Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Ostoja Jelonek etap II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Ostoja Jelonek położone jest w malowniczej okolicy. Na II etap osiedla składa się 14 dwukondygnacyjnych domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycję charakteryzuje wysoki standard wykonania oraz połączenie tradycyjnej architektury z nowoczesnymi technologiami. Od reszty miejscowości osiedle oddzielone jest wałem ziemnym - naturalną barierą przed zanieczyszczeniami i hałasem. Takie położenie gwarantuje spokój, a okoliczne lasy dodają temu miejscu uroku.Kupując dom na osiedlu Ostoja Jelonek, otrzymujesz nie tylko cztery ściany i dach. Urządzając dom, masz o wiele więcej możliwości i całe tygodnie prac budowlanych mniej. Wiele instalacji i udogodnień jest skończonych w momencie odbioru domu. Na dwóch poziomach z pewnością znajdzie się miejsce na wszystko, co kochasz. Otwartą przestrzeń wspólną na parterze można, wedle uznania, podzielić na dwa niezależne pomieszczenia - kuchnię z jadalnią oraz salon. Okna sięgające aż do podłogi wpuszczają mnóstwo światła. Dodatkowo, każdy dom posiada dwa tarasy - na parterze i na piętrze.Domy przemyślano w każdym najmniejszym szczególe a dobór materiałów użytych do budowy zadowoli największego konesera:- wyjście na taras przez duże, przesuwne, aluminiowe okna z okuciem HST- domy są ogrodzone i wyposażone w automatyczne bramy. Zarówno brama garażowa, jak i wjazdowa obsługiwane są za pomocą zintegrowanego pilota.- drzwi wejściowe do domów- aluminiowe- instalacja telewizyjna z dwiema antenami na dachu- satelitarną oraz naziemną- instalacja kominkowa z czerpnia powietrza z zewnątrz- gotowa instalacja alarmowa z wideodomofonem i centralką- kompletna instalacja grzewcza oraz strefowe ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach, holu i garderobie dolnej- ogród: wodomierz ogrodowy oraz wyjście kabla zasilającego do oświetlenia ogrodu.Jedyne korki na Ostoi Jelonek to... te od wina. Z pobliskiego przystanku linie komunikacji miejskiej odjeżdżają co około 15 minut, a samochodem szybko dojedziesz na szosę S11 lub do Suchego Lasu i Poznania.

  Ostoja Jelonek etap II

  od 6 809 zł/m2
  ul. Obornicka , Jelonek, poznański(1.4 km od Poznania)
  Evox Sp. z o.o. s.k.
 • Nowe Złotniki
  Oferta archiwalna
  W przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z informacją, jakie działania podejmujemy w związku z epidemią: https://dudadevelopment.pl/aktualnosci/722-bezpieczenstwo_na_pierwszym_miejscu_duda_development_podczas_epidemii_koronawirusaOsiedle Nowe Złotniki to nowoczesne domy szeregowe pod Poznaniem zaprojektowane z myślą o zaspokajaniu autentycznych potrzeb.Inwestycja podzielona jest na etapy. W I wszystkie 22 lokale mieszkalne są już zamieszkałe. W I kwartale 2018 roku skończyła się budowa II etapu. Wiosną 2018 roku ruszyła sprzedaż i budowa domów z III etapu. Zakończenie przewidziane jest na II kwartał 2019 roku.Malownicze okolice Poznania to wyjątkowa przestrzeń: bliska natury, ale i metropolii.Domy w Złotnikach będą idealne dla osób, które szukają azylu od zgiełku wielkiego miasta, ale nie chcą odcinać się od miejskich udogodnień, takich jak szkoły czy punkty usługowe. Domy szeregowe za miastem mają wiele zalet: po pracy możesz odpocząć na łonie natury, wypić kawę w towarzystwie sąsiadów czy po prostu zrelaksować się we własnym ogrodzie. Nowe Złotniki to idealna alternatywa do mieszkania w Poznaniu.Okolice Poznania słyną z bezpieczeństwa: domy szeregowe tutaj będą prawdziwą oazą życiowej harmonii. Jeśli więc szukasz spokojnej przystani w morzu zieleni, Nowe Złotniki na pewno podbiją Twoje serce.Natomiast samo Osiedle Nowe Złotniki to miejsce spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających, ponieważ wyróżnia się:- Doskonałą lokalizacją- Pełną infrastrukturą- Spokojną okolicą- Wysokim standardem- Najwyższej jakości materiałami- Nowoczesnym stylem, komfortem i wygodą.

  Nowe Złotniki

  od 3 998 zł/m2
  ul. Azaliowa , Złotniki, poznański(1.8 km od Poznania)
  DUDA DEVELOPMENT
 • Ostoja Jelonek
  Oferta archiwalna
  Osiedle Ostoja Jelonek położone jest w malowniczej okolicy. Na osiedle składa się 16 dwukondygnacyjnych domów w zabudowie bliźniaczej. Inwestycję charakteryzuje wysoki standard wykonania oraz połączenie tradycyjnej architektury z nowoczesnymi technologiami. Od reszty miejscowości osiedle oddzielone jest wałem ziemnym - naturalną barierą przed zanieczyszczeniami i hałasem. Takie położenie gwarantuje spokój, a okoliczne lasy dodają temu miejscu uroku.Kupując dom na osiedlu Ostoja Jelonek, otrzymujesz nie tylko cztery ściany i dach. Urządzając dom, masz o wiele więcej możliwości i całe tygodnie prac budowlanych mniej. Wiele instalacji i udogodnień jest skończonych w momencie odbioru domu. Na dwóch poziomach z pewnością znajdzie się miejsce na wszystko, co kochasz. Otwartą przestrzeń wspólną na parterze można, wedle uznania, podzielić na dwa niezależne pomieszczenia - kuchnię z jadalnią oraz salon. Okna sięgające aż do podłogi wpuszczają mnóstwo światła. Dodatkowo, każdy dom posiada dwa tarasy - na parterze i na piętrze.Domy przemyślano w każdym najmniejszym szczególe a dobór materiałów użytych do budowy zadowoli największego konesera:- wyjście na taras przez duże, przesuwne, aluminiowe okna z okuciem HST- domy są ogrodzone i wyposażone w automatyczne bramy. Zarówno brama garażowa, jak i wjazdowa obsługiwane są za pomocą zintegrowanego pilota.- drzwi wejściowe do domów- aluminiowe- instalacja telewizyjna z dwiema antenami na dachu- satelitarną oraz naziemną- instalacja kominkowa z czerpnia powietrza z zewnątrz- gotowa instalacja alarmowa z wideodomofonem i centralką- kompletna instalacja grzewcza oraz strefowe ogrzewanie podłogowe we wszystkich łazienkach, holu i garderobie dolnej- ogród: wodomierz ogrodowy oraz wyjście kabla zasilającego do oświetlenia ogrodu. Całość obsiana trawąJedyne korki na Ostoi Jelonek to... te od wina. Z pobliskiego przystanku linie komunikacji miejskiej odjeżdżają co około 15 minut, a samochodem szybko dojedziesz na szosę S11 lub do Suchego Lasu i Poznania.

  Ostoja Jelonek

  Obornicka , Jelonek, poznański(1.3 km od Poznania)
  Evox Sp. z o.o. s.k.
 • Złote Wille
  Oferta archiwalna
  Osiedle 34 domów jednorodzinnych typu „ Bliźniak” powstaje na północ od granic miasta Poznania, w Złotnikach, gminie Suchy Las, na Osiedlu Grzybowym. Teren ten charakteryzuje nowoczesne, piękne osiedle mieszkaniowe, złożone głównie z domów jednorodzinnych, nacechowanych wyjątkową estetyką.Charakterystycznym wyróżnikiem tej mieszkaniowej wizytówki Gminy jest dostępność pełnej infrastruktury technicznej, powstałej niemal równolegle z istniejącymi domami mieszkalnymi. Ze względu na szybki rozwój Osiedla Grzybowego oraz bezpośrednią bliskość i dostępność do Miasta Poznania (dojazd samochodem zajmuje 20 minut), Złotniki są w Gminie Suchy Las miejscowością o największej dynamice wzrostu liczby mieszkańców.Inwestycja osiedla 34 domów jednorodzinnych typu „ Bliźniak” zlokalizowana została pomiędzy ulicami Sosnową, Podgrzybkową oraz Jaskółczą, na terenie zajmującym powierzchnię około 1,5 ha. Projektowane budynki usytuowane zostaną wzdłuż ulic Sosnowej, Podgrzybkowej, Jaskółczej oraz wewnętrznej pieszo – jezdni (ul. Maślakowa). Architektura osiedla przewiduje ogrodzenie domów od strony ulic oraz ogrodów.Domy mieszkalne zostały zaprojektowane jako dwukondygnacyjne ( parter + poddasze użytkowe ) o powierzchni  użytkowej około 162,4m2. Wszystkie domy posiadać będą duże przydomowe ogródki o powierzchni od 400m² do 550m². Budynki oddawane będą w stanie deweloperskim. Wyposażane zostaną m.in. w domofony, drewnianą stolarkę okienną i drzwiową, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe,  dwufunkcyjny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania.  Infrastruktura zewnętrzna wykonana zostanie z wysokiej jakości kostki brukowej .Domy wykonane są z najwyższej jakości materiałów, m.in. :przegrody ścienne z pustaków ceramicznych Porotherm firmy Wienerberger,dachówka firmy Braas,ocieplenie styropianem 12 cm i wełną mineralną 20 cm,stropy gęsto-żebrowe Porotherm firmy Wienerberger,piece gazowe dwufunkcyjne z zamkniętą komorą spalania firmy VAILLANT oraz grzejniki panelowe firmy PURMO,drzwi zewnętrzne o najwyższej klasie zabezpieczeń antywłamaniowych firmy Poz-Bud,ocieplane bramy i drzwi garażowe firmy Hörmann,miedziane instalacje wodne i C.O.,wewnętrzna instalacja elektryczna z białym montażem,wewnętrzna instalacja alarmowa (w standardzie bez osprzętu).

  Złote Wille

  od 4 334 zł/m2
  ul. Sosnowa , Złotniki, poznański(0.6 km od Poznania)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Informacje o Jelonku

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: