Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Nowe mieszkania Wadowice - dla kogo? 

Wadowice to miasto w województwie małopolskim, które swoją sławę zawdzięcza postaci Jana Pawła II oraz słynnym papieskim kremówkom. Średniowieczne miasteczko ma również dużo do zaoferowania pod względem rynku pracy oraz atrakcyjnych cen nieruchomości. Inwestycyjny potencjał miasta został dostrzeżony przez deweloperów. Jak wygląda rynek nieruchomości z rynku pierwotnego w Wadowicach?

Średniowieczne miasteczko zachwyca architekturą i lokalizacją. Wadowice znajdują się na pograniczu Beskidu Śląskiego i Makowskiego, dzięki czemu są dobrym wyborem dla osób, ceniących spokojny rytm życia oraz bliskość natury. Z tych samych powodów przyciągają także wiele turystów. Miasto jest także celem turystyki religijnej. W odległości kilkunastu kilometrów od Wadowic znajdują się także takie atrakcje, jak Park Dinozaurów i Rozrywki oraz Energylandia. Wszystko to sprzyja dużemu popytowi na mieszkania oraz zakup inwestycyjny.

Mieszkania Wadowice – rynek pierwotny i wtórny

Jeszcze do niedawna wśród ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomości w Wadowicach, dominowały oferty domów i działek. Obecnie ta tendencja się zmienia. W ofertach można znaleźć atrakcyjnie położone lokale z rynku wtórnego oraz nowe mieszkania w inwestycjach deweloperskich. Nowe osiedla powstają w dzielnicach przylegających do zabytkowego serca miasta. W ofercie dostępne są również mieszkania w kameralnych inwestycjach położonych w ścisłym centrum.

Nowe mieszkania wyróżniają się wysokim standardem wykonania oraz atrakcyjną lokalizacją. Wśród dostępnych w sprzedaży lokali, dominują 2 lub 3-pokojowe mieszkania o metrażu około 50 mkw. W inwestycjach można znaleźć także kawalerki oraz lokale o większym metrażu. Zróżnicowana oferta sprawia, że nowe mieszkania w Wadowicach cieszą się zainteresowaniem rodzin z dziećmi, singli, par oraz seniorów. Wśród inwestorów znajdują się zarówno osoby szukające mieszkania na cele prywatne, jak i inwestycyjne.

Nieruchomości Wadowice – czy warto zainwestować?

Wadowice znalazły się czołówce małopolskich miast przyjaznych dla mieszkańców oraz zapewniających dobre warunki do życia i pracy. Dobra kondycja finansowa miasta oraz duży potencjał turystyczny sprawia, że popyt na nowe mieszkania w Wadowicach utrzymuje się na wysokim poziomie. Równocześnie ceny mieszkań są dużo niższe niż w Krakowie, Bielsku-Białej czy Skawinie. Stwarza to korzystne warunki dla inwestorów oraz stymuluje popyt na nowe inwestycje.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Wadowicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Wadowicach

Wadowice to miasto położone w województwie małopolskim. Leży w zachodniej części na Pogórzu Śląskim. Zajmuje 11 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 19 tysięcy osób. Miasto należy do jednego z popularniejszych w tym regionie, a to za sprawą papieża - Karola Wojtyły, który urodził się i wychował w tej okolicy. Miejscowość przykuwa coraz większą uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów ze względu na całkowitą odnowę zabytków. Jednym z głównych punktów na mapie Wadowic jest Rynek, który zyskał nową płytę, a przede wszystkim nowoczesny wygląd. Na terenie miasta znajduje się wiele ośrodków handlowo-usługowych, a także liczne obiekty sportowe m.in. Stadion Miejski, kryta pływalnia, boisko oraz dwie hale sportowe. Ponadto mieści się tutaj Wadowickie Centrum Kultury, w skład którego wchodzi kino, muzeum oraz teatr. Do jednej z popularniejszej atrakcji należy Centrum Rozrywki SherLock - idealne miejsce dla grupy znajomych, którzy będą mogli wykazać się dużą kreatywnością podczas zadań, a jednocześnie spędzą miło czas. Dla osób lubiących wycieczki piesze dedykowane są szlaki turystyczne po malowniczym Beskidzie Małym. Dodatkowo w mieście odbywają się cyklicznie różnego rodzaju wydarzenia m.in. “Pikniki na Wenecji”, Bieg Wadowicki, Sylwester na Rynku, a także Wadowicki Półmaraton Górski.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: