+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Bytom

63 oferty w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 892 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowy Radzionków
  2 kw. 2024
  Nowy Radzionków to trzy budynki (każdy 3 piętrowy), składające się z 64 lokali mieszkalnych. Przemyślane układy mieszkań tworzą nową jakość dla przyszłych mieszkańców. Zróżnicowana powierzchnia od 28,63 m2 do 74,91 m2 sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Duże ogródki i balkony dają możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni. Poczucie komfortu i bezpieczeństwa zapewni ogrodzenie oraz zamykana

  Nowy Radzionków

  ul. Gajdasa 6 , Radzionków(6.2 km od Zabrza)
  MAJ Inwestycje Sp. z o.o.
 • Osiedle Bolko
  gotowe
  W zielonej enklawie Bytomia Osiedle Bolko to nie tylko budynki. Koncepcja tego wyjątkowego miejsca zakłada stworzenie przestrzeni przyjaznej mieszkańcom, a to oznacza, że równie ważne jest dla nas to, co na zewnątrz. Bo życie toczy się nie tylko w czterech ścianach. Każde mieszkanie, bez wyjątku, ma prywatną, zewnętrzną przestrzeń w postaci ogródka i/lub tarasu. Dodatkowo do dyspozycji

  Osiedle Bolko

  od 6 700 /m2
  ul. Północna 1 , Bytom(3.6 km od Chorzowa)
  Renner Sp. z o.o.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Hybrydowe
  Oferta archiwalna
  Osiedle Hybrydowe Bytom to kompleks 4 obiektów składających się z 28 mieszkań. Budynki mieszkalne na naszym osiedlu są czterokondygnacyjne, niepodpiwniczone i wykonane w technologii żelbetowo murowanej. Dach budynku płaski wielospadowy kryty membraną. Ściany będą dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych ocieplonych metodą lekką, kryte tynkiem mineralnym. Na każdej kondygnacji znajdują się dwa

  Osiedle Hybrydowe

  od 4 700 /m2
  ul. Chorzowska , Bytom(0.3 km od Chorzowa)
  Bączyk Nieruchomości CDRN Grażyna Bączyk
 • Bytom Square
  Oferta archiwalna
  APARTAMENT NA SCENIE Szukasz wyjątkowej lokalizacji w centrum Aglomeracji Śląskiej? Ta oferta jest dla Ciebie! Obiekt, w którym znajduje się APARTAMENT jest w całości wyremontowany i łączy w sobie najnowsze trendy i najlepsze elementy przedwojennej architektury. Klatka schodowa z oryginalnej cegły w połączeniu z betonem przenosi mieszkańca w inną przestrzeń. Unikatowe sąsiedztwo Galerii Sztuki

  Bytom Square

  od 6 600 /m2
  ul. Wrocławska 32/34 , Bytom(2.5 km od Rudy Śląskiej)
  Bytom Square Sp. z o.o.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Bytomia:

Nowe mieszkania w Bytomiu – charakterystyka rynku pierwotnego

Bytom to górniczo-hutnicze miasto o poprzemysłowym charakterze, położone w województwie śląskim. Jest świetnie skomunikowane z innymi miejscowościami o sporym potencjale gospodarczym – Katowicami, Chorzowem, Piekarami Śląskimi, Gliwicami czy Świętochłowicami. Osoby podejmujące zatrudnienie w tych miastach chętnie osiedlają się w Bytomiu, kierując się zwłaszcza atrakcyjnymi cenami nowych lokali, ich wysokim standardem i udogodnieniami.

Bytom jest podzielony na 12 dzielnic. Nowe inwestycje deweloperskie powstały lub powstają m.in. na osiedlu Miechowice, Stroszek, Szombierki czy Łagiewniki. Można znaleźć zarówno lokal zlokalizowany blisko centrum i kluczowej infrastruktury miejskiej, jak i na obrzeżach – co będzie atrakcyjnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób poszukujących ciszy i wytchnienia. Rynek nieruchomości w Bytomiu jest stosunkowo niewielki w porównaniu do Katowic czy Gliwic, jednak w ostatnich latach przyciąga wielu nowych inwestorów.

Na pierwotnym rynku nieruchomości w Bytomiu dominują mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, lecz w ostatnim czasie powstało również sporo nowych mieszkań 4-pokojowych. Najpopularniejszy metraż to 40-50 mkw. Powstaje także sporo kawalerek o powierzchni około 30 mkw., które są przeznaczone zwłaszcza pod inwestycje w najem krótkoterminowy. Są nimi zainteresowani m.in. studenci bytomskich uczelni, lecz także gliwickich, chorzowskich czy katowickich.

Ceny nieruchomości w Bytomiu

Nowe mieszkania w Bytomiu są znacznie tańsze niż lokale w sąsiednich miastach. Spore różnice widać zwłaszcza w odniesieniu do Katowic, Chorzowa i Świętochłowic. Bytom wypada również korzystnie pod względem cen w porównaniu do większości miejscowości powyżej 50 tysięcy mieszkańców w innych polskich województwach. Przez długi czas ceny mieszkań w Bytomiu były stabilne, lecz od pewnego okresu notuje się przyspieszony trend wzrostowy.

Jak kształtuje się popyt na bytomskie mieszkania?

Popyt na nowe mieszkania w Bytomiu jest znacznie niższy niż w innych śląskich miastach. Stopniowo coraz więcej osób dostrzega potencjał tej miejscowości. Potwierdzeniem tego są zrealizowane w ostatnich latach inwestycje deweloperskie, które spotkały się ze sporym zainteresowaniem. Nieruchomości w Bytomiu powstają na nowoczesnych, odpowiednio ogrodzonych i monitorowych osiedlach, co zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Mają oni również dostęp do podziemnych parkingów, mogą korzystać z wind, ogródków, tarasów czy balkonów.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Bytomiu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Bytomiu

W Bytomiu dostępne są 63 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Bytomiu mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 29 do 80 m², w tym:

 • kawalerki - 8 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 36 lokali
 • mieszkania 3-pokojowe - 16 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 3 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Bytomiu?

Najtańsze nowe mieszkanie w Bytomiu dostępne w sprzedaży kosztuje 234 240 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Bytomiu wynosi 6 892 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Bytomiu nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Bytom - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy w Bytomiu oddali do użytku 3 lokale mieszkalne. 3 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 3 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 63 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Bytomiu, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 16 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 16 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 47 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 14 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 4 lokale

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Bytomiu i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: