Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Nowy Dwór Mazowiecki

Znaleziono 226 ofert w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

 • Warszawska Sky

  Warszawska Sky

  BDC Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki
  ul. Warszawska
  16.7 km od Warszawy
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 26-82 m2
  • Mieszkań: 226
  • Pokoje: 1-4
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Nowego Dworu Mazowieckiego:

Nowy Dwór Mazowiecki - alternatywa stolicy?

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone zaledwie 34 km od centrum Warszawy. Dogodny szlak komunikacyjny umożliwia bezpośredni dojazd do największych miast w Polsce. Międzynarodowy Port Lotniczy Warszawa - Modlin obsługuje połączenia do największych miast europejskich. Inwestycja zdecydowanie zapoczątkowała intensywny rozwój miasta i sprawiła, że Nowy Dwór Mazowiecki coraz częściej przykuwa uwagę inwestorów oraz potencjalnych nabywców nowych mieszkań.

Rynek nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowy Dwór Mazowiecki to jeden z obszarów należących do aglomeracji warszawskiej. Miasto położone w województwie mazowieckim, 34 km na północ od Warszawy, przy szlakach komunikacyjnych: drogowym - trasa szybkiego ruchu Warszawa-Gdańsk (S7), kolejowym - łączącym Warszawę z portami Wybrzeża. W sprzedaży dostępne są zarówno inwestycje z rynku pierwotnego jaki i wtórnego. Deweloperem, wiodącym prym jest BDC Development Sp. z o.o., który na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego, od ponad 15 lat, prężnie działa i wznosi nowe osiedla mieszkalne.

Tanie mieszkanie 30 minut od Warszawy?

Przeprowadzka do Nowego Dworu Mazowieckiego to świetna alternatywa dla osób szukających ucieczki od zgiełku wielkiego miasta. Niższe ceny, w stosunku do Warszawy, sprawiają, że potencjalni nabywcy mogą pozwolić sobie na znacznie większy metraż mieszkania. Dojazd do warszawskiej aglomeracji zajmie niewiele więcej, niż rodzimym warszawiakom poruszanie się po mieście z oddalonych dzielnic.

Wracając do rozważań na temat rynku nieruchomości, przeciętna powierzchnia użytkowa mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim wynosi 58,4 m2. Najczęściej wybierane są mieszkania 2 i 3 pokojowe. W ofercie pojawiają się jednak zróżnicowane metraże, które sprawiają, że osoby dysponujące mniejszym budżetem mogą znaleźć tu miejsce dla siebie.

Architektura Nowego Dworu Mazowieckiego

Architektura Nowego Dworu Mazowieckiego to połączenie praktycznego budownictwa z nowoczesnością i wysokim standardem. Zabudowa mieszkaniowa to w większości niskie bloki oraz budownictwo jednorodzinne. W mieście Nowy Dwór Mazowiecki znajduje się także wiele budynków o randze zabytków (Kasyno Oficerskie, Spichlerz, Bloki Carskie). Wśród nich znajdują się obiekty i obszary objęte ścisłą lub pośrednią ochroną konserwatorską, wpisane do rejestru zabytków.

Mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim zlokalizowane są nieopodal malowniczej Twierdzy Modlin, w zielonej okolicy, w dorzeczu rzeki Narew i Wisły. Duża liczba atrakcji, historycznych zabytków, przyczynia się do możliwości aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, co w dzisiejszych czasach jest naprawdę ogromny atutem lokalizacji. Inwestorzy coraz częściej decydują się więc na budowanie swoich inwestycji na uboczu dużych polskich miast.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Nowym Dworze Mazowieckim

W Nowym Dworze Mazowieckim dostępnych jest 226 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Nowym Dworze Mazowieckim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 82 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (54 mieszkania).
 • 2-pokojowe (77 mieszkań).
 • 3-pokojowe (56 mieszkań).
 • 4-pokojowe (39 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Nowym Dworze Mazowieckim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: