Murapol Nadmorskie Tarasy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nasypowa/Śmidowicza, oferowane bezpośrednio przez Murapol S.A.

Gdynia, Oksywie, ul. Nasypowa/Śmidowicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 585 ofert w najbliższej okolicy!

Murapol Nadmorskie Tarasy

8 zdjęć

Murapol Nadmorskie Tarasy
Murapol Nadmorskie Tarasy
Murapol Nadmorskie Tarasy
Murapol Nadmorskie Tarasy

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Beauforta 2

  Osiedle Beauforta 2

  Euro Styl S.A.

  Mieszkanie Pogórze, pucki
  ul. H. Derdowskiego
  0.3 km od Gdyni
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 41-85 m2
  • Mieszkań: 78
  • Pokoje: 2-4
 • Konstelacja

  Konstelacja

  Euro Styl S.A.

  Mieszkanie Pogórze, pucki
  ul. Paderewskiego
  0.4 km od Gdyni
  • Oddanie: 4 kw. 2023
  • Metraż: 41-78 m2
  • Mieszkań: 55
  • Pokoje: 2-4
 • Portova

  Portova

  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

  Mieszkanie Śródmieście, Gdynia
  ul. Wendy
  1 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 47-133 m2
  • Mieszkań: 19
  • Pokoje: 1-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Murapol Nadmorskie Tarasy w Gdyni to idealna propozycja dla osób chcących zamieszkać w spokojnej, nadmorskiej okolicy - tylko 2 km od wybrzeża Bałtyku.

W ofercie szeroki wybór nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach z pakietem antysmogowym i opcją smart home.

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:

budynek 4 - oddany do użytku,

budynek 7 - oddany do użytku,

budynek 6 - oddany do użytku,

budynek 3 - oddany do użytku,

budynek 2 - oddany do użytku,

budynek 1 - oddany do użytku.

Murapol Nadmorskie Tarasy to osiedle położone w gdyńskiej dzielnicy Oksywie, w rejonie ulic: Śmidowicza i Nasypowej. Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań w budynku wprowadzonym w ramach najnowszej oferty #Projekt1000. Poprzedni etap spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem – dzięki wyjątkowej lokalizacji oraz nowoczesnym technologiom. To niezaprzeczalny atut, który wyróżnia budowane przez nas nowe mieszkania. Gdynia oferuje niewiele inwestycji, które cechują się tak doskonałym położeniem, nowoczesną architekturą oraz rozwiązaniami klasy smart home.

Dlaczego warto?

• Murapol Nadmorskie Tarasy to inwestycja zaprojektowana z myślą o wszystkich, którzy szukają połączenia atutów wynikających z bliskości centrum Gdyni i nadmorskiego otoczenia.

• W ofercie znajdziesz szeroki wybór metraży (25-64 mkw.): kawalerki oraz mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe.

• Skorzystaj z fantastycznych widoków, które oferuje Gdynia. Nowe mieszkania mają obszerne tarasy oraz balkony, skąd przez cały rok można podziwiać nadmorski krajobraz Gdyni.

• Zadbaj o komfort parkowania: dla osób zmotoryzowanych przewidzieliśmy wiele miejsc postojowych.

• Sprawną komunikację wewnątrz budynku zapewnią szybkie i ciche windy.

• Pomyśl o dzieciach: dla najmłodszych lokatorów zaplanowano plac zabaw, gdzie można bezpiecznie spędzić czas i poznać rówieśników z sąsiedztwa.

Co jeszcze zyskujesz?

• Opcja Murapol Appartme – to bezpieczeństwo, komfort i oszczędność w zasięgu ręki. Steruj swoim mieszkaniem – ogrzewaniem, zaworami wody, oświetleniem, roletami wewnętrznymi, zdalnie za pomocą urządzenia mobilnego lub jeśli to dla Ciebie wygodniejsze także lokalnie przy pomocy funkcji hotelowej i spraw, by Twój dom stał się „smart”.

• Mieszkania w 3 najnowszych budynkach tej inwestycji są wyposażone w standardzie w pakiet antysmogowy. W każdym lokalu znajdują się nowoczesne filtry powietrza, które zatrzymują nie tylko kurz, smog czy mikroorganizmy, lecz również owady. Nawet nowe osiedla w Gdyni rzadko oferują jednak tak kompleksową ochronę całej rodziny.

W ofercie znajdują się mieszkania gotowe do odbioru w zrealizowanych budynkach nr 2, 3, 4, 6 oraz 7.

Inwestycja Murapol Nadmorskie Tarasy znajduje się na Oksywiu, ul. Nasypowa/Śmidowicza (3.6 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja Murapol Nadmorskie Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 579 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 579 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Lokalizacja inwestycji

• Osiedle położone jest tylko 2 km od wybrzeża Bałtyku, co stwarza możliwość codziennych prozdrowotnych spacerów. • W okolicy znajduje się bogata infrastruktura (m.in. sklepy Kaufland, Lidl czy Biedronka). • Łatwy dojazd do centrum miasta gwarantuje trasa szybkiego ruchu im. E. Kwiatkowskiego. • W pobliżu osiedla znajduje się wiele przystanków autobusowych – kilkanaście linii umożliwia łatwe przemieszczanie się po mieście również bez samochodu.

Oksywie to gdyńska dzielnica o powierzchni 3,5 km kw leżąca nad brzegiem Morza Bałtyckiego i zamieszkana przez 15 tys. mieszkańców. Od południa sąsiaduje z portem Marynarki Wojennej, od wschodu z brzegiem Morza Bałtyckiego, od zachodu z Obłużem a od północy z dzielnicą Babie Doły i tamtejszym lotniskiem, na którym co roku odbywa się jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, Open Air Festiwal. Największe arterie dzielnicy to ul. Bosmańska i ul. iż. J. Śmidowicza. O nadmorskim charakterze dzielnicy może świadczyć jej dostęp do plaży, ale też położona na północy Osada Rybacka z zabytkowymi domami rybaków a na południu – Akademia Marynarki Wojennej. W odległości 1 km od Oksywia mieści się Śródmieście, w którym można znaleźć m.in. Statek- Muzeum Dar Pomorza, dworzec PKP Gdynia Główna czy muzeum Akwarium Gdyńskie. Największa galeria handlowa w okolicy to Pasaż Handlowy Bosman a największy supermarket dzielnicy to położony na południu Kaufland. W południowej części dzielnicy mieści się kino Grom.

Komunikacja

Największe ulice dzielnicy to biegnące ze wschodu na zachód ul. Śmidowicza i ul. Bosmańska, na których zatrzymują się autobusy komunikacji miejskiej. W odległości ok.1 km na południe mieście się stacja Gdynia Główna, z której można dojechać do największych polskich miast i na mniejsze Gdyńskie dworce. Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku mieści się w odległości ok. 35 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nasypowa (NŻ).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 18 w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Lidl, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Nadmorskie Tarasy w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.02.2018
Data aktualizacji: 06.07.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: