Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Radom

230 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 7 170 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Mieszkania Zbrowskiego - etap II
  4 kw. 2023
  Mieszkania Zbrowskiego to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy usytuowany w dynamicznie rozwijającej się północnej części Radomia. Okolica z niewielką zabudową zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i przestrzeń. Inwestycja zaprojektowana została w oparciu o prostą linię architektoniczną, stawiając na tradycyjne rozwiązania. Biel elewacji, urozmaicona stonowanymi kolorami szarości i cyklamenu nadaje różnorodności i lekkości fasadzie budynku.Zarówno single, pary czy rodziny z dziećmi znajdą coś dla siebie. W ofercie znajdują się mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe. Niezależnie od metrażu, układ mieszkań został zaprojektowany w sposób przemyślany, z dbałością o komfort przyszłych mieszkańców.

  Mieszkania Zbrowskiego - etap II

  od 6 500 zł/m2
  ul. Stanisława Zbrowskiego , Radom(2.8 km od centrum)
  Mieszkania Zbrowskiego
 • Osiedle Idea Venus
  4 kw. 2023
  Osiedle Idea Venus, będące częścią większej koncepcji urbanistycznej, to kompleks 2 budynków, w których zaprojektowaliśmy łącznie 137 mieszkań. Na co dzień docenisz przemyślane rozwiązania architektoniczne takie jak obecność wind z dostępem do parkingów podziemnych, komórek lokatorskich i wózkowni, a także przestrzeni do przechowywania rowerów. Ucieszy Cię również sąsiedztwo terenów zielonych, które będą do Twojej dyspozycji.Na terenie 29ha w spokojnej okolicy Radomia, powstaje nowoczesne, wieloetapowe Osiedle Idea. Projekt rozpoczął się od wielorodzinnego budynku Idea, potem powstały domy bliźniacze Idea Ogrody. Następnie wybudowany został 3-piętrowy budynek Alfa, w sąsiedztwie którego powstały dwa budynki Omega a teraz kolejne dwa pod nazwą Venus.Wyobraź sobie, że do sklepu zdążysz jeszcze kwadrans przed zamknięciem. Nastawiasz budzik pół godziny później, niż dotychczas, zaprowadzając dziecko do przedszkola na czas.Niedzielny obiad zjadasz w pobliskiej restauracji, a kawę wypijasz z sąsiadami w zaprzyjaźnionej kawiarni. Tutaj wszystko jest za rogiem.

  Osiedle Idea Venus

  od 6 400 zł/m2
  ul. Listopadowa 5 , Radom(2 km od centrum)
  Unidevelopment S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Idea Leo
  Oferta archiwalna
  Osiedle Idea Leo, będące częścią większej koncepcji urbanistycznej, to kompleks 3 budynków, w których zaprojektowaliśmy łącznie 170 mieszkań. Na co dzień docenisz przemyślane rozwiązania architektoniczne takie jak obecność wind z dostępem do parkingów podziemnych, komórek lokatorskich i wózkowni, a także przestrzeni do przechowywania rowerów. Ucieszy Cię również sąsiedztwo terenów zielonych, które będą do Twojej dyspozycji.Na terenie 29ha w spokojnej okolicy Radomia, powstaje nowoczesne, wieloetapowe Osiedle Idea. Projekt rozpoczął się od wielorodzinnego budynku Idea, potem powstały domy bliźniacze Idea Ogrody. Następnie wybudowany został 3-piętrowy budynek Alfa, w sąsiedztwie którego powstały dwa budynki Omega a teraz kolejne trzy pod nazwą Leo.Wyobraź sobie, że do sklepu zdążysz jeszcze kwadrans przed zamknięciem. Nastawiasz budzik pół godziny później, niż dotychczas, zaprowadzając dziecko do przedszkola na czas.Niedzielny obiad zjadasz w pobliskiej restauracji, a kawę wypijasz z sąsiadami w zaprzyjaźnionej kawiarni. Tutaj wszystko jest za rogiem.

  Osiedle Idea Leo

  ul. Listopadowa , Radom(2 km od centrum)
  Unidevelopment S.A.
 • Osiedle Idea Omega
  Oferta archiwalna
  Na terenie 29ha w spokojnej okolicy Radomia, powstaje nowoczesne, wieloetapowe Osiedle Idea. Projekt rozpoczął się od wielorodzinnego budynku Idea, potem powstały domy bliźniacze Idea Ogrody. Następnie wybudowany został 3-piętrowy budynek Alfa, w sąsiedztwie którego powstają dwa kolejne budynki pod nazwą Osiedle Idea Omega.Wyobraź sobie, że do sklepu zdążysz jeszcze kwadrans przed zamknięciem. Nastawiasz budzik pół godziny później, niż dotychczas, zaprowadzając dziecko do przedszkola na czas.Niedzielny obiad zjadasz w pobliskiej restauracji, a kawę wypijasz z sąsiadami w zaprzyjaźnionej kawiarni. Tutaj wszystko jest za rogiem.

  Osiedle Idea Omega

  od 4 900 zł/m2
  ul. Listopadowa , Radom(2.4 km od centrum)
  Unidevelopment S.A.
 • Moje Południe
  Oferta archiwalna
  W ramach inwestycji pod nazwą „MOJE POŁUDNIE” powstanie kompleks 3 budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz zewnętrznymi miejscami postojowymi.Mieszkania będą usytułowane w Radomiu przy ul. Warsztatowej. Jako pierwszy realizowany jest budynek B1, posiadający 1 klatkę schodową, w którym na parterze zaprojektowano 7 mieszkań z przylegającymi do nich tarasami oraz ogródkami przydomowymi, a także 1 nieduży lokal usługowy. Na piętrach od 1 do 4 znajdować się będzie po 9 mieszkań. Łącznie w budynku zaprojektowano 43 mieszkania. Każde mieszkanie posiadać będzie co najmniej 1 balkon.Pod budynkiem zlokalizowany będzie garaż podziemny mieszczący 24 samochody. Dodatkowo w garażu podziemnym znajdziemy pomieszczenie rowerowni i 44 komórki lokatorskie.Budynek będzie posiadał wręcz unikatową w skali Radomia wysokość kondygnacji i będzie to odpowiednio: parter o wysokości 3,0 m, co daje możliwość loftowych aranżacji mieszkań, oraz kondygnacje od 1 do 4 wysokości 2,75 m. Parametry te dają swobodę we wszelkiego rodzaju aranżacjach przestrzeni podnosząc standard i wygodę użytkowania.W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa budynek będzie ogrodzony oraz wyposażony w monitoring wizyjny. Budynek będzie wyposażony w cichobieżną windę. Na osiedlu znajdą się dwa place zabaw z nawierzchnią bezpieczną (jeden plac zabaw w I Etapie) Okoliczny drzewostan zostanie wzbogacony projektowanymi nasadzeniami, które dopełnią i umilą czas spędzony na świeżym powietrzu.Planowany termin zakończenia budowy pierwszego etapu osiedla Moje Południe w Radomiu przy ul. Warsztatowej, obejmującego 43 mieszkania, to IV kwartał 2021 r.

  Moje Południe

  od 5 400 zł/m2
  ul. Warsztatowa 44 , Radom(4.8 km od centrum)
  Quadra Development
 • Apartamenty Kolberga
  Oferta archiwalna
  Apartamenty Kolberga to inwestycja zlokalizowana w śródmieściu Radomia, przy ul. Kolberga 7. Na dużej, ogrodzonej działce (ponad 2100 m2) powstanie nowoczesny, kameralny budynek z niewielką ilością komfortowych mieszkań (42 szt.), garażem podziemnym, windą z poziomu garażu, komórkami lokatorskimi oraz miejscami postojowymi na terenie posesji. Wszystkie mieszkania posiadają obszerne tarasy / balkony, a do mieszkań usytuowanych na parterze dodatkowo przewidziano ogródki.Zakup ogródków jest obligatoryjny. Cena wynosi 12 000 zł.• Miejsce lokalizacji inwestycji charakteryzuje się doskonałą infrastrukturą komunikacyjną, edukacyjną oraz rekreacyjną (tereny zielone).• W sąsiedztwie znajduje się Szkoła Podstawowa nr 33, Przedszkole nr 17 oraz tereny rekreacyjne Park Leśniczówka, Pływalnia Orka, a także obiekty sportowe Radomskie Centrum Sportu (w budowie).• W niewielkiej odległości zlokalizowane są liczne przystanki autobusowe, a w odległości kilkuset metrów powstanie (inwestycje w trakcie przygotowań ) węzeł komunikacyjny obsługujący Lotnisko Pasażerskie w Radomiu z przystankiem kolejowym włącznie.Położenie inwestycji w samym śródmieściu, w połączeniu z wielkością działki oraz niewielką ilością mieszkań zapewniać będzie komfortowe warunki do zamieszkania, przy jednoczesnej bliskości pełnej infrastruktury miejskiej.Termin rozpoczęcia inwestycji II kwartał 2020, zakończenia inwestycji IV kwartał 2021r.Grunt jest własnością Dewelopera ( brak ukrytych dodatkowych kosztów w postaci użytkowania wieczystego), sprzedaż mieszkań z własnością gruntu.

  Apartamenty Kolberga

  od 5 658 zł/m2
  ul. Kolberga 7 , Radom(1.7 km od centrum)
  Archi-Rad Invest Sp. z o.o. Sp.k.
 • Struga Tower
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Struga Tower składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdować się będzie 75 nowych mieszkań o powierzchni od 31,98m² do 78,77m² i trzech lokali usługowych z wejściem od ul. A. Struga. Realizacji inwestycji rozpoczęła się 01.03.2020, a zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na dzień 31.03.2022 r. Przekazanie mieszkań planowane jest w drugim kwartale 2022 roku.Budynek zaprojektowano w układzie trzonowym z jedną centralną klatką schodową oraz windą, łączącą wszystkie kondygnacje budynku. Parter zaprojektowano jako usługowy. Powyżej zaprojektowano 9 kondygnacji mieszkalnych. Piętra od 1 do 6 zaprojektowano jako powtarzalne, po 10 mieszkań na każdym piętrze. Piętra od 7 do 9 zaprojektowano jako powtarzalne po 5 mieszkań na piętrze. Mieszkania na 1 i 7 piętrze będą posiadały duże tarasy na dachu parteru i 6 piętra, a mieszkania na 8 i 9 piętrze będą posiadały loggie. Do każdego mieszkania przewidziana komórka lokatorska.W budynku znajdują się dwa poziomy garaży, na poziomie podziemnym (-1) i parteru (0) łącznie (61 miejsc postojowych). Każda część garażu posiadała będzie niezależny wjazd. Na terenie zewnętrznym znajduje się 28 miejsc postojowych. Łącznie zaprojektowano 89 miejsc postojowych.Grunt jest własnością Dewelopera ( brak ukrytych dodatkowych kosztów w postaci użytkowania wieczystego)

  Struga Tower

  od 5 200 zł/m2
  ul. Struga , Radom(2.7 km od centrum)
  Tower Invest
 • Osiedle 4 Pory Roku
  Oferta archiwalna
  Osiedle 4 Pory Roku to nasza najnowsza inwestycja, zlokalizowana w Radomiu przy ul. Warsztatowej (miejskie osiedle Południe).Cały projekt obejmuje 3 budynki: A - Wiosna, B1+B2 - Lato i Jesień oraz C - Zima. Wykonane będą w technologii tradycyjnej, żelbetowo-murowanej. Każdy budynek posiada podziemny parking, parter oraz cztery piętra. Podzielone są na 2 klatki wyposażone w windę. Dodatkowo przygotowane są miejsca parkingowe ogólnodostępne na zewnątrz.Na osiedlu 4 Poru Roku dostępne są mieszkania od 30 do 80 m2 - od kawalerek do mieszkań 3-pokojowych. Znajdziemy tu mieszkania z aneksem kuchennym bądź osobną kuchnią, z oranżerią, balkonem lub tarasem.Przed budynkiem znajduje się przystanek autobusowy linii 14 i 25.W pierwszym budynku - Wiosna (zielonym) - znajdują się 34 mieszkania na 4 piętrach, oraz powierzchnie usługowo-handlowe w parterze.Pozostały wolne już tylko 3 mieszkania.Szukasz kawalerki w spokojnym miejscu, z dobrym dojazdem w każdy punkt miasta?Zależy Ci na szybkiej bezpiecznej transakcji?Zapraszamy - budynek Wiosna to najlepszy wybór!Do każdego mieszkania w cenie - komórka lokatorska!W chwili obecnej trwają prace nad budynkiem B1+B2 - Lato i Jesień (żółty i pomarańczowy).Jeśli chcesz mieć wybór - nie czekaj, podpisujemy umowy deweloperskie a ilość dostępnych mieszkań zmniejsza się!W budynku będzie 90 mieszkań w 4 klatkach schodowych.W halach garażowych oprócz miejsc parkingowych jedno- i dwustanowiskowych (wszystkie ze schowkami), dostępne są stanowiska motocyklowe oraz 2 osobne garaże dwustanowiskowe.Na terenie osiedla przewidziano również tereny rekreacyjne dla mniejszych i większych mieszkańców, monitoring, elementy małej architektury, zieleń, chodniki itp. oraz budowę obiektu oświaty.

  Osiedle 4 Pory Roku

  ul. Warsztatowa , Radom(4.6 km od centrum)
  INVEST 15 Sp. z o.o.
 • Osiedle 4 Pory Roku Zima
  Oferta archiwalna
  Najnowsza, kolekcja Szyta na Miarę to budynek C – ZIMA, w którym znajdzie się 30 mieszkań 3 i 4 pokojowych o powierzchniach od 61m2 do 80m2.Do mieszkań na parterze, usytuowanych od strony wschodniej, przynależne będą ogródki oraz tarasy. Pozostałe mieszkania będą z tarasami – jednym lub dwoma.W każdym z mieszkań zaprojektowano miejsce na garderobę lub spiżarnię. W największych mieszkaniach projekt zakłada obydwa te pomieszczenia.Mieszkania rozmieszczone będą w dwóch klatkach schodowych. Budynek wyposażony będzie w nowoczesne windy panoramiczne oraz parking podziemny. W halach garażowych znajdą się miejsca parkingowe, część z nich ze schowkami. Dodatkowo przygotowane zostaną ogólnodosępne miejsca parkingowe na zewnątrz budynku.Mieszkańcy budynku ZIMA będą mogli korzystać z ogólnodostępnych, istniejących na osiedlu terenów rekreacyjnych.Osiedle 4 Pory Roku to inwestycja zlokalizowana w Radomiu przy ul. Warsztatowej 9 (miejskie osiedle Południe).Cały projekt obejmuje 3 budynki: A - Wiosna, B1+B2 - Lato i Jesień oraz C - Zima. Każdy budynek posiada podziemny parking, parter oraz cztery piętra. Budynki wyposażone są w windy. Dodatkowo przygotowane są miejsca parkingowe ogólnodostępne na zewnątrz.Na terenie osiedla znajdują się tereny rekreacyjne dla mniejszych i większych mieszkańców, elementy małej architektury, zieleń, chodniki itp. Osiedle jest monitorowane.Przed budynkiem Wiosna znajduje się przystanek autobusowy linii 14 i 25.

  Osiedle 4 Pory Roku Zima

  od 5 490 zł/m2
  ul. Warsztatowa 9 , Radom(4.6 km od centrum)
  INVEST 15 Sp. z o.o.
 • Mieszkania Zbrowskiego
  Oferta archiwalna
  Mieszkania Zbrowskiego to wyjątkowy kompleks mieszkaniowy usytuowany w dynamicznie rozwijającej się północnej części Radomia. Okolica z niewielką zabudową zapewni przyszłym mieszkańcom spokój i przestrzeń. Inwestycja zaprojektowana została w oparciu o prostą linię architektoniczną, stawiając na tradycyjne rozwiązania. Biel elewacji, urozmaicona stonowanymi kolorami szarości i cyklamenu nadaje różnorodności i lekkości fasadzie budynku.

  Mieszkania Zbrowskiego

  ul. Stanisława Zbrowskiego , Radom(2.8 km od centrum)
  Mieszkania Zbrowskiego
 • Wars i Sawa - Etap II
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Wars i Sawa składa się z zespołu 2 nowoczesnych budynków wielorodzinnych z garażami podziemnymi i zewnętrznymi miejscami parkingowymi.Pierwszy budynek został oddany do użytkowania w 2017 rok, posiada pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. W części nadziemnej budynku znajdują się 3 lokale użytkowe oraz 20 mieszkań.Kolejny etap inwestycji budynek B posiada również pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. Jednak w części nadziemnej budynku znajdują się włącznie 32 mieszkania, a w kondygnacji podziemnej zaprojektowano garaż z 19 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Całość obsługuje cicha, szybkobieżna winda. Lokale mieszkalne posiadają przestronne balkony. Do lokali mieszkalnych przynależą komórki lokatorskie usytuowane na kondygnacji mieszkalnej. Obsługa komunikacyjna od strony ulicy Warszawskiej niezależnym wjazdem i drogą wokół budynku A wraz z terenowymi miejscami parkingowymi, placem gospodarczym i placem zabaw zlokalizowanym przy budynku B.

  Wars i Sawa - Etap II

  ul. Warszawska 20B , Radom(1.6 km od centrum)
  Budopol Delta
 • Wars i Sawa
  Oferta archiwalna
  W ramach inwestycji powstanie zespół 2 nowoczesnych budynków wielorodzinnych (budynek A z usługami w parterze) z garażami podziemnymi i miejscami parkingowymi terenowymi zrealizowany w dwóch etapach.Przedmiotem obecnego - I etapu realizacji inwestycji jest budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi na parterze i garażem podziemnym (budynek A). Budynek posiada pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. W części nadziemnej budynku znajdują się 3 lokale usługowe (na parterze) oraz 20 mieszkań. W kondygnacji podziemnej zaprojektowano garaż z 15 miejscami postojowymi dla samochodów osobowych. Całość obsługuje cicha, szybkobieżna winda. Lokale mieszkalne posiadają przestronne balkony z widokiem na otaczającą działkę zieleń. Do lokali mieszkalnych przynależą komórki lokatorskie usytuowane na kondygnacji mieszkalnej oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Obsługa komunikacyjna od strony ulicy Warszawskiej niezależnym wjazdem i drogą wokół budynku A wraz z terenowymi miejscami parkingowymi, placem gospodarczym i placem zabaw zlokalizowanym przy budynku B.

  Wars i Sawa

  ul. Warszawska 20 , Radom(3.3 km od centrum)
  Budopol Delta
 • Osiedle IDEA
  Oferta archiwalna
  Pierwszy etap osiedla IDEA to nowoczesny budynek wielorodzinny, który jest wyposażony w parking podziemny, windy, komórki lokatorskie i miejsca parkingowe zewnętrzne. Znajduje się w nim 46 mieszkań o zróżnicowanym metrażu oraz 2 lokale usługowe w parterowej części budynku. Naszą ambicją było zaprojektowanie przestrzeni, która zapewni Ci poczucie wyjątkowego komfortu oraz przyjemność codziennego funkcjonowania. Jednym słowem Osiedle IDEA, to IDEAlne miejsce, by zrealizować w nim swój własny pomysł na życie. Teraz to możliwe.Właśnie tutaj – w Twoim mieście.

  Osiedle IDEA

  od 3 610 zł/m2
  ul. Listopadowa , Radom(2 km od centrum)
  Unidevelopment S.A.
 • Osiedle Słoneczne
  Oferta archiwalna
  Osiedle Słoneczne to zespół harmonijnie zaprojektowanych trzech apartamentowców o wysokim standardzie. Na lokalnym rynku mieszkaniowym wyróżnia je zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych, wentylacji mechanicznej i wideofonów. Na komfort mieszkańców Osiedla Słonecznego wpływa również garaż podziemny, z poziomu którego kursują ciche i niezawodne windy Kone, a także przestronne tarasy wyposażone w zewnętrzne oświetlanie i zasilanie elektryczne. Na najmłodszych mieszkańców Osiedla Słonecznego czekają dwa place zabaw, jedyne w mieście wyłożone bezpieczną, poliuretanową okładziną, zapewniające atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Osiedle Słoneczne jest niepowtarzalne również dlatego, że stanowi część szerszego kompleksu, jakim jest Centrum Słoneczne – nowe śródmieście Radomia. Sąsiedztwo Aquaparku i Galerii Słonecznej, najpopularniejszych w mieście i świetnie prosperujących obiektów: rekreacyjnego i handlowo – usługowego sprawia, że mieszkańcy osiedla mogą załatwić niemal wszystkie codzienne sprawy bez konieczności wychodzenia poza Centrum Słoneczne.

  Osiedle Słoneczne

  ul. Chrobrego/Struga/Malczewskiego , Radom(0.1 km od centrum)
  White Star Real Estate
 • Osiedle Przy Ratuszu etap III
  Oferta archiwalna
  Budynek etapu trzeciego stanowi dalszą i jak również ostatnią kontynuację zabudowy architektonicznej osiedla “Przy Ratuszu”. Budynek ten będzie posiadać trzy klatki schodowe, dzielące budynek na trzy segmenty. Segment pierwszy od strony ul. Tybla będzie posiadał 4 kondygnacje nadziemne, a pozostałe dwa segmenty 5 kondygnacji nadziemnych. Pod budynkiem będzie znajdowała się jeszcze jedna kondygnacja, którą będzie garaż podziemny z miejscami postojowymi.W budynku zaprojektowano wyłącznie mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o powierzchni od 38 do 72 m2, które na Państwa życzenie możemy połączyć tworząc ciekawe aranżacje dużych “apartamentów”.Usytuowanie budynku przylegającego jednym segmentem do cichej ul.Tybla oraz niewielkie powierzchnie mieszkalne sprawiają, że budynek III-go etapu to znakomita lokalizacja dla rodzin poszukujących niedużych i przystępnych na dzisiejszym rynku mieszkań.Lokalizacja inwestycji jest bardzo dogodna, gdyż z jednej strony zapewnia ciszę i spokój, z drugiej zaś pozwala w ciągu 10 min. dotrzeć do centrum miasta oraz nowej Galerii Słonecznej.

  Osiedle Przy Ratuszu etap III

  Ul. Tybla , Radom(0.2 km od centrum)
  Arkada Development
 • Królowej Jadwigi 21
  Oferta archiwalna
  BUDYNEK MIESZKALNY Z PARKINGIEM PODZIEMNYM I LOKALAMI USŁUGOWYMI PRZY UL. KRÓLOWEJ JADWIGI 21 W RADOMIU.Budynek przy ul. Królowej Jadwigi 21 przeznaczony jest dla osób ceniących komfort i bezpieczeństwo. Różnorodność mieszkań i ich przemyślany układ funkcjonalny pozwalają wygodnie mieszkać zarówno jednej osobie, jak i pięcioosobowej rodzinie. W ofercie dostępne są mieszkania od 30 m2 do ponad 70 m2- kawalerki, mieszkania dwu- i trzypokojowe oraz mieszkania z tarasami. W budynku mieszczą się cztery klatki, które w zależności od usytuowania mają siedem lub osiem pięter – 28 lub 32 mieszkania. W każdej klatce znajduje się nowoczesna, cicha winda kursującą z poziomu “-1” (parking podziemny, piwnice). Na poziomie parteru znajduje się dziesięć lokali usługowo-handlowych. Godne uwagi są mieszkania na wyższych kondygnacjach. Z okien mieszkań na ostatnich pięter rozciągają się piękne widoki (Las Kapturski, Katedra, Stare Miasto, Trasa E7, Firlej). Nieograniczona przestrzeń ucieszy każdego, kto ceni ciszę, prywatność i piękno.Budynek posiada wiele udogodnień. Jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Dla wygody mieszkańców przygotowaliśmy także podziemny parking, który pozwoli na łatwe i bezpieczne garażowanie samochodu oraz komórki lokatorskie, pozwalające na przechowywanie różnorodnych przedmiotów. Pamiętaliśmy także o najmłodszych mieszkańcach. Na głównym dziedzińcu powstał plac zabaw dla dzieci, który jest odgrodzony od strony osiedla. Mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie, budynek posiada monitoring i dozór ochrony.Całość została harmonijnie wzbogacona zielenią. Wokół budynku zostały nasadzone liczne drzewa i krzewy ozdobne.Budynek został oddany do użytkowania w listopadzie 2010 r. Nasza inwestycja to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy chcą wygodnie i szybko zamieszkać we własnym mieszkaniu. To także świetny sposób na bezpieczną i pewną lokatę kapitału. Nie czekaj na mieszkanie – u nas gotowe mieszkania czekają na Ciebie!

  Królowej Jadwigi 21

  ul. Królowej Jadwigi 21 , Radom(3.1 km od centrum)
  INVEST 15 Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Radomia:

Radom - oferta deweloperska w mieście

Radom to drugie najsłynniejsze miasto w województwie mazowieckim. Położony jest nad rzeką Mleczną, w widłach Wisły i Pilicy, ok. 1,5 h od Warszawy. Zajmuje 14 pozycję na liście największych miast w Polsce. To miejscowość, która intensywnie się rozwija od kilkunastu lat, zarówno w zakresie infrastruktury miejskiej, biznesowym, jak i kulturalnym. Dzięki temu stanowi świetne miejsce do życia dla właścicieli i najemców mieszkania. Radom ma duże znaczenie w skali kraju, chociażby z tego względu, że znajduje się tu wiele ośrodków administracyjnych województwa mazowieckiego. Mimo bliskości stolicy, miasto świetnie sobie radzi na polu biznesowym i kulturalnym, mając wiele do zaoferowania mieszkańcom. Słynie z kilku festiwali organizowanych tu cyklicznie, ale także z polityki proinwestycyjnej, którą wspiera wiele programów dedykowanych przedsiębiorcom. To ośrodek skupiający wiele dróg ważnych z punktu widzenia tranzytu. Jak wygląda sytuacja na rynku nieruchomości? Czy warto kupić nowe mieszkanie w Radomiu?

Inwestycje mieszkaniowe 

Miasto nie jest tak rozbudowane pod kątem nowych inwestycji, jak podobnej wielkości miejscowości. Nie oznacza to jednak, że rynek jest ubogi. Wiele inwestycji znajduje się dopiero na etapie budowy i oferty lokali można się spodziewać w późniejszych latach. Jak widać, panuje tu trend związany bardziej z kupowaniem własnego M, a nie inwestycji, na której właściciel chce dodatkowo zarobić poprzez najem czy sprzedaż. W ostatnich kilku latach rynek nieruchomości jest stabilny i utrzymuje się na podobnym poziomie.  Na jakim poziomie kształtują się ceny nowych nieruchomości? 

Koszty zakupu nowego lokalu nie są tu wcale wysokie, jeśli porównać to miasto z innymi o podobnym stopniu rozwoju i powierzchni. Oczywiście liczby te są ruchome, wiele zależy od standardu, lokalizacji i roku budowy. Wśród nich przeważają lokale dwupokojowe, choć nie brakuje też kawalerek i 3-, 4-pokojowych pomieszczeń. Warto zwrócić uwagę na to, że obecnie niemal wszystkie nieruchomości mieszkalne na rynku pierwotnym wchodzą w skład nowoczesnych osiedli o niskiej zabudowie.

Osiedla te tworzone są z myślą o wygodzie mieszkańca, w związku z czym posiadają wiele udogodnień, jak np. parkingi podziemne z dobrze ukrytymi wjazdami, szerokie aleje pełne zieleni, windy, przestrzenne mieszkania. Między niskimi blokami znajdują się duże odległości, dzięki czemu właściciel może poczuć się bardziej komfortowo - nikt nie zagląda mu do okien. Całodobowy monitoring oraz ogrodzenia przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa. Wiele lokali to tzw. lokale bezczynszowe, co oznacza, że administruje nimi prywatna firma, a nie spółdzielnia mieszkaniowa.

Nowe mieszkanie w Ożarowie - odsprzedaż czy wynajem? 

Ze względu na to, że w tym mieście większą popularnością cieszy się przeznaczenie indywidualne, bardziej niż najem opłaca się odsprzedaż mieszkania w Radomiu. Mniejsza popularność wynajmu wynika chociażby stąd, że więcej osób poszukuje lokalu na własność, a są to osoby zazwyczaj w wieku ok. 30 lat. Radom nie jest popularnym ośrodkiem akademickim, a co za tym idzie, nie przyciąga ogromnej liczby studentów, którzy stanowią główną grupę wynajmujących.

Wiele osób młodych przenosi się do Warszawy, w związku z czym popyt na wynajem jest tu niewielki. O wiele większą popularnością cieszą się nowe mieszkania w Radomiu, których poszukuje wiele osób chcących założyć rodzinę. Oprócz tego do miasta przenoszą się także ludzie z okolicznych mniejszych miejscowości, którzy rozpoczęli tu pracę i zdecydowali się na stały pobyt.

Na sprzedaży nowego lokalu można zarobić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Trzeba jednak zorientować się, jakie wymagania mają osoby szukające mieszkania na sprzedaż w Radomiu. Najczęściej wśród wymienianych są dobry dojazd od centrum, rozwinięta infrastruktura miejska, podziemne garaże, konkurencyjna cena.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Radomiu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Radomiu

W Radomiu dostępnych jest 230 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Radomiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 35 do 94 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (145 mieszkań).
 • 3-pokojowe (56 mieszkań).
 • 4-pokojowe (29 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Radomiu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Radomiu kosztuje 260 303 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Radomiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: