Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Nie znaleziono ofert spełniających wybrane kryteria

Jeśli chcesz wyczyścić wyniki wyszukiwania, ponownie przejdź do wyszukiwarki ofert.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania Wadowice - dla kogo? 

Wadowice to miasto w województwie małopolskim, które swoją sławę zawdzięcza postaci Jana Pawła II oraz słynnym papieskim kremówkom. Średniowieczne miasteczko ma również dużo do zaoferowania pod względem rynku pracy oraz atrakcyjnych cen nieruchomości. Inwestycyjny potencjał miasta został dostrzeżony przez deweloperów. Jak wygląda rynek nieruchomości z rynku pierwotnego w Wadowicach?

Średniowieczne miasteczko zachwyca architekturą i lokalizacją. Wadowice znajdują się na pograniczu Beskidu Śląskiego i Makowskiego, dzięki czemu są dobrym wyborem dla osób, ceniących spokojny rytm życia oraz bliskość natury. Z tych samych powodów przyciągają także wiele turystów. Miasto jest także celem turystyki religijnej. W odległości kilkunastu kilometrów od Wadowic znajdują się także takie atrakcje, jak Park Dinozaurów i Rozrywki oraz Energylandia. Wszystko to sprzyja dużemu popytowi na mieszkania oraz zakup inwestycyjny.

Mieszkania Wadowice – rynek pierwotny i wtórny

Jeszcze do niedawna wśród ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomości w Wadowicach, dominowały oferty domów i działek. Obecnie ta tendencja się zmienia. W ofertach można znaleźć atrakcyjnie położone lokale z rynku wtórnego oraz nowe mieszkania w inwestycjach deweloperskich. Nowe osiedla powstają w dzielnicach przylegających do zabytkowego serca miasta. W ofercie dostępne są również mieszkania w kameralnych inwestycjach położonych w ścisłym centrum.

Nowe mieszkania wyróżniają się wysokim standardem wykonania oraz atrakcyjną lokalizacją. Wśród dostępnych w sprzedaży lokali, dominują 2 lub 3-pokojowe mieszkania o metrażu około 50 mkw. W inwestycjach można znaleźć także kawalerki oraz lokale o większym metrażu. Zróżnicowana oferta sprawia, że nowe mieszkania w Wadowicach cieszą się zainteresowaniem rodzin z dziećmi, singli, par oraz seniorów. Wśród inwestorów znajdują się zarówno osoby szukające mieszkania na cele prywatne, jak i inwestycyjne.

Nieruchomości Wadowice – czy warto zainwestować?

Wadowice znalazły się czołówce małopolskich miast przyjaznych dla mieszkańców oraz zapewniających dobre warunki do życia i pracy. Dobra kondycja finansowa miasta oraz duży potencjał turystyczny sprawia, że popyt na nowe mieszkania w Wadowicach utrzymuje się na wysokim poziomie. Równocześnie ceny mieszkań są dużo niższe niż w Krakowie, Bielsku-Białej czy Skawinie. Stwarza to korzystne warunki dla inwestorów oraz stymuluje popyt na nowe inwestycje.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie małopolskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Wadowicach na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023