Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Sasanka
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja powstająca w dzielnicy Fordon!Dziewięć wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej - projekt SASANKA XL.Jeżeli szukasz nieruchomości w nowoczesnym stylu o wysokim standardzie wykończenia do stanu deweloperskiego, a jednocześnie chcesz brać czynny udział jedynie w wykańczaniu i urządzaniu wnętrz, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Budynek oddawany jest w stanie deweloperskim. W budynku znajdują się dwa dwupoziomowe lokale mieszkalne. Każdy z nich o powierzchni ok 100 m2. Domy będą posiadać ogródki. Na parterze znajduje się garaż jednostanowiskowy (18,12 m2).Segment o łącznej powierzchni 101,41 m2 składa się z:- parteru w tym:• wiatrołap z miejscem na zabudowę typu komandor - 3,74 m2,• łazienka - 5,40 m2,• salon - 22,47 m2,• kuchnia - 7,79 m2,• schowek pod schodami - 0,73 m2,oraz• garaż - 18,12 m2 (budynek 3a nie posiada garażu tylko dwa miejsca postojowe)- piętro:• pokój I - 9,20 m2,• pokój II - 9,20 m2,• pokój III - 6,70 m2 z miejscem na szafę w zabudowie 1,95 m2,• łazienka z miejscem na wannę i prysznic - 6,93 m2,• korytarz - 3,72 m2,• komunikacja - 5,39 m2.Nieruchomość została zaprojektowana w sposób funkcjonalny i nowoczesny, z uwzględnieniem aktualnych standardów oraz z największą dbałością o szczegóły. Kameralna zabudowa sąsiedzka gwarantuje temu miejscu wyjątkowo rodzinną i przytulną atmosferę.Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim.Zakończenie budowy - II kwartał 2022 r. - pierwsze dwa budynki, III kwartał 2022 r. - pozostałe 5 segmentów.

  Osiedle Sasanka

  ul. Geodetów , Bydgoszcz(12.1 km od centrum)
  Art - Centrum Nieruchomości
 • Padwy
  Oferta archiwalna
  Budynek w stanie deweloperskim plus. W budynku znajdują się dwa dwupoziomowe lokale mieszkalne każdy o powierzchni ok 131 m2. Mieszkania posiadają tarasy z wyjściem na ogródek. Na parterze znajduje się garaż jednostanowiskowy (16,21 m2) wbudowany w bryłę.*CHARAKTERYSTYKASegment o łącznej powierzchni 131,3 m2 składa się z:- parteru:• salon z kuchnią i jadalnią - 34,16 m2,• wiatrołap z miejscem na zabudowę typu komandor - 3,86 m2,• komunikacja - 6,04 m2,• łazienka z miejscem na prysznic - 2,94 m2,- piętro:• pokój I - 13,53 m2 z garderobą 3,12 m2,• pokój II - 13,20 m2 z garderobą 3,12 m2,• pokój III - 11,65 m2,• łazienka z miejscem na wannę - 5,59 m2,• pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić funkcję np. pralni - 3,45 m2,• komunikacja - 9,29 m2.*DODATKOWE INFORMACJEDom został zaprojektowany w sposób funkcjonalny i nowoczesny, z uwzględnieniem aktualnych standardów oraz z największą dbałością o szczegóły. Kameralna zabudowa sąsiedzka gwarantuje temu miejscu wyjątkowo rodzinną i przytulną atmosferę.Lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim z możliwością podpisania dodatkowej umowy zapewniającej inwestorowi wykonanie wnętrz do stanu "pod klucz".

  Padwy

  od 5 150 zł/m2
  ul. Św. Antoniego z Padwy , Bydgoszcz(3.4 km od centrum)
  Art - Centrum Nieruchomości
 • Tęczowe Osiedle F-I
  Oferta archiwalna
  Jak na każdym naszym osiedlu, tak również na ulicy Filtrowej w ramach Tęczowego Osiedla planujemy wybudowanie szeregu domów jednorodzinnych F-I z elementami koloru indygo. Według filozofii chińskiej wszelkie odcienie niebieskiego to kolory żywiołu wody, dlatego nasze domy jednorodzinne swoją kolorystyką nawiążą do spokoju, jaki odczuwamy patrząc w akweny wodne.Jest to propozycja dla tych z Państwa, którzy marzą o własnym domku a jednocześnie nie przeszkadza im sąsiad za ścianą, który życzliwym okiem spojrzy na dom podczas nieobecności Właściciela.Wielkość domu jest do ustalenia, zwłaszcza w początkowej fazie projektowania. Każdy z domów posiadać będzie małą działkę, która nie wymaga wiele pracy, a pozwala odetchnąć. Wnętrza wraz z ich aranżacją architekci zaprojektują pod Państwa życzenia. W trakcie budowy nasi inspektorzy dopilnują, aby wszystkie ustalenia zostały zrealizowane.Zapraszamy do nas, służymy pomocą od pierwszej wizyty, na każdym etapie realizacji aż do odbioru.

  Tęczowe Osiedle F-I

  ul. Filtrowa , Bydgoszcz(4.1 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • Osiedle nad Brdą Budynek Z-III
  Oferta archiwalna
  Tak zbliżamy się do zakończenia realizacji kameralnego osiedla przy ul. Łobżenickiej. Domy w szeregu to idealna oferta rodzinna.Nie bez znaczenia jest miejsce, gdzie zlokalizowany jest szereg, bowiem teren przy ul. Łobżenickiej jest już zagospodarowany i wyposażony w małą architekturę. Ogrodzenie osiedla z bramami wjazdowymi oraz monitoring gwarantują ponadto, że każdy czuje się tu bezpieczny. Ta inwestycja to kropka nad "i" tego miejsca.Cena: 4700 PLN /m2 pow. użytkowej domu z garażem i gruntem.W ofercie mamy osiem domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.Segmenty 7 i 8 są gotowe do realizacji od zaraz, pozostałe do uzgodnienia wraz z przyszłym właścicielem.Powierzchnie domów do uzgodnienia od 95m2 do 120m2.

  Osiedle nad Brdą Budynek Z-III

  ul. Łobżenicka , Bydgoszcz(3.7 km od centrum)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa SIM
 • Osiedle Delta
  Oferta archiwalna
  Osiedle Delta to kompleks trzech, dwupiętrowych, kameralnych budynków realizowany na bydgoskim Czyżkówku. W otoczeniu zieleni i nowych zabudowań wielorodzinnych, świetnie skomunikowany dzięki bliskości ulicy Nad Torem i Węzła Zachodniego.Estetyczna, nowoczesna i prosta architektura oraz dobrze rozplanowane powierzchnie mieszkań to główne atuty realizowanego osiedla. Ustawne mieszkania dwupokojowe oferowane są już od 32 metrów kwadratowych. Rodzinom z dziećmi oferujemy mieszkania 3 i 4-pokojowe o metrażach od 43 do 61 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będą również indywidualne garaże. Całość zlokalizowana na zamkniętym, bezpiecznym terenie.Oferta godna uwagi dla klientów ceniących spokój, kameralną niską zabudowę, bezpieczeństwo i przytulne otoczenie.

  Osiedle Delta

  ul. Nad Torem , Bydgoszcz(3.4 km od centrum)
  Mertis Investments Sp. z o.o.

Wiadomości na temat Bydgoszczy:

Bydgoszcz, stolica województwa kujawsko-pomorskiego, znana jest przede wszystkim z bardzo rozwiniętej oferty kulturalnej oraz dobrych warunków dla przedsiębiorców. Do pierwszej z nich należy chociażby międzynarodowy festiwal operowy. Z drugą związane są strefy ekonomiczne, w których inwestorzy mogą prowadzić działalność gospodarczą na preferencyjnych warunkach. To miasto szybko się rozwijające o zróżnicowanej architekturze. Z jednej strony widać tu pozostałości po intensywnie działającym w II połowie XX wieku przemyśle, z drugiej zachwycają piękne wille i zabytkowe kamienice. Z tych względów do Bydgoszczy rokrocznie przybywa również wielu turystów. Ze względu na duże możliwości ściągają tu również młode osoby i rodziny poszukujące pracy. Wiele osób decyduje się na pozostanie tu na stałe, kupuje mieszkania i domy. Bydgoszcz jest także sporym ośrodkiem edukacyjnym. Pod wieloma względami miasto staje się coraz atrakcyjniejsze dla mieszkańców, turystów, przedsiębiorców. Doceniany jest wkład w stworzenie optymalnych warunków do życia dla każdej grupy społecznej.

Domy na sprzedaż: Bydgoszcz

W mieście przeważa zabudowa mieszkalna blokowa i zabytkowa. Powstaje tu niewiele domów, zazwyczaj na obrzeżach, w otoczeniu zieleni i daleko od zgiełku centrum. W 2016 roku powstało 864 mieszkań i domów w Bydgoszczy, ze znaczną przewagą mieszkań. Największy na to wpływ ma oczywiście cena. Budynki jednorodzinne charakteryzuje duży metraż, ale również osobny garaż, działka, podjazd. Większy komfort życia również wpływa na wyższy koszt zakupu. Na komfort ten składa się kameralność osiedla, monitoring, zazwyczaj pełne przyrody okolica, spokój i cisza. Równocześnie mieszkańcy domów w Bydgoszczy mogą korzystać z bogatej infrastruktury miejskiej, do której należą dobrej jakości drogi, ośrodki zdrowia, instytucje kulturalne i edukacyjne, a także centra handlowe. Obecnie mit, że nie każdy może sobie pozwolić na dom w Bydgoszczy, obala cena. Nieraz mieszkanie w centrum miasta jest droższe niż budynek jednorodzinny na jego obrzeżach. A zalet posiadania domu jest zdecydowanie znacznie więcej, chociażby większa prywatność.

Cena domu na sprzedaż w Bydgoszczy

Wartość budynków jednorodzinnych jest zazwyczaj zdecydowanie większa niż mieszkań w blokach. Ma na to wpływ ich metraż, który również jest większy, ale także liczne udogodnienia. Przede wszystkim brak sąsiadów, lub ich dużej ilości, bezpośrednio za ścianami. Na większą prywatność ma wpływ również kameralność takich inwestycji. Zazwyczaj w ramach osiedla buduje się kilkanaście - kilkadziesiąt domów na sprzedaż. Bydgoszcz nie jest również drogim miastem. Średnia cena mieszkania wynosi tu ok. 5 000 zł/mkw., a domów ok. 3 200 zł/mkw. Jednak po podliczeniu wszystkich kosztów, często to właśnie zakup budynków jednorodzinnych jest znacznie droższy. Oprócz metrażu i udogodnień wpływ na to ma wartość działki, na której można postawić dom na sprzedaż. Bydgoszcz oferuje dość tanie tereny pod zabudowę, jednak nadal ich koszt zwiększa budżet zakupu własnego domu. Ponadto wpływ mają również takie aspekty, jak wykończenie, dodatkowe udogodnienia, montaż pieców i instalacji. Doliczając do tego całościową wartość kredytu z odsetkami, można się spodziewać dość wysokiej kwoty. Jednak taka inwestycja się zwróci - po pierwsze w jakości życia, a po drugie przy chęci odsprzedaży domu w przyszłości.

Jak dojechać do centrum z domu w Bydgoszczy?

Osoby szukające domu w Bydgoszczy mogą obawiać się o jakość komunikacji, zważywszy na to, że osiedla domków jednorodzinnych powstają często na obrzeżach miasta. Są to jednak niepotrzebne obawy. Przede wszystkim Bydgoszcz okala gęsta sieć dróg krajowych o numerach: 5, 10, 25, 80. Oprócz tego funkcjonują drogi o statusie wojewódzkim: 223, 244, 249, 256, 394. Ponadto mieszkańcy mają do dyspozycji główne arterie miasta, w tym wielopasowe węzły komunikacyjne, oraz pomniejsze drogi. W centrum funkcjonuje System ITS (Intelligent Transportation Systems), który optymalizuje działanie sygnalizacji świetlnej, wykorzystując dane zebrane z urządzeń pomiarowych. Sprawnie funkcjonuje tu kolej PKP, która obsługuje zarówno linie krajowe, jak i regionalne. Do tego dochodzi również transport miejski obsługiwany przez kilka firm, w tym ZTM Bydgoszcz. Składają się na niego linie autobusowe i tramwajowe, nocne i dzienne. Wiele z nich produkowanych jest przez znane bydgoskie zakłady PESA. Co ciekawe, bardzo dobrze jest rozwinięta komunikacja wodna, przede wszystkim Bydgoski Tramwaj Wodny. Uznanie zyskuje również przemieszczanie się za pomocą roweru, zwłaszcza dzięki miejskim wypożyczalniom o nazwie Bydgoski Rower Aglomeracyjny - wiele z nich ustawionych jest zwłaszcza na osiedlach i przy domach. W Bydgoszczy za transport lotniczy odpowiada Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego Bydgoszcz-Szwederowo.

Rynek pracy

Najczęstszym powodem, dla którego ludzie przeprowadzają się do Bydgoszczy na stałe, jest właśnie otrzymanie tu pracy. W mieście funkcjonuje wiele przedsiębiorstw i międzynarodowych firm poszukujących pracowników. Do najbardziej znanych należą zwłaszcza Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz, Jutrzenka czy Oponeo.pl. Warto zaznaczyć, że gospodarka w mieście jest bardzo rozwinięta również za sprawą wielu inicjatyw podejmowanych przez władze miasta. Należą do nich m.in. utworzenie Bydgoskiego Klastra Przemysłowego, Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego, Bydgoskiego Klastra Informatycznego, podstrefy Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz wielu inkubatorów przedsiębiorczości. Władze aglomeracji kładą nacisk na współpracę naukowych ośrodków badawczych z przedsiębiorcami. Dzięki temu Bydgoszcz przoduje pod kątem wprowadzania nowoczesnych rozwiązań biznesowych. To również jeden z wielu powodów, dla których przedsiębiorcy z całego świata decydują się utworzyć tu swoje oddziały. A co za tym idzie, poszukują nowych pracowników w całej Polsce. To z kolei odbija się pozytywnie na rynku nieruchomości - powstają tu nowe mieszkania i domy. Bydgoszcz rozbudowuje się zarówno pod kątem przedsiębiorstw, jak i osiedli. Warto dodać, że w 2016 roku stopa bezrobocia wynosiła zaledwie 4,8%.

Infrastruktura miejska

Miasto ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Przede wszystkim jest to bogata oferta kulturalna, na którą składają się imprezy i międzynarodowe festiwale, a także liczne wydarzenia organizowane przez ośrodki. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Ignacego Jana Paderewskiego, Musica Antiqua Europae Orientalis, Międzynarodowy Konkurs Młodych Pianistów Arthur Rubinstein in memoriam, Bydgoski Festiwal Operowy, Artpop Festival Złote Przeboje Bydgoszcz, Międzynarodowy Festiwal Książki – Bydgoski Trójkąt Literacki, Camerimage. W mieście funkcjonuje wiele muzeów, teatrów, klubów… Również w sferze edukacji mieszkańcy mają szeroki wybór. Bydgoszcz jest znana zwłaszcza ze szkół baletowych i muzycznych. Ale działają tu również uczelnie wyższe i techniczne. Bogato rozwinięta jest infrastruktura medyczna, handlowo-usługowa, rozrywkowa. A ponadto w mieście znajduje się pełno parków, ośrodków sportu i klubów sportowych. Działają one nie tylko w centrach, ale również na obrzeżach. Dlatego osoby poszukujące domów w Bydgoszczy nie muszą obawiać się, że znajdują się zbyt daleko i nie będą mogli korzystać z bogatej oferty miasta.

Informacje o Bydgoszczy

W Bydgoszczy dostępnych jest 2 269 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 47 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Bydgoszczy mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 25 do 163 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (134 mieszkania).
 • 2-pokojowe (875 mieszkań).
 • 3-pokojowe (903 mieszkania).
 • 4-pokojowe (321 mieszkań).
 • 5-pokojowe (31 mieszkań).
 • 6-pokojowe (2 mieszkania).
 • 7-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Bydgoszczy nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Bydgoszczy kosztuje 190 450 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny. Aktualnie obowiązuje 6 ofert promocyjnych. Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: