Murapol Siewierz Jeziorna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jeziorna, oferowane bezpośrednio przez

Murapol S.A.

Siewierz, ul. Jeziorna

Murapol Siewierz Jeziorna

11 zdjęć

Murapol Siewierz Jeziorna
Murapol Siewierz Jeziorna
Murapol Siewierz Jeziorna
Murapol Siewierz Jeziorna

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

29 - 65/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

13

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (161)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Ostatnia okazja mieszkaniowa w 2023 w Siewierzu! Oszczędź nawet 55 tys. zł

  Masz ostatnią szansę w tym roku na zakup mieszkania w promocyjnej cenie z 2023! Wybierz mieszkanie z puli 20 lokali w promocji w Murapol Siewierzu Jeziornej przy ul. Jeziornej. A 16 grudnia przyjdź na Mieszkaniowy Dzień Otwarty do biura sprzedaży.

 • Promocja

  5000 zł od Grupy Murapol! Wybierz sobie sąsiada

  Dobry sąsiad to skarb! A możesz zyskać jeszcze więcej! Poleć ofertę mieszkań Murapol swoim znajomym, bliskim i odbierz nawet 5000 zł. Dowiedz się więcej o programie i rekomendacji. Szczegóły na stronie dewelopera.

Przystanek Autobusowy - 120 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka edukacyjna, 1 sklep, 1 obiekt sportowy, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 416 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : bezpłatne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 161 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 65 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Murapol Siewierz Jeziorna jest częścią pierwszej w Polsce zrównoważonej dzielnicy położonej w zielonej i urokliwej części Siewierza, tuż nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim. To wyjątkowe miejsce zaprojektowane w zgodzie ze środowiskiem naturalnym otaczającym całą inwestycję. Dzielnica powstaje przy wykorzystaniu ekologicznych rozwiązań, ograniczających zużycie zasobów i zapewniających niskie koszty utrzymania obiektów. Budynki są realizowane z energooszczędnych materiałów, a ciepło do ogrzewania mieszkań pochodzi z centralnej ciepłowni.

Mieszkańcy mogą się cieszyć sąsiedztwem malowniczego jeziora i atrakcji dostępnych w okolicy. W obrębie inwestycji nie brakuje punktów handlowo-usługowych i udogodnień komunikacyjnych niezbędnych do codziennego funkcjonowania. W razie potrzeby dojazd do centrum Górnego Śląska zajmuje zaledwie 20 minut.

Mieszkania dostępne w ramach inwestycji są przeznaczone zarówno dla singli, jak i rodzin z dziećmi bowiem oferta obejmuje 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe lokale w kameralnych 3-piętrowych budynkach. To również świetna okazja inwestycyjna dla osób pragnących ulokować swój kapitał w nieruchomościach.

Wybierz Murapol Siewierz Jeziorna – nowoczesne i komfortowe miejsce z dala od miejskiego zgiełku

• Technologia Home Management System zastosowana w budynkach pozwala w prosty sposób korzystać z urządzeń smart home, w tym zdalne zarządzanie temperaturą, oświetleniem i zaworami wody przy użyciu aplikacji mobilnej. Media można również kontrolować manualnie za pomocą przycisków funkcji hotelowej.

• Standardowo mieszkania są wyposażone w pakiet antysmogowy, czyli nowoczesne filtry z warstwami nanowłókien, które zapewniają stały dopływ czystego powietrza do domu bez względu na poziom zanieczyszczeń na zewnątrz. Poza ochroną przed smogiem filtry eliminują alergeny, grzyby, bakterie, a także zabezpieczają mieszkanie przed pyłkami, kurzem i owadami.

• Wyjątkowy design przestrzeni wspólnych, w tym klatek schodowych, opiera się na trwałych gresach o subtelnych i stonowanych wzorach, laminowanych panelach meblowych w naturalnym, złotym odcieniu oraz szlachetnym, wysokojakościowym tynku mozaikowym. W holu wejściowym dodatkowo znalazły się efektowne skrzynki pocztowe oraz duże lustro.

• Do wszystkich mieszkań na piętrach przynależą przestronne balkony wykonane w technologii Isokorb, zapobiegającej utracie ciepła z mieszkania i pozwalającej zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

• Mieszkania na parterze mają dodatkową powierzchnię w postaci zielonych ogródków oraz tarasów wybrukowanych kostką.

• W budynkach zastosowano oświetlenie LED części wspólnych, dzięki czemu wspólnota mieszkaniowa zaoszczędzi na rachunkach za prąd.

• Dla osób ekologicznie zmotoryzowanych zapewniono stację do ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki rowerowe dla miłośników jednośladów.

• Dla najmłodszych lokatorów zaprojektowano plac zabaw

• Deweloper pokryje koszty notarialne zawarcia umowy deweloperskiej, jeżeli zostanie ona zawiązana do 3 dni od podpisania umowy rezerwacyjnej.

Planowane oddanie od użytkowania:

Bud. 15-18 - IV Q 2024

Inwestycja Murapol Siewierz Jeziorna znajduje się w Siewierzu, ul. Jeziorna (1 km od Dąbrowy Górniczej), jest realizowana przez Murapol S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 416 nowych mieszkań znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna w sprzedaży jest 161 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 65 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Murapol S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

• Usytuowanie osiedla na wzgórzu, w pobliżu Zalewu Przeczycko-Siewierskiego, zapewnia nie tylko piękne widoki i dostęp do miejsc wypoczynku, ale także czyste, pozbawione smogu powietrze.

• Inwestycja jest położona w spokojnym, otoczonym zielenią miejscu, a jednocześnie zaledwie 20 minut od centrum Katowic i 50 minut od Krakowa.

• Codzienna wygoda dzięki bliskości sklepów i centrum handlowego.

• Relaks na plaży, która powstała tuż przy linii brzegowej zalewu. Na terenie dzielnicy zaplanowano także kilkunastohektarowy park.

• Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej.

Powiat będziński to jednostka powstała w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Znajduje się w województwie śląskim, jego stolicą jest miasto Będzin. Na region ten składają się: gminy miejskie: Będzin, Czeladź, Sławków, Wojkowice, gmina miejsko-wiejska: Siewierz, gminy wiejskie: Bobrowniki, Mierzęcice, Psary, miasta: Będzin, Czeladź, Siewierz, Sławków, Wojkowice. W przeszłości gospodarka regionu opierała się wydobywaniu węgla kamiennego. Obecnie, przemysł wydobywczy ustąpił miejsca na rzecz rozwijającej się energetyki. Na terenie powiatu działają: Będzińskie Zakłady Elektroenergetyczne S.A., Elektrownia Łagisza S.A. i Elektrociepłownia Będzin S.A., które są w krajowej czołówce przedsiębiorstw tej branży.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna?

Transport zbiorowy na terenie powiatu zapewnia Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz pociągu PKP. Ponadto, na terenie powiatu skorzystać można z usług prywatnych przewoźników.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jeziorna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Żłobek niepubliczny Jezioraczek w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna w odległości 310 m znajduje się Boisko UKS Jeziorna.

Data publikacji: 09.06.2015
Data aktualizacji: 07.12.2023
Murapol S.A. logo

Murapol S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Jeziorna 153, 42-470 Siewierz

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:00
 • Wtorek: 09:00 - 18:00
 • Środa: 09:00 - 18:00
 • Czwartek: 09:00 - 18:00
 • Piątek: 09:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: