Murapol Siewierz Jeziorna

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jeziorna, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Siewierz, ul. Jeziorna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Murapol Siewierz Jeziorna

5 zdjęć

Murapol Siewierz Jeziorna
Murapol Siewierz Jeziorna
Murapol Siewierz Jeziorna
Murapol Siewierz Jeziorna

Opis Inwestycji

Inwestycja Murapol Siewierz Jeziorna jest częścią innowacyjnego projektu polegającego na stworzeniu od podstaw dzielnicy łączącej komfort, funkcjonalność i uwzględniającej potrzeby mieszkańców. Jeżeli szukasz komfortowego mieszkania w sąsiedztwie natury i w lokalizacji zapewniającej dogodną komunikację z miastami aglomeracji śląskiej oraz Krakowem, to Murapol Siewierz Jeziorna idealnie odpowiada Twoim potrzebom.

Daty oddania do użytku poszczególnych etapów:

budynek A - oddany do użytku,

budynek B - oddany do użytku,

budynki 6-9 IIIQ2022,

budynki 10-12 IVQ2022.

Dlaczego warto?

Za sprawą przemyślanej koncepcji architektonicznej mieszkańcy zyskują pewność, że wprowadzą się do przestronnych i słonecznych mieszkań, w szerokim wyborze metraży (mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe). Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano optymalną liczbę miejsc parkingowych na terenie wokół budynku. Mieszkania na parterze będą posiadać tarasy, natomiast na wyższych piętrach – balkony. Światłowód z szybkim internetem gwarantuje dostęp do multimedialnej rozrywki.

Oferta lokali

W ofercie dwa nowe lokale użytkowe o powierzchni 53 mkw i 89 mkw. Ich wnętrze można indywidualnie aranżować i wydzielić dodatkowe pomieszczenia przeznaczone np. na magazyn, -------poczekalnię, salę konferencyjną. Nowe lokale użytkowe w Siewierzu może być zaadaptowany na potrzeby m.in.:

• wielobranżowego sklepu osiedlowego,

• stylowego salonu fryzjerskiego,

• modnego salonu kosmetycznego,

• nowoczesnego centrum medycznego,

• funkcjonalnego biura.

Inwestycja Murapol Siewierz Jeziorna znajduje się w Siewierzu, ul. Jeziorna (1 km od Dąbrowy Górniczej), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Murapol S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 12 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
własny akwen, plac zabaw, przystań dla łodzi, boisko, internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

• Usytuowanie osiedla na wzgórzu, w pobliżu Zalewu Przeczycko-Siewierskiego, zapewnia nie tylko piękne widoki i dostęp do miejsc wypoczynku, ale także czyste, pozbawione smogu powietrze. • Inwestycja jest położona w spokojnym, otoczonym zielenią miejscu, a jednocześnie zaledwie 20 minut od centrum Katowic i 50 minut od Krakowa. • Codzienna wygoda dzięki bliskości sklepów i centrum handlowego. • Relaks na plaży, która powstała tuż przy linii brzegowej zalewu. Na terenie dzielnicy zaplanowano także kilkunastohektarowy park. • Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Powiat będziński to jednostka powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Znajduje się w województwie śląskim, jego stolicą jest miasto Będzin. Na region ten składają się: gminy miejskie: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, gmina miejsko-wiejska: Siewierz, gminy wiejskie: Bobrowniki, Mierzęcice, Psary, miasta: Będzin, Czeladź, Siewierz, Sławków, Wojkowice. W przeszłości gospodarka regionu opierała się wydobywaniu węgla kamiennego. Obecnie, przemysł wydobywczy ustąpił miejsca na rzecz rozwijającej się energetyki. Na terenie powiatu działają: Będzińskie Zakłady Elektroenergetyczne S.A., Elektrownia Łagisza S.A. i Elektrociepłownia Będzin S.A., które są w krajowej czołówce przedsiębiorstw tej branży.

Komunikacja

Transport zbiorowy na terenie powiatu zapewnia Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz pociągu PKP. Ponadto, na terenie powiatu skorzystać można z usług prywatnych przewoźników.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jeziorna.

Data publikacji: 16.03.2020
Data aktualizacji: 04.05.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: