Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Bytom

57 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 6 661 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Bolko
  4 kw. 2022
  W zielonej enklawie BytomiaOsiedle Bolko to nie tylko budynki. Koncepcja tego wyjątkowego miejsca zakłada stworzenie przestrzeni przyjaznej mieszkańcom, a to oznacza, że równie ważne jest dla nas to, co na zewnątrz. Bo życie toczy się nie tylko w czterech ścianach. Każde mieszkanie, bez wyjątku, ma prywatną, zewnętrzną przestrzeń w postaci ogródka i/lub tarasu. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców, na wyciągnięcie ręki będzie park i dostęp do ścieżek rowerowych. Ten zakątek Bytomia stanie się Twoim wymarzonym miejscem na ziemi.Tu jest wszystko, czego Ci trzebaWybór miejsca na stworzenie Twojego osiedla Bolko, nie jest przypadkowy. Długo szukaliśmy terenu pod inwestycję, wokół którego znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba. W otwartej strukturze osiedla znajdziesz dosłownie wszystko, co ważne: sklepy, przedszkola, szkoły, miejsca rozrywki. Łatwo i szybko dojedziesz do tras wylotowych oraz dróg ekspresowych.Tworzymy miejsce, które z łatwością dostosujesz do swoich potrzebJesteś singlem, masz rodzinę, a może dopiero ją planujesz? A może szukasz miejsca, które będzie idealne, by gościć w nim swoich najbliższych – dzieci, wnuki, przyjaciół? Nie ma znaczenia zatem czy cenisz sobie spokój, czy wolisz „pełną chatę”, mieszkania w Bolko są zaprojektowane tak, by każdy mógł indywidualnie zarządzać swoją przestrzenią, dostosowując ją do swoich potrzeb. Wychodzimy z założenia, że architektura nie ma być ograniczeniem, ale ma dać Ci wolność, poczucie harmonii i spełnienia.

  Osiedle Bolko

  od 5 500 zł/m2
  ul. Północna 1 , Bytom(3.6 km od Chorzowa)
  Renner Sp. z o.o.
 • Apartamenty Silver
  1 kw. 2024
  Postindustrialny Bytom otwiera się na nowe, atrakcyjne inwestycje. Powstanie tutaj jedno z pierwszych na Śląsku ekoosiedli, gdzie ciepłą wodę dostarczą wydajne pompy ciepła.Kompleks z 279 mieszkaniami wybudowany zostanie w cichej i spokojnej okolicy. Przedsięwzięcie znakomicie wpisze się w poprzemysłowy charakter jednego z najstarszych miast na Śląsku. Elewację ozdobi doskonale znana w architekturze tego regionu czerwona cegła.Osiedle wybudowane zostanie w Łagiewnikach przy ul. Armii Krajowej.Składać będzie się z sześciu budynków.Niewątpliwą zaletą będzie duży parking dla samochodów. W strefie podziemnej i naziemnej zaaranżowanych zostanie w sumie 262 miejsc parkingowych, gdzie zastosowane będą garaże monolityczne żelbetowe – częściowo z wykorzystaniem podnośników typu parklift.Dla wszystkich mieszkańców przygotowana zostanie też wspólna część rekreacyjna, znajdującą się na zielonym terenie pomiędzy budynkami. Dzieciaki na pewno polubią to miejsce z uwagi na plac zabaw, który tutaj przewidziano.

  Apartamenty Silver

  od 6 500 zł/m2
  ul. Armii Krajowej , Bytom(0.5 km od Chorzowa)
  Hreit

Nowe mieszkania w Bytomiu – charakterystyka rynku pierwotnego

Bytom to górniczo-hutnicze miasto o poprzemysłowym charakterze, położone w województwie śląskim. Jest świetnie skomunikowane z innymi miejscowościami o sporym potencjale gospodarczym – Katowicami, Chorzowem, Piekarami Śląskimi, Gliwicami czy Świętochłowicami. Osoby podejmujące zatrudnienie w tych miastach chętnie osiedlają się w Bytomiu, kierując się zwłaszcza atrakcyjnymi cenami nowych lokali, ich wysokim standardem i udogodnieniami.

Bytom jest podzielony na 12 dzielnic. Nowe inwestycje deweloperskie powstały lub powstają m.in. na osiedlu Miechowice, Stroszek, Szombierki czy Łagiewniki. Można znaleźć zarówno lokal zlokalizowany blisko centrum i kluczowej infrastruktury miejskiej, jak i na obrzeżach – co będzie atrakcyjnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób poszukujących ciszy i wytchnienia. Rynek nieruchomości w Bytomiu jest stosunkowo niewielki w porównaniu do Katowic czy Gliwic, jednak w ostatnich latach przyciąga wielu nowych inwestorów.

Na pierwotnym rynku nieruchomości w Bytomiu dominują mieszkania 2-pokojowe i 3-pokojowe, lecz w ostatnim czasie powstało również sporo nowych mieszkań 4-pokojowych. Najpopularniejszy metraż to 40-50 mkw. Powstaje także sporo kawalerek o powierzchni około 30 mkw., które są przeznaczone zwłaszcza pod inwestycje w najem krótkoterminowy. Są nimi zainteresowani m.in. studenci bytomskich uczelni, lecz także gliwickich, chorzowskich czy katowickich.

Ceny nieruchomości w Bytomiu

Nowe mieszkania w Bytomiu są znacznie tańsze niż lokale w sąsiednich miastach. Spore różnice widać zwłaszcza w odniesieniu do Katowic, Chorzowa i Świętochłowic. Bytom wypada również korzystnie pod względem cen w porównaniu do większości miejscowości powyżej 50 tysięcy mieszkańców w innych polskich województwach. Przez długi czas ceny mieszkań w Bytomiu były stabilne, lecz od pewnego okresu notuje się przyspieszony trend wzrostowy.

Jak kształtuje się popyt na bytomskie mieszkania?

Popyt na nowe mieszkania w Bytomiu jest znacznie niższy niż w innych śląskich miastach. Stopniowo coraz więcej osób dostrzega potencjał tej miejscowości. Potwierdzeniem tego są zrealizowane w ostatnich latach inwestycje deweloperskie, które spotkały się ze sporym zainteresowaniem. Nieruchomości w Bytomiu powstają na nowoczesnych, odpowiednio ogrodzonych i monitorowych osiedlach, co zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Mają oni również dostęp do podziemnych parkingów, mogą korzystać z wind, ogródków, tarasów czy balkonów.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Bytomiu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Bytomiu

W Bytomiu dostępnych jest 57 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Bytomiu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 30 do 80 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (5 mieszkań).
 • 2-pokojowe (19 mieszkań).
 • 3-pokojowe (14 mieszkań).
 • 4-pokojowe (19 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Bytomiu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Bytomiu kosztuje 218 522 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna. Dostępne jest także 1 mieszkanie w ofercie last minute.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Bytomiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: