+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

PROMOCJE

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Police

44 oferty w 1 inwestycji

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 557 zł/m²

PROMOCJE
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Kołłątaja Police
  2 kw. 2024
  W Centrum Starych Polic przy ulicy Hugona Kołłątaja powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa. Jest to nowoczesny budynek wielorodzinny z windą z 44 przestronnymi mieszkaniami z ogródkami w parterze lub balkonami na wyższych kondygnacjach. W sprzedaży znajdą się mieszkania, w układach: 1, 2 i 3 – pokojowych o powierzchniach, w przedziale: od 26 m2 do 55 m2. W budynku przewidziane zostały komórki

  Kołłątaja Police

  ul. Kołłątaja Hugona , Police(1.6 km od Szczecina)
  Neptun Developer Sp. z o.o.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Smart Park
  Oferta archiwalna

  Smart Park

  ul. Wojska Polskiego , Police(1.2 km od Szczecina)
  Smart House
 • Mini Park - Goleniów
  Oferta archiwalna
  Kompleks handlowo-mieszkalny MINI PARK w Goleniowie powstał na terenie byłej mleczarni i nawiązuje stylistyką do jej przedwojennej zabudowy, która była wizytówką miasta w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Zachowując charakter miejsca, tradycja została połączona z wysokim standardem. Pierwsze dwie kondygnacje budynku są przeznaczone na cele handlowe. Znajdują się tam sklepy znanych marek,

  Mini Park - Goleniów

  ul. Dworcowa 9 , Goleniów(6.4 km od Szczecina)
  RENT - nieruchomości ROMANOWICZ

Nowe mieszkania – Police dla poszukujących odpoczynku od zgiełku Szczecina

Police to średniej wielkości miasto-satelita Szczecina, graniczące z nim administracyjnie. Do centrum stolicy woj. zachodniopomorskiego jest stąd zaledwie ok. 15 km. Jednocześnie tuż obok przepływa rzeka Odra, a na północy rozpościera się Zalew Szczeciński. Przejście graniczne do Niemiec jest natomiast oddalone od Polic o ok. 20 km. Ta bardzo atrakcyjna lokalizacja sprawia, że zainteresowanie nowymi mieszkaniami w Policach wzrasta. Wciąż jest to jednak spokojne miasto z relatywnie przystępnymi cenami. Dowiedz się więcej.

Rynek pierwotny – jak często powstają nowe mieszkania w Policach?

Police jako „satelita” Szczecina cieszą się dużym zainteresowaniem osób poszukujących nowych mieszkań. Dostrzegają to deweloperzy, chętnie zabudowując wolne działki na terenie miasta. Oczywiście tutejszy rynek jest znacznie mniejszy niż szczeciński, ale każdego roku do użytku oddawana jest przynajmniej jedna inwestycja.

Police charakteryzują się jednak znacznie wolniejszym tempem życia niż stolica regionu. Są też cichsze, spokojniejsze i bardziej zielone. Nie ma tu zbyt wielu wysokich budynków. Nowe mieszkania w Policach najczęściej powstają w ramach kameralnych inwestycji. Dzięki temu jest to idealne miejsce dla osób chcących uciec od zgiełku miasta, a jednocześnie zachować dostęp do wszystkich jego udogodnień.

Mieszkania na sprzedaż w Policach – jak kształtują się ceny?

Wiele osób ucieszy również fakt, że mieszkania na sprzedaż w Policach są wyraźnie tańsze od tych szczecińskich, szczególnie jeśli brać pod uwagę centralne lokalizacje miasta wojewódzkiego. Ceny w przeliczeniu za 1 m2 są tu wyższe niż średnie ceny w kraju, ale można je nadal uznać za atrakcyjne – szczególnie że Police są położone tak blisko Szczecina. Dzięki temu kupujący mogą sobie tutaj pozwolić na więcej. W związku z tym dużym zainteresowaniem cieszą się mieszkania 3-pokojowe i większe, utrzymane w wysokim standardzie.

Jak zaoszczędzić przy zakupie mieszkania w Policach?

Dokładny koszt zakupu nieruchomości zależy od wielu czynników – przede wszystkim jednak od lokalizacji, powierzchni oraz standardu. W Policach nieco droższe mieszkania to te przynależące do inwestycji usytuowanych w pobliżu Starego Miasta oraz głównych arterii komunikacyjnych. Na obrzeżach można znaleźć nieco tańsze lokale. Znaczenie może mieć też wielkość inwestycji – w tych kameralnych, liczących zaledwie kilkadziesiąt mieszkań zazwyczaj jest drożej. Jeśli zależy Ci na maksymalnie atrakcyjnej cenie mieszkania na sprzedaż w Policach, warto stale śledzić ogłoszenia i decydować się na zakup jak najszybciej. Deweloperzy często proponują pierwszym klientom atrakcyjne zniżki i bonusy.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie zachodniopomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Policach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Policach

W Policach dostępne są 44 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Policach mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 27 do 55 m², w tym:

 • kawalerki - 11 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 25 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 8 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Policach?

Najtańsze nowe mieszkanie w Policach dostępne w sprzedaży kosztuje 0. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Policach wynosi 8 557 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Policach nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Police - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Policach nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec II kwartału 2024.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Policach, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 11 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 11 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 33 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Policach i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: