Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Kwiatowe Etap IV
  Oferta archiwalna
  Nowe Kwiatowe to IV i V etap naszej flagowej inwestycji – Osiedla Kwiatowego w Zalasewie. W ramach projektu, wybudujemy łącznie 90 domów i lokali w zabudowie szeregowej z ogrodami. Naszym przyszłym mieszkańcom oferujemy nowoczesne domy jedno oraz dwulokalowe o metrażach 50, 99 oraz 115 m2.Do każdego z domów należeć będą 2 miejsca postojowe oraz ogródek. Budynki dwulokalowe wyposażone będą również w przestronne balkony.

  Osiedle Kwiatowe Etap IV

  od 5 051 zł/m2
  ul. Planetarna , Zalasewo, poznański(1.4 km od Poznania)
  PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.
 • Osiedle Kwiatowe Etap V
  Oferta archiwalna
  Nowe Kwiatowe to IV i V etap naszej flagowej inwestycji – Osiedla Kwiatowego w Zalasewie. W ramach projektu, wybudujemy łącznie 90 domów i lokali w zabudowie szeregowej z ogrodami. Naszym przyszłym mieszkańcom oferujemy nowoczesne domy jedno oraz dwulokalowe o metrażach 50, 99 oraz 115 m2.Do każdego z domów należeć będą 2 miejsca postojowe oraz ogródek. Budynki dwulokalowe wyposażone będą również w przestronne balkony.Domy mają funkcjonalny układ pomieszczeń umożliwiający wygodną aranżację wnętrza dopasowaną do stylu życia rodziny. Do pewnego etapu realizacji oferujemy możliwość wprowadzania indywidualnych zmian. Naszym klientom dajemy też możność skorzystania z oferty pakietów dodatkowych – jak instalacja kominka czy ogrzewania podłogowego.Mając na uwadze komfort naszych mieszkańców, przykładamy szczególną wagę do otoczenia w jakim będą mieszkać – zapewniamy drogi wewnętrzne, oświetlenie oraz wybudujemy plac zabaw na Osiedlu.

  Osiedle Kwiatowe Etap V

  od 5 183 zł/m2
  ul. Planetarna , Zalasewo, poznański(1.3 km od Poznania)
  PLANETBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.
 • Bliskie Rabowice
  Oferta archiwalna
  W RAMACH I ETAPU POWSTANIE 8 LOKALI- powierzchnia użytkowa 87 m2 + wygodne poddasze ok 40m2, z przynależną działką o powierzchni 212 m2 - 220 m2- nowoczesna i prosta bryła budynku- funkcjonalny układ pomieszczeń spełniający wymagania rodziny (wyraźnie rozdzielone część dzienna i sypialnie)- parter: przestronny pokój dzienny, otwarta kuchnia, jadalnia, łazienka z prysznicem, korytarz z dużą wnęką do zabudowy- piętro: 3 sypialnie 11,4 m2, 10,1 m2, 8,6 m2, łazienka z wanną, doświetlona oknem- pomieszczenia na parterze o wys 2,70 m, na piętrze 2,60 m, bez skosów- możliwość montażu stałych schodów na poddasze, co umożliwia w pełni funkcjonalną adaptację dodatkowej powierzchni 40 m2 na poddaszu (47 m2 po podłodze)- duża staranność wykonania prac budowlanych i wykończeniowych- na etapie budowy możliwe jest wprowadzenie zmian w układzie ścian wewnętrznych oraz instalacji wewnętrznych- dostępne są dodatkowe opcje standardu wykończeniaW inwestycji posiadamy 32 budynki 2-lokalowe i 4 budynki jednorodzinne.BLISKIE RABOWICE to:• oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pośredników, dlatego mają Państwo z nami bezpośredni kontakt na każdym etapie• pełna obsługa procesu finansowania od pomocy w uzyskaniu korzystnej oferty kredytowej przez formalności do uruchomienia kredytu• możliwość obejrzenia wcześniej zrealizowanych domów• pełna własność lokalu wraz z przynależnym ogródkiem• po nabyciu brak opłat do wspólnoty, czynszu itp - nabywca ponosi jedynie koszty związane z eksploatacją lokalu• termin realizacji etapu I: marzec 2020, przeniesienie prawa własności do kwietnia 2020• cena: 365 000 pln

  Bliskie Rabowice

  ul. Bluszczowa , Rabowice, poznański(4.6 km od Poznania)
  Ebest
 • Przy Morelowej
  Oferta archiwalna
  Przy Morelowej to zespół czterech domów w zabudowie bliźniaczej utrzymany w unikatowej modernistycznej architekturze.Budynki zlokalizowane są w malowniczym otoczeniu, otulone zielenią i swarzędzkimi stawami. Miasto Swarzędz zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury, tj. szkoły, komunikacja miejska, ośrodki rekreacji, sklepy itd. Zaledwie 800 metrów dzieli domy Przy Morelowej od granicy Poznania. Dzięki dwupaspowej drodze dojazd do Starego Rynku w Poznaniu trwa zaledwie 11 minut.Do każdego z mieszkań przynależy działka z ogrodem o powierzchni 350 m2. Wszystkie posesje będą ogrodzone, a działki w pełni zagospodarowane w zieleń i powierzchnie utwardzone. Projekt przewiduje dwa typy domów o powierzchni 95,27 m2 wraz z wiatą garażowa 14 m2 oraz o powierzchni 103,69 m2 z garażem 14,81 m2.

  Przy Morelowej

  ul. Morelowa , Swarzędz(0.4 km od Poznania)
  CMD Królak Sp. z o.o.
 • Osiedle Sarmackie
  Oferta archiwalna
  Swarzędz/Zalasewo – Os. SarmackieJesienią 2010 roku rozpoczęliśmy budowę II etapu Osiedla Wielkopolskiego w podswarzędzkim Zalasewie.W pierwszym etapie realizacji tej inwestycji oddaliśmy do użytku 86 domów w zabudowie szeregowej.II etap budowy Osiedla Wielkopolskiego obejmować będzie w pierwszej fazie realizację 26 w domów w zabudowie szeregowej oraz 40 mieszkań w zabudowie szeregowej.W aktualnej ofercie znajdują się domy o powierzchni od 111,7m2 do 128,8m2 położone na działkach o powierzchni od 184m2 do 592m2 oraz mieszkania o powierzchni od 47m2 do 72m2 z ogródkami.Powstająca obecnie część Osiedla Wielkopolskiego zlokalizowana jest w Zalasewie między ulicami Planetarną i Siewną. Swarzędz oraz przyległe Zalasewo stanowią zespół o dobrze rozwiniętej infrastrukturze drogowej i komunikacyjnej. Zarówno aktualnie realizowana część osiedla, jak i kolejne planowane etapy inwestycji, posiadać będą status osiedla zamkniętego z utwardzonymi kostką brukową drogami i chodnikami. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, sklepy oraz przystanki komunikacji podmiejskiej.Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum Poznania.

  Osiedle Sarmackie

  ul. Swarzędz , Swarzędz(1.4 km od Poznania)
  KOS Dom Sp. z o.o

Wiadomości na temat Swarzędza:

Informacje o Swarzędzu

W Swarzędzu dostępnych jest 6 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

W Swarzędzu nie znajdziemy w ofercie sprzedaży nowych mieszkań.

Wśród inwestycji deweloperskich w Swarzędzu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Pobliskie Lokalizacje

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: