlerz, Bloki Carskie). Wśród nich znajdują się obiekty i obszary objęte ścisłą lub pośrednią ochroną konserwatorską, wpisane do rejestru zabytków.

Mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim zlokalizowane są nieopodal malowniczej Twierdzy Modlin, w zielonej okolicy, w dorzeczu rzeki Narew i Wisły. Duża liczba atrakcji, historycznych zabytków, przyczynia się do możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, co w dzisiejszych czasach jest naprawdę ogromny atutem lokalizacji. Inwestorzy coraz częściej decydują się więc na budowanie swoich inwestycji na uboczu dużych polskich miast.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Nowym Dworze Mazowieckim

W Nowym Dworze Mazowieckim dostępne są 103 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Nowym Dworze Mazowieckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 77 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (11 mieszkań).
 • 2-pokojowe (7 mieszkań).
 • 3-pokojowe (48 mieszkań).
 • 4-pokojowe (37 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Nowym Dworze Mazowieckim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Nowym Dworze Mazowieckim kosztuje 222 275 zł.

Dostępne są także 2 mieszkania w ofercie last minute.

Oferty w Nowym Dworze Mazowieckim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: